Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

o všem možném, co se zrovna nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod pavproch » čtv čer 10, 2021 17:47

Dodatek - nebyl to první případ (ale už asi pátá konvice - doma + fpráci), že umřela už po roce, nejpozději po dvou. Drahá si dala tu práci, prošmějdila diskuse o věcech na vaření a vybrala/objednala nějakou (nevím jakou), u které našla, že většinou vydrží 5 až 6 let. Dávám bolševikovi dva roky. :twisted:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod mike » čtv čer 10, 2021 17:54

oodoow píše:Každopádně když jdu z domu, tak konvici nikdy nenechávám v zásuvce, mám furt hrůzu, že se sama nějak zapne a vyhořím. :)

Tak to je paranoidni i na mne :twisted: Ze zasuvky ji vytahuju leda kdyz jedu pryc na tyden a vic a ani to ne vzdycky.

pavproch píše:Dodatek - nebyl to první případ (ale už asi pátá konvice - doma + fpráci), že umřela už po roce, nejpozději po dvou.

:roll: ona prece neumrela. To samovypinani proste nefunguje na 100 % uz od zacatku, a tak se ti to driv nebo pozdeji stane.

Konvici jsem menil pred par lety asi tak po 15 letech provozu, protoze mela jeste spiralu vevnitr a ta zacala nepekne zelenat. Medenku nemusim, je jedovata :D
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod pavproch » čtv čer 10, 2021 18:03

Umřela. Tím že nevypnula, zůstala sepnutá furt (i ve vypnutém stavu - zřejmě vevnitř vypínače zkrat). Zkoušel sem.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod apuka » čtv čer 10, 2021 18:19

Takze vubec neumrela, prave naopak - zustala az prilis ziva... :wink: :lol:.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod oodoow » čtv čer 10, 2021 18:54

mike píše:Ze zasuvky ji vytahuju leda kdyz jedu pryc na tyden a vic a ani to ne vzdycky.

Já mám nějakou s podstavcem, takže mi stačí ji dát prostě jinam a už vlastně není připojená k zásuvce. Muset ji vytahovat vždycky ze zásuvky, tak bych to taky dělal jenom při delší nepřítomnosti.
Nebuď horolezcem, buď horou. A pár jich zasyp lavinami. - Gary Snyder
Uživatelský avatar
oodoow
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3087
Registrován: stř říj 7, 2009 13:19
Bydliště: Olomouc

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod apuka » čtv čer 10, 2021 19:17

Je jednodussi odlozit/polozit samotnou konvici vedle podstavce (mysleno spodni casti, kde jsou elektricke kontakty pro konvici). My to taky takto delame, kdyz jdeme na dovolenou, taky bych mel problem to vytahovat nekde ze "schovane" zasuvky za skrini.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod glock69 » čtv čer 10, 2021 19:33

Nějaké školení bezpečnosti práce a bylo tam řečeno, že konvici po dovaření vody pokládat vždy vedle podstavce, že rychlovarná konvice odložená na podstavci je nejčastější příčinou požáru v kanceláři.
glock69
nováček
nováček
 
Příspěvky: 39
Registrován: pon srp 10, 2015 5:49

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod mike » čtv čer 10, 2021 20:26

pavproch píše:Umřela. Tím že nevypnula, zůstala sepnutá furt (i ve vypnutém stavu - zřejmě vevnitř vypínače zkrat). Zkoušel sem.

Tak to se asi pripekl. Nemas kupovat takove sunty :twisted:

oodoow píše:Já mám nějakou s podstavcem, takže mi stačí ji dát prostě jinam a už vlastně není připojená k zásuvce.

Konvice ne, ale ten podstavec jo, co kdyz se z nudy zkratuje? :twisted:

Kdyz nekam jedu na vic dni, tak akorat vypinam vodu. Kdyby to slo jednoduse, tak bych byl ochoten vycvaknout hlavni jistic, ale nejde, lednicka.

glock69 píše:Nějaké školení bezpečnosti práce a bylo tam řečeno, že konvici po dovaření vody pokládat vždy vedle podstavce, že rychlovarná konvice odložená na podstavci je nejčastější příčinou požáru v kanceláři.

