Volný cyklopokec

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » úte zář 14, 2021 17:29

50 psíků je asi 3.5 atmosféry - to duše bez plíště nemá šanci dát - prdne mnhem dříff.

Jinak sem se (jen) díval a porovnával patku na bajku (bez šuplery a bez sundavání šaltru) a tu, co sem koupil, a jsou tvarovně a velikostně (na pohled) shodné, taxem se (asi) trefil. Ufff.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Etheric » čtv zář 16, 2021 9:56

zonn píše:A proc chces nafukovat dusi mimo plast na 50 psi? :shock:

Nechci. Jen jsem neměl ponětí, zda je 50psi na omak jako molitan, nebo jako kámen, to je celý :)
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8034
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Tomas » čtv zář 16, 2021 10:48

50PSI je jako beton, v duši to trochu promáčknout rukou už chce sílu a promáčkneš to minimálně (v řádu jednotek milimetrů). Já třeba na gravelu foukám kolem 42 PSI a to už je vcelku dost.

Na horácích lidi foukaj tak 25-35PSI.
Tomas
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1215
Registrován: stř črc 12, 2006 20:17
Bydliště: Plzeň

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod mike » čtv zář 16, 2021 16:28

Proc pouzivate jakesi psy a ne standardni jednotky? Vazite snad v librach a merite v palcich?
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Etheric » čtv zář 16, 2021 16:43

...protože v návodu k duši, ze kterýho vycházel můj dotaz, bylo uvedeno psi
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8034
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Lipon » čtv zář 16, 2021 21:39

úzus, stejně tak jako se průměr pláště i tloušťka pořád udává v palcích
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4884
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Tomas » pát zář 17, 2021 6:30

mike píše:Vazite snad v librach a merite v palcich?

To máš jako úhlopříčky monitorů, rozměry pevných disků, rozměry displejů mobilních telefonů, velikosti rámů u kol a tak. Prostě tam ty nesmyslný jednotky zůstaly, bohužel. :|
Tomas
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1215
Registrován: stř črc 12, 2006 20:17
Bydliště: Plzeň

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod mike » pát zář 17, 2021 15:15

Njn, palce jeste nejak prekousnu, ale ti psi jsou uplne dementni jednotka, pod kterou si neumim nic predstavit. Ale na kole uz davno nejezdim, tak se tim nastesti nemusim zabyvat ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » pát zář 17, 2021 15:26

Já na bajku jezdím fest, tlak dofukuju pravidelně a stejně sem si na ty psíky nezvyknul a nezvyknu - já to v hlavě mám pěkně postaru v atm/bar.

To sem zvjedaff, jak zítra - předpopičasí je optimistisch, výhled z wokna pesimistisch (před chvílí fest scalo). Ráno halt bude moudřejší neška.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » sob zář 18, 2021 11:49

Jak píšu vedle, neska bajk nebyl, bo ráno scalo (a furt ešče poscává), na zítra (neděle) je předpopičasí zase taková nijaká - místy "na Valašsku" scanec a poměrně zima, ručník do ringu ale neházím, uvidím zítra ráno.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Tomas » sob zář 18, 2021 12:32

Já byl dnes s juniorkou na lehké 30km vyjížďce kolem Plzně. Ráno bylo mokro po chcanci v noci, vyráželi jsme někdy po devátý a i tak nic moc. Když svítilo a nefoukalo bylo fajn, když zalezlo a foukalo bylo to nic moc.

Už holt končí čas krátkejch hadříků + návleků na ruce/nohy, ale pomalu už začíná čas na heavy duty hadry. Minimálně na tlustej dres s dlouhým rukávem, ale věřím, že ještě minimálně příští týden někdy odpoledne dám něco v krátkým.
Tomas
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1215
Registrován: stř črc 12, 2006 20:17
Bydliště: Plzeň

