pavprochovo geronto-vlkno

vše co se týká naší tělesné schránky a outdoorových aktivit

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod pavproch » stř srp 10, 2022 17:25

Říkejte/pište si co chcete, já si ty bezesné noci prožívám, vy ne. Esli naspím (nízké) desítky minut, tak je to úspěch. Tečka.
A holter sem už nosil (24hodin, jakési vyšetření čehosi) a never-ever more.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod mike » stř srp 10, 2022 17:30

Inzenyr by dal prednost mereni pred svymi dojmy :P

Nikdo ti nenuti Holtera, rec je o naramku nebo prstenu.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49289
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod apuka » stř srp 10, 2022 19:03

@PP: Jenze prave to je o dojmech a tvrdych datech, kdy se to malokdy shoduje. I manzelka kolikrat vstala, ze skoro vubec nespala a ze je total mimo, pricemz se ukazalo, ze mela nejlepsi tvrdy spanek za dlouhe obdobi, celkove docela kvalitni, jen spala hlbokym spankem az prilis moc - a z toho byla unavena :-). Nekdy zase prave naopak. Pozdeji pres den se vetsinou potvrdilo to, co hlasil naramek, ne co citila.

@Mike: ja si nemyslim, ze by jakykoliv naramek udelal stejne "vypocty" nez ten prsten. Jen jak jsem se koukal, co z nej vyleze za udaje, tak pro PP na monitoring spanku by to nedalo nic vice nez jakykoliv slusny naramek. Akurat za cenu o rad nizsi.
Jinak je, samozrejme pravda, ze spat s tim neni prijemne. Ja bych si to kvuli tomu na noc nikdy nesehnal, jak nenosim hodinky uz desitky let, tak by mi to vadilo i pres den - ale stejne je to i s prstenem, nedelal mi dobre ani snubni, tak jsem to po asi deseti letech prestal nosit. Ne to jeste takto "masivni".
mike píše:Coz ten Holter samozrejme taky, jelikoz se v pravidelnych intervalech nafukuje a meri tlak, to snad nemuze cloveka nevzbudit.
Ne kazdy Holter meri i tlak.
Kazdopadne je to podle vyrazne horsi s tema 8-12-ti diodama na tele (ktere vetsinou jsou jeste prilepene pasem sirokeho leukoplastu) nez s hrudnim pasem. Samozrejme, uplne pohodlny to neni ani s jednym.

Link Ti na to nedam, nasel jsem to, kdyz jsem shanel info o Holgerech, bo jsme nevedeli, co to je a manzelka si "pro to" mela jit. Myslim, ze to delali na nejake finske univerzite, jen nevim, jestli v Helsinkach nebo Turku nebo kde. Urcite bys to ale nasel, kdybys hledal. Podobnych studii je ale vice po celem svete, jen tento byl v primem srovnani s Holgerem. Ale taky jsem se na nej dival jenom zbezne.

Ty dve diody kdyz navlhcis a dobre pripojis, tak tam zustane dostatek vlhkosti, nemusis se kvuli tomu moc potit. Konec koncu, nejaky ten pot je pri kazdem spanku, kdyby vlhkost chybela, tak se doplni. Syn, ktery hrudni pas (ani nevim, jestli od Suunta) nejakou dobu zkousel mel zkusenosti, ze prilisne poceni je spise na obtiz, potom se diody oddeluji od kuze.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod mike » stř srp 10, 2022 21:12

Diody? Snad elektrody, ne? Problem s hrudnim pasem je, ze kdyz ten kontakt vyschne, tak pas prestane fungovat. Coz se pri pohybu nestane, ale v klidu ano. Vyzkouseno a i navod pred tim varuje. Proto jsem trochu skepticky a zajimal by mne zdroj.

pp by samozrejme mohl zkusit uplne cokoliv, aby aspon videl, jak moc se plete, ale to by mu nesmeli vyoperovat cast mozku s inzenyrskym uvazovanim ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49289
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod pavproch » čtv srp 11, 2022 12:50

pavproch píše:
pavproch 16. čebrence píše:Matlám to tím ActiMarisem, po těch dvou nebo třech dnech se zdá, že se ta rána trochu zatahuje/zavírá

Tak doufám, že dalších 14 dnů (=ta druhá tuba ActiMarisu) bude stačit nato, aby se zavřela úplně.

Už... se ta rána zavřela. Hurá, kuju ještě jednou.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod apuka » čtv srp 11, 2022 13:16

:smt023
Pokud Ti jeste zustalo trochu Actimarisu, doporucuji si jeste par dnu "preventivne" jeste tak jednou denne namatlat - at se znici i skryte zarodky, ktere by mohly zkusit znovu rozmnozit. Nemusis uz takovou vrstvu, staci tenka, ta vyschne za chvili. Ale je pravdepodobne, ze na toto by postacilo tak dvakrat denne (nejspise rano a vecer) pretrit bud nejakym dezinfekcnim kremem nebo alkoholovou dezinfekci. Poslouzi na to i co zustalo z Covidu - nebo nejaka stara cenna skotska, kdyz uz stejne nemuzes pouzit vnitrne :wink:
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod pavproch » čtv srp 11, 2022 13:20

Jo, budu tu jizvu ještě chvíli matlat.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod pavproch » ned srp 14, 2022 13:14

Samé dobré zprávy... není jich nějak moc, nespadne na mě strop?
pavproch píše: šíleně citlivé/otlačené prsty na obou nohách (krom palce všechny) = bolelo to při každém kroku/došlápnutí. To samé semi už jednou v minulosti stalo taky = vycházka v dešti, čvachtající botky = otlačené prsty.

.... (po nešní vycházce =) už po ca 10-ti dnech ty prsty přestaly bolet, to (u mně) není normální...
pavproch píše:Ty záda už zase "jen" bolí (= tak, že není třeba je mazat/brát prášky). Odhaduju to, že takle budou několik týdnů, no.

... a záda už mě taky přešly, už po třech týdnech.... to opravdu není normální.... tak rychle se toho zbavit... zítra ráno nevstanu z postele.... :twisted:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod pavproch » ned srp 14, 2022 16:24

Mně m*dne, já sem věděl, že to nebude jen tak.... před asi půlhodinou sedím u pc a najednou (bezdůvodně, ani sem se nepohnul) křeč v pr. lýtku (festovní) a fčíl se na tu nohu nemůžu ani postavit, natož s ní udělat sic jen pár kroků (co bude ráno nechcu ani domylset = polemlesemlouku4 do prce?!?). A to žeru pravidelně MagneB6 proti křečím. Chjo no.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod mike » ned srp 14, 2022 16:39

Sis to privolal, tak bys mel byt spokojeny, ne? :twisted: Ja tedy krece nastesti skoro nemivam, ale kdyz uz, tak to byl spis nedostatek soli/sodiku. Coz je v aktualnim pocasi docela pravdepodobne. Pripadne pretizeni svalu, ale to byva hned pri akci a ne v klidu. V tom pripade je lytko jeste nic, zato krec do stehen je zazitek ;-)

Krec v lytku je potreba okamzite protahnou i pres bolest, patu dopredu. Cim dyl je lytko v kreci, tim dyl to pak bude bolet. Kdyz se mi to stalo naposled, coz je pres 8 let, tak mne to pak pri chuzi docela bolelo a pomohl Aulin gel. Jsem to nasel, viz tady: viewtopic.php?p=391746#p391746. Precti si i svou reakci o kus niz, ted se ti to vraci :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49289
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod pavproch » ned srp 14, 2022 17:01

Křeč sem se hned snažil rozcvičit=protáhnout lýtko, výsledkem je už ne-křeč, zato bolest. Chjo no.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod mike » ned srp 14, 2022 17:04

Tohle klidne Voltarenem namaz. Ted i zitra pred odchodem z domu. Na akutni veci se to hodi. Aulin je teda (vyrazne) lepsi, ale ten asi nemas.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49289
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod pavproch » pon srp 15, 2022 7:54

Křeč resp. následná bolest v lýtku se v noci nějak uležela, polemlesemloukou4 neska ráno bylo (skoro bez bolesti). Kuju... :prayer:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod apuka » pon srp 15, 2022 9:27

mike píše:Aulin je teda (vyrazne) lepsi
Pro Tebe na Tvoje problemy. Ja bych byl s podobnymi prohlasenimi zdrzenlivy.

