Merino vlna

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Merino vlna

Příspěvekod Vojtos » pát pro 9, 2005 8:53

Zdar nemáte někdo zkušenosti z oblečením z tohodle matroše, je to vlastně přírodní vlna, ale z nějakejch speciálních ovcí či kýho čerta. Zajímala by mě funkčnost, jak to izoluje atd.
Uživatelský avatar
Vojtos
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1538
Registrován: stř srp 4, 2004 14:36
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Merino vlna

Příspěvekod tuso » pát pro 9, 2005 10:59

Vojtos píše:Zdar nemáte někdo zkušenosti z oblečením z tohodle matroše, je to vlastně přírodní vlna, ale z nějakejch speciálních ovcí či kýho čerta. Zajímala by mě funkčnost, jak to izoluje atd.


Jestli vydržíš až mi dorazí to Brynje tak hned dám vědět. Objednal jsem si totiž právě to Merino a k tomu jako podklad Meraklon.
Uživatelský avatar
tuso
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6607
Registrován: úte lis 29, 2005 12:19
Bydliště: Ostrava

Re: Merino vlna

Příspěvekod Noemi » pát pro 9, 2005 11:32

tuso píše:
Vojtos píše:Zdar nemáte někdo zkušenosti z oblečením z tohodle matroše, je to vlastně přírodní vlna, ale z nějakejch speciálních ovcí či kýho čerta. Zajímala by mě funkčnost, jak to izoluje atd.


Jestli vydržíš až mi dorazí to Brynje tak hned dám vědět. Objednal jsem si totiž právě to Merino a k tomu jako podklad Meraklon.


Normálka máš odvahu - objednat něco, cos nikdy neviděl :-)..a navíc bez vyzkoušení velikosti. To bych asi nedala ... třeba ze Senzoru mám jedno triko velikost S a klidně by se mi tam ještě někdo vešel (o žmolkování tady pomlčím - mamka si myslela, že je to triko ze sekáče za dvacku :oops: )...a od tétož firmy thermo - velikost L (původně jsem si koupila M, ale prodala jsem ho kolegyni :lol: ) a vypadám z něm jako housenka - smích - obepíná mě a značí se "špeky" (mimochodem - nejdokonalejší a nejpřirozenější izolační vrstva :mrgreen: )

Navíc bych třeba měla strach, že to bude kousat.

Tudíž - jsem zvědavá na tvůj dojem...a třeba si přijdu osobně sáhnout, jestli to třeba nestojí za to :wink: ....tedy ten materiál - samozřejmě :oops: :lol: .
Uživatelský avatar
Noemi
účastník
účastník
 
Příspěvky: 627
Registrován: stř úno 23, 2005 22:05
Bydliště: Hnedle vedle OV

Re: Merino vlna

Příspěvekod Vojtos » pát pro 9, 2005 11:42

Noemi píše:
tuso píše:
Vojtos píše:Zdar nemáte někdo zkušenosti z oblečením z tohodle matroše, je to vlastně přírodní vlna, ale z nějakejch speciálních ovcí či kýho čerta. Zajímala by mě funkčnost, jak to izoluje atd.


Jestli vydržíš až mi dorazí to Brynje tak hned dám vědět. Objednal jsem si totiž právě to Merino a k tomu jako podklad Meraklon.


Normálka máš odvahu - objednat něco, cos nikdy neviděl :-)..a navíc bez vyzkoušení velikosti. To bych asi nedala ... třeba ze Senzoru mám jedno triko velikost S a klidně by se mi tam ještě někdo vešel (o žmolkování tady pomlčím - mamka si myslela, že je to triko ze sekáče za dvacku :oops: )...a od tétož firmy thermo - velikost L (původně jsem si koupila M, ale prodala jsem ho kolegyni :lol: ) a vypadám z něm jako housenka - smích - obepíná mě a značí se "špeky" (mimochodem - nejdokonalejší a nejpřirozenější izolační vrstva :mrgreen: )

Navíc bych třeba měla strach, že to bude kousat.