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » ned zář 19, 2021 11:23

Tak nic, no... v noci zase scalo, ráno všude mokro a šedivo, na vrškách mha. Sem se nedonutil k točení nohama, ale měl sem - celou dobu, co sem byl venku (pěšky), tak ani kapka.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Lipon » pon zář 20, 2021 8:31

jak jsem psal u počasí, v So jsem vyjel ještě v krátkých, panč hlásili slušně, musel jsem to dát pak jen s neprofuk vestou, pocitově tak 17 st. a mimo lesy větrno a přeháňky
díky profilu výletu 60 km/1650 nastoupaných metrů v kombinaci se zavřenýma hospodama a kioskama jsem ale nestihl vychladnout
za celý den jsem potkal akorát 6 cyklistů, z toho 2 Němce a 2 Rakušáky (všici překvapivě bez e-mopedu) a ani jednoho pěšáka

v Ne už poctivě krátké triko, přes to dlouhé a návleky na kolena, a protože jsem bundu měl v batohu, tak samozřejmě ani nekáplo, ráno v kempu jen lehce mrholilo a po deváté přestalo
na kraji boletického újezdu v lese spousta bahna, rozryté prasaty
a včera jsem na 30 km potkal jen 1 houbaře, asi 10 vojenských tatrovek (mimořádné cvičení i o víkendu), jinak ani noha ani kolo
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4884
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Tomas » čtv zář 23, 2021 14:59

Dnes se zadařilo, krásná polední 2,5h vyjíždka. Nikde nikdo, teplota akorát na návleky, místy docela větrno, ale jelo se skvěle. Počasí až na ten vítr dá se říct ideál.

Na sobotu jsem si usmyslel dát si tady někde kolem stovečku (má být fajn počasí), tak zítra drobet poladím bike. Něco mi začlo rachtat v levý páce a docela mě to ke konci už sralo. :|
Tomas
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1215
Registrován: stř črc 12, 2006 20:17
Bydliště: Plzeň

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » pát zář 24, 2021 14:06

Sem fprci zavelel pondělí dovolená, takže mám před sebou 4 dny off, minimálně so+ne má být křasně baboleto, snad to vyjde s točením nohama proti kopci, plán na zítra v hlavě je. Kéžby.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » sob zář 25, 2021 11:48

pavproch píše:so+ne má být křasně baboleto


Vyšlo to, tělo neprotestovalo, točil sem nohama proti kopcu, fajny výlet v masivu Radhoště nahoru/dolů/doleva/doprava.

Akoráth to baboleto sa nekonalo (a nekoná), na sobotu slibovali až 10 hodin slunka a od večera celou noc, celé ráno i fčíl je tam šedivo, vzhledově podzimně. Zase ale tím, že zůstalo zataženo bylo ráno těpleji než předpopičali = letní SPD botky (s tlustýma fuseklema), křaťasy a zimní triko dl. rukávec byly akoráth.

Na zítra předpopičají taky jasno a poránu krapet chladněji - uvidíme ráno, esli to ještě zase bude na ty křaťasy. Plán na zítra v hlavě je.

Sem tu onehdá spal (poté, co sem pojezdil všechny letošní cíle výletů), že enem dodýchávám sezonu, mno, neska to teda dýchací bylo fest (dvě extra stojky, ale první sem vyjel 26/50 jen se dvěma zastaveníma, druhou sem musel přes bordel po vytěženém kůroffci kus tlačit proti kopcu.

A nikoho sem nikde nepotkal, akoráth sem se v jednu chvíli málem pos.al strachy, vysoko v lese, daleko od civilizace kousek ode mně pytlák (s lístkem? - neviděl sem ho) vystřelil na něco (asi ne na mě) z brokovnice, rána to byla fest, já si málem uštíp do kalhot a už už sem chtěl začít řvát z plných plic "nicht schiesen, sou tady lidi". Ufffff.

Bajk po výletě umytý hadicou s třískou, počkám, až z něj steče voda a du měnit řetázku, letos už (dle blbníku) bylo 45 výletů = třetí řetázka to má za sebou. Amen.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » sob zář 25, 2021 12:31

Tady ocuto šel ten výstřel, já byl na tý lesní cestě kde ta šipka začíná

vystrel.jpg
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » sob zář 25, 2021 17:47

Tak řetázka vyměněná (s těma rychlospojkama, co k tomu dávají je to opravdu klik-klik-hotovo), bajk namazaný a projetý, redy na zítra. Pičasí má být ok, fčíl ešče aby tělo bylo zítra taky redy.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Tomas » ned zář 26, 2021 10:58

Tomas píše:Na sobotu jsem si usmyslel dát si tady někde kolem stovečku (má být fajn počasí), tak zítra drobet poladím bike. Něco mi začlo rachtat v levý páce a docela mě to ke konci už sralo. :|

Bajk jsem poladil tak, že jsem v pátek strhnul závit na brzdovým třmenu. Tudíž kolo nebrzdí a tak jsem nikde nebyl a jsem z toho silně rozlazen.

Nová brzda objednána, ale počítám že to dorazí až někdy v týdnu, což mě vzhledem k fajnovýmu počasí který teď je dost štve. :|

Budu muset koupit ještě jedno kolo, jedno je prostě málo.
Tomas
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1215
Registrován: stř črc 12, 2006 20:17
Bydliště: Plzeň

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » ned zář 26, 2021 11:40

@Tomas: to věřím, to by mě nasr.lo taky. Ber to pozitivně - zaplaťpanbu si zničil závit na vyměnitelné části, ne na rámu.... :twisted:

Neska to zase (všechno) klaplo, točil sem nohama proti kopcu (moc se jim ale nechtělo, no) a byl to (opět) křasný (neska hřebenový) výlet. Bez střelby, uffff. Zato na hřebenu kolem Soláně byla spousta výletníků (lidi si, tajaja, udělali 4 denní víkend, dyž je futerý st. sfátek) s hyenama (a ztoho některé byly na kyklistu "zlé"). A rosničkám neska fšecko co předpopičali (slunečno, těpleji než fčera, ráno 10st) vyšlo, čili opět křatasy a dl. třiko - druhá půlka výletu by šla i v kr. třiku, ale co už.

A ve sjezdu z Tanečnce směr dom sem potkal dva bajkery - on šlapal proti kopcu pěkně za svoje, ona měla (původně) na pomoc elektróny, ale asi ji došly, bo ten (těžký = baterky) bajk usilovně tlačila proti kopcu a vypadala pěkně nas.aně. :mrgreen:

Nová řetázka na horních 8 pastorkách ok, na spodních čtyřech (jak je tuhá, namazaná lepivým mazadlem) nechce moc řadit dolů, gabat do toho ale nebudu, to se (aš bordel a voda smyjou to lepivé mazivo = řetázka změkne) ochodí.

To sem zvjedaff, esli sa zítra ráno (ref haxny, co se neska nechtěly moc točit) dokopu zase sednout na bajka.... předpopičají na ráno slušně/bajkovatelno.

Počasí v noci (22-07):
Většinou polojasno, postupně ojediněle mlhy. Nejnižší noční teploty 13 až 10 °C.
Počasí přes den (07-24):
Zpočátku ještě většinou polojasno a ojediněle mlhy. Postupně oblačno až zataženo, Nejvyšší odpolední teploty 19 až 22 °C.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » ned zář 26, 2021 13:06

Hurá! Se starým člověkem po nemoci to ještě není úplně f (depresivní) prteli! Sice si tu před chvílí stěžoval, že se mu neska nohy nechtěly točit, ale už má zase plnou hlavu (ne úplně nenáročných) plánů na zítřek. Doufám, že mě to do rána nepřejde. Bajk je redy.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » pon zář 27, 2021 11:22

Nepřešlo měto, ráno sem se ani přesvědčovat nemusel, chtěl sem.

Křasny výlet, část trasy byla dokonce tam, kde sem ešče nikdy nebajkoval (a už taky nikdy nebudu = moc skopec, polom, bago, stezka pro terenkozy). Šlapalo se dobře, první protikopec se nohy křásně točily, druhý taky, ale pak mi došlo, halt třetí den bajku v řadě, no.

Zítra ráno je sice volno od prce, ale ten nahoře bude asi proti:

Počasí v noci (22-07):
Zataženo až oblačno, na většině území déšť nebo přeháňky. K ránu ubývání srážek a ojediněle mlhy.
Počasí přes den (07-24):
Zpočátku zataženo, postupně oblačno, místy až polojasno.


No nic no, uvidíme zítra ráno jak bude - pičasí a chuť.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » pon zář 27, 2021 11:28

Jo, jinak mi to docvaklo, jaxem jel z výletu dom - už je vlastně konec září, skoro říjen a furt sa dá v křaťasoch a třiku (podzimním, dl. rukávec). Hezky!
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » pon zář 27, 2021 13:06

A ještě jeden after-thought: Neska při mytí bajka po výletě sem si fšim, že .... i na předním kole / pneu (Schwalbe Thunder Burt) je výrazně vidět opotřebení z ježdění - výčnělky pneu jsou z boku úplně vyžrané (zřejmě od brždění na šutrech) - že se ojíždí vzorek na zadním plášti (Ritchey Zmax) a proto ten plášť každých ca 1500 km měním za nový, to vím, že se ale "spotřebovává" (a ne málo) i vzorek na plášti předním je pro mě (po 25+ letech bajkování) novinka.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Tomas » pát říj 1, 2021 9:50

Tak už od středy zas jezdím, sice ta nová kotoučovka zatim víc nebrzdí než brzdí, ale to je holt úděl nových mechanik. Postupně se ale zlepšuje a věřím, že brzy dosáhne obdobného výkonu jako zadní brzda :lol:

A jelikož je počasí dobrý, tak zítra bude nějáká větší akce.
Tomas
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1215
Registrován: stř črc 12, 2006 20:17
Bydliště: Plzeň

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » pát říj 1, 2021 12:53

Víkend za dveřmi, přepopičasí na jedničku (i dyž asi bude poránu a na kopci zimečka), bajk umytý a poservisovaný, plán v hlavě na zítra taky je - těším se, doufám, že to na něčem nezhavaruje. Už asi takových víkendů moc do kobce sezony nebude....

Ráno uvidím podle těploty co a jak na sebe navlíct.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » sob říj 2, 2021 11:38

Jo! Neska vše klaplo, točil sem nohama (i nemálo tlačil bajka) proti kopci.

Křasny výlet, tělo fungovalo, pičasí přívětivě podzimní (ráno sem i přes +12 venku doma vzal dlouhé čapáky a dobře sem uďál), DBečva - socha a z5. U sochy (na hřebenu) fičela ledovina teda fest, níž ale bylo o dost přívětivěji, nahoře sem sice navlekl pws prsťáky, ale i tak sem si dom přivezl - tentokráte obě - ruce bílé, tuhé. Ale co už, v těplé sprše to povolilo a výlet to byl křasný, odhaduju, že socha letos (na bajku) naposled.

Při cestě dom mi v hlavě uzrál plán na zítra, už sa zase těšim (i dyž nohy a celý člověk po výkonu krapet protestujou, no).
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » sob říj 2, 2021 12:45

pavproch píše: Nová řetázka na horních 8 pastorkách ok, na spodních čtyřech (jak je tuhá, namazaná lepivým mazadlem) nechce moc řadit dolů, gabat do toho ale nebudu, to se (aš bordel a voda smyjou to lepivé mazivo = řetázka změkne) ochodí.


U sramů museli změnit / vylepšit mazivo na nové řetězy, i po třech výletech a dvojím mytí/mazání (dry lube) je ta řetázka lepivá a tuhá - sice už míň, ale furt to nechce na malých pastorkách dolů řadit hezky čistě. Dříf to dělalo bordel jen při prvním výletě s novou řetázkou, paxi to dycky sedlo, řetázka změkla a přestala lepit. Ale jaxem spal - gabat do teho nebudu.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » sob říj 2, 2021 14:32

Chjo no, jak já ráth opakuju (úspěšné) nákupy a jak zas budu muset (pracně = typ, velikost) hledat něco nového:

Už třetím rokem na bajka (v těple = dyž není zimečka na pacinky) oblíkám tyhle rukavice od Scotta:
scott.jpg
scott.jpg (16.42 KiB) Zobrazeno 1644 krát

... a MAX spokojenost s nima. Jenže už dosluhují, taxem chtěl pořídit nové.... a prd velebnosti, v tomhle provedení už všude (i v Čile apod) doprodávají jen okrajové velikosti XXS apod. Já potřebuju L. Inovované provedení (vrch látka) nechcu.

Takže si nechám poradit na jiné, podobné: dlaň kůže s gelem, vrch síťovina, ustřižené prsty, černé/šedé, velikost = obvod dlaně 22-23cm.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » ned říj 3, 2021 11:56

Neska to zase vyšlo, točil sem nohama, jaxem vyjel, tak se jim (po fčerejšku) moc točit nechtělo, ale paxe roztočily a už to bylo ok.

Pičasí stejně křasne jak fčera, akoráth krapet víc fučelo, na Tanečnici v 900mnm zase fičela ledovina a to - kupodivu - z jihu... myslím, že to byl (letos) poslední výlet jen tak (relativně) "nalehko", v týdnu se má výrazně ochladit, takže příští víkend (fčíl slibujou slunečno bez scance, ale tose ešče může změnit) to odhaduju už na full-winter-outfit. Uvidíme.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

PředchozíDalší

Zpět na Cykloturistika