Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

dobré ceny, personál, slevy...

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod pavproch » pon úno 21, 2022 16:16

pavproch píše: vybráno mám naštěstí v hudy.cz, kde není problém s vracením zboží a následným vracením pěněz).

A taky se tak stalo, ve středu posláno ČPoštou z5, v pátek mail, že "vratka OK" a neska peníze na účtě. Tak to má byť. :prayer:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod apuka » čtv bře 10, 2022 13:31

V pondeli mela prijit PPLkem jedna lehka bunda. Bohuzel jsem musel jit do Prahy, tudiz balicek dali do Parcelshopu. Dneska jsem si jej sel vyzvednout - sakra, nejaka velka krabice, tak min. 40x40x60 cm, ale bylo na ni moje jmeno a adresa. Doma jsem ji otevral - a misto lehke bundy tam byl lehky spacak Mountain Equipment. Podle pruvodky nekomu do Brna.
Bohuzel, nekdo se popletl a vymenil krabice x nalepky. ](*,)
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod pavproch » čtv bře 10, 2022 14:53

Tosemi už přihodilo taky, čekal jsem zásilku (bez dobírky) z hudy.cz, přišla o den dřív než měla a bylo to něco úplně jiného (myslím, že sem objednával kalhoty a byla to bunda nebo naopak, už se nepamatuju). Druhý (= správný) den pak přišla ta moje správná. Nebyl sem ale sfiňa (a nenechal si věc zadarmo) a (na svůj náklad) sem jim tu "ne moji" zásilku vrátil. Byli rádi, poděkovali.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod apuka » čtv bře 10, 2022 15:35

Jo, ja jsem taky zkontaktoval eshop a zeptal se je, jak to resit. Domluvili jsme se, zitra prijde kuryr a odveze "spatny" balik, obratem by meli poslat ten spravny (hm, snad jim to nekdo vratil, byla to posledni bunda v dane velikosti). Jen blbe je, ze jsem to manzelce objednal, aby to mohla vyzkouset, takto to prijde v pondeli/utery, kdy zase nebude doma, takze se to posune. Navic jdu i pro druhou bundu, jednu z nich si asi necha, pokud bude dobra. No, vsechno se o tyden posouva. Nastesti se jeji narozky jeste (snad) stihnou.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod Vexo » pon bře 21, 2022 22:40

co to je s hudy, že u všech cen vidím slevu v korunách, nikoliv v procentech..? to je nějaký blbý vtip, ne?
Vexo
účastník
účastník
 
Příspěvky: 485
Registrován: pát zář 25, 2020 20:55

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod mike » stř bře 23, 2022 18:28

Objednaval jsem po 3/4 roce olivovy olej z Nemeckeho e-shopu. Vzdycky to fungovalo, ale tentokrat jsem zaplatil pres PayPal a pak to zustalo viset na dalsim kroku, kde to psalo neco o zmene dopravy. Tak jsem jim napsal a odpovedeli, ze prestali posilat do zahranici, ale mne jako stalemu zakaznikovi vyhovi (super). Objednavku opravili, pridali tam cenu dopravy a poslali pozadavek pres PayPal na zaplaceni. Coz jsem udelal a tim je to snad vyreseno.

Akorat... ta puvodni platba tam stale visi ve stavu čekající na zpracování. Na druhe strane ji pry nevidi. V bance mi puvodne udelala blokaci, ale ta k memu prekvapeni uz zmizela. Tak to snad na Paypalu casem zmizi taky. Netusite nekdo, za jak dlouho?

Chtel jsem jeste napsat, ze ten pozadavek na platbu mi neprisel mailem, coz mne prekvapilo. Driv to chodilo a potvrzeni platby pak taky prislo. Ale pak mne napadlo se kouknout do spamu a co myslite? Byl tam ](*,) Debilni Outlook.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod pavproch » čtv bře 31, 2022 14:04

Tosem zvjedaff, co z toho zase bude za obstrukce/peklo/nepříjemnosti: Právě sem udělal jeden (malý) firemní nákup v jednom eshopu s kancelářským nábytkem, zvolil sem DPD + platba kartou online, naklikal fakturační údaje (= plátce DPH) a odeslal. Místo platební brány sem dostal tuhle hlášku:
Vaše objednávka pravděpodobně spadá pod zvláštní daňový režim a bude vyžadovat úpravu DPH. Prosím neplaťte tuto objednávku a počkejte na její potvrzení, cena objednávky se může změnit.

