Inline v outdooru

život v jedné lajně

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Inline v outdooru

Příspěvekod zbuddy » úte čer 5, 2007 11:15

Nechce někdo ze slovenské sekce zajet na otevírání jediného (dálničního) tunelu v Blavě? Já budu 22.6. na neoficiální firemní akci ve sklépku v Prušánkách u Hodonína. 23.6 (So) v 14 hod začíná jízda tunelem v Blavě, tak jsem myslel, že se tam stavím. Co Ty Ďurko? :wink:
Naposledy upravil zbuddy dne úte čer 5, 2007 12:19, celkově upraveno 2
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Příspěvekod šíp » úte čer 5, 2007 11:39

to ten tunel budete "zajíždět " na bruslích? :mrgreen:
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod zbuddy » úte čer 5, 2007 11:54

šíp píše:to ten tunel budete "zajíždět " na bruslích? :mrgreen:


opening (poprvé a naposled) inline jízda jediným bratislavským tunelem
Naposledy upravil zbuddy dne úte čer 5, 2007 12:19, celkově upraveno 1
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Příspěvekod tina » úte čer 5, 2007 12:11

šíp píše:to ten tunel budete "zajíždět " na bruslích? :mrgreen:


My sme tu uz "zajizdeli" aj most a bolo to super. Na tunel by som tiez sla ale uz tu nebudem.
tina
účastník
účastník
 
Příspěvky: 220
Registrován: úte bře 6, 2007 13:38
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Lipon » úte čer 5, 2007 12:15

šíp píše:to ten tunel budete "zajíždět " na bruslích? :mrgreen:

to vono se to teďkonc takle dělá, paninko :mrgreen:
na podzim, když otvírali obchvat Plzně, taky byly závody na in-linech Valíkem
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4883
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Příspěvekod patentik » úte čer 5, 2007 12:49

Stejne tak dalnice co se stavi pres Ostravu je hojne vyuzivana lidmi na in-linech. Takova super rovna draha neni sirokodaleko :lol:
Uživatelský avatar
patentik
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1323
Registrován: pon lis 6, 2006 11:48
Bydliště: Ostrava

Re: Inline v outdooru

Příspěvekod Rujir » úte čer 5, 2007 15:13

zbuddy píše: Co Ty Ďurko? :wink:


Nu hned by som siel, zial, v tom case budem o 150km dalej fungovat v roli svedka na svadbe jedneho z mojich najlepsich kamaratov. Toz tak...
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod tesil » úte čer 5, 2007 15:23

a vůbec - od kdy je tunel autdóóór? :ú :mrgreen:
Uživatelský avatar
tesil
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1144
Registrován: čtv led 19, 2006 16:54
Bydliště: brno

Příspěvekod Lipon » úte čer 5, 2007 17:10

tesil píše:a vůbec - od kdy je tunel autdóóór? :ú :mrgreen:

přeci furt, až do tý doby, než mu zavřou vrata :mrgreen: :mrgreen:
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4883
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Příspěvekod tesil » stř čer 6, 2007 7:49

](*,) :mrgreen:
Uživatelský avatar
tesil
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1144
Registrován: čtv led 19, 2006 16:54
Bydliště: brno

Příspěvekod zbuddy » čtv čer 7, 2007 20:21

Tak jsem možná zlákal kolegu, který také jede na naši neofic. firemní akci do sklépku. On bere přítulku, aby řídila, když se nalije, ona jezdí na bruslách, Ondra by si je pučil nebo vzal kolo a vyrazíme do Blavy. Nabízím jim, abychom poté někam zapadli, přespali ve stanech a jeli třeba na kolečkách směr Gabčíkovo. Bo na treking mi to tam moc nepřipadá...Nanejvýš nějaké termálné kúpele...Co mi radí znalci?
Naposledy upravil zbuddy dne čtv čer 7, 2007 20:31, celkově upraveno 1
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Příspěvekod pripluv » čtv čer 7, 2007 20:26

Jestli dojedete až na konec Gabčíkova, tak najdi obsluhu plavební komory a kopni ho do pr...., dědka jednoho.
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod zbuddy » čtv čer 7, 2007 20:30

Přípluv píše:Jestli dojedete až na konec Gabčíkova, tak najdi obsluhu plavební komory a kopni ho do pr...., dědka jednoho.