Tudíž - jsem zvědavá na tvůj dojem...a třeba si přijdu osobně sáhnout, jestli to třeba nestojí za to :wink: ....tedy ten materiál - samozřejmě :oops: :lol: .


Právě že ta merino vlna by kousat neměla KAMA z toho myslim dělá takový ty Windstopperový svetry
Uživatelský avatar
Vojtos
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1538
Registrován: stř srp 4, 2004 14:36
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Příspěvekod teoretic » pát pro 9, 2005 11:49

pry: nema klousat, dejcha, v zime ma hrat, v lete chladit a narozdil od umelejch materialu nema zasmradnout, protoze si udrzuje prirodni antebakterialni vlastnosti

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod pripluv » pát pro 9, 2005 12:10

...a při usínání ti to bude broukat ukolíbavky...
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod tuso » pát pro 9, 2005 12:45

to Noemi:
Sáhnout si klidně můžeš /na to Merino samozřejmě/. Ty velikosti jsou fakt různé. Většinou nosím XXL, ale teda kalhoty od High Pointu XXL mi byli skoro po bradu a v pase tak pro 2 lidi. V podmínkách prodeje je výměna do 14 dnů- buď za jinou velikost, nebo vrácení peněz. Vzhledem k tomu, že Brynje v OV neseženu a do Prahy proto nepojedu tak jsem to zkusil. A merino by fakt kousak nemělo.
Uživatelský avatar
tuso
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6607
Registrován: úte lis 29, 2005 12:19
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod tuso » pát pro 9, 2005 12:46

Přípluv píše:...a při usínání ti to bude broukat ukolíbavky...


Za tu cenu by klidně mohlo. :-({|=
Uživatelský avatar
tuso
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6607
Registrován: úte lis 29, 2005 12:19
Bydliště: Ostrava

Re: Merino vlna

Příspěvekod tommy » pát pro 9, 2005 18:31

Vojtos píše:Zdar nemáte někdo zkušenosti z oblečením z tohodle matroše, je to vlastně přírodní vlna, ale z nějakejch speciálních ovcí či kýho čerta. Zajímala by mě funkčnost, jak to izoluje atd.


... sorry za lehkej off-topic, ale to Merino mi něco připomnělo :).
Mám ve skříni asi rok novej svetr ze Švýcarska. Teta ho přivezla a podcenila mojí velikost :(. Je mi malej a vrátit ho nebylo kam. Je to tmavě modrej rolák - velikost 58, tedy něco mezi XL a XXL. Materiál 50% vlna Merino+50% Polyacryl. Měl jsem ho 1x na sobě a podruhý už mi ty kratší rukávy znervózňovaly (měřím 194 :mrgreen:) a tak šel zpátky do tašky. Takže pokud má někdo interes, ať se tady ve vlákně ozve.
Ahoj, Tomáš.
tommy
 

Příspěvekod Rujir » sob pro 10, 2005 1:50

to all: Tak ja uz mam svoje Brynje Arctic tricko doma a prve dojmy su viac nez vyborne. Takto si predstavujem TERMOpradlo. Do ruk sa mi triko dostalo az dnes takze odskusane ho este nemam, ale zatial posobi viac nez seriozne. Takto nejak som si predstavoval "icebreaker". :mrgreen: Kto pozna Brynje, tak ich typicka lahka sietovina tu funguje len ako podsivka a Merino vlna tvori vrchnu vrstvu. Tricko je velmi pohodlne, nikde nekuse, strihu sa nic neda vycitat a jeho jedinu nevyhodu zatial vidim v tom, ze vnutri je v nom brutalne teplo. :ú

Jo a este jeden postreh. Kym normalne mi sedi konfekcna velkost L ako uliata, v pripade tohto tricka sa mi prvykrat stalo, ze mi je trochu vacsie. Ale nevadiii, zacnem posilovat a moje mohutne svaly ho onedlho vyplnia... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