Chjo no, že nic nemůže fungovat normálně.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod pavproch » pát dub 1, 2022 17:34

Tak má to (pro mě jako nedaňaře) nepříliš jasné pokračování: Neska mi poslali maila že to mám zaplatit bez DPH. Nechápu.
EDIT: Ale protože součástí toho maila byl i odkaz na platbu kartou (částka bez DPH), taxem to zaplatil a uvidíme, co se stane.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod apuka » pát dub 1, 2022 17:50

:-k Ze bys usetril na DPH - a prisel o ten zbytek? :lol: Nemyslim si to, nejspise zase nekdo v Ev.Parl. vymyslel nejakou bezva fintu.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod pavproch » úte dub 5, 2022 11:52

Ten kus nábytku byla/je klekačka - levný typ na zkoušku, co na klečení před pc místo sezení, ze kterého už mě bolí prtel, budou říkat kulena, dyž OK, pořídím si krásnou dyzajnovou "balanční klekačku" - mám (už i smontovanou, už nani klečím). V mailu, dyž mi oznamovali, že poslal, psali, že fakturu poškou dodatečně, to sem teda zvjedaff, jak to na ní bude s tím DPH.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod pavproch » čtv dub 7, 2022 13:50

Sem neska (po delší době) udělal (malý) nákup na eshopu hudy.cz a .... mírná moderizace, IMHO ku prospěchu věci - člověk to nakliká, odešle a dřív dostal hlášku: "Vaše objednávka přijata pod číslem xxx" a nic víc (= bez detailů objednávky), fčíl ten jejich eshop nejen napíše to samé, ale pod to dá jestě přehledný souhrn té objednávky. Hezky!
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod apuka » čtv dub 7, 2022 17:05

Hm... Objednal jsem neco specialniho z Madarska predevcirem vecer. Vim, ze se to dela "na miru", takze to bude hotove mozna zitra, mozna pristi tyden. Ale docela me prekvapilo, ze jsem uz vcera rano po devate dostal mail od (ceskeho) GLS, ze mi budou (nekdy) dorucovat balicek a dostal jsem cislo na sledovani. Tak tam mam uz druhy den cca "Data o zásilce predána do IT systému GLS, cekáme na predání balíku.".

Mi to prijde docela zvlastni takto. Ze se data predaji v okamziku zavedeni zbaleneho baliku a potom se ceka na odvoz, je normalni. Ale vygenerovat data min 2 dny predem a predat balik 3., 4., mozna 7. den (nebo i dalsi)... Kdyz to ja takto udelam, vetsinou mam par dnu, do kdy musim odevzdat balik, jinak prestane "smlouva o preprave" platit.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod pavproch » čtv dub 14, 2022 17:41

To bych nikdy neřekl, podle čeho si budu vybírat sexhop, kde utratím svoje penízky.... dochází mi Flexain, taxem chtěl doplnit zásoby (kupuju vždycky víc lahví, tři nebo čtyři = abych neplatil poštovné) a zároveň sem potřeboval koupit jedno balení volně dostupného léku za pár desetikoňur.... tak mě napadlo to spojit... a jo, našel sem .... www.pilulka.cz, měli tam obojí, už je to na cestě ke mně bez platby poštovného..... :supz:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod mike » čtv dub 28, 2022 3:48

Kdyz platim v zahranici a je k dispozici PayPal, pouziju ho, protoze je to v podstate platba kartou, ale pohodlnejsi a obchodnik nedostane udaje o me karte. Win-win situace. Byla. Dneska na mne necekane vyskocilo 3D Secure overeni. Prihlas se do banky, tam bude kod a ten zadej. Opruz, ale co nadelam. Zadal jsem kod a pry se neda overit. Tak teda opruz jeste jednou. Zopakovat, znovu do banky, novy kod, zadat. To same, proste jim to nefunguje ](*,)

Tak jsem to holt zrusil a zaplatil kartou primo. Kdyz na mne vyskocilo 3D Secure znovu, tak mne omyvali, ale tentokrat tam nastesti nebyl kod, ale potvrzeni primo v aplikaci, jak se to dela u nas, a nastesti fungovalo.