Mne Aulin zatim nikdy na nic radne nezabral. Ne ze bych jej pouzivaj casto, ale kdyz jsem to zkousel na svalove nebo kloubni bolesti, tak bud pouze velice slaby ucinek nebo (jak ted na chodidle nebo ve svalu pod loktem) absolutne zadny.
Nevim, jestli by Voltaren nebo neco jineho zabralo vic, nic jine nez Aulin jsem nezkousel, jsem to resil nakonec vzdy jinak. Ale dyclofenac tabletky (hodne slabe, 20mg) si obcas musim pri trecich dat na problemy a ten mi citelne zabira i na to, na co natirani Aulinem nezabralo. Zrusit to uplne nezrusi, ale je to vyrazne lepsi. Jen si to davam jenom jednou za dlouhy cas, uzivat to nastalo neminim.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod pavproch » pon srp 15, 2022 10:58

Tak. Už to mám potvrzené od dvou (na sobě nezávislých) kolenářů, že to v žádném přypadku (v dohledné době) nesměřuje k re-operaci "toho" kulena. Dostal sem velmi podrobné vysvětlení nad roentgenem kulena, jsou tam vidět malé kalcifikace = proto to asi občas bolí + mám zřejmě oslabený (i dyž sportuju) quadriceps - čéška nechodí úplně v ose = drhne. Takže asitak, musím se naučit žít s (občasnou) (ne?)vysvětlitelnou bolestí v něm. Hurá a taky ne-hurá (jo, to je ta dialektika). :twisted:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod pavproch » pon srp 15, 2022 11:44

Btw, dyž sem neska na 1/2klinice v RpR viděl ty "živoucí trosky" důchodce, jak se tam belhali o holi apod, taxemi ve škebli zase (na nějakou dobu) rozsfítilo - dyk seš vlastně (skoro) mladý a (skoro) zdravý. Ufff. :supz:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod Lipon » pon srp 15, 2022 12:12

to je zvláštní, na kole toho najezdíš dost, ale 4 hlavý sval máš ochablý?
nezvykej si na bolest, spíš ten 4 hlavý sval posiluj, pak chodí koleno v dráze jak má

já třeba po kuchání kolena dal dochtora a rehabilitačku - začínal jsem se závažím na kotníku, sednout na stůl a nohu tahat do vodorovné polohy
a, sorry, že to tu zas melduju, ale chce to chodit nahoru schody, dlouhodobě

před covidem už jsem nechtěl kupovat nový lyže ani raketu na badminton, že už to s kuchaným kolenem nedám, panč mi v něm dycky po větší zátěži píchalo
po 2 letech pravidelného chození do schodů (v průměru 12-20 pater denně 5x v týdnu) můžu říct, že to k něčemu je
letos intenzivní lyžařská sezóna, od podzima intenzivní badminton a koleno drží (ťuk ťuk ťuk)
ne, že by se vůbec neozývalo, ale to už musí dostat fakt zahulit, aby to bylo cítit
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4884
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod apuka » pon srp 15, 2022 13:22

pavproch píše:dyž sem neska na 1/2klinice v RpR viděl ty "živoucí trosky" důchodce, jak se tam belhali o holi apod, taxemi ve škebli zase (na nějakou dobu) rozsfítilo - dyk seš vlastně (skoro) mladý a (skoro) zdravý.
Prave vcera si povzpominali syn a manzelka, ze kdyz byli nekde v CH nebo I, to uz si nepamatuji a slapali na poradny kopec, vubec ne jednoduchou cestu, i se zabezpecenim a mistami i mirnym lezenim, rozhodne tezsi VHT tura, tak se zastavili nekde najist a predbehl je nejaky starik, duchodce [url]s dvema stareckymi barlemi[/url]. Vypadal, ze kazdou chvili upadne a uz nevstane. Jen koukali, co ten tam dela. No a po obede se na zbytku cesty ho nedokazali ne ze dohonit, ale ani se k nemu priblizit. Setkali se az (jeho) cestou dolu z kopce.

Takze co Ty se mas co stezovat - mas chodit, slapat a byt rad, ze jeste muzes.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod pavproch » pon srp 15, 2022 13:56

Šak já su ráth (viz výše). Ale enem do oběda (ráno a dopo mi většinou nebývá blbě), čím později ve dni, tím je mi hůř a tím ubývá i chuti se tvářit, jak je život sqělý.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod Medak » úte srp 16, 2022 9:38

mám zřejmě oslabený (i dyž sportuju) quadriceps - čéška nechodí úplně v ose = drhne. Takže asitak, musím se naučit žít s (občasnou) (ne?)vysvětlitelnou bolestí v něm.

Je fakt, že je to levnější a méně pracné, než chodit na fyzio a cíleným cvičením ty dysbalance minimalizovat/odstranit.
Zda je to i lepší, to ať si rozhodne každý sám ...