To Noemi: Ak si chces sahnut na Merino, tak sa samozrejme mozme vzdy dohodnut. :wink: Garantujem ti veeelmi prijemny zazitok... :mrgreen:
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod tuso » sob pro 10, 2005 12:26

to Rujir: Já jsem si objednal taky to Merino, ale zvlášť- jedna mikina Merino a jedna síťovina na tělo. Využiju i v létě. Ty velikosti mě trochu serou, protože co firma, to jiné velikosti a tabulka na přibližné určení na stránkách nebyla. Ale doufám, že to nebude tak špatné. Jak dlouho od objednávky jsi čekal na tovar?
Uživatelský avatar
tuso
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6607
Registrován: úte lis 29, 2005 12:19
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod tuso » sob pro 10, 2005 12:28

to Rujir:Vlastne až teraz som si všimol, že si Slovák/ mne sa už tie jazyky fakt pletú/ a tým pádom ti nebudem písať česky a naviac asi ta doba dodania bude iná, keďže žijem v Ostrave.
Uživatelský avatar
tuso
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6607
Registrován: úte lis 29, 2005 12:19
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Rujir » sob pro 10, 2005 21:08

tuso píše:to Rujir: Já jsem si objednal taky to Merino, ale zvlášť- jedna mikina Merino a jedna síťovina na tělo. Využiju i v létě. Ty velikosti mě trochu serou, protože co firma, to jiné velikosti a tabulka na přibližné určení na stránkách nebyla. Ale doufám, že to nebude tak špatné. Jak dlouho od objednávky jsi čekal na tovar?


Kludne mi pis v akom jazyku len chces, mne to je vazne jedno. :mrgreen: My, pohranicni, sme v tom este benevolentnejsi, nez zbytok Slovenska. :wink:
Co sa tyka casu, tak ti nepoviem presne, lebo som to triko objednaval na sestrinu adresu v CR a nepytal som sa jej, kedy presne jej prislo. Len viem, ze Vena z VF-OUTDOOR mi posielal maila, ze triko bolo odoslane na druhy den potom, co som mu dal adresu. Zbytok uz mala na svedomi Ceska posta, ale vazne netusim, ako dlho jej to trvalo. :ú Odhadom tak 3 dni...
Inak co sa tyka velkosti, tak mne vazne L-ko sadne vzdy. Toto je prvykrat, co mi je trochu vacsie, ale ako som spominal uz predtym - nijak tragicky. Pri mojej rachitickej postave (pozdravujem Noemi) som na to tak nejak zvyknuty. :mrgreen:
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod tuso » sob pro 10, 2005 21:19

to Rujir: Už sa mi Vena ozval. Veci sú na ceste/ bohužiaľ, zatiaľ len na ceste z Nórska/ dúfam, že to do Vianoc stihnú. Teším sa na to ako malý chlapec /ani neviem prečo, termoprádla mám pol skrine/
Uživatelský avatar
tuso
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6607
Registrován: úte lis 29, 2005 12:19
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod chonga » ned pro 11, 2005 19:49

http://northtrappers.cz/
je tam mimo jiné i odkaz na Devold prádlo.

zatím mě to nějak neoslovovalo (to ty :(( ceny), ale pište zkušenosti!
udajně oblékají HS ČR.
... každý dobrý skutek bude po zásluze potrestán
Uživatelský avatar
chonga
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3078
Registrován: úte led 4, 2005 21:35
Bydliště: 3.patro v 3+1

Příspěvekod tuso » ned pro 11, 2005 23:48

chonga píše:http://northtrappers.cz/
je tam mimo jiné i odkaz na Devold prádlo.

zatím mě to nějak neoslovovalo (to ty :(( ceny), ale pište zkušenosti!
udajně oblékají HS ČR.


