Silnicni zakon ... aneb kolik bodu uz mate?

o všem možném, co se zrovna nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Silnicni zakon ... aneb kolik bodu uz mate?

Příspěvekod patentik » úte dub 24, 2007 6:25

Tak jsem vcera spechal z prace abych mohl koupit v predprodeji listky na zapas FCB Ostrava vs. AC Sparta Praha a mohl tak podporit ostravsky tym a parchanti mestaci mi namerili 60km/hod v Ostrave. Toz me to stalo 1000 kc a asi 2 bodiky - najde se vetsi sberatel? 8)
Uživatelský avatar
patentik
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1323
Registrován: pon lis 6, 2006 11:48
Bydliště: Ostrava

Re: Silnicni zakon ... aneb kolik bodu uz mate?

Příspěvekod tuso » úte dub 24, 2007 6:28

patentik píše:Tak jsem vcera spechal z prace abych mohl koupit v predprodeji listky na zapas FCB Ostrava vs. AC Sparta Praha a mohl tak podporit ostravsky tym a parchanti mestaci mi namerili 60km/hod v Ostrave. Toz me to stalo 1000 kc a asi 2 bodiky - najde se vetsi sberatel? 8)


Největší hajzlovina je, že PČR pokutuje až od 60km a více, ale měšťáci nad 55km. Bylo to v TV- oficiální výrok jejich velitelů, nebo prezidentů nebo co to mají za nejvyššího.
Být K.O. a říkat O.K. je tajemství úspěchu...
Uživatelský avatar
tuso
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6607
Registrován: úte lis 29, 2005 12:19
Bydliště: Ostrava

Re: Silnicni zakon ... aneb kolik bodu uz mate?

Příspěvekod Labash » úte dub 24, 2007 7:00

tuso píše:Největší hajzlovina je, že PČR pokutuje až od 60km a více, ale měšťáci nad 55km.


tak to je trosku blbost a trosku o stesti jaky policajti te chytnou :((

jinak ja mam zatim vsechny bodiky :mrgreen:
Uživatelský avatar
Labash
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1122
Registrován: čtv úno 16, 2006 10:10
Bydliště: Praha 4

Re: Silnicni zakon ... aneb kolik bodu uz mate?

Příspěvekod patentik » úte dub 24, 2007 7:05

Labash píše:jinak ja mam zatim vsechny bodiky :mrgreen:


To by jsi nemel duvod k usmevu pac by jsi prisel o papiry. Spise nemas zadny bodik :wink:
Uživatelský avatar
patentik
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1323
Registrován: pon lis 6, 2006 11:48
Bydliště: Ostrava

Body a přestupky

Příspěvekod zbuddy » úte dub 24, 2007 7:06

Jako realiťák dělám v Praze a okolí skoro denně tyto přestupky:
szybka jazda, plná čára, otáčení na křižovatce, nedovolené odbočování, jednosměrná ulice, couvání do jednosměrné ulice, špatné parkování (pražská modrá zóna je bez bodů), jízda na červenou, telefonování za jízdy,...už si dále nevzpomínám - a ZATÍM (klepu na děrevo) plný počet bodů.
Co nedělám a co dodržuji: nepodjížím v pravém pruhu na dálnici a silinici pro motorová vozidla, stopka, pruh pro autobusy, stání na přechodu a pro invalidy, přednost na přechodu.
A bude Ti ten fotbal stát za to: Slezská hraje houby a dívat se na ty buzeranty ze Sparty? :mrgreen:
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Re: Silnicni zakon ... aneb kolik bodu uz mate?

Příspěvekod Labash » úte dub 24, 2007 7:09

patentik píše:
Labash píše:jinak ja mam zatim vsechny bodiky :mrgreen:


To by jsi nemel duvod k usmevu pac by jsi prisel o papiry. Spise nemas zadny bodik :wink:


jo jo mas pravdu ja jsem to otocil :wink:
Uživatelský avatar
Labash
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1122
Registrován: čtv úno 16, 2006 10:10
Bydliště: Praha 4

Re: Body a přestupky

Příspěvekod patentik » úte dub 24, 2007 7:23

zbuddy píše:A bude Ti ten fotbal stát za to: Slezská hraje houby a dívat se na ty buzeranty ze Sparty? :mrgreen:


Nejde ani tak o fotbal (tam jdu podruhe v zivote) ale dorzi kamosi do Ostravy tak abychom nesedeli jen v hospode tak pujdem za "kulturou" :mrgreen:
Uživatelský avatar
patentik
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1323
Registrován: pon lis 6, 2006 11:48
Bydliště: Ostrava

Re: Silnicni zakon ... aneb kolik bodu uz mate?

Příspěvekod tuso » úte dub 24, 2007 7:30

Labash píše:
tuso píše:Největší hajzlovina je, že PČR pokutuje až od 60km a více, ale měšťáci nad 55km.


tak to je trosku blbost a trosku o stesti jaky policajti te chytnou :((

jinak ja mam zatim vsechny bodiky :mrgreen:


Já vím, ale bylo to v TV- normální vyhlášení jejich nejvyšších představitelů- jenomže, odvolávej se na to v terénu :((
Být K.O. a říkat O.K. je tajemství úspěchu...
Uživatelský avatar
tuso
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6607
Registrován: úte lis 29, 2005 12:19
Bydliště: Ostrava

Re: Silnicni zakon ... aneb kolik bodu uz mate?

Příspěvekod Labash » úte dub 24, 2007 7:34

tuso píše:Já vím, ale bylo to v TV- normální vyhlášení jejich nejvyšších představitelů- jenomže, odvolávej se na to v terénu :((


ja tomu verim, ze to tak ve skutecnosti je :wink:
Uživatelský avatar
Labash
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1122
Registrován: čtv úno 16, 2006 10:10
Bydliště: Praha 4

Příspěvekod Chasi » úte dub 24, 2007 7:40

Zatím "bez ztráty kytičky". Raději to zaklepu ](*,) :mrgreen: .
Chodníčkem blíž, cestičkou spíš.
Uživatelský avatar
Chasi
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1596
Registrován: stř zář 20, 2006 9:32
Bydliště: Bolatice

Re: Body a přestupky

Příspěvekod Lipon » úte dub 24, 2007 7:52

zbuddy píše:Jako realiťák dělám v Praze a okolí skoro denně tyto přestupky:
szybka jazda, plná čára, otáčení na křižovatce, nedovolené odbočování, jednosměrná ulice, couvání do jednosměrné ulice, špatné parkování (pražská modrá zóna je bez bodů), jízda na červenou, telefonování za jízdy,...už si dále nevzpomínám - a ZATÍM (klepu na děrevo) plný počet bodů.
Co nedělám a co dodržuji: nepodjížím v pravém pruhu na dálnici a silinici pro motorová vozidla, stopka, pruh pro autobusy, stání na přechodu a pro invalidy, přednost na přechodu.
A bude Ti ten fotbal stát za to: Slezská hraje houby a dívat se na ty buzeranty ze Sparty? :mrgreen:

to se nemáš moc čím chlubit :-)
až budeš mít jednou den blbec, tak máš 12 bodíků do konce pracovní doby :mrgreen:
rychlejší jízda a parkování - dejme tomu, ale ten zbytek? to je docela vo ... ústa
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4910
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Příspěvekod zeměhranol » úte dub 24, 2007 7:59

Vzhldem k tomu, že cyklistům se body nedávaj, tak jsem bez ztráty kytičky.
zeměhranol
nováček
nováček
 
Příspěvky: 85
Registrován: úte pro 19, 2006 10:48
Bydliště: Libeň

Re: Silnicni zakon ... aneb kolik bodu uz mate?

Příspěvekod jinryd » úte dub 24, 2007 8:08

patentik píše:Tak jsem vcera spechal z prace abych mohl koupit v predprodeji listky na zapas FCB Ostrava vs. AC Sparta Praha a mohl tak podporit ostravsky tym a parchanti mestaci mi namerili 60km/hod v Ostrave. Toz me to stalo 1000 kc a asi 2 bodiky - najde se vetsi sberatel? 8)


koukám že morálka českého národa je úplně v háji. Místo toho abychom dodržovali určitá pravidla, nadáváme na ty, kteří nás při porušení daných pravidel přistihnou. To bych mohl někde něco ukrást a potom budu nadávat, že mne za to zavřou :x .Bez určitých pravidel (zákony, vyhlášky, nařízení atd.) nefunguje žádná společnost. A protože je v zájmu společnosti aby byly dodržovány nastavené pravidla, nastává při jejich porušení postih. Tam kde nejsou tyto pravidla dodržovány, nastává anarchie.
K otázce - stále mám plný počet :smt023
jinryd
nováček
nováček
 
Příspěvky: 63
Registrován: čtv bře 15, 2007 20:05

Re: Silnicni zakon ... aneb kolik bodu uz mate?

Příspěvekod chonda » úte dub 24, 2007 8:17

jinryd píše:
patentik píše:Tak jsem vcera spechal z prace abych mohl koupit v predprodeji listky na zapas FCB Ostrava vs. AC Sparta Praha a mohl tak podporit ostravsky tym a parchanti mestaci mi namerili 60km/hod v Ostrave. Toz me to stalo 1000 kc a asi 2 bodiky - najde se vetsi sberatel? 8)


koukám že morálka českého národa je úplně v háji. Místo toho abychom dodržovali určitá pravidla, nadáváme na ty, kteří nás při porušení daných pravidel přistihnou. To bych mohl někde něco ukrást a potom budu nadávat, že mne za to zavřou :x .Bez určitých pravidel (zákony, vyhlášky, nařízení atd.) nefunguje žádná společnost. A protože je v zájmu společnosti aby byly dodržovány nastavené pravidla, nastává při jejich porušení postih. Tam kde nejsou tyto pravidla dodržovány, nastává anarchie.
K otázce - stále mám plný počet :smt023


Nj, to je fakt, jet ještě o 5 km/h rychleji, tak se evropská civilizace zhroutí...Ne že by teda bylo český silniční značení totálně pitomý, místa k tomuhle vybíraný většinou naprosto blbě (50m před značkou konec obce). Proč může být na Slovensku v zákoně, že do překročení o 10km/h nehrozí postih? Daleko lepší je, když sice jede někdo +-60km/h, ale kouká kolem sebe, než člověk, kterej jede sice přesně 50km/h, ale bohužel kouká jenom na přístroje :)
A v obecné rovině nemám nějakou přehnanou chuť dodržovat zákony, o kterých si myslím, že jsou špatný...
chonda
účastník
účastník
 
Příspěvky: 763
Registrován: pát srp 11, 2006 22:44

Příspěvekod patentik » úte dub 24, 2007 8:28

Pravidla ano ale s rozumem. Dovede me dost nasrat kdyz jedes po silnicich prvni tridy a vidis lidi co nedodrzuji plnou caru, predjizdeji tak ze nejen omezuji ale ohrozuji ostatni a tam policii neuvidis. to oni si stoupnou do mesta na rovny usek kde 50km/hod nejede ani ridic MHD a sbiraji pokuty jednu za druhou - vsak tam take vybirali tri borci aby to stihali. U statni policie mam rel. dost dobrych kamaradu takze proti nim osobne nic nemam ale ti cerni sheriffove ci jak si to rikaji ...
Uživatelský avatar
patentik
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1323
Registrován: pon lis 6, 2006 11:48
Bydliště: Ostrava

Re: Silnicni zakon ... aneb kolik bodu uz mate?

Příspěvekod Lipon » úte dub 24, 2007 8:32

jinryd píše:koukám že morálka českého národa je úplně v háji. Místo toho abychom dodržovali určitá pravidla, nadáváme na ty, kteří nás při porušení daných pravidel přistihnou. To bych mohl někde něco ukrást a potom budu nadávat, že mne za to zavřou :x .Bez určitých pravidel (zákony, vyhlášky, nařízení atd.) nefunguje žádná společnost. A protože je v zájmu společnosti aby byly dodržovány nastavené pravidla, nastává při jejich porušení postih. Tam kde nejsou tyto pravidla dodržovány, nastává anarchie.
K otázce - stále mám plný počet :smt023


ono takhle moralizovat bez blizsich podrobnosti je trochu osidny - nevis kde a jak merili; a co si budem povidat, mezi mestakama moc schpnych policajtu neni, kdyz se nejakej najde, odchazi casem na lepsi misto;
zakon by ptoreboval upravit tak, aby policajti meli o neco sirsi mantinely pri vyrizovani prestupku prekroceni rychlosti - neco jinyho je prekroceni o 15 v obci v huste zastavbe, kde ti kazdou chvili nekdo muze vletet pred auto, a na obchvatu, kde je v obci 4 proudovka bez okolnich chodniku.
Jenze policajt to musi posuzovat stejne, resp. musi dat tak jako tak flastr, i kdyz spolecenska nebezpecnost prestupku je miziva (mluvim ted o prekroceni mimo mesto, mimo pohyb chodcu/cyklistu). Na dalnici, kdyz je volnejc, taky nejedu 130, ani 140, ale jakmile to zhoustne, tradicne v Ne kveceru, tak je 140 max. Svatecni ridic neni schopnej na dvoji mrknuti do zpetnyho zrcatka, kdyz ho teda vubec pouziva, odhadnout rychlost a zacne predjizdet 110 do kopce nakladak, co jede 95.
Driv slo lehke prekroceni rychlosti bez ohrozeni kohokoliv vyresit domluvou popr. symbolickou pokutou; dneska je uz za nikoho neohrozujuci prekroceni rychlosti citelnej flastr a body
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4910
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Příspěvekod chonda » úte dub 24, 2007 8:36

Lipon: =D> =D> =D>
Jinak sám jsem zatím taky na nule...
chonda
účastník
účastník
 
Příspěvky: 763
Registrován: pát srp 11, 2006 22:44

Příspěvekod jinryd » úte dub 24, 2007 8:48

jedna věc je proč je v zákoně 50km/hod, ale toleruje se 60 km/hod. Toto naprosto nechápu. To může bejt v zákoně rovnou 60km/hod bez tolerance. Taky se mi spousta zákonů a vyhlášek nelíbí, ale co mohu nadělat. Co si volíme ta zastupitelských sborů, tak to máme. Naposledy jsme doma řešili povolení k odběru vody ze studny. Ministerstvo zemědělství vydá zákon, na jejich webu je jasně napsáno, že studna vybudovaná před rokem 1955 se nemusí nikam hlásit ani žádat o povolení, přesto místní úřad po nás chce abychom jim tu žádost vyplnili a poslali. Červenej vzteky, jsem toho hloupého úředníka poslal do "háječku" a praštil mu s telefonem.
To že strážníci vybírají na místech kde je měření rychlosti zbytečné jsem už taky zaregistroval. V naší ulici je velký areál všech školních zařízení a samozřejmě děcka, jdou na zastávku MHD tou nejkratší možnou cestou, přitom mají od místa kde přecházejí 20m podchod vlevo a v pravo 30m přechod. Co myslíte, že udělalo místní zastupitelstvo. Šoupli tam dopr.značku 30km/hod, kde nyní min. 2xv týdnu stojí strážníci s radarem a inkasují peníze z řidičů, místo toho, aby se postavili na místo kde ty děcka přecházejí a hnali je do podchodu nebo na přechod :cry: . Když jsem se strážníků ptal jestli tento postup je logický, řekli že tam mají určený stanoviště (na radaru stejně mají nastavenou rychlost nad 45km/hod, prej kdyby tam měli mít 30km/hod tak tam uvařej každý auto)
Naposledy upravil jinryd dne úte dub 24, 2007 8:52, celkově upraveno 2
jinryd
nováček
nováček
 
Příspěvky: 63
Registrován: čtv bře 15, 2007 20:05

Příspěvekod Lipon » úte dub 24, 2007 8:49

jinak, bodu mam taky 0, i kdyz jsem malem dostal jeden k vanocum; asi tejden pred vanoci jsem jel od klienta a jeste jsem premyslel o cem jsme jednali a na svetelny krizovatce jsem prejel doleva tramvajovej pas a zas doleva, nevsim se si, ze o kus dal stojej cajti - otaceni ve svetelny krizovatce, a jelikoz tam meli i novinare z blesku, tak me museli hned resit; jelikoz mel pravdu, tak jsem delal kajicnyho ridice a vyresilo se to za petikilo za proslou lekarnicku (ve skutecnosti byla 2 mesice stara :mrgreen: )
co jsem tak od znamych nebo klientu pochytil, policajtum se nekdy nechce moc resit bodovy prestupky, panc s tim maj dost administrativy a tak to radsi udelaj jako jinej prestupek jenom s pokutou na blocek
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4910
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Příspěvekod chonda » úte dub 24, 2007 8:56

Proč 50 a tolerance radši než 60km/h bez? To je jednoduchý - ty jako řidič nemáš možnost, jak přesně změřit svoji rychlost (teda pokud nemáš GPS)...Tachometr měří s max. odchylkou tuším 10%, policejní radary s odchylkou 3%.
chonda
účastník
účastník
 
Příspěvky: 763
Registrován: pát srp 11, 2006 22:44

Příspěvekod jinryd » úte dub 24, 2007 9:00

chonda píše:Proč 50 a tolerance radši než 60km/h bez? To je jednoduchý - ty jako řidič nemáš možnost, jak přesně změřit svoji rychlost (teda pokud nemáš GPS)...Tachometr měří s max. odchylkou tuším 10%, policejní radary s odchylkou 3%.


no jo ale tachometry měří odchylně ve tvůj prospěch. Tzn. když pojedeš 50km/hod skutečně, na tachometru by jsi měl mít 50 - 55km/hod
jinryd
nováček
nováček
 
Příspěvky: 63
Registrován: čtv bře 15, 2007 20:05

Příspěvekod tuso » úte dub 24, 2007 9:03

jinryd píše:(na radaru stejně mají nastavenou rychlost nad 45km/hod, prej kdyby tam měli mít 30km/hod tak tam uvařej každý auto)


To je jasný. 30kou jedu do garáže. To se ani na silnici nedá. Jedině snad s tempomatem :mrgreen:
Být K.O. a říkat O.K. je tajemství úspěchu...
Uživatelský avatar
tuso
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6607
Registrován: úte lis 29, 2005 12:19
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod patentik » úte dub 24, 2007 9:09

Lipon to napsal dobre - zakony jsou tvoreny lidmi pro lidi - neni to "slovo bozi". Pokud jedes v miste kde je husta vystavba, jsou tam obchody a skoly a misto 50 jedes 60,70 tak ano - plat. Pokud je ale silnicni tah mestem, tak dostat stejnou pokutu jako za vyse uvedeny prestupek je z pravniho hlediska vporadku, ale mirne nelogicke. Tam by mel policajt mit trosku pravomoc to korigovat.

Ti jejich nacelnici ci co se chvastaji ze zavedenim noveho zakona klesl pocet tezsich prestupku - prd, misto bodu a tucne pokuty ti daji flastr treba za tu proslou lekarnicku aby to nemuseli papirovat. Tez docela zarazejici je ze pri prekroceni rychlosti nedostanes do ruky budto fotku z radaru ci nejaky vypis at je to fer na obe strany. Nejaky cip ti rekne jel jsi 60 a ver mu. o dokladu o zkalibrovani radaru, zaskoleni obsluhy ani nemluve ...
Uživatelský avatar
patentik
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1323
Registrován: pon lis 6, 2006 11:48
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod jinryd » úte dub 24, 2007 9:11

patentik píše:Pravidla ano ale s rozumem. Dovede me dost nasrat kdyz jedes po silnicich prvni tridy a vidis lidi co nedodrzuji plnou caru, predjizdeji tak ze nejen omezuji ale ohrozuji ostatni a tam policii neuvidis. to oni si stoupnou do mesta na rovny usek kde 50km/hod nejede ani ridic MHD a sbiraji pokuty jednu za druhou - vsak tam take vybirali tri borci aby to stihali. U statni policie mam rel. dost dobrych kamaradu takze proti nim osobne nic nemam ale ti cerni sheriffove ci jak si to rikaji ...


O tomto problému jsem se také bavil s kamarádem od PČR. Situace v policii je taková, že již nejsou hodnocení od toho kolik vyškubou na pokutách, musí ale vykazovat různorodou činnost, ktežto městská policie po tom co jim zákonodárci umožnili měřit rychlost, dostala od měst vybavení (které není vůbec levné) a ty města to chtějí mít co nejdříve zpátky.
Peníze od policie ČR jdou do státní kasy a tam zjišťovat, kolik které oddělení z celé České republiky vyškubalo, je skoro nemožné, kdežto peníze od Městské policie si města dokáží velmi rychle spočítat. Nehledě na to, že prý na ředitelstvích různých Prah visí statistiky kolik toho každý strážník vyškubal a podle toho prý závisí výše jejich odměn.
jinryd
nováček
nováček
 
Příspěvky: 63
Registrován: čtv bře 15, 2007 20:05

Příspěvekod patentik » úte dub 24, 2007 9:15

Ano, mam jednoho kamarada u mestske policie a rikal ze jsou hodnoceni i podle mnozstvi udelenych pokut (je to ale par let zpet). Druha vec je opravdu to ze prachy jsou na ucet daneho mesta cili je i tlak na splaceni radaru co nejdrive nez nejakemu bengosovi spadne z ramena na zem.
Uživatelský avatar
patentik
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1323
Registrován: pon lis 6, 2006 11:48
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod jinryd » úte dub 24, 2007 9:19

patentik píše: Tez docela zarazejici je ze pri prekroceni rychlosti nedostanes do ruky budto fotku z radaru ci nejaky vypis at je to fer na obe strany. Nejaky cip ti rekne jel jsi 60 a ver mu. o dokladu o zkalibrovani radaru, zaskoleni obsluhy ani nemluve ...


Mne někdy v roce 1996 přišlo předvolání na kongresovku k projednání přestupku. Když jsem tam přišel, policajt mi ukázal monitor a já si klidně mohl dát tu fotku na občanku. Druhá fotka bylo celé auto s SPZ a naměřený rychlost. Tak jsem to ani nezkoušel a se slzou v oku platil :smt022
jinryd
nováček
nováček
 
Příspěvky: 63
Registrován: čtv bře 15, 2007 20:05

Příspěvekod Lumyr » úte dub 24, 2007 9:30

Kdyz pominu fakt, ze stat za radarem muze clovek co sotva udelal zakladku (neni nic horsiho nez potkat dva chytry mestaky) tak se statni to celkem jde (je videt ze maji kluci stredni skolu). Jinak zatim plny score (nebo zadny, ani nevim jak to je...) Je fakt ze jsem je dycky videl nebo me nekdo probliknul, diky diky diky.... A jezdit budu porad stejne, jen doufam ze konecne nekoho napadne ze znackou se da rychlost omezovat ale i ZVYSOVAT. Do ty doby si hold clovek musi davat pozor.. Ale mam kamose, kdyz jsem s nim jel naposled tak mu statni rek ze mu pokutu neda-nemuze. Pry uz toho udelal tolik ze nema zadny body :mrgreen: ale ridicak mu nechal hihih
Uživatelský avatar
Lumyr
účastník
účastník
 
Příspěvky: 364
Registrován: sob led 7, 2006 22:44
Bydliště: Praha, hospody v Adru

Příspěvekod chonga » úte dub 24, 2007 19:38

:(( doufám, že nic.
ale jistota není :wink:
... každý dobrý skutek bude po zásluze potrestán
Uživatelský avatar
chonga
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3078
Registrován: úte led 4, 2005 21:35
Bydliště: 3.patro v 3+1

Re: Silnicni zakon ... aneb kolik bodu uz mate?

Příspěvekod svetcest » úte dub 24, 2007 19:47

patentik píše:Tak jsem vcera spechal z prace abych mohl koupit v predprodeji listky na zapas FCB Ostrava vs. AC Sparta Praha a mohl tak podporit ostravsky tym a parchanti mestaci mi namerili 60km/hod v Ostrave. Toz me to stalo 1000 kc a asi 2 bodiky - najde se vetsi sberatel? 8)


Tak to já se taky přidám se svou troškou do mlýna...jel jsem 63km/h v jedný vesnici mezi Ml.Boleslaví a Brandýsem, taky mam dva body a prej kdybych jel 64km/h tak to už bylo za 2000 kc.....nastestí jsem to teda mel jen za 1000, ale stejne mi to dost zasáhlo do rozpočtu....:?

p.s.: sparta to vyhraje :ú
Uživatelský avatar
svetcest
nováček
nováček
 
Příspěvky: 94
Registrován: ned bře 26, 2006 20:03
Bydliště: Praha

Příspěvekod šíp » úte dub 24, 2007 19:54

lidi-taky jezdím denně- a myslím ze většinou mírně nad limit-ale zatím jsem pokutu neplatila a ani body mi nestrhli -a to měsíčně najedu kolem 2000km
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Další

Zpět na Pokec

cron