Jak moc dáte na předpovědi počasí?

o všem možném, co se zrovna nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod mike » stř črc 14, 2021 16:01

apuka píše:O tom, ze pouzivas radar uplne spatne, na zaklade svych domenek, jak to ma fungovat a ne podle toho, jak to funguje, uz radeji psat nebudu...

Jiste nam napises, jak radar pouzivat spravne :twisted:

Rekl bych, ze ho pouzivam tak, jak je na webu CHMI zamyslen tj. pro laiky, od kterych se zadne znalosti neocekavaji. Koukam na barevne skvrny, jejich vyvoj a pohyb a z toho odhaduju, jestli mne nejaka skvrna dostihne a podle barvy jestli z ni bude prset. Nakonec, presne tohle tam udelali i oni. Zobrazuji predpokladany vyvoj na dalsi hodinu a je to ciste extrapolace pohybu existujicich skvrn. Nekdy na prvni pohled spatne, jelikoz jim ujede smer (cemuz nerozumim, ale je to videt). Rozhodne tam ale neni vyvoj ve smyslu, ze by nekde vznikala nova bourka a obvykle ani rozsirovani existujicich skvrn, jen jejich pohyb.

apuka píše:Videl jsem nejdrive, jak pluly bezne bile mracky. Najednou se na jednom miste jich par setkalo a zacalo se dit "hrnecku var!". Za par desitek vterin uz byl naznak bourkoveho mraku.

Nekam to video dej, at muzeme videt, jak moc prehanis tentokrat ;-) BTW, ta vcerejsi bourka nebyla nic maleho, skvrna mela delku aspon 30 km, spis vic.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49287
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod mike » stř črc 14, 2021 19:26

mike píše:... slysel jsem nekolikrat prasknout strom. Porusil jsem sve zasady a useky pod stromy, kterym se nedalo vyhnout, jsem bezel.

A dobre jsem udelal. Dneska jsem na svych cestach a cestickach napocital pet padlych stromu. To by byla sakra smula, kdyby mne nejaky trefil, ale u vetvi naopak, tech bylo tolik, ze by bylo stesti, kdybych mne nejaka netrefila. Musela to byt fakt sila, na jedne louce byly vetve i uprostred desitky metru od stromu. Obcas tu na kopci fouka hodne, ale takovahle spoust je vyjimecna. Videl jsem i jeden rozstiply strom, nevim, jestli vetrem nebo od blesku. Uprostred byl tmavy, ale spalenina citit nebyla.

No a dneska uplne naopak. Zdzeli mne notoricti schuzovaci a kdyz jsem vybihal, tak to podle radaru vypadalo, ze nemam sanci. Extrapolace ukazovala, ze mne zlutocervena skvrna plna cernych krizku dohoni nejpozdeji pul hodiny pred koncem i kdyz pujdu co nejrychleji. Ani nahodou. Kapat zacalo az 10 minut pred koncem a nez jsem dosel domu, tak jen lehce prselo a i hrmeni bylo daleko. Prislo to trprve ted, s vic nez hodinovym zpozdenim.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49287
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod sobb » čtv črc 15, 2021 0:07

mike píše:Rekl bych, ze ho pouzivam tak, jak je na webu CHMI zamyslen tj. pro laiky, od kterych se zadne znalosti neocekavaji. Koukam na barevne skvrny, jejich vyvoj a pohyb a z toho odhaduju, jestli mne nejaka skvrna dostihne a podle barvy jestli z ni bude prset.
Hm, zdá se, že troška osvěty asi nezaškodí. Zkus třeba aspoň tohle
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod mike » čtv črc 15, 2021 0:47

Hmm, diky, ale nevidim tam nic, co by bylo v rozporu s tim, jak to pouzivam a co pisu. Naopak.

Snad jenom tohle: Často se stává, že radar ukazuje zelené nebo modré barvy (do cca 30 dBZ), ale v daném místě neprší. Radar totiž zabírá srážky v určité výšce nad zemí (nejčastěji ve 2 až 6 km). Při dopadu k zemi se potom srážky mohou vypařit nebo je vítr odvane pryč. Při intenzivnějších srážkách (žluté až červené odrazy) by ovšem k těmto situacím docházet nemělo - déšť už je natolik intenzivní, že dopadne až k zemi.