Na té stránce jsem byl minule. Svetry nad 10000 Kč, nepropro bundy tak kolem 20000 Kč, prostě zlatý standard. To Devold prádlo je cenově tak asi jako Brynje.
Uživatelský avatar
tuso
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6607
Registrován: úte lis 29, 2005 12:19
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Rujir » pon pro 12, 2005 7:49

tuso píše:Na té stránce jsem byl minule. Svetry nad 10000 Kč, nepropro bundy tak kolem 20000 Kč, prostě zlatý standard. To Devold prádlo je cenově tak asi jako Brynje.


Toz ale svetriky su to pekneee. Hned by som jeden kupil drahej, keby som nepracoval v skolstve... :(( :mrgreen: :mrgreen:
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod tuso » pon pro 12, 2005 9:02

Rujir píše:
tuso píše:Na té stránce jsem byl minule. Svetry nad 10000 Kč, nepropro bundy tak kolem 20000 Kč, prostě zlatý standard. To Devold prádlo je cenově tak asi jako Brynje.


Toz ale svetriky su to pekneee. Hned by som jeden kupil drahej, keby som nepracoval v skolstve... :(( :mrgreen: :mrgreen:


Netvrdím, že nie sú. Ale tá cena... Ja by som ho drahej kúpil tiež, pravdepodobne by ma to nezruinovalo, ale keď si predstavím, čo všetko sa namiesto toho svetra dá kúpiť, tak ma prejde chuť. Ja to mám ľahké, svetry nenosím.
Uživatelský avatar
tuso
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6607
Registrován: úte lis 29, 2005 12:19
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Noemi » pon pro 12, 2005 9:32

tuso píše:
Rujir píše:
Toz ale svetriky su to pekneee. Hned by som jeden kupil drahej, keby som nepracoval v skolstve... :(( :mrgreen: :mrgreen:


Netvrdím, že nie sú. Ale tá cena... Ja by som ho drahej kúpil tiež, pravdepodobne by ma to nezruinovalo, ale keď si predstavím, čo všetko sa namiesto toho svetra dá kúpiť, tak ma prejde chuť. Ja to mám ľahké, svetry nenosím.


Líbí se mi, jak myslíte na své vyvolené a ani ve skrytu duše vás nenapadla jako první varianta zakoupení prádla i svrchního oděvu sobě [-( :smt044 - zase na druhou stranu...přece byste jim nechtěli kupovat něco, o čem nejste přesvědčeni na vlastní kůži :yawinkle: , že je to to nejlepší :lol: co by si vašich nejdražších 99,99% zasloužilo :lol: .

Já osobně mám 2 možnosti:
a) dát se k HS - čím by se možná zvedla prestiž této organizace :mrgreen: , ale současně i počet nezachráněných obětí (už se vidím, jak mi někdo s otevřenou zlomeninou dolní končetiny na sjezdovce poskytuje první pomoc, protože jsem omdlela při pohledu na jeho zranění)

b) sbalit Nora \:D/ - jenže i to má háček :wink: ...

takže, co z toho vyplývá? Skvělá dedukce je jistě vaší silnou stránkou (Rujirovi posílám lehký polibek - na tvář samozřejmě)....
...mohu si jít tedy přerovnat své úplně obyč funkční prádlo, které dle vašich slov nefunguje tak, jak by mělo, zapáchá....a nevím, co ještě. Smích - je možná stejně nedokonalé jako já :oops: :mrgreen: - tím nechci naznačit, že nefunguju a zapáchám :(( :mrgreen: :mrgreen: .
Tak to jsem zase sestavila moudro na tento týden..... :-# :-k :smt024 #-o :smt082....upřímně - i já zírám, jaké zhovadilosti jsem schopna vyplodit :wink: :mrgreen: .
Naposledy upravil Noemi dne pon pro 12, 2005 9:35, celkově upraveno 2
Uživatelský avatar
Noemi
účastník
účastník
 
Příspěvky: 627
Registrován: stř úno 23, 2005 22:05
Bydliště: Hnedle vedle OV

Příspěvekod Vena » pon pro 12, 2005 9:33

tuso píše:Netvrdím, že nie sú. Ale tá cena... Ja by som ho drahej kúpil tiež, pravdepodobne by ma to nezruinovalo, ale keď si predstavím, čo všetko sa namiesto toho svetra dá kúpiť, tak ma prejde chuť. Ja to mám ľahké, svetry nenosím.