Nevím přesně, ale ta trasa má asi 100 km, aby mi zbyly síly :((
Viděl jsi tam nějaké kolobutaře?
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Příspěvekod pripluv » čtv čer 7, 2007 20:33

Ne, ale já byl na vodě a břehy vysoko a daleko :mrgreen:
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod zbuddy » pát čer 8, 2007 2:37

Přípluv píše:Ne, ale já byl na vodě a břehy vysoko a daleko :mrgreen:

To je pro mne symbolické...
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Příspěvekod zbuddy » pát čer 8, 2007 2:40

Zdá se, že slovenská část OF a zvláště její nejsilnější sekce mi nic neporadí :evil: Nebo se mezitím pochlapíte, chalani :mrgreen: V Ne večer, až dovalím z Braniborska, tak chci vidět náměty :D Zatím zduřte. :smt023
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Příspěvekod Rujir » pát čer 8, 2007 6:58

No v pripade trekingu sa pobliz Blavy oplati tak maximalne vyslapat na Vapennu alebo Zaruby, inak je to velka bieda. Co sa tyka korculi, tak uplne super je petrzalska hradza. Trasa zacina niekde pri moste Apollo a potom sa taha do Cunova. Vraj sa da ist aj dalej, ale to som ja nikdy nebol, takze netusim. Od mostu Apollo po Cunovo je to cca 20km absolutne rovnej plochy dobreho asfaltu, takze ked to dame tam a spat, tak nam to spravidla staci. Je to tak akurat, aby sa clovek citil este ako clovek a nie ako zdochlina. Ale inak je to v BA celkom bieda.
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod tina » pát čer 8, 2007 9:35

Hradzu sme sli celu az po Gabcikovo - od stareho mosta je to cca 50km, takze takych 5 hodin pohodlneho korculovania. Ked pojdes cez vikend tak po Cunovo je to dost narvane, my preto radsej chodime tak ze do Cunova sa odvezieme MHD (chodi raz za 20 minut takze nic hrozne) a ideme az odtial, usetris si tym aj nejake kilometre co pred Gabcikovom uz mozno ocenis :). Za Cunovom treba ist kusok po ceste spolu s autami ale cesta nie je prilis pouzivana, navyse je to len par minut, potom uz ides po hradzi. Na hradzi je vacsinou povrch dobry, par miest je horsich. Ked si to chces rozmysliet tak mas cestou asi 3 dediny s krcmou, ale pozor, chodi tadial cez vikend iba jeden autobus, niekedy okolo stvrtej poobede. Tiez sa da prejst kompou pri Vojke na druhu stranu a tam na bus. Z Gabcikova su aj priame spoje, ale len par, treba si to pozriet, inac sa dostanes s prestupom cez Dunajsku Stredu. Ked mas rad inline tak odporucam to vyskusat, lebo moznosti turistiky su fakt biedne.
tina
účastník
účastník
 
Příspěvky: 220
Registrován: úte bře 6, 2007 13:38
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod zbuddy » sob čer 16, 2007 7:53

Přátelé, omlouvám se, že tak pozdě, ale moc děkuji za rady. (OF mi neukázalo nové příspěvky v tomto vláknu :twisted: :twisted: :twisted: , tak jsem se sem nedíval :oops: ). Myslel jsem v té euforii po příjezdu s Němec, že popíšu, jak jsem tam jezdil, ale znáte to, než člověk projde OF atd..., pak se k tomu těžko dostává.
Stále nikdo, kdo by se 23. připojil? Buď dopoledne kolem Prušánek u Hodonína, kolegyně odtamtaď mi radí, že mám jet k vykopávkám u Mikulčic.
A co to odpoledne v Blavě? I když nevím, zda tam pojedu. Musel bych asi autem, koupit si slovenskou známku...I když to Gabčíkovo poté by za to asi stálo, a z Německa jsem zvyklý jezdit sám svým tempem. Ale zase jet několik desítek km rovně bez krajinných a stavebních útvarů je přece jen nudné....Tak neviem, zda jen nezůstat na Moravě.

