Zdravím návštěvníky a uživatele fóra

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Zdravím návštěvníky a uživatele fóra

Příspěvekod Vojtos » pát srp 6, 2004 13:23

Zdravím všechny kteří sem zavítali.

Toto fórum vzniklo díky tomu, že mi něco podobného na netu chybělo. Místo kde by člověk mohl pokecat a zároveň třeba dostat odpovědi na otázky ohledně nákupu vybavení, zkušenosti uživatelů a né jen některé nic neříkající testy z časopisů. Prostě všechno o outdooru na jednom místě. Zatím toho tady moc není, a zaleží jen na vás zda se fórum probudí k životu. Takže díky za každý položený dotaz, za každou odpověď, registraci, nápady na zlepšení a tak.


:lol:
Uživatelský avatar
Vojtos
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1537
Registrován: stř srp 4, 2004 14:36
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Zdravím návštěvníky a uživatele fóra

Příspěvekod Choceň » pon srp 16, 2004 19:08

Vojtos píše:Zdravím všechny kteří sem zavítali.

Toto fórum vzniklo díky tomu, že mi něco podobného na netu chybělo. Místo kde by člověk mohl pokecat a zároveň třeba dostat odpovědi na otázky ohledně nákupu vybavení, zkušenosti uživatelů a né jen některé nic neříkající testy z časopisů. Prostě všechno o outdooru na jednom místě. Zatím toho tady moc není, a zaleží jen na vás zda se fórum probudí k životu. Takže díky za každý položený dotaz, za každou odpověď, registraci, nápady na zlepšení a tak.


:lol:


jj, tak nějak to je - podplacených takyrecenzí je všude hafo a jeden člověk, i když má snahu, tak toho moc neotestuje :wink: - v množství je síla 8)
I cesta může být cíl... http://outdoor.webz.cz
Uživatelský avatar
Choceň
nováček
nováček
 
Příspěvky: 66
Registrován: pon srp 16, 2004 19:05
Bydliště: Brno, Choceň

Re: Zdravím návštěvníky a uživatele fóra

Příspěvekod anonym » stř srp 25, 2004 12:51

Vojtos píše:Zdravím všechny kteří sem zavítali.

Toto fórum vzniklo díky tomu, že mi něco podobného na netu chybělo. Místo kde by člověk mohl pokecat a zároveň třeba dostat odpovědi na otázky ohledně nákupu vybavení, zkušenosti uživatelů a né jen některé nic neříkající testy z časopisů. Prostě všechno o outdooru na jednom místě. Zatím toho tady moc není, a zaleží jen na vás zda se fórum probudí k životu. Takže díky za každý položený dotaz, za každou odpověď, registraci, nápady na zlepšení a tak.


:lol:


Tak takové místo na netu už mnoho let je, a jmenuje se konference montana. Řádově stovky členů konference se léta spokojeně baví přesně o tom, co zde navrhuješ, a archiv konference montana je jedním z nejlepších zdrojů zkušeností na českém netu.

Opravdu nesnáším, když někdo nevěnuje 5 minut na nalezení něčeho, co existuje a dobře funguje roky, založí jakousi "natruc" konkurenční akci, a napíše, že vytvořil něco, co tu dosud chybělo. Jak konference tak takhle fóra stojí a padají s komunitou, která se kolem vytvoří. Konkurence v tomto případě pouze znamená, že se komunita jaksi rozštěpí, mnohé informace, které mohly obohatit montanu, zapadnou tady, a naopak tady samozřejmě nejsou tísíce příspěvků z archivu montany.

Obecně nejradši bych byl, kdyby outdoorforum zaniklo a jeho účastníci se přihlásili do montany. To by ale musel Vojtos takříkajíc pohřbít své dítě ve prospěch obecného blaha - to je schopen málokdo.

Takže spíš doufám, že se toto fórum k životu moc neprobudí, a jeho potenciální členová posílí existující fungující komunitu montany.

Předem se omlouvám za nepříliš konstruktivní příspěvky, ale o svoje zkušenosti se TADY dělit nebudu.
anonym
 

Re: Zdravím návštěvníky a uživatele fóra

Příspěvekod Vojtos » stř srp 25, 2004 15:02

anonym píše:
Vojtos píše:Zdravím všechny kteří sem zavítali.

