Stížnost

o všem možném, co se zrovna nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Stížnost

Příspěvekod apuka » stř zář 22, 2021 18:35

apuka píše:Dnes mi predepsal doktor ATB Aritromycin a nejaky opiat na zklidneni kasle - ale ta prvni davka (mam to uzivat jen jednou vecer) zatim moc neucinkuje.
Nezaucinkovala ani cela krabice... S tim kodeinem se doktor docela divil.

Poslal me na RTG plic a na ORL. Tka jsem tam vcera hned zasel na RTG - a docela mne uzemnila informace v nemocnici, ze vysledky RTG jsou vzdy az na druhy den ve 13 hod. Timpadem mne na ORL objednali az na zitrek a ja se mohu zbytecne trapit dalsi dva dny ](*,) ](*,) ](*,) :twisted:
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34
User is Online!

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » stř zář 22, 2021 19:48

TVL, co je to za stredovek? Kdyz si vzpomenu na Italii s digitalnim rentgenem, kde doktor na snimky okamzite koukal na obrazovce a behem hodiny mi je vsechny davali vypalene na CD... I v Praze v Motole uz to takhle maji, akorat to CD nedavaji a kdyz jsem se ptal, jestli by mi je treba nenahrali na USB flashdisk, tak na to nejsou zarizeni a strasny problem :roll: (byl jsem jen zvedavy, a tak jsem se na to vykaslal)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod apuka » čtv zář 23, 2021 13:34

Stredovek... Spise bych rekl, ze projev nedostatku lekaru nebo dusledek nutne "optimalizace" jejich prace kvuli poplatkum od pojistovny. Vypada, ze se celou smenu dela snimkovani a potom nejakou dobu konkretni doktor postupne vyhodnocuje snimky. Krome urgentnich pripadu, kdy se to asi udela okamzite. Tady to taky davaji na CD, ale podle toho, kdo napsal zadanku, kdyz je to "mistni" doktor s pristupem do databaze snimku, tak bez - a ty doktori si mohou prohlednout snimek prakticky okamzite, i bez vyhodnoceni a hodnotit si to sami.

Jeste pred par lety jsem taky docela kratce (20-25 min) po rentgenu dostal vysledek (i s tim CD). Ze by to mel s Tebou koukat a rozebirat doktor, to ne, taky to tam moc nejde, je vice rentgenu a vypada, ze dotycny doktor ma na starosti asi i nektere jina zarizeni/vysetreni (je tam jeste CT, MR, mammograf, sono a co ja vim, co vsechno jeste.

NTB, dnes na ORL se doktorka divila, ze mi praktik ani neudelal test na Covid. Ja ne, to uz jsem kasel mel skoro tri tydny, to uz by se na 99% nic neukazovalo, spise me prekvapilo, ze pri/pred nastupu/-em do nemocnice to nikdo nedelal. Jsem si myslel, ze pri hospitalizaci je to stale predepsane...
Ted nove leky proti kasli - Levopront, volne dostupny (a za plnou cenu i na recept), az kdyby to do tydne nepreslo, se udela vyter z krku... Pobavilo me, ze v cekarne byla velka cedule "Vsechny leky a leciva predepsane v nasich ordinacich dostanete v nasi nemocnicni lekarne". Samozrejme, kdyz jsem tam sel s receptem, tak "ted jej nemame skladem, muzeme Vam jej ale objednat" :lol:. Nastesti hned vedle nemocnice je dalsi lekarna, tam to meli, dokonce v akci.
Jsem teda zvedavy, jestli to pomuze. Zatim tak nevypada, ale je to jeste brzo na hodnoceni.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34
User is Online!