P.S. Dena: teď nevím, jaké katání v kaťatech myslíš, to je jen hříčka, nebo jsi viděla moji fotku? Těžko...Teď jezdím v lehkých trenclách :wink:
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Příspěvekod Dena » sob čer 16, 2007 8:19

Myšleno bylo to tvé včerejší, parussky uvedené .. němnožko ježdění .. :wink: a kaťata k té jízdě na bruslích jen tak přihozeno jako hříčička .. :prayer:
P. S.: Pravdu díš, fotku znám asi jen z výletu z hor s velbloudem na zádech .. :)
( :(( už delší dobu- že bych taky někdy konečně oprášila svý dětský inlajny a chrániče ..? ) :-k sekla jsem s tím poté, co mě trápil meniskus a zjištění, že korčule spolu se sjezdovkami jsou na kolínka dost záhul .. taaak nevím
ıɯřʎʇč uǝsǝu žǝu 'ɯíupǝɾ uǝznos ʇýq íšdǝl
_____________________________
Uživatelský avatar
Dena
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 2675
Registrován: čtv led 5, 2006 23:03
Bydliště: Kladno, (předtím celá léta Brno ..)

Příspěvekod zbuddy » sob čer 16, 2007 8:32

Dena píše:( :(( už delší dobu- že bych taky někdy konečně oprášila svý dětský inlajny a chrániče ..? ) :-k sekla jsem s tím poté, co mě trápil meniskus a zjištění, že korčule spolu se sjezdovkami jsou na kolínka dost záhul .. taaak nevím

Opraš, já mám problémy s operovaným meniskem (1988) a proto jsem začal jezdit, abych koleno zpevnil. A nyní to (po určitých stovkách či tisících km a bolestech kolena - naposledy na konci března ve Flaeming Skate) je tak, že po 3/4 hod sezení v autě mám nohu ztuhlou a bolavou a po 86 km na bruslích koleno nebolí :(( Praktická zkušenost po posledním výletu do Němec...
Jestli se chceš přidat (Mikulčice či Slovač), nebudu divočit, zvláště po tom sklépku...
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Příspěvekod jonza » sob čer 16, 2007 12:54

Kdyz jsme u oprasovani, kde vsude se da jezdit na bruslich krome cesty Porici-Olympia? neco kde se taky da dojet hromadnou dopravou. Diky
Uživatelský avatar
jonza
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2267
Registrován: ned kvě 28, 2006 14:37
Bydliště: Brno

Příspěvekod zbuddy » sob čer 16, 2007 13:02

jonza píše:Kdyz jsme u oprasovani, kde vsude se da jezdit na bruslich krome cesty Porici-Olympia? neco kde se taky da dojet hromadnou dopravou. Diky

Sice máš napsáno bydliště Havířov, ale asi se ptáš na Brno? Tam jsem nejezdil, ale dnes jsem nějaké trasy u Brna na inlinových portálech viděl...inline Brno a okolí Šíp by mohl poradit, bo nějací se mu motají na cyklotrasách se sluchátky v uších :D
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Příspěvekod šíp » sob čer 16, 2007 20:13

zbuddy píše:
jonza píše:Kdyz jsme u oprasovani, kde vsude se da jezdit na bruslich krome cesty Porici-Olympia? neco kde se taky da dojet hromadnou dopravou. Diky

Sice máš napsáno bydliště Havířov, ale asi se ptáš na Brno? Tam jsem nejezdil, ale dnes jsem nějaké trasy u Brna na inlinových portálech viděl...inline Brno a okolí Šíp by mohl poradit, bo nějací se mu motají na cyklotrasách se sluchátky v uších :D


jo jo motají se a štvou nás. teda ne principielně oni, ale jejich chování. kdyby se chovali ohleduplně tak jsou mi šumafuk
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod jonza » sob čer 16, 2007 22:38

Jo to znam, na kole mi vsichni ostatni vadi, hlavne bruslari a auta. V aute zase kolari a bruslari, na bruslich ti ostatni, proste je to nejake zamotane. Jo a na lyzich mi vadi prknari a zase naopak...
Uživatelský avatar
jonza
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2267
Registrován: ned kvě 28, 2006 14:37
Bydliště: Brno