Dementni 3D Secure se nejak rozleza a navic jim to poradne nefunguje. Zabili PayPal, parchanti :evil:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod Dromedaro » stř kvě 4, 2022 13:48

Začal jsem platit v eshopech kartou hned při objednání, dříve jsem platil na dobírku. A z eshopů, kdy jsem měl dříve objednávku doma do dvou dnů mi ji ještě po dvou dnech ani neodeslali. Potvrzení o zaplacení mi z platební brány přišlo ihned do emailu, tak tam by problém být neměl. Jsou to menší eshopy, tak mě napadlo, jestli to tam kontrolují nějak "ručně" třeba na konci směny, jestli je to zaplaceno a proto jim to déle trvá. Nebo mě ještě napadla varianta, že už prostě svoje peníze mají, tak tolik nespěchají. Máte někdo podobnou zkušenost?
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4260
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod apuka » stř kvě 4, 2022 14:57

Myslim si, ze to nebude zmenou zpusobu platby.

Taky se mi stalo posledni tydny, ze eshopy, ktere predtim posilaly okamzite, ted poslaly az s dvoudenni prodlevou (naposledy dnes - do systemu Zasilkovny zadane data v Pondeli po poledni, predano Zasilkovne dnes po 13:00, pry vcera to "z technickych duvodu" chlapek nestihl..) A to beze zmeny placeni, vzdy jsem platil kartou.

Na druhe strane, dnes me hodne prekvapil Rockpoint. Vcera pozdeji vecer jsem si objednal boty (jsou/byly pouze v jednom konkretnim obchode 1 par, na centralnim sklade nic) a dnes po poledni prisel mail, ze predali zasilku prepravni spolecnosti. Pricemz normalne jim trva jeden den, kym objednavku zpracuji, poslou prislusne prodejne a vetsinou se to odesle nejdrive az treti den.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod mike » stř kvě 4, 2022 15:12

Muze to byt tim a nemusi. Sam platim kartou predem skoro vzdycky a vetsina eshopu posila okamzite. Objednavam typicky v noci a behem dne byva zasilka odeslana nebo aspon pripravena k odeslani dalsi den rano. Obcas se ale najde vyjimka, kdy jim to par dni trva.

Asi se muze stat, ze nejaky amatersky eshop objednavky prioritizuje timhle zpusobem, ale urcite to nebude pravidlo, jak tvrdi lidove baje a povesti ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod Dromedaro » stř kvě 4, 2022 15:22

apuka píše: predano Zasilkovne dnes po 13:00, pry vcera to "z technickych duvodu" chlapek nestihl..)

On v tomto případě může mluvit pravdu. Já měl včera problém s doručením potvrzovacího emailu pro ověření účtu zřízeného na Zásilkovně. A když mi po větším zpoždění konečně přišel, tak mi zase aplikace nechtěla fungovat, protože mi hlásila, že nejsem připojený k internetu, i když jsem byl. Popisoval jsem to zde včera v pokecu o informatice. Tak je možné, že tam měli nějaký technický problém. Stejně jsem tu aplikaci pak smazal bo jsem se rozhodl, že to pro odesílání používat nebudu.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4260
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod pavproch » stř kvě 4, 2022 15:45

Nejvíc nákupů v sexshopech dělám v hudy.cz a na kupkolo.cz: v hudy platím kartou předem a odesílají většinou druhý den, na kupkolo jim nefungovala korektně platební brána, takže zrušili platbu kartou, taxi to nechávám posílat na dobírku a odesílají (prakticky vždy) druhý den (to co mají skladem, jako že toho mají skladem opravdu dost), ale třeba fčíl ty placky 26z skladem neměli "u dodavatele", tak to trvalo (jen) 48 hodin než sehnali od dodavatele a poslali.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod Dromedaro » stř kvě 4, 2022 15:56

apuka píše:do systemu Zasilkovny zadane data v Pondeli po poledni, predano Zasilkovne dnes po 13:00, pry vcera to "z technickych duvodu" chlapek nestihl..)

No já to objednával právě v pondělí ráno někdy kolem sedmé s tím, že to třeba stihnou poslat ještě ten den bo bych to rád měl do víkendu a přišlo mi od nich jen potvrzení o přijetí objednávky. A nechal jsem si to poslat přes Zásilkovnu a ta mi ještě žádné info ohledně přijetí do přepravy nedala. Samotné ešopy uvádějí, že doba dodání přes Zásilkovnu je jeden až dva dny. Jdu do těch ešopů napsat mail.