Pokud jde o svetry, myslím že KAMA taky nedělá špatný a určitě za přijatelnější cenu. www.kama.cz
Vena
účastník
účastník
 
Příspěvky: 918
Registrován: stř led 5, 2005 19:08
Bydliště: Letohrad

Příspěvekod Rujir » pon pro 12, 2005 9:37

Noemi píše:Líbí se mi, jak myslíte na své vyvolené a ani ve skrytu duše vás nenapadla jako první varianta zakoupení prádla i svrchního oděvu sobě [-( :smt044 - zase na druhou stranu...přece byste jim nechtěli kupovat něco, o čem nejste přesvědčeni na vlastní kůži :yawinkle: , že je to to nejlepší :lol: co by si vašich nejdražších 99,99% zasloužilo :lol: .


Ale Noemi, dobre vies, ze ja myslim v PRVOM rade na inych az potom na seba :wink: , ale sveter za 10.000,-Sk nemam ani ja, takze ho nemozem kupit ani drahej. A termopradlo by som jej kupil, ale asi by ho nevyuzila, kedze ona si stale mysli, ze do hor chodim, aby som tam mohol beztrestne smrdiet... :mrgreen:

Jedine co z trekovej vystroje ocenuje su Rejoice nohavice a Polartecove bundy s kapucou... :mrgreen:
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod Noemi » pon pro 12, 2005 9:56

Rujir píše:
Jedine co z trekovej vystroje ocenuje su Rejoice nohavice a Polartecove bundy s kapucou... :mrgreen:


Jednoznačně - svou osobou a přítomností dotváříš její image "turistky"...ona svou existencí pak tvou ve všech dalších sférách :wink: :mrgreen: .
Uživatelský avatar
Noemi
účastník
účastník
 
Příspěvky: 627
Registrován: stř úno 23, 2005 22:05
Bydliště: Hnedle vedle OV

Příspěvekod tuso » pon pro 12, 2005 14:27

To Vena: Jo, dík. KAMA svetry znám. Já svetry nenosím, radši mám klasický fleece s NW nebo WS. I když ty svetry jsou nádherné.

to Noemi: Samozřejmě, že myslím nejdřív na svoji lepší polovičku. Já ti mám takové divné myšlení. Klidně vypláznu 1500 za spodní prádlo pro ni,ale jak vidím slipy za 250 Kč pro sebe, tak se mi to zdá drahé./ tím nechci říct, že na sobě šetřím, ale prostě mám na některé věci jiný úhel pohledu/

:) :wink:
Uživatelský avatar
tuso
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6607
Registrován: úte lis 29, 2005 12:19
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod norman_64 » pon pro 12, 2005 14:56

Vena píše:
tuso píše:Netvrdím, že nie sú. Ale tá cena... Ja by som ho drahej kúpil tiež, pravdepodobne by ma to nezruinovalo, ale keď si predstavím, čo všetko sa namiesto toho svetra dá kúpiť, tak ma prejde chuť. Ja to mám ľahké, svetry nenosím.