To uz se mezitim pokusili vyresit sami (MAX Z) a taky jsem videl i zlute skvrny, ze kterych neprselo.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49287
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod Etheric » čtv črc 15, 2021 6:22

Poslední tři dny aplikaci ČHMÚ nevyšlo vůbec nic. Aspoň u nás. Zato na tripzone to sedělo hezky, vody i větru bylo, kolik psali, sekli se maximálně o hodinu
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8034
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod pavproch » čtv črc 15, 2021 11:37

Fčerejší pozdně odpolední bóřka u nás byla, že přišel černý mrk, setmělo se, zahřmělo, zapršelo ale nefučelo a to během půlhodiny bylo po všem. V masivu Radhoště to ale řádilo úplně jinak - všude popadané stromy, servané haluze a listí + cesty rozebrané proudama vody (asi 8x sem musel přenášet bajka / přelízat padlé stromy).

U nás jim ten model (Aladin?) co ukazujou v předpopičasí na čété1 19:55 poslední dny (skoro) přesně vychází - předefčírem i fčera bóřky trefili (časově i prostorově), dneska ráno (kolem šesté) mělo podle modelu bóřit na V od nás, ale nic se tam zřejmě neodehrálo.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod pavproch » čtv črc 15, 2021 13:03

...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod apuka » čtv črc 15, 2021 17:56

Kolega prave psal, ze nam tam hrozi vytopeni jednoho datoveho centra, tak doufam, ze je napadlo udelat alespon zalohu dat na uloziste v nejakem jinem centru...

Jinak jsem dnes dorazil na dovolenou do Otztalu, ve vlaku jsem se koukl na predpoved na zitrek a je naprosto skvela, hlavne jedna veta:
Day Outlook
The weather character will remain changeable! With the prevailing low-pressure influence persistently muggy-unstable air masses will form in the compact showery clouds. Some bigger, partly sunny gaps in the clouds may temporarily occur. [i]Any weather conditions may approach at any time.[/i] A rain shelter should be part of the standard equipment.
:((
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod mike » čtv črc 15, 2021 18:29

Ty si fakt umis vybrat termin. V aktualni situaci bych do Alp nejel ani kdybych byl v nejlepsi kondici. Zazil jsem jeden trek v o kus stabilnejsi situaci a i tak to stalo za to. Bourky mne zasadne chytaly v nejvyssim bode trasy, obvykle v tritisicovych sedlech. Obcas je stridalo snezeni.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49287
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod apuka » čtv črc 15, 2021 19:06

Tak zase my (i kdyz tady jsem ted sam, zbytek je jinde, jizneji) uz jsme parkrat tady byli v casech, kdy bud v oblasti byly delsi dobu silne deste s povodnemi a sesuvy (Zillertal, Paznauntal), kdy hned "za hrebenem" meli stolete povodne (mam dojem, ze to jsme byli v Lienzu), cšlou dobu zpet (po nekolikadennich silnych destich) jsme se predbihali s bourkovou frontou az do C. Budejovic, to jsme tam zustali dalsi den (taky Paznauntal), jsme chytli i pulmetrove nadilky snehu, co se par dnu neroztopil, ale i se nam povedlo vratit tesne predtim, jak se cast oblasti (Kuhtai) na dva tydny uzavrela jako nepristupna kvuli mnozstvi napadaneho snehu. Vsechno v cervenci a srpnu, vetsinou na prelomu.
Berliner hohenweg jsme taky sli skoro kazdy den v bouri - nejvetsi nas chytla na nejvyssim miste dne na bocnim hrebenu kousek od hlavniho, to tam blesky litaly nekde hodne blizko, ale nebylo moc prijemne ani traverzovat hodinu a pul amfiteatr zaveru doliny asi v pulce svahu, kde se zachytily bourkove mraky, protoze nemohly dal, tak udiralo to vsude mozne..

Zase tim, ze chodime z denni tury, mame moznost se rozhodovat, kam jit - v Paznountalu se povedlo byt cely den na hrebenove ture, kde na nas dokonce nejakou dobu i slunce svitilo a ani kapka nespadla, pricemz na stejnem hrebeni asi o pet kilaku dal mely prutrze,mkde napadlo na nekterychmistechhodne pres 100 mm srazek za necelou +hodinu, mozna i min. My jsme nasledky videli jen cestou na ubytovani, kdy jsme museli cekat, kym se uvolni nejdrive nanos vpotoku pod mostem a potom i na ceste....

Ted uz se ma pocasi zlepsovat, jeste pred par dny byla predpoved na vikend fakt hrozna.....
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod apuka » čtv črc 15, 2021 19:31

Jo - po tech nasich hodne horkych dnech (na severu Moravy), kdy ani nadranem neklesla teplota pod 24 byl docela zvlastni pocit videt z autobusu na zastavkach hromadu lidi v perovkach... Az jsem se normalne lekl, jestli mam dost tepleho obleceni. A ted sedim na poki v mikine a normalne mi je kosa - to uz jsem ani nevedel, co znamena.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod sobb » čtv črc 15, 2021 22:53

mike píše:co by bylo v rozporu s tim, jak to pouzivam a co pisu. Naopak.
no, podle Tvých nářků tady v tomhle vlákně mi to moc nepřišlo :wink:

apuka: taky nápad jezdit do Alp v červenci :D (ale jo, chápu, každej má volno jindy a navíc se může stát, že nás Rakušáci ani jiní už za chvíli nebudou chtít ... :? )
Tak si to užij, snad se počasí už trochu umoudří.
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod apuka » pát črc 16, 2021 17:07

@sobb: tak v tomto pripade krome nutneho vyberu dovolene jeste se pridava to, ze po operaci na konci srpna se tak dva mesice se na hory moc nedostanu a mezitim ochabnou svaly, odejde kondicka, navic protze jsem denni chodec, prestanou jezdit rozumne autobusy pro turisty, nepujdou rozumne lanovky a nebudou k dispozici ty mistni karty, bez kterych se nedoplatim...
A taky zacnou ubytovatele opravovat na zimni sezonu, pujdou na dovolene, tj. je tezsi i najit vhodne ubytovani. Jo, taky dny jsou uz nejake kratke...

Jinak ta citovana veta z predpovedi se naprosto naplnila - krome tornada a jinych bourek bylo dnes vsechno.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod pavproch » pát črc 16, 2021 17:46

...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod apuka » pát črc 16, 2021 20:13

Ty bys mohl si spomenout par let nazad, kdyz se v mensim udelalo neco podobneho jako co zpusobilo zaplavy v DE. Tehdy se nad Velkym Javornikem "zasekl" velky bourkovy, resp. vodou nasyceny mrak na nejake 2-3 dny. Jen tehdy se on kolem toho kopce tocil. Takze postupne rozvodnil Jicinku, Lichnovsky potok, Lubinu, ... a zatopil nebo alespon zpusobil velke problemy nejdrive od Verovic pres Morkov, Zivotice, Zilinu a cast Noveho Jicina, potom na "Vasi" strane Zasovou, castecne Zubri a Roznov a potom castecne i podel Lubiny. A kdyz se vratil zpet, tak zase znovu Verovice a spol...
Taky bylo tam centrum tlakove nize ktera se nehybala. Na zacatku prselo i jinde v Beskydech, ale potom tam zustal prakticky jenom ten mrak.

A ted vem, ze to Poryni je tam z velke casti placka, tecou tam velke reky i "male" pritoky, kterych je tam v kazdem meste dost...
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod sobb » pát črc 16, 2021 23:29

apuka píše:@sobb: tak v tomto pripade krome nutneho vyberu dovolene jeste se pridava to, ...
Jasně, byl to jen vtípek :wink: Lepší být v horách za bouřkového počasí (když to člověk ve zdraví přežije), než vůbec :)
Taky jsme jezdívali do Alp v červenci, ale to jsme brali loď, lezeckej matroš či studijní materiály k věcem jimiž jsme se tehdy zabývali a v Alpách byly k vidění naživo, a bouřkové epizody jsme trávili v bezpečnějších nížinách :)
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod mike » pát črc 16, 2021 23:31

Cervenec v Alpach je v pohode, mam jich za sebou aspon 20 ;-) Akorat si to chce vybrat spravny tyden. Tedy jiny, nez apuka :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49287
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod sobb » pát črc 16, 2021 23:37

Mi teda přijde červenec jako jeden z nejhorších. Teda hned po prosinci :mrgreen: Je fakt, že tam nejezdíme jen na týden :)
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod mike » pát črc 16, 2021 23:40

Je, ale pouzitelny tyden se vetsinou najde. Ale chce si to fakt pockat na slusnou predpoved. Navic letos se vratilo pocasi, co byvalo pred 20 lety, takze vic srazek i bourek.

Vetsine lidi staci tyden az dva ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49287
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod pavproch » ned črc 18, 2021 12:06

Hmmm, tak tady u nás na fčera večur až neska odpoledne výstrahovali "silné až extrémně silné bóřky" a (prozatím) ani kapka, sucho jak na sahaře.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod mike » ned črc 25, 2021 20:28

Dockej casu, za par hodin to tam mate ;-) Koukam na radar a je tam krasne videt, jak je extrapolace na dalsi hodinu primitivni. Na prvni pohled je videt, ze vyvoj v posledni hodine nepokracuje spravne, ale ze je tam nejaky linearni model, ktery akorat posouva existujici fleky nejakym smerem, ktery uplne nesedi. Sakra, kdyz uz maji ty superpocitace, nemohli by to udelat trochu lip?
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49287
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod sobb » ned črc 25, 2021 21:04