Jo, ale bezpecaci jsou zvlastni sorta lidi. Konvice jsou delane na to, aby byly na podstavci furt. Maji navic jeste vypinac. Jiste, ze nejaka obcas selze, ale zajimala by mne pravdepodobnost. Nejcastejsi nutne neznamena casty. Navic v kancelari neni doma, je tam podstatne vetsi provoz a konvice dostava zahul.

Jinak by mne celkem zajimal mechanismus, jak konvice v klidu stojici na podstavci zacne horet. Chapu ppripad, ze se nevypne spinac, vyvari se voda a pak se to prehreje.

BTW, podstatne nebezpecnejsi mi prijdou nabijecky, ktere spousta lidi nechava v zasuvce furt. Tam je trafo, kde muze dojit k prurazu i kdyz se nic nedeje a pak to zacne horet. Tohle nedelam, ani kdyz jsem doma, nabijecka je v zasuvce jen kdyz neco nabiji. A pocitace mam pripojene na prodluzovacce s vypinacem, ktery vypinam, kdyz nebezi.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod Etheric » pát čer 11, 2021 6:08

mike píše:Jinak by mne celkem zajimal mechanismus, jak konvice v klidu stojici na podstavci zacne horet.

BTW, podstatne nebezpecnejsi mi prijdou nabijecky

Nad tím už jsem taky přemýšlel..

Ano, jednou mi začala hořet nabíječka k telefonu během nabíjení. Naštěstí jsem byl doma, tak jsem to vyrval ze zdi a uhasil ve dřezu. Od tý doby už nikdy nenechám telefon na nabíječe, zatímco jdu ven..
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8034
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod mike » pát čer 11, 2021 15:20

U tech nabijecek je blbe, ze muzou zacit horet i kdyz se zrovna nepouzivaji. To si spousta lidi neuvedomuje a nechava je v zasuvce. Jde o to trafo, jak je pod napetim, tak je zatezovano a muze dojit k prurazu. Stava se zvlast u levnych cinskych suntu. Navic se podle mne ta zatez nacita s casem.

U konvice nic podobneho nevidim, tam zadne trafo neni, ale mozna mi neco unika. Rad se necham poucit.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod Etheric » úte čer 15, 2021 7:08

Napadlo vás někdy, proč se říká "mokrý jako myš"? Vzal jsem čerstvě chycenou myš, půl hodiny ju máchal a ta potvora byla furt krásně suchá... :((
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8034
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod milarepa » úte čer 15, 2021 8:21

nevím proč to tak je, ale je zajímavé, co může malá myš všechno zařídit :-)


https://www.youtube.com/watch?v=s2zDKlFAgv4&t=17s
milarepa
účastník
účastník
 
Příspěvky: 831
Registrován: stř pro 30, 2020 22:01

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod Etheric » stř čer 16, 2021 4:45

:lol: A co by mohla dokázat taková velká myš
IMG_20200701_184409.jpg

A já ju vyhodil i s tou všivou kůží. Hezky jsem ju položil na břicho navrch popelnice /čistě mé popelnice/. Jestli někdo zvedl víko, musel hezky nadskočit :mrgreen:
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8034
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod dudy » stř čer 16, 2021 6:24

@ mike

Největším problémem rychlovarných konvic je přechodový odpor mezi podstavcem a tělem a ten tam je i při vypnuté konvici.
U spousty konvic je i slyšet...
Uživatelský avatar
dudy
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3962
Registrován: úte pro 20, 2011 6:38
Bydliště: HLMP

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod Olchor » stř čer 16, 2021 7:54

malá elektrotechnická :
@mike - v nabíječkách už dost dávno není klasