pavprochovo geronto-vlkno

vše co se týká naší tělesné schránky a outdoorových aktivit

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod pavproch » ned říj 9, 2022 15:47

I dyž to nebylo určeno mně, sem si tu diplomovou práci taky přečet a taky sem si v tom našel odpověd na jednu otázku, co sem měl (neurgentně) v hlavě. Díky.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod pavproch » čtv říj 13, 2022 17:44

Dialektika:

1. Hurá! Zřejmě sem objevil další "žrádlo" na snídani.... jaxem tu už spal, vypokusoval sem na sobě, že nejméně následných "problémů" mi činí snídaně = kaše z pohanky rozvařené v mlíce. Taxem si na jednom specializovaném eshopu ("život bez lepku") objednál rovnou 5-ti kilový pytel drcené pohanky... a přitom, jaxem potom jejich webu surfil, sem tam zmerčil "čiroková kaše", taxem zkusmo půlkila objednal taky a neska ráno požil.... následky (prozatím) nejsou a strašně mi ta kašička chutnala (přirovnal bych to k obilí pomletému i se slupkama s přídavkem trošky kakaa a skořice = mňam). Kéžby.

2. Ne-hurá! Zase "zřejmě" sem na sobě vypozoroval nevítané vedlejší účinky toho NDA+ co sem asi před týdnem začal žrát (= abych tu byl ešče ve 22. století, jak píše v nadsázce Sinclair) - mírné ale vytrvalé bolesti hlavy (stejné jako sem míval dlouhou dobu po chemoterapii, trvalo to snad rok než odezněly). Bohužel nikde na webu se o žádných vedlejších účincích nepíše (nebo já to aspoň nenašel), takže ... sem zase to NDA+ vysadil a zdá se, že ty bolesti hlavy sou už zase slabší. Takže zřejmě budu muset nechat teho geronta ve mně na pokoji. Za pár dnů sem písnu další progres update.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod pavproch » pát říj 14, 2022 17:48

A jenom potvrzení toho, že...
pavproch píše:Takže zřejmě budu muset nechat teho geronta ve mně na pokoji.
... neska sem celý den dodržoval svůj (vyzkoušený) životosprávný režim a i po večeři mi bylo (opravdu jen) trochu blbě.... juniorka přijede z VŠ na víkend dom, tak drahá ji upekla takové malé slané zakrutichy z pohankové mouky. Neodolal sem a po večeři sem jeden - ano jeden! malý, 3cm veliký zakrutich požil - a ... téměř okamžitě semi udělalo strašně blbě a trvalo to snad hodinu. Grrr!
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod mike » pát říj 14, 2022 19:11

pavproch píše:téměř okamžitě semi udělalo strašně blbě a trvalo to snad hodinu.

Tak to bude psychika ;-) Cekas, ze ti bude blbe, a tak ti blbe je.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49286
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod pavproch » sob říj 15, 2022 12:35

pavproch píše:Zase "zřejmě" sem na sobě vypozoroval nevítané vedlejší účinky toho NDA+ co sem asi před týdnem začal žrát - mírné ale vytrvalé bolesti hlavy (stejné jako sem míval dlouhou dobu po chemoterapii, trvalo to snad rok než odezněly). Bohužel nikde na webu se o žádných vedlejších účincích nepíše (nebo já to aspoň nenašel), takže ... sem zase to NDA+ vysadil a zdá se, že ty bolesti hlavy sou už zase slabší. Takže zřejmě budu muset nechat teho geronta ve mně na pokoji. Za pár dnů sem písnu další progres update.

Asi jo, pomalu ty bolesti hlavy slábnou, dyž NAD+ nežeru... a už sem k tomu i něco našel - já hledal jen CZ, chtělo to English
The most common symptomatic side effects of NAD treatment are:
Nausea.
Fatigue.
Brain fog.
Headaches.
Diarrhea.
Indigestion.
Stomach discomfort.
Cramping during therapy.

... a je to. Chjo no, zřejmě sem odsouzen k tomu, že mě geront ve mně pomalu sežere.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod pavproch » pon říj 17, 2022 17:38

pavproch píše:Zřejmě sem objevil další "žrádlo" na snídani.... "čiroková kaše"

Tak jo, opakovanými pokusy sem si potvrdil, že mi nejen chutná, ale nic nedělá (není mi po ní blbě a nenafukuje), už je na nákupním seznamu. Zkoušel sem i další alternativu "Bio kukuřičná inst. kaše bez lepku" a s tou to nepude - moc nechutná a nafukuje. No, aspoň něco - budu holt ráno střídat pohanu a čirok.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod pavproch » stř říj 19, 2022 15:40

pavproch píše: pomalu ty bolesti hlavy slábnou, dyž NAD+ nežeru.

Kura!
Taxem to přechválil.... ta škeble mě (chvílema) bolí dál i dyž už NAD+ nežeru. Začínám se (už zase) bát, esli sa ta sfiňa nevrátila... no nic no, za panem onko-dochtorem mám jít až fprocinci, esli ty bolesti hlavy nepřestanou (nebo nedejbůch budou zesilovat) budu mu volat/pudu za ním dříf.
(A opět noticka pro zdejší zanícené diskutéry: Nečekám radu, jen si stěžuju.)
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod mike » stř říj 19, 2022 16:42

Ladujes se blbostma a pak si stezujes :roll: To neni rada, ale komentar :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49286
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod pavproch » pát říj 21, 2022 14:15

Neska sem měl fprci záchvat kreativity (poloviční) - vymyslel sem, co zkusím ve své životosprávě změnit. Akoráth ešče nevím jak (proto ta polovičatost).
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod pavproch » úte říj 25, 2022 15:48

Hmmm, tak dva pokusy o (mírnou) změnu životosprávy se nesetkaly s pozitivním přijetím (starému člověkovi bylo ještě blběji než normálně) = návrat ke standardní život-o-správě.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod pavproch » stř říj 26, 2022 17:41

Do hroma, sem posr.n strachy, dunihlav se mi objevuje čím dál častěji a víc. Chjo no.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod apuka » čtv říj 27, 2022 13:39

@PP: Precti si par stranek nazad toto vlakno, abys zjistil, co vsechno za hovadiny jsi se snazil zkouset zmenit "v zivotosprave".
Potom se nemuzes divit, kdyz se to nekde zacne projevovat.

Zrovna ve Tvem pripade by melo nasobne platit, ze bud rad, ze nejak fungujes - a kdys to jde, tak do toho zasahuj co nejmene, men co nejmene, protoze nikdy nevis, co a jak se v organizme meni.

Tak snad to bude jen dusledek techto neuvazenych kroku...
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod pavproch » čtv říj 27, 2022 15:20

Nevím, kdes to vzal, že sem dělal a dělám "dramatické" pokusy na svém těle.... pokud teda není "dramatická změna", že sem třeba zkoušel svou typickou večeři hrnek mlíka + jogurt (v tomto pořadí) změnit na (ten samý) jogurt + hrnek mlíka (v tomto pořadí) a neudělalo mi to dobře. Dramatický mohl být ten NDA+, to jo.

Ref dunihlav: fčera po obědě to bylo děsné, neska po obědě trošku lepší / menší. Rozdíl mezi fčerejškem a neškem v život-o-správě je jen ten, že fčera na snídani čiroková kaše, neska pohana. Já už se zamýšlím i nad tím, jestli to (která kaše na snídani) nemůže mít na ten dunihlav vliv - tak citlivé tělo a jeho reakce zřejmě fčíl mám.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod apuka » čtv říj 27, 2022 17:19

@PP: Uz i Ty, Brute??? Kde jsem psal neco o "dramatickych" zmenach?
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod pavproch » pon říj 31, 2022 14:48

pavproch píše: Ref dunihlav: fčera po obědě to bylo děsné, neska po obědě trošku lepší / menší. Rozdíl mezi fčerejškem a neškem v život-o-správě je jen ten, že fčera na snídani čiroková kaše, neska pohana. Já už se zamýšlím i nad tím, jestli to (která kaše na snídani) nemůže mít na ten dunihlav vliv - tak citlivé tělo a jeho reakce zřejmě fčíl mám.

Taxem vyzkoušel/ověřil, že nemá. Aspoň něco = můžu ten čirok žrát ráno dál. Dunihlav se střídavě objevuje (nezávisle na tom, co ráno zežeru) a mizí, chjo no. Sem zvjedaff, esli to vydržím (s tím žít) až do 16.přosince, kdy mám jít k panu dochtorovi onko nebo nevydržím a budu mu volat/objednám se dříf.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod pavproch » pon říj 31, 2022 18:34

Tak aby toho geront neměl (v hlavě) málo, ke všem každovečerním trablím se přidalo (už zase) "to" kuleno - hodinu po příchodu dom začalo bolet a fčíl bolí jakšlak. To zas bude přes noc myšlenkové peklo, esli zítra ráno vůbec budu schopen chodit. Chjo no.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod pavproch » stř lis 2, 2022 16:44

pavproch píše:sem objevil další "žrádlo" na snídani.... "čiroková kaše"

Zase sem chytřejší... od strejdy gůgla - já doteď žil v přesvědčení, že čirok = indiánské obilí (= původem z Emeriky), gůgl ale píše že z Ázie, taxem holt žil v bludu, no.

pavproch píše:aby toho geront neměl (v hlavě) málo, ke všem každovečerním trablím se přidalo (už zase) "to" kuleno.

Kuleno furt zlobí, jak píšu, hlavně večer, kdy mám dost starostí s tím jak je mi "blbě", k tomu ešče (černé) myšlenky o kuleně = začíná toho na mě každý večer být nějak moc, dost těžce hledám v sobě sílu s tím bojovat. Chjo no.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod pavproch » pon lis 7, 2022 12:28

Neska mám "kreativní" den.... sem vymyslel minimálně tři "hovadiny" (apuka spík), kterýma si zase úplně rozhodím organismus a jeho fungování, např. že vyzkouším místo pohanky lámanky pohankovou instatní kaši s kakaem (od stejného výrobce). :twisted:
Tožtak, no.

Btw, fčera nebo předefčírem (už nevím, skleroza) sem v telce zaslech, že v pohance je nějaký.... xxxx-tin (to už sem taky zapoměl), který podporuje vláčnost cév. Vzhledem k tomu, kolik té pohany sežeru musím mít už cévy "z gumy".
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod pavproch » čtv lis 10, 2022 16:51

pavproch píše: sem vymyslel minimálně tři "hovadiny" (apuka spík), kterýma si zase úplně rozhodím organismus a jeho fungování.


Tak. Fčera i neska na služebce sem vyzkušal druhou z těch hovadin a jako jo, zdá se žemi nění nijak blběji (ale líp taky ne) = zřejmě mám další alternativu v životosprávě. Hurá!
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod pavproch » čtv lis 10, 2022 18:27

A fčíl mě zase něco napadlo, co / proč (je mi po večeři vždycky tak strašně blbě)... hned zítra vyzkušam.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod pavproch » sob lis 12, 2022 12:30

pavproch píše:sem vymyslel minimálně tři "hovadiny" (apuka spík), kterýma si zase úplně rozhodím organismus a jeho fungování, např. že vyzkouším místo pohanky lámanky pohankovou instatní kaši s kakaem (od stejného výrobce).

Neska vyzkoušeno a .... ne, tudma cesta nevede.... pohanka je ok, výrobce (Šmajstrla) je ok, kakao je ok, ale já si v popisu nefšim, že je to doslazené kukrem - chuťově je ta kaše výborné lepidlo do huby, ale po tom cukru mi nebylo nic moc... takže škrtám z možností.
EDIT: Ale ne tak úplně... sem si náhodou zpoměl, že na pytlíku od té kaše byl uvedený web Šmajstrly, taxem tam zabrouzdal a ejhle - ona ta pohanková kaše existuje i bez dochucení - "natural" - píšu si ji na seznam.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod pavproch » pon lis 14, 2022 12:27

pavproch píše: pohanka je ok, výrobce (Šmajstrla) je ok.

Já blb sem se (už zase) nechal ukecat.... ať na snídani zežeru (omylem) koupené pohankové vločky (jiný výrobce) co ležely doma - neska sem je teda na snídani zežral a fčíl jemi na umření.... sem se nepodíval esli náhodou nebyly prošlé. Chjo no.

A vůbec reakce mého těla sou (mi) jednou velkou záhadou.... jeden z problémů, se kterým každý večer bojuju, je pálivý pocit v hubě (jako bych sežral chilli), plíživě od rána do večera narůstající a večer vrcholící (v noci se to uklidní a druhý den znova - bez ohledu na to, co sežeru nebo i dyž nežeru vůbec nic) - zkoušel sem tři "zaručené" recepty na zklidnění v hubě a po všech mě ta huba pálila ešče víc. Takže asitak reakce mého těla.

Pro všeználky/vykecávalisty: Ano, surfit umím, takže sem se už dočet, že to může být příznak něčeho (nedejbůch) vážného ve mně. Ale za dochtorem (s tím) nejdu - prozatím.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod pavproch » pon lis 14, 2022 14:58

A už zase to moje nešťastné (operované) kuleno - neska po obědě (sedím u PC, chlamtám kafe) najednou zničehonic a bezdůvodně "fik" a fčíl bolí (ibolex nezabral) tak, že mám strach jak doskáču o jedné noze dom. Du skákat. Chjo no.

EDIT po cestě domů: Bolí, ale jít šlo. Nicméně obava co bude zítra přetrvává. Chjo, no.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod pavproch » úte lis 15, 2022 14:41

S tím kulenem to zas bude na dýl .... v klidu (v noci, fprci) bolí = furt stres, že nepude chodit, ale (prozatím to tak dycky bylo) jak vyjdu, tak sice o něm vím, ale nepajdám, jen se připomíná = můžu pochodovat. Ale je to psychicky náročné (nejen s tímhle) stresem furt bojovat. Za chvíli dudom a zase bolí, no. Grrr.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod pavproch » čtv lis 17, 2022 17:31

Fčíl při večeři (jemi už/zase blbě = depréze) sem ale měl jednu "pozitivní" myšlenku - neska byla vycházka, byla kosa a přesto mi "ta" ruka neztuhla/nezbělala/nezmrzla. Hezky! Žeby návrat normálu? (.. spíš jen nějaký mimořádný omyl, nedopatření, páč každý den odpo jak du z prce tak tuhne)
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod pavproch » sob lis 19, 2022 12:40

Ty jo, neska zas.... vycházka v mrazu, 3 hodiny venku a ruka nevytuhla/nezbělala/nezmrzla... hezky! Možná i protože sem na ní měl zimní pořádné rukavice - Rab Cresta (a přitem sem zistil že se levá už na dlani ve švu páře, neska ty věci nic nevydrží, 2 roky/zimy). Zato o nohy sem měl strach, aby nezmrzly (hned na začátku vycházky sem se propad do louže, byl v ní jen pikoseknudu = dovnitř bot nenateklo vrchem ale fusekle nad botama to namočilo), ale tak nějak (nebylo mi na kotníky těplo, to ne, ale nezmrzly) to šlo. Ufff. Už suším.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod pavproch » ned lis 20, 2022 12:46

Kura, nemládnu (= sil/fyzičky ubývá) - neska při výletě mě doběhnul/předběhnul jeden běhen (a to sem fučel proti kopci jak lokomotiva), z kopce mě pak předběhla jedna běhna (je ale teda fuckt, že ta moje doyebaná kulena mi z kopce umožňují se jen pomalu šourat a opatrně našlapovat, každý ostřejší krok z kopce mě následně vytrestá bolestí v kulenech). Chjo, no.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod pavproch » pon lis 21, 2022 11:51

pavproch píše:ruka nevytuhla/nezbělala/nezmrzla...

Sem sito myslél.... sotva se ochladilo, už je to tady - bílé, tuhé, zmrzlé ruce zas - sem fčíl vlezl (bez rukavic) do studeného auta a stačilo chvíli držet v rukách volant/řadící páku.... chjo no = nc se od loňska nezměnilo, diskvalifkace pro zimní radovánky bude zřejmě pokračovat.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod pavproch » úte lis 22, 2022 18:27

Kura, je to čímdáltím těžší v sobě každý večer (znova a znova) nalézat sílu s tím "blbě" bojovat....
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod pavproch » čtv lis 24, 2022 9:36

A už zase "ta" ruka... od včerejšího odpoledního sněžení to zůstalo krásně pocukrované, parádní ranní zimní vycházka do prce, líbilo se ... ale "ta " ruka už zase vytuhla (i přes pohyb a rukavice) - už sem půlhodinu fprci v těple a stejně je furt tuhá a bílá. Chjo no.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

PředchozíDalší

Zpět na Outdoor a zdraví