Příspěvekod šíp » ned čer 17, 2007 8:03

jonza píše:Jo to znam, na kole mi vsichni ostatni vadi, hlavne bruslari a auta. V aute zase kolari a bruslari, na bruslich ti ostatni, proste je to nejake zamotane. Jo a na lyzich mi vadi prknari a zase naopak...


tak takhle ne-takhle jsem to nemínila a ani nenapsala. když jse cyklista, i v provozu dodržuju předpisy a chovám se tak abych autům nedělala co co bych sama jako řidič nechtěla. když jsem v autě, objíždím cyklisty takovým obloukem, kterým bych jako cyklista chtěla být objížděna. no a na cyklostezce i když jsme 2 tak jezdíme za sebou, kdežto ty prasata bruslaři zásadně vedle sebe. tož tak.
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod zbuddy » ned čer 17, 2007 9:10

šíp píše:
jonza píše:Jo to znam, na kole mi vsichni ostatni vadi, hlavne bruslari a auta. V aute zase kolari a bruslari, na bruslich ti ostatni, proste je to nejake zamotane. Jo a na lyzich mi vadi prknari a zase naopak...


tak takhle ne-takhle jsem to nemínila a ani nenapsala. když jse cyklista, i v provozu dodržuju předpisy a chovám se tak abych autům nedělala co co bych sama jako řidič nechtěla. když jsem v autě, objíždím cyklisty takovým obloukem, kterým bych jako cyklista chtěla být objížděna. no a na cyklostezce i když jsme 2 tak jezdíme za sebou, kdežto ty prasata bruslaři zásadně vedle sebe. tož tak.

Jak jsem psal již dříve a v jiném vláknu, záleží na ohleduplnosti a inteligenci daného člověka. Ty patříš mezi ty správné. Já bych to ještě doplnil tak, že i chodec (jako pěší řidič) musí vědět, že auto nezastaví na fleku atd. Ale máš pravdu, bohužel bruslaři nejvíce jezdí vedle sebe, pak teprve cyklisti. Ale zase na druhou stranu cyklisti (co jsem zažil v Praze v Braníku a někdy i na Ladronce) si neuvědomují při míjení, že bruslař na rozdíl od nich skoro nezabrzdí nebo nemůže sjet na kamínky ap. V tunelu pod Vyšehradem nesesedají z kola :twisted: a myslí si, že na přejezdu pro chodce mají přednost. To nemluvím, že jezdí přes přechody na červenou a pak ještě na řidiče ukazují prostředníček :twisted: (moje zkušenost), jezdí bezohledně po chodníku. Navíc jezdí potmě bez světel a tím, jak jsou tiší, jsou nebezpeční sobě, bruslařům aj. Ale dost stížností, my si rozumíme, bo jsme slušňáci, že :ú
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Příspěvekod chonga » ned čer 17, 2007 9:18

na kole jezdím, ale.....
.....na tom přechodu mi s...u cyklisti ukrutně. bruslaře jsem snad ještě nepotkal (neberu děti kolem baráku). je teda pravda, že radši jedu lesní cesty nebo polňačky.
... každý dobrý skutek bude po zásluze potrestán
Uživatelský avatar
chonga
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3078
Registrován: úte led 4, 2005 21:35
Bydliště: 3.patro v 3+1

Příspěvekod Hafi » ned čer 17, 2007 9:43

zbuddy píše:V tunelu pod Vyšehradem nesesedají z kola :twisted:

no na kole moc nejezdim a tunelem pod vysehradem z vubec ne, ale i tak kdyz vidim nekde (tedy i v tunelu pod vysehradem) znacku "cyklisto sesedni z kola" tak je mi jasny jak by me to jak cyklistu deptalo. :ú
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8414
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Příspěvekod zbuddy » ned čer 17, 2007 12:06

Hafi píše:
zbuddy píše:V tunelu pod Vyšehradem nesesedají z kola :twisted:

no na kole moc nejezdim a tunelem pod vysehradem z vubec ne, ale i tak kdyz vidim nekde (tedy i v tunelu pod vysehradem) znacku "cyklisto sesedni z kola" tak je mi jasny jak by me to jak cyklistu deptalo. :ú

Ale vem si, že tam pomalu jede bruslař a nečeká bezohledného cyklistu :twisted: Ale nemusí to být inlajnista, stačí babička o holích :shock:
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Další

Zpět na In-Line v outdooru