Toto fórum vzniklo díky tomu, že mi něco podobného na netu chybělo. Místo kde by člověk mohl pokecat a zároveň třeba dostat odpovědi na otázky ohledně nákupu vybavení, zkušenosti uživatelů a né jen některé nic neříkající testy z časopisů. Prostě všechno o outdooru na jednom místě. Zatím toho tady moc není, a zaleží jen na vás zda se fórum probudí k životu. Takže díky za každý položený dotaz, za každou odpověď, registraci, nápady na zlepšení a tak.


:lol:


Tak takové místo na netu už mnoho let je, a jmenuje se konference montana. Řádově stovky členů konference se léta spokojeně baví přesně o tom, co zde navrhuješ, a archiv konference montana je jedním z nejlepších zdrojů zkušeností na českém netu.

Opravdu nesnáším, když někdo nevěnuje 5 minut na nalezení něčeho, co existuje a dobře funguje roky, založí jakousi "natruc" konkurenční akci, a napíše, že vytvořil něco, co tu dosud chybělo. Jak konference tak takhle fóra stojí a padají s komunitou, která se kolem vytvoří. Konkurence v tomto případě pouze znamená, že se komunita jaksi rozštěpí, mnohé informace, které mohly obohatit montanu, zapadnou tady, a naopak tady samozřejmě nejsou tísíce příspěvků z archivu montany.

Obecně nejradši bych byl, kdyby outdoorforum zaniklo a jeho účastníci se přihlásili do montany. To by ale musel Vojtos takříkajíc pohřbít své dítě ve prospěch obecného blaha - to je schopen málokdo.

Takže spíš doufám, že se toto fórum k životu moc neprobudí, a jeho potenciální členová posílí existující fungující komunitu montany.

Předem se omlouvám za nepříliš konstruktivní příspěvky, ale o svoje zkušenosti se TADY dělit nebudu.


Montanu znám ale vůbec ji nevyužívám, zkus si třeba jen zadat do google konference montana, diskuse montana, e konference montana. Jsem zvědav jak dlouho budeš hledat než se tam dostnaeš. Zabrousil jsem na ni jenom když mi náhodou z google vyjel nějakej dokaz na odpověď z ní. Tvoje fungujicí komunita je poněkud skrýtá nezdá se? Na lezci třeba funguje forum taky ale druhá strana mince je, že to neni jeho hlavní náplní a tomu taky odpovídá jeho zpracování. Jinak nevim co tě tak nasr...., takhle plivat že štěpí komunitu můžeš klidně na svetoutdooru.cz, horydoly.cz, lezec.cz kde jsou všude diskusní fóra, ale jenom jako součást webu. Proto právě vzniklo outdoorforum.cz které je čistě jako konference. Až se přístě podepíšeš můžeme hodit diskusi ať už na montaně (pokud najdu tu adresu :(( ) nebo tady.
Uživatelský avatar
Vojtos
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1537
Registrován: stř srp 4, 2004 14:36
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Příspěvekod Choceň » stř srp 25, 2004 15:06

No, dobré. Zajímavé je, že přesto že se o outdoor weby aktivně zajímám, o montaně (jako diskuzním fóru) jsem jaktěživ neslyšel ani nečetl.

Když si to dám vyhledat na Seznamu, jako první mi vyjede odkaz na web tištěného časopisu Montana, kde se hlavně dozvím, jak si takový časopis můžu předplatit, jaké krásné knížky si mohu online koupit apod. - fórum veškeré žádné.

Když hledám dál, tak na třetí stránce výčtu webů mi vyjede tato adresa

http://mailman.natur.cuni.cz/pipermail/montana/

čili privátní vstup do konference montana, kam se bez jména a hesla nedostanu.

Takže tu milý anonyme přestaň pyskovat. Kecáš a ani nemáš tolik slušnosti aby jsi se podepsal.

Upřímě řečeno, o zkušenosti takových lidí ani nestojím a v klidu si je nech pro sebe!
I cesta může být cíl... http://outdoor.webz.cz
Uživatelský avatar
Choceň
nováček
nováček
 
Příspěvky: 66
Registrován: pon srp 16, 2004 19:05
Bydliště: Brno, Choceň

Příspěvekod Choceň » stř srp 25, 2004 15:08

vidím, že mne Vojtos předběhl :wink:
I cesta může být cíl... http://outdoor.webz.cz
Uživatelský avatar
Choceň
nováček
nováček
 
Příspěvky: 66
Registrován: pon srp 16, 2004 19:05
Bydliště: Brno, Choceň

Montana funguje?