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » čtv zář 23, 2021 17:02

Doktor u rentgenu to s tebou samozrejme nerozebira, to by mel ten, u ktereho se lecis. CD dostanes i jako pacient nebo ho jen das doktorovi?

apuka píše: az kdyby to do tydne nepreslo, se udela vyter z krku

Tohle mne taky fascinuje. Nejdriv budeme delat hokus pokusy a teprve pak zacneme zjistovat, cim to je. Nemyslim jen konkretne tohle, je to uplne bezny postup.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod apuka » čtv zář 23, 2021 19:49

mike píše:CD dostanes i jako pacient nebo ho jen das doktorovi?
Jak kdy. Kdyz je doktor, ja jsem psal s pristupem do systemu, tam se na CD ani nepodiva. Pokud nema pristup a chce se kouknout na snimek, nejenom na hodnoceni z RTG, tak si to otevre. Vetsinou ale CD vrati, pokud nezapomene, do kartoteky se to moc nehodi :-).
mike píše:Tohle mne taky fascinuje.
Jo, ja bych ani nerekl, ze me to fascinuje - spise me to sere, hlavne kdyz to delaji na mne nebo nekom z rodiny (stejne jako na skoro kazdem jinem)...

Kasles jako tuberak uz skoro mesic, dva tydny zkousis bezne prostredky, co Ti vetsinou rel. rychle pomuzou a nic, zajdes k doktorovi, ten Ti predepise takove obecne ATB (bo se mu nelibi Tvuj krk) a kodein, tyden nepomaha, RTG plic je v poradku, tak na ORL Ti predepisou akurat jiny lek na potlaceni kasle. Az nepomuze dalsi tyden, tak se mozna na neco podivame... A vysledek bude mozna za dalsi tyden nebo i vice.

Ze mas po operaci v podstate na brisnych svalech, mas tam tri jizvy a neco jeste vevnitr a ten kasel to vsechno furt natahuje, tudiz se to hoji blbe, to je jedno :twisted:

Minule jsem 4 tydny po operaci o jizvach skoro ani nevedel, ted jsou takove pekne tmavefialove, na jedne je takova hrcka, kdyz si na to lehnu (na bricho), docela to neprijemne "citim". No a kvuli tomu neustalemu kaslu jsem vyrizeny od rana jako po tezke sichte - a to jsem si myslel, ze se budu snazit doktora po max. dvou tydnech presvedcit, at me pusti do plne prace.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34
User is Online!

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » čtv zář 23, 2021 20:22

Fascinuje mne to jako inzenyra. Je to nesmyslny postup i u stroju/pocitacu, ktere muzes vratit do puvodniho stavu. Cloveka ovsem tlacitko reset nema. Teda, jeste to chapu uplne na zacatku, mas teplotu, kasel, na virozu to nevypada, dame sirokospektra ATB a ono to ve vetsine pripadu zabere. Kdyz ale ne a tahne se to, tak je snad lepsi zacit hledat pricinu.

Navic jsem zazil po podobnych hokus pokusech dlouhodobe nasledky a zpetne se ukazalo, ze nektere z nich byly uplne nesmyslne. Fungovat nemohly a blbec doktor to mel vedet, protoze vsechny potrebne informace mel v ruce.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod apuka » čtv zář 23, 2021 20:37

mike píše:mas teplotu, kasel, na virozu to nevypada,
Ne, zadnou teplotu nemam. Pouze kasel, suchy, ale ne "az z plic nebo prudusek" nebo jako pri astmatickem zachvatu. Nic vic, zadne jine priznaky. Teda jen ze mi je z toho uplne nanic, kdyz me to chyti na delsi dobu, az z toho hlava boli z kaslani.

Ja jsem si hlavne v mladi uzil s ruznyma respiracnyma vecma fakt nadmiru a naucil jsem si vsimat reakce tela, proto se fakt snazim zjistovat, co a kdy tomu pomaha/zhorsuje - ale tady neni nic, co by se dalo rict, ze vetsinou po tom a hentom je to horsi nebo lepsi. Krome toho, ze kdyz neco jim (jedno, co), tak je to lepsi a nekaslu, kdyz zvykam zvykacku (i bez mentolu), tak taky - a prekvapive dost pomaha, kdyz mam nasazeny respirator :-k . Ale zase popijeni po malych douskach (simulace polykani pri jidle nebo spise pri zvykacce) nepomaha.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34
User is Online!