U nás už je nějakou dobu slyšet souvislé hřmění (a není to zábava z vedlejší vesnice :D ) a obloha je rozsvícená taky téměř permanentně. Žene se to na nás, právě začalo fest lejt. Jsem zvědavá, jestli to vyhodí proud, žárovka už před chvílí zablikala :?
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod pavproch » pon črc 26, 2021 17:48

Už mě to horko (a to neska není u nás ďusno i dyž minulou noc bouřilo a neska do toho peklo slunko) nebaví, já scu chladna z rána (dyž už máme tu Annu) a max 22-24 odpoledne..... :prayer:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod pavproch » pát črc 30, 2021 12:52

Mno, takže to vypadá na třetí víkend po sobě, kdy místo bajku bude (jen) vycházka (tentokráte) v gorateksu - zítra má už ráno bóřit a přehánět a v neděli celý den (ingtenzivně) scát... Chjo no. Ale beznaděj umírá poposlední, uvidíme zítra ráno, no.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod pavproch » sob črc 31, 2021 11:25

Zítra ráno sem ešče nestihnul vstát a už začalo (na chvíli) scát, takže pičasí to neska rozhodlo za mně - vycházka. A z těch ca 3 hodin, co sem byl za dveřmi, dobrou půlhodinu poscávalo (ale zase jen tak, že sem zavlhnul, ne, že by se mokré třiko na mě lepilo), takže dobrá volba, ale škoda, no.... že sem nemoh točit nohama. Předpopičasí na zítra je in(g)tenzivní "scanec" takže asitak.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod pavproch » ned srp 1, 2021 11:36

pavproch píše: Předpopičasí na zítra je in(g)tenzivní "scanec" takže asitak.


Ráno sem stal, snídaně, kafe a tak a asitak se nekonalo - nescalo (ani trochu, ani v noci, čili bylo ještě sucho) ale šedivo bylo. Taxem (opět) vyrazil na vycházku v třičku a kraťasoch (bez goratexu) - něco přes dvě hodiny za dveřmi, z toho hodinu a 1/2 poscávalo/mrzgolilo ale furt jen trochu. Posledních 20 minut ale už ne - bylo to regulérní sprchování (se zvukovými a světelnými efekty), takže sem dom došel durch, ale nevadilo, bylo relativně těplo.

V té bóřce sem se i bál, příchod domů mám otevřeným polem s hrbem na kterém sem vyčníval fest a přitom mi přímo nad škeblí bóřilo. Dobře to dopadlo, uffff.

A od té doby tam více či méně in(g)tenzivně ščije, takže se vlastně trefili.

EDIT (o hodinu později): Tak už tam neščije, taxa netrefili, no.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod pavproch » pon srp 2, 2021 17:35

pavproch píše:Už mě to horko nebaví, já scu chladna z rána (dyž už máme tu Annu) a max 22-24 odpoledne.....


Neska moje přání (teplotně) bylo naplněno, ráno 15, odpoledne 22 = (teplotně) ideální léto. Samozřejmě bez scance, ten neska byl ráno a fčíl dvě bóřky.

A zítra ráno má být jen 9 st, hezky! (To už snad bude i na triko dl. rukávec, jak je fčíl tělo zvyklé na těplo).
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod mike » pon srp 2, 2021 18:28

Dneska bohuzel radar zafungoval. Vedel jsem, ze tomu fleku neutecu, ale za nim sly dalsi a dalsi, a tak jsem to risknul. Nebyla to bourka, ale chvilema slusny dest a nejak studenejsi, nez posledne. Tricko z divneho PowerDry od HP se hodi do vedra, ale na tohle ne, musel jsem doma vlezt do teple sprchy. Jenze co na sebe, kdyz je venku na tricko, v membranovce bych se uvaril.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49287
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod pavproch » úte srp 3, 2021 7:37

pavproch píše:A zítra ráno má být jen 9 st, hezky! (To už snad bude i na triko dl. rukávec, jak je fčíl tělo zvyklé na těplo).


Nebylo, bylo 13, čili zase jen třičko kr. rukávec. Ale i tak bylo fajně čerstvě. :prayer:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod pavproch » stř srp 4, 2021 17:52

Zítra mám (neplánované) volno zprce, bo nepude elektrika. Podle předpoičasí to tipuju na vycházku v gorateksu, bo má (zvlášť tady u nás) trvale a vydatně scát. Tosemzvjedaff, myšlenky na bajka mě ani nenapadly, no...
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

PředchozíDalší

Zpět na Pokec