Příspěvekod Rujir » stř srp 25, 2004 17:04

Uz osm tu sice niekde reagoval na podobnu temu ale opakoavni je matka mudrosti Na Montanu som narazil tiez len nahodou a naozaj je celkom fajn aspon co sa tyka poctu reakcii na kazdu temu Uzivatelska privetivost je asi 0,0001 ale ved clovek si zvykne aj na bodak v pr.... Ale nevim ako Vam ale mne tam prispevky skoncili okolo aprila (alebo maja - nepamatam) Po viacnasobnom hladani som sa len prepracoval k oznamu ze setver uz neproviduje ziadne email konferencie, ale odkaz kamze sa to montana preniesla som nenasiel - uz nikdy a nikde Pytal som sa na to aj na horydoly aj na svetoutdooru ale nikto mi neodpovedal Navco je konferencia o ktorej nikto nevie?
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod Návštěvník » stř srp 25, 2004 23:22

Takže se omlouvám za neřesnost, montana měla donedávna veřejný archiv. Teď je archiv pod heslem, i když staré příspěvky má google v cachi.

Já se tu o význam montany hádat nebudu, jen bych poznamenal, že když kupuju nějaký outdoorový výrobek, nejdřiv prohledám archiv montany. Pokud ty léta zkušeností stovek lidí přenesené do tisíců mailů odepisujete jako bezvýznamné (proto, že se zrovna teď se dá těžko najít na seznamu... web není seznam a internet není web) je to škoda hlavně pro vás.

K tématu montana - HOWGH
Návštěvník
 

dohadování se o blbostech...

Příspěvekod Dajda » čtv srp 26, 2004 5:32

nikdy se Vojto vsem nezavdecite :lol: To už tak je...komu se to líbí, dobře, komu ne...tak co tu dělá. Myslím, že se to docela rozjíždí...
Dan
http://www.cestopisy.cz
Dajda
nováček
nováček
 
Příspěvky: 4
Registrován: čtv srp 12, 2004 5:50

Příspěvekod blondak » čtv srp 26, 2004 6:42

naprosto nechápu vo co tady de :shock: :shock: připadá mi dost ulítlý centralizovat cokoliv, nebo dokonce rušit něco v zájmu něčeho dalšího :^o a argumenty pana anonymuse :? mi příjdou dost divné a trochu zastaralé.
Uživatelský avatar
blondak
nováček
nováček
 
Příspěvky: 72
Registrován: čtv srp 5, 2004 12:57

Příspěvekod Choceň » čtv srp 26, 2004 7:21

to je fakt, ale je to diskuzni forum, muzeme tedy diskutovat. proc ne. Ma proste nejaky nazor, tak jej vyjadril, ostatni se k tomu taky vyjadrili a hotovo.

Ale podepsat se je slusnost. Kdyz uz ne zaregistrovat, vzdycky se da podepsat alespon do prispevku, jako treba ted:

Chocen
I cesta může být cíl... http://outdoor.webz.cz
Uživatelský avatar
Choceň
nováček
nováček
 
Příspěvky: 66
Registrován: pon srp 16, 2004 19:05
Bydliště: Brno, Choceň

uvítaní

Příspěvekod Host_38987 » ned lis 21, 2004 12:18

já jsem se tu dostal přes banner na www.xpojnt.com a je to tu dobrý
Host_38987
 

Příspěvekod NAE » sob dub 30, 2005 20:28

Ta Montana nemůže být k ničemu, když se tam nedá dostat. Je to sice škoda, ale my můžeme vytvořit tady něco jiného a třeba lepšího. Nehodlám strávit den hledáním nějaké diskuze kdesi. Na tohle fórum jsem se dostal snad ze světaoutdooru a na Montanu jsem nikde odkaz neviděl, tak k čemu asi taková Montana je?
NAE
Uživatelský avatar
NAE
účastník
účastník
 
Příspěvky: 328
Registrován: stř dub 27, 2005 0:44
Bydliště: Levý břeh Vltavy

Emailova konference montana(at)natur.cuni.cz zmenila adresu.

Příspěvekod c00ba » čtv srp 25, 2005 21:21

Mozna je to uz k nicemu ale presto kdyby nekdo nahodou hledal tak vezte ze:

Konference montana, drive probihajici na adrese montana(at)natur.cuni.cz, se prednedavnem prestehovala na montana(at)mailman.natur.cuni.cz. Webove ovladani konference, vcetne prihlaseni a odhlaseni, je nyni na http://mailman.natur.cuni.cz/mailman/listinfo/montana/ Tematem konference, fungujici uz 8 let, je horolezectvi, turistika vseho druhu vcetne VHT, paragliding, skialpinismus, vodactvi, cyklistika vcetne MTB, pobyt v prirode, lyzarske sporty. Naopak ucastnici konference nesnasi jakoukoli formu spamu. Dostupny je take webovy archiv starsich prispevku.

Zdroj: horydoly.cz
Uživatelský avatar
c00ba
nováček
nováček
 
Příspěvky: 7
Registrován: čtv srp 25, 2005 20:43

Re: Emailova konference montana(at)natur.cuni.cz zmenila adr

Příspěvekod uplne jinej martin » čtv srp 25, 2005 22:11

c00ba píše:Mozna je to uz k nicemu ale presto kdyby nekdo nahodou hledal tak vezte ze:

Konference montana, drive probihajici na adrese montana(at)natur.cuni.cz, se prednedavnem prestehovala na montana(at)mailman.natur.cuni.cz. Webove ovladani konference, vcetne prihlaseni a odhlaseni, je nyni na http://mailman.natur.cuni.cz/mailman/listinfo/montana/ Tematem konference, fungujici uz 8 let, je horolezectvi, turistika vseho druhu vcetne VHT, paragliding, skialpinismus, vodactvi, cyklistika vcetne MTB, pobyt v prirode, lyzarske sporty. Naopak ucastnici konference nesnasi jakoukoli formu spamu. Dostupny je take webovy archiv starsich prispevku.

Zdroj: horydoly.cz

ůůůůůůůůůůů guest/guest nefunguje, kdybys napsal apoň login a heslo, tohle už tu někdo povídal xx příspšvků výše ale mají to "privátek" takže normální lidi si ty "privátní sodomie" neprohlídnou, nikde jsem nenašel návod jak se tam zaregistrovat.
Uživatelský avatar
uplne jinej martin
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1763
Registrován: ned led 9, 2005 21:41
Bydliště: Pragl

Příspěvekod pripluv » pát srp 26, 2005 5:29

Když si naroluješ až dolů, tak tam máš registraci :mrgreen:

To c00ba: nejsi náhodou ze Singeru, teda z Českejch Budějic?
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod homerr » pát srp 26, 2005 6:19

registrace je dost snadná, na tý stránce http://mailman.natur.cuni.cz/mailman/listinfo/montana/
máš dole: nadpis účastníci konference montana a nad tím přihlášení do konference montana, tam vyplníš mail a heslo a si tam... není to složitý :D
homerr
nováček
nováček
 
Příspěvky: 166
Registrován: sob říj 16, 2004 20:19
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod homerr » pát srp 26, 2005 6:21

sakra nevšiml sem si že je tady druhá stránka, tak to tady máte ze dvou zdrojů....
homerr
nováček
nováček
 
Příspěvky: 166
Registrován: sob říj 16, 2004 20:19
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod pripluv » pát srp 26, 2005 7:06

homerr píše:sakra nevšiml sem si že je tady druhá stránka, tak to tady máte ze dvou zdrojů....


...aspoň nám bude věřit :mrgreen: .
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod c00ba » úte srp 30, 2005 8:33

Přípluv píše:To c00ba: nejsi náhodou ze Singeru, teda z Českejch Budějic?


Jsem;)
Uživatelský avatar
c00ba
nováček
nováček
 
Příspěvky: 7
Registrován: čtv srp 25, 2005 20:43

Příspěvekod pripluv » úte srp 30, 2005 9:34

c00ba píše:
Přípluv píše:To c00ba: nejsi náhodou ze Singeru, teda z Českejch Budějic?