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » čtv zář 23, 2021 20:42

Ty ne, myslel jsem to obecne. Prides k obvodakovi s popsanymi priznaky a je praktictejsi, kdyz ti da nejaka ATB od oka, nez aby delal vyter a cekal nekolik dni na vysledky kultivace. Kdyz ale nezaberou, tak uz by bylo lepsi vyter udelat. No a v tvem pripade ani nemluve.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » pon zář 27, 2021 13:58

pavproch píše:Ty jo, loni sem tu spal, že chválím VSE (výchoslovenská energetika, beru od nich elektřinu v tom svým bejváku v ta3) za rychlou a efektivní komunikaci emilem, letos to vypadalo taky nadějně (mi přišlo do mailu vyúčtování s malým doplatkem a rozpisem záloh na příští rok, já jim naspal emila, že chcu ty zálohy jinak, oni mi mailem obratem potvrdili, že souhlasí a poslali nový rozpis záloh, já ten doplatek a zálohu zaplatil a.... neska semi ty platby vrátily (doplatek celý, záloha zkrácená o ten doplatek), nevím proč, už sem ji naspal, prozatím žádná reakce.... chjo no, starosti....


Ty jo, zase sem o něco chytřejší - na VSE jsou šikovní, reagujou na dotazy mailem - právě mi volala paní a vysvětlila: tím, že sem chtěl změnu zálohy (kterou mi potvrdili, jako že jo), tak to musím zaplatit AŽ PO určitém datu (říjen), dřív nelze, proto se to vrátilo o ten doplatek menší. Takže (až) v říjnu bude repete pokusu se zaplacením zálohy na 2022.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » pon zář 27, 2021 16:52

Jsou tak sikovni, ze vraceji "predcasne" platby :roll: TVL, to je jak za sociku.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod michalzhor » pon zář 27, 2021 20:43

Dnes mi sebraly České aerolinie hodinu života. Hanba jim !
https://www.michalzhor.cz/2021/09/27/hanba-002-ceske-aerolinie/
michalzhor
nováček
nováček
 
Příspěvky: 87
Registrován: pon črc 15, 2019 16:32

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » úte zář 28, 2021 17:42

Vyjímka potvrzující pravidlo: Jak nemám ráth překupníky, tak zrovna u letenek sem s překupníkem (Bemett) naprosto spokojený.... a faktury u něj sou samozřejmostí.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » pát říj 1, 2021 17:35

Sakra! Mohl by konecne nekdo vysvetlit Rohliku, ze Zobrazit vse znamena zobrazit vse a ne ze to zobrazi dalsich 10 polozek a znovu to same tlacitko a to se cele zopakuje klidne 10x? ](*,) Ja uz jsem se o to pokousel, evidentne marne. Ja ten jejich web fakt nemam rad a muzou za to prave takovehle drobnosti. No nic, nakoupim zas u konkurence.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » stř říj 6, 2021 12:09

pavproch píše:
pavproch píše:Ty jo, loni sem tu spal, že chválím VSE (výchoslovenská energetika, beru od nich elektřinu v tom svým bejváku v ta3) za rychlou a efektivní komunikaci emilem, letos to vypadalo taky nadějně (mi přišlo do mailu vyúčtování s malým doplatkem a rozpisem záloh na příští rok, já jim naspal emila, že chcu ty zálohy jinak, oni mi mailem obratem potvrdili, že souhlasí a poslali nový rozpis záloh, já ten doplatek a zálohu zaplatil a.... neska semi ty platby vrátily (doplatek celý, záloha zkrácená o ten doplatek), nevím proč, už sem ji naspal, prozatím žádná reakce.... chjo no, starosti....


Ty jo, zase sem o něco chytřejší - na VSE jsou šikovní, reagujou na dotazy mailem - právě mi volala paní a vysvětlila: tím, že sem chtěl změnu zálohy (kterou mi potvrdili, jako že jo), tak to musím zaplatit AŽ PO určitém datu (říjen), dřív nelze, proto se to vrátilo o ten doplatek menší. Takže (až) v říjnu bude repete pokusu se zaplacením zálohy na 2022.