Obecně platí, že když není v hajzlu něco uvnitř, tak je něco špatně okolo. A s tím se dá dá vždy něco dělat. Teda, pokud se chce.
Nějak mi to připomíná to s tím spánkem a jeho monitoringem. :twisted:

Na druhou stranu se při čtení tohodle vlákana cejtím jako docela zdravý jedinec, takže přeju hodně štěstí a jen tak dál ... :t:t
Medak
nováček
nováček
 
Příspěvky: 170
Registrován: pon lis 2, 2020 17:56

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod apuka » úte srp 16, 2022 12:40

Medak píše:při čtení tohodle vlákana cejtím jako docela zdravý jedinec, takže přeju hodně štěstí a jen tak dál ... :t:t
Vsak co myslis, proc asi my ostatni taky sledujeme toto vlakno :wink: :mrgreen:

U PP ja mam nekdy dojem, ze by to misto hazaeni hrachu na (jeho) stenu to potrebovalo sehnat kontakt na pani PP-ovou a ji rict, co by ta jeji 1/4 mela delat. Mozna by to mohlo mit vetsi uspech. I vyrazne vetsi..
Ale to ji neznam, jen jednostranne ze zdejsich spomenuti. Takze by to mohlo dopadnout kdovi jak. Ani netusim, jestli by se nejaky opovazlivec na OF na konktaktovani nasel :-). :lol:
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod pavproch » úte srp 16, 2022 12:47

Tak. Prdlo mi v kouli (= rozsfítilo se) - na základě JPP (fleky na nohách, nehojící se rána na noze, dyž si dám sladké je mi blbě) sem začal mít podezření na kukrofku = už sem se objednáál k obvoďačce na krev a vůbec prohlídku. Paq vám se napíšu, co mi našla a esli to budu řešit dál.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod apuka » úte srp 16, 2022 13:02

:smt023 Konecne neco rozumneho!
Snad ta obvodacka odebere od Tebe krev na trochu sirsi vysetreni, nejlepe na vsechno co se dela (resp. se muze delat) v pripade preventivni prohlidky.

Jeste abys tam i prisel - a potom abychom si na stara kolena menili sve nazory na Tebe :wink:.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod mike » úte srp 16, 2022 15:06

@pp: to jako chces rict, ze ti v ramci vysetreni krve jinde test na cukr nedelali? :shock: Ale jinak jo, konecne neco rozumneho ;-)

Medak píše:Na druhou stranu se při čtení tohodle vlákana cejtím jako docela zdravý jedinec, takže přeju hodně štěstí a jen tak dál ... :t:t

Jj, tohle vlakno je vylozene pro nas s proslou zarucni lhutou, dava nam pocit, ze jsme jeste porad mladi a zdravi ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49289
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod pavproch » úte srp 16, 2022 15:23

Čověče, asi ne.... chodím sice "darovat" krev na rozbory každé tři měsíce ale to jsou kontroly hemato-onko a přitom cukr v krvi neměří )nebo aspoň to ve výsledcích, co mám není). A naposled sem "obyčejný" rozbor krve (s cukrem) měl před (mnoha) lety - tehdy byl cukr OK.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod mike » úte srp 16, 2022 15:29

Zajimave. Tak to holt chce na klasickou prevenci, kde ti zakladni rozbory udelaji. Mne tam nahnali letos zacatkem roku, jelikoz zamestnavatel trval na vstupni prohlidce (po roce a pul ;-)) a doktor prohlasil, ze uz jsem tam nebyl tak dlouho, ze nejdriv udela prevenci a pak mi to teprv podepise (vyderac ;-)). Cukr dobry.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49289
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod pavproch » úte srp 16, 2022 15:38

Na tu krev+kontrolu du až 14 dnů (dochtorka má mezitím dovolenou), tak mám dost času si to v hlavě (a na papír/v pc) dát dohromady, jak co nejdetailněji nadefinovat "jemi nedefinovatelně blbě". Ufff, to zas bude slohová práce.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod pavproch » stř srp 17, 2022 17:43

Kura, naivně sem si (potají) myslél, že dyž už sem se odhodlal jít k dochtorce, žesemi udělá (najust) líp. Neudělalo, jemi úplně stejně blbě jako jindy večer. Chjo no.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod pavproch » pát srp 19, 2022 9:36

Krev (hemato-onko) odevzdána (neska kupodivu na odběrovém centru FNO čekání jen asitak minutu nebo dvě), příští pátek budu vědět, esli to byla poslední kuntrola v 3-měsíčním rytmu a další bude až za 6m. Kéžby. :prayer:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: pavprochovo geronto-vlkno

Příspěvekod pavproch » ned srp 21, 2022 11:51

Kus, teda dva kusy nerezi mám v sobě už 19 let (fčera měl narozeniny) a je to (snad) jediná součást staré opotřebeného člověka, která funguje bez protestů. :prayer:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

PředchozíDalší

Zpět na Outdoor a zdraví