Jsem;)


No mě to bylo jasný hned... :wink:
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod Hafi » sob dub 14, 2007 22:34

hele, máme tady 999 registrovanýho na OF, tak další bude jubilejní...=D> =D> =D> :smt023
ikdyž pulka ma nula prispevku a dalsi cast sou stroje....
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8414
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Příspěvekod zbuddy » sob dub 14, 2007 23:01

Hafi píše:hele, máme tady 999 registrovanýho na OF, tak další bude jubilejní...=D> =D> =D> :smt023
ikdyž pulka ma nula prispevku a dalsi cast sou stroje....

Takže já jako první zpozoroval 1000. člena, je to watch :D Vítáme :)

to Hafi: :fuj: :fuj:
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Příspěvekod watch » sob dub 14, 2007 23:15

Dekuji za privitani. Nejake sampanske nebude?

Uz jsem toho hodne procet a tesim se na spoustu dalsich outdoorovych informaci. * * *
watch
nováček
nováček
 
Příspěvky: 6
Registrován: sob dub 14, 2007 22:47

Příspěvekod chonda » sob dub 14, 2007 23:19

watch píše:Dekuji za privitani. Nejake sampanske nebude?

Uz jsem toho hodne procet a tesim se na spoustu dalsich outdoorovych informaci. * * *


Ano, jsme ochotni si od tebe nechat na příštím srazu koupit šampaňské či něco podobného :twisted: :twisted: :twisted:
chonda
účastník
účastník
 
Příspěvky: 763
Registrován: pát srp 11, 2006 22:44

Příspěvekod watch » sob dub 14, 2007 23:31

chonda píše:
watch píše:Dekuji za privitani. Nejake sampanske nebude?

Uz jsem toho hodne procet a tesim se na spoustu dalsich outdoorovych informaci. * * *


Ano, jsme ochotni si od tebe nechat na příštím srazu koupit šampaňské či něco podobného :twisted: :twisted: :twisted:


Rad slysim, ze to muze byt i neco podobneho. :lol:
watch
nováček
nováček
 
Příspěvky: 6
Registrován: sob dub 14, 2007 22:47

Příspěvekod Petras » pon kvě 21, 2007 1:15

watch píše:
chonda píše:
watch píše:Dekuji za privitani. Nejake sampanske nebude?

Uz jsem toho hodne procet a tesim se na spoustu dalsich outdoorovych informaci. * * *


Ano, jsme ochotni si od tebe nechat na příštím srazu koupit šampaňské či něco podobného :twisted: :twisted: :twisted:


Rad slysim, ze to muze byt i neco podobneho. :lol:


Top-Topic ?
Uživatelský avatar
Petras
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4055
Registrován: stř úno 22, 2006 18:59
Bydliště: Mám

navrat ztraceneho syna :)

Příspěvekod maykl » pon zář 10, 2007 13:03

nazdarec vsem
tak po vsem moznem, nez jsem se opet dostal k tomu, abych mohl byt v klidu nerusen na netu, koukat na tohle uzasne forum je zadosti ucineno a snad se jiz zde budu objevovat pravidelne
jinak timto zdravim vsechny, kteri si me jeste pamatuji a nezapomneli na me
*
maykl
účastník
účastník
 
Příspěvky: 272
Registrován: úte črc 26, 2005 14:03

Re: navrat ztraceneho syna :)

Příspěvekod Rujir » pon zář 10, 2007 13:31

maykl píše:jinak timto zdravim vsechny, kteri si me jeste pamatuji a nezapomneli na me
*


Huraaa! Zdravime my, co sme nezabudli. Este nech sa tu ukaze Nae a bude to hotovka! :mrgreen:
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Re: navrat ztraceneho syna :)

Příspěvekod maykl » pon zář 10, 2007 13:38

Rujir píše:
maykl píše:jinak timto zdravim vsechny, kteri si me jeste pamatuji a nezapomneli na me
*


Huraaa! Zdravime my, co sme nezabudli. Este nech sa tu ukaze Nae a bude to hotovka! :mrgreen:


a jeste by se mohl ze zelandu vratit moyko :)
zbytecnym rozcilovanim ztracis mnoho energie a nepomuze ti ani les
maykl
účastník
účastník
 
Příspěvky: 272
Registrován: úte črc 26, 2005 14:03

Další

Zpět na Uvítání

cron