Právě sem to repete uďál, doufám, že se ta platba už (zase) nevrátí.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod apuka » úte říj 12, 2021 20:40

Tak mozna ma muj kasel (uz mesic a pul) najdeny "oficialni" duvod - pry mycoplasma pneumoniae, na prvni pohled (i vzhledem ke zlepseni po ATB Klacid) pro doktora to vypada na reinfekci. To znamena znovu ATB Klacid, jenze ted dalsi dva tydny - ATB tyto potvory neusmrcuji, jen zabranuji jejich rozmnozovani, tak je treba "rusit" az kym nevymrou "prirozene". Ze "snad tech par jednotek dnu mezi prvnim balenim a dalsimi by mohlo byt OK :twisted:.

No, jsem zvedavy. Kdyz na tretim ORL vysetreni konecne uz byl ten "spravny doktor" a nezastupovala ho jina ORL, ktera ale dlouhe roky dela "usarku", tak jeho prvni reakce po precteni sprav byla "aha, alergik (na pyly) bez mandli a jeste po narkoze". (Chudakovi jsem ale vzal iluze - znal mesto odkud pochazim, rikal, ze alespon v mladi jsem tam mel cisty vzduch, tak jsem mu musel vysvetlit, ze houby. 12 km jednym smerem krasne cerne haldy nikove rudy (kdyz zafoukalo, byl krasny cerny mrak z prachu, ktery je horsi nez z uhelnych hald), 12 km druhym smerem chemicka Duslo Sala se svymi krasne barevnym a smradlavym chemickym dymem z kominu. A pro zmenu az 40-43 km tretim smerem chemicka "Dimitrovka" v Bratislave, odkud ale valy silnejsi vetry od Dunaje, tj. vetsinou to k nam doletelo.)

Ale povedlo se mi domluvit, ze se ke konci tydne alespon mi ukonci PN-ku a budu moci prestat pracovat "nacerno" (chapej zdarma)... Uz bych potom mohl i na vylet, bohuzel telo citi, ze proslo nejakou infekci, i kdyz bez horecek. tj. unavuje se hrozne rychle.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34
User is Online!

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » sob říj 16, 2021 12:06

Trowa sice (už) moc neroste, ale listí padá jak o život. Idu traktorovat (už zase, chjo no).
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod sobb » sob říj 16, 2021 16:56

Hrábky doma nemáte? :wink:
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » sob říj 16, 2021 17:11

1400m2 hráběma? Nejsem blázen. Traktorem to mám posbírané za hodinu a dvacet minut.

Neska, dyž už sem drandil na traktoru, taxem rovnou potom i (zatepla) vyměnil wolej (= posezonní údržba traktoru). Narozdíl od předchozího traktoru (budiž mu země lehká) tenhle od Stigy má vylejvátko woleje vyřešené fuckt dobře (se šlauchem), takže klik, klik hotovo, žádné otravné a pracné vypouštění skrz trychtýř atd.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod sobb » sob říj 16, 2021 18:10

Taková malá rozcvička před výletem hore kopcom :wink: :twisted:
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Stížnost

Příspěvekod Etheric » sob říj 16, 2021 18:43

Zbytečná práce, listí do roka zetlí, ušetříš čas, námahu, energii a půda bude mít přísun živin. Aspoň já to tak dělám, že nechám listí ležet a na pohodu :)
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8034
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » sob říj 16, 2021 18:47

Jenze ty nemas manzelku, ktera ti bude cely rok nadavat :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod Etheric » ned říj 17, 2021 4:57

A i kdyby, jestli jí ty listy vadí, ať je shrabe. Ale bude pak muset stromy hnojit, minimálně k nim navézt trochu kompostu..
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8034
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » ned říj 17, 2021 11:58

Listí na trávníku ji vadí (samozřejmě, ostatně mně taky), na práci sem doma já (jak jinak) = proto traktor.