Jinak díky za reakce. Zajímalo mě, jestli má někdo podobnou zkušenost, že bych se případně vrátil k platbě na dobírku kvůli rychlosti dodání.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4260
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod apuka » stř kvě 4, 2022 17:59

Dromedaro píše:On v tomto případě může mluvit pravdu.
Jasne, muze. Ale asi to nebylo nejakou nefunkcnosti Zasilkovny - jednak zadani baliku do systemu fungovalo a jednak hned pred nebo po teto objednavce a ten balik uz ceka ve vydejni.

Ale klidne mohl byt nejaky jiny problem.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod pavproch » úte kvě 10, 2022 15:21

Ty jo.... po dlouhé době sem zase narazil na sexhop (dumbarev.cz = kutil domácí bude obnovovat nátěr/lazuru na přístřešku), který NEmá doručení kamkoli (na adresu, na poštu, nic takového), jen "vyzvednutí na - jejich- prodejně" - páč ten odstín a množství, které scu inde nemají, objednal sem to tam, ale budu muset zajet do ValMezu (25km), chjo no.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod pavproch » úte kvě 24, 2022 15:50

(pro mě) Novinka na alze.cz - právě sem tam udělal nákup (firemní = na IČO, ne soukromý) s platbou kartou (taky firemní) a .... ten eshop si to (nějak) zjišťuje a jak rozpozná firemní kartu, tak účtuje nějakou přirážku (asi 1%) k celkové ceně .... hmmmm. [-X
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod apuka » úte kvě 24, 2022 18:21

Pri platbe onlinena Alze:
Při platbě podnikatelskou platební kartou Vám bude účtován nevratný poplatek, a to však nejvýše do částky odpovídající přímým nákladům, které Alze v souvislosti s použitím platby touto kartou vznikly. Konkrétní výše poplatku je uvedena po výběru platební metody, ještě před zaplacením zboží. Pro platbu bez poplatku použijte prosím spotřebitelskou platební kartu nebo jinou platební metodu.
Takze priste palt nejak jinak, na dobirku, pres bankovnictvi, ...
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod Lipon » úte kvě 24, 2022 23:49

Platba přes přímý proklik do bankovnictví to jistí.
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4884
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod mike » stř kvě 25, 2022 0:15

Tomu nejak nerozumim. Jake naklady na platbu podnikatelskou kartou? Ony se nejak lisi od normalnich? U Alzy bych cekal naprosto minimalni, 0.5 % a niz.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod pavproch » stř kvě 25, 2022 8:30

Alza doručila do druhého dne, už mám fprackách, fakturu taky poslali (lépe řečeno odkaz na stáhnutí) a bylo to asi 1,5% z celkové částky (423 kč při platbě necelých 25tis) a je na faktuře nehmotný produkt "služba poplatek vydavateli karty". Firemní nákup, to to už dál řešit nebudu, čert vzal 4 stovky.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod apuka » stř kvě 25, 2022 15:58

mike píše:Tomu nejak nerozumim. Jake naklady na platbu podnikatelskou kartou? Ony se nejak lisi od normalnich?
Nejspis to narizeni EU, ze se spotrebitelum nema uctovat poplatek za pouziti karty se vztahuje jen na spotrebitele, tj. soukrome osoby. Firmy tam nepatri, tj. klidne si uctovat mohou.
Ale jenom hadam.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod mike » stř kvě 25, 2022 16:13

Tohle, pokud vim, uz nejakou dobu neplati. Driv platilo, ale pak to zrusili. Naklady se uctovat muzou, ale (skoro) nikdo to nedela, protoho by ho zakaznici poslali nekam. Ze to tak bylo driv jsem si jisty, protoze jsem kdysi uspesne vyreklamoval tenhle poplatek, co mi nauctovali v jednom slovenskem hotelu, ac jsem jim rikal, ze nesmi. Vratila mi ho banka, oni to ti pitomci dokonce napsali na uctenku, takze nebylo co resit. Kolik to stalo hotel bohuzel netusim ;-)

Stejne to ale nedava smysl. 1.5 % je strasne moc, dneska se pod 1 % dostanou i mali obchodnici, Alza nemuze mit vic, nez 0.5 %, spis jeste min. Ledaze by podnikatelum uctovali poplatky i za normalni zakazniky.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod Hafi » stř kvě 25, 2022 16:32

poplatky za firemni karty jsou vyssi, nez u FO. A Alza je znama tim, ze je účtuje. Už mnoho let - zírám, že na to PP nenarazil už dávno
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8414
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

PředchozíDalší

Zpět na Prodejny