Pokud jde o svetry, myslím že KAMA taky nedělá špatný a určitě za přijatelnější cenu. www.kama.cz

Nemáte s nimi zkušenosti - chci od nich koupit čepici pro mamku k vánocům *
Uživatelský avatar
norman_64
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1379
Registrován: ned čer 19, 2005 9:51
Bydliště: Wanaka - NZ

Příspěvekod tuso » pon pro 12, 2005 21:10

to Norman_64: zkušenosti s touhle firmou nemám, ale myslím si, že tu čepici můžeš směle koupit a nebudeš litovat.
Být K.O. a říkat O.K. je tajemství úspěchu...
Uživatelský avatar
tuso
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6607
Registrován: úte lis 29, 2005 12:19
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Rujir » úte pro 13, 2005 12:28

norman_64 píše:Nemáte s nimi zkušenosti - chci od nich koupit čepici pro mamku k vánocům *


Ja mam od nich capicu z Windstopperu a nemozem na nu povedat nic zle. Snad len to, ze sa nehodi na lyzovanie, lebo moja tisicrocna lyziarska kombineza ma taky vysoky limec, ze mi ju vyhrna. Ale kedze lyzovanie ma bavi z roka na rok menej, tak mi to neva. Kamu kludne kup. :ú
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod Rujir » úte pro 13, 2005 12:31

norman_64 píše:Nemáte s nimi zkušenosti - chci od nich koupit čepici pro mamku k vánocům *


Ja mam od nich capicu z Windstopperu a nemozem na nu povedat nic zle. Snad len to, ze sa nehodi na lyzovanie, lebo moja tisicrocna lyziarska kombineza ma taky vysoky limec, ze mi ju vyhrna. Ale kedze lyzovanie ma bavi z roka na rok menej, tak mi to neva. Kamu kludne kup. :ú
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod chonga » ned pro 18, 2005 11:19

týý jóó, já ten odkaz našel v časopisu Lidé a země a chtěl se podělit, :(( :(( :mrgreen: :mrgreen:
nečekal jsem takový zdrbnutí :oops: :oops: :mrgreen: :mrgreen:
taky bych si za tu dardu ty hardy nekoupil :shock: :shock:

Kama čepici mám na lyže, ale tam asi nelze nic zkazit. čepici řešim líbí-nelíbí, sedí-nesedí :mrgreen:
... každý dobrý skutek bude po zásluze potrestán
Uživatelský avatar
chonga
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3078
Registrován: úte led 4, 2005 21:35
Bydliště: 3.patro v 3+1

Příspěvekod tuso » úte led 17, 2006 10:56

Takže Merino od Brynje dorazilo, včera jsem v něm byl lyžovat v Beskydech. Koupil jsem zvlášť Super Thermo- to je taková síťovina a zvlášť Merino mikinu /model Arctic to má tuším sešité spolu/. Musím říct- naprostá spokojenost. Za sebe vyhlašuji, že to za ty prachy stálo. Po celém dni to skutečně nesmrdí,teplo mi bylo jako u krbu a žádný pocit vlhkosti od potu. Jediné co bych doporučil- objednávejte si o stupeň menší velikost než nosíte obvykle, pro porovnání- Sensor,Klimatex-nosím XXL, Craft XL, to Brynje by mi taky stačilo XL- možná jsou skandinávci větší chlapi :lol:
Být K.O. a říkat O.K. je tajemství úspěchu...
Uživatelský avatar
tuso
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6607
Registrován: úte lis 29, 2005 12:19
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Rujir » úte led 17, 2006 12:34

tuso píše:Takže Merino od Brynje dorazilo, včera jsem v něm byl lyžovat v Beskydech. Koupil jsem zvlášť Super Thermo- to je taková síťovina a zvlášť Merino mikinu /model Arctic to má tuším sešité spolu/. Musím říct- naprostá spokojenost. Za sebe vyhlašuji, že to za ty prachy stálo. Po celém dni to skutečně nesmrdí,teplo mi bylo jako u krbu a žádný pocit vlhkosti od potu. Jediné co bych doporučil- objednávejte si o stupeň menší velikost než nosíte obvykle, pro porovnání- Sensor,Klimatex-nosím XXL, Craft XL, to Brynje by mi taky stačilo XL- možná jsou skandinávci větší chlapi :lol:


Uplny suhlas. Brynje Arctic je super, ale co sa tyka velkosti, tak -1 bude tak akurat... :wink:
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Další

Zpět na Oblečení