Stromy nejsou = nehnojím.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » pon říj 18, 2021 1:06

Kdyz nemas stromy, proc mas listi? To je docela blba kombinace, opacne by to bylo lepsi ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » pon říj 18, 2021 7:44

Protože (hned) za plotem les. Listnatý.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » pát říj 22, 2021 14:06

pavproch píše:Trowa sice (už) moc neroste, ale listí padá jak o život. Idu traktorovat (už zase, chjo no).


... a o čtyři dny později: ditto. Du NATO.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod apuka » pon říj 25, 2021 12:26

V sobotu jsem se po dvou mesicich (prakticky na den presne) dostal ven z Ostravy, do lesa, do hory. Zkusil jsem se vybrat smerem na Lysou. Dostal jsem se po siroke lesni ceste do cca 935m, dal jsem si jednoduse netroufnul, uz vubec ne na strminu pod vlekem. Jsem jen udelal okruh po lesnich cestach z Repconky do Repconky. Celkem asi 5,5 km, 380 m prevyseni, 2:15 hod.

A vysledek: naprosta katastrofa :smt022 . Uz po chvilce, jak se zvedala cesta mne zacaly bolet svaly, klouby (kolena i kycle), mirne i operacni rana, kdyz jsem dosel dolu, tak jsem uz ledva slapal i dychal. Dalsi den doma jsem se horko-tezko dosoural do Shopping Parku (cca 20 min pesky po rovine) a i dnes me vsechno boli.
A kdyz jsem na konci se jeste vybral k potoku, asi 8 vyskovych metru trocha strmeji po brehu a poto zpet, tak se misto po operaci ozyvalo uz docela silne. Tak jsem alespon zjistil, ze jsem opravdu duvodne nevybral na tu strminu na vrchol.

Sakra, trocha antibiotik (4 tydny, vcera vecer posledni), trocha (???) kasle a dva mesice jen mirny pohyb a to jeste v OV na sidlisti, tj. prevyseni skoro zadne teda s clovekem udelaji veci...
(Navic kvuli lekum, ktere jsem vzdy necim musel zajist, jinak mi zaludek hodne protestoval jsem pribral sice jen kilo, ale jsem zjistil, ze asi ubudlo svalove hnoty, zato mi chybelo na bedernim pasu ruksaku asi 5 cm k zapnuti :twisted:)

Jeste dam i stiznost na pavprocha: v sobotu rano asi zapomel vypnout svoji kasicku, ta se varila dal, az se "navarily" pekne tmavesive mraky nad celym hrebenem od Valasska... :lol:
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34
User is Online!

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » pon říj 25, 2021 18:37

4 tydny ATB neni trocha, ale pekna zabiracka pro telo.

Ja jsem byl chciply cele leto, sice jsem si svych 8+ km denne dal vzdycky, ale v lehkych botach a bez prevyseni a kdyz jsem v zari konecne zacal chodit celodenni trasy, nohy proti kopcum docela protestovaly. Nastesti se to po 2 - 3 turach spravilo a ted uz stoupam stejne rychle, jako driv.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod apuka » pon říj 25, 2021 18:43

mike píše:4 tydny ATB neni trocha, ale pekna zabiracka pro telo
No jo, kdyz jsem byl mlady, Tetracyklinu jsem se "nazral" fakt hodne, dvakrat pul roku denne 1-2x, jednou mesic 4xdenne, mesic 3x, mesic 2x a mesic 1x. Plus "bezna" ATB lecba castych hnisavych angin. Ale nikdy jsem to na sobe necitil, delal jsem vse jako predtim.

40 let pozdeji uz mi neni 17 :cry: ...
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34
User is Online!

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » pon říj 25, 2021 18:48

Ony taky nejsou ATB jako ATB. Nektere te slozi skoro okamzite, jine ani nepoznas. Taky je to velmi individualni, co jednomu nevadi, muze druheho uplne sestrelit. Sveho casu jsem jezdil na hory s ATB, protoze ma chronicka infekce se rada budila tesne pred odjezdem. Makrolidy a skoro jsem je nepoznal. Zato kolega, kdyz dostal to same, tak si stezoval, ze tak blbe mu v zivote nebylo.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

PředchozíDalší

Zpět na Pokec