OEAV v rakousku

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

OEAV v rakousku

Příspěvekod pripluv » stř lis 28, 2007 21:08

Kdesi jsem se dozvěděl, že když si vyřídím OEAV přímo v rakouské centrále nebo kde, přijde mne to na 48,5 €. Chci se zeptat, máte s tím někdo zkušenost a kam přímo se obrátit (mailem - nejsem nějak extra znalý němčiny, angličtiny a podobných divných mluv).
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod mayya » stř lis 28, 2007 21:29

Já mám OEAV přes Namche, ale máš pravdu - je to tak, našla jsem ti to na jejich webovkách
...když si klikneš na "Standard-Mitglied werden", dostaneš se přímo na přihlášku v němčině.

Já teda NJ měla už před hoodně lety, ale ty kolonky jsou:
Příjmení
Jméno
Titul
Datum narození
Národnost/PSČ (?)
Město
Ulice
Telefon
E-mail

...pak je tam něco, čím si nejsem jistá, pak si vybereš sekci, pod kterou chceš být, a pak snad údaje k placení příspěvku - zase moc nevím....kdyby ti nějaký němčinář poradil a přeložil přesně :((

...tak aspoň něco snad :ú
Že nedostanete vždy, co chcete, je někdy obrovské štěstí.
(dalajlama)
Uživatelský avatar
mayya
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2791
Registrován: úte srp 21, 2007 22:09
Bydliště: Brdy, různě po světě

Příspěvekod zampion » stř lis 28, 2007 21:41

je tam jeste vyber pohlavi; zatrhni maennlich; pak se ma vybrat oblibena sekce, nebo nechat volne a budes zarazen do nejblizsi sekce u tveho bydliste; nasleduje vybrat jak se bude platit - pres konto to lze jen pro obcany Rakouska; zatrhni zahlschein. Kdyztak napis kdyby byly nejake problemy :)
zampion
nováček
nováček
 
Příspěvky: 191
Registrován: pát lis 2, 2007 23:12

Příspěvekod Lipon » stř lis 28, 2007 22:05

taky tam pisou, ze k poplatku je nutno pripocist naklady na postovne do zahranici, pri letmem probehnuti webu jsem jejich vysi nenasel ...
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4918
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Příspěvekod zampion » stř lis 28, 2007 22:41

ale asi je lepsi si to vyplnit, vytisknou a prinest nekam na pobocku v Rakousku a bude to bez poplatku
zampion
nováček
nováček
 
Příspěvky: 191
Registrován: pát lis 2, 2007 23:12

Příspěvekod pripluv » čtv lis 29, 2007 6:24

Teď mne napadlo, v případě průseru budu ale volat na tu onu rakouskou pobočku, že?
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod pavproch » čtv lis 29, 2007 8:03

Si vyřiť familierní členství (tady v CZ - přes alpy.cz nebo namcche.bazaar) a budeš to mít určo levnější (na hlavu) než za 50 tojro (fčera sem platil na nekst jír -3.040,- CZK/4 hlavy, tj 760 káčé/hlava)

Navíc sme celá familie pojištěný na veškyrý cestování dookoloa tý naší guĺe.... teda do 6.500mnm.... howgh
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28324
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Příspěvekod Hafi » čtv lis 29, 2007 11:55

pavproch píše:Si vyřiť familierní členství (tady v CZ - přes alpy.cz nebo namcche.bazaar) a budeš to mít určo levnější (na hlavu) než za 50 tojro (fčera sem platil na nekst jír -3.040,- CZK/4 hlavy, tj 760 káčé/hlava)

Navíc sme celá familie pojištěný na veškyrý cestování dookoloa tý naší guĺe.... teda do 6.500mnm.... howgh

do sesti, ne? teda aspon loni (jakoze letos) to tak bylo, myslim.
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8431
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Příspěvekod pavproch » čtv lis 29, 2007 12:12

tak do 6 , ně je to jedno....
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28324
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Příspěvekod pripluv » čtv lis 29, 2007 18:01

Sakra, mláděti je 5 měsíců a žena kojí, tak nikam nepojede :twisted: . Příští rok ještě na one head. Jak to je s tím telefonem?
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod Lipon » pát lis 30, 2007 9:29

pavproch & others: připojišťujete se ještě někdy k OEAV? jinými slovy: byli jste někdy v situaci, že by vám OEAV nekrylo nějaké (relativně běžné) aktivity? Dost silně o tom uvažuju, chtěl jsem původně už v lednu uzavřít i kvůli cestě na Azory, ale pak sem se někde na OEAV dočet, že pojištění neplatí na oceánských departmentech evr. států, tak jsem to opustil. S nadcházející sezónou a plánovanými lyžovačkami a bajkovačkami sem to zas oprášil.
(Výjimky z pojištění jsem četl - závody, různá létání, služ. cesty apod.)
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4918
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Příspěvekod mayya » pát lis 30, 2007 9:47

Lipon píše:pavproch & others: připojišťujete se ještě někdy k OEAV? jinými slovy: byli jste někdy v situaci, že by vám OEAV nekrylo nějaké (relativně běžné) aktivity? Dost silně o tom uvažuju, chtěl jsem původně už v lednu uzavřít i kvůli cestě na Azory, ale pak sem se někde na OEAV dočet, že pojištění neplatí na oceánských departmentech evr. států, tak jsem to opustil. S nadcházející sezónou a plánovanými lyžovačkami a bajkovačkami sem to zas oprášil.
(Výjimky z pojištění jsem četl - závody, různá létání, služ. cesty apod.)


To už se řešilo...třeba tady
....a určitě ještě v jiném vláknu....

btw Já mám sice OEAV čerstvě, ale připojišťovat se nejspíš nebudu
Že nedostanete vždy, co chcete, je někdy obrovské štěstí.
(dalajlama)
Uživatelský avatar
mayya
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2791
Registrován: úte srp 21, 2007 22:09
Bydliště: Brdy, různě po světě

Příspěvekod pripluv » pát lis 30, 2007 10:14

Vzhledem k mému krvodárcovství mám u pojišťovny 35 dní pojištění zadara, tak to využívám. Jakmile to vyplejtvám, zuž se jinde nepojišťuju.
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod pavproch » pát lis 30, 2007 10:26

@Lipon ref připojištění OEAV:

nepřipojištuju se - nelítám (teda jako na rogalu neb padáku), zámořské dpt. taky nenavštěvuju, nad 6.000 mnm taky nic a na služebky mám pojištění jako součást služební platební karty....

EDIT/UPDATE: a nezávodím - teda vlastně jo, ale pouze s vlastní leností....
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28324
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Příspěvekod pavproch » pon pro 3, 2007 18:42

pavproch píše:Si vyřiť familierní členství (tady v CZ - přes alpy.cz nebo namcche.bazaar) a budeš to mít určo levnější (na hlavu) než za 50 tojro (fčera sem platil na nekst jír -3.040,- CZK/4 hlavy, tj 760 káčé/hlava)

Navíc sme celá familie pojištěný na veškyrý cestování dookoloa tý naší guĺe.... teda do 6.500mnm.... howgh


Tak, mitgliedkarten 2008 už sou doma.

alpy.cz+familie=3.040,- kaček a čtyři dny mezi platbou a doručením obálky s kartičkama

:wink:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28324
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Příspěvekod 5o » sob led 12, 2008 21:33

pavproch píše:
pavproch píše:Si vyřiť familierní členství (tady v CZ - přes alpy.cz nebo namcche.bazaar) a budeš to mít určo levnější (na hlavu) než za 50 tojro (fčera sem platil na nekst jír -3.040,- CZK/4 hlavy, tj 760 káčé/hlava)

Navíc sme celá familie pojištěný na veškyrý cestování dookoloa tý naší guĺe.... teda do 6.500mnm.... howgh


Tak, mitgliedkarten 2008 už sou doma.

alpy.cz+familie=3.040,- kaček a čtyři dny mezi platbou a doručením obálky s kartičkama

:wink:


ako je to vlastne s "pokracovanim" poistenia? Ja som bol poisteny v roku 2007, bud cez alpy.cz alebo alpy.net (neviem si spomenut). A chcem zaplatit poistenie na tento rok. Nemozem vsak najst ziadny popis postupu. Asi som blby, nebo co...
5o
nováček
nováček
 
Příspěvky: 8
Registrován: sob led 27, 2007 19:14

Příspěvekod tuso » sob led 12, 2008 21:36

tady je postup.
Být K.O. a říkat O.K. je tajemství úspěchu...
Uživatelský avatar
tuso
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6607
Registrován: úte lis 29, 2005 12:19
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Rujir » sob led 12, 2008 21:39

Inak ak zijes na Slovensku, tak sa ti asi neoplati komplikovat si zivot s ceskymi strankami a lepsie je zaplatit to cez www.hory.sk :wink:
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod tuso » sob led 12, 2008 21:54

Rujir píše:Inak ak zijes na Slovensku, tak sa ti asi neoplati komplikovat si zivot s ceskymi strankami a lepsie je zaplatit to cez www.hory.sk :wink:


Ani som nezaregistroval, že je to Slovák. :mrgreen:
Být K.O. a říkat O.K. je tajemství úspěchu...
Uživatelský avatar
tuso
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6607
Registrován: úte lis 29, 2005 12:19
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Rujir » sob led 12, 2008 22:06

tuso píše:Ani som nezaregistroval, že je to Slovák. :mrgreen:


Stane sa. :wink: Hlavne poznavacie znamenie Slovakov - zasadne nepouzivaju diakritiku. :mrgreen:

BTW Ja prave bojujem s obnovenim clenstva cez www.hory.sk Nahadzujem svoje priezvisko tak, ako je na karte (bez diakritiky) a to cislo vo vsetkych moznych tvaroch a stale nic. :(( Aky je ofisl tvar toho cisla? 123-123456/Kategoria alebo bez tej kategorie, alebo ako?
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA


Zpět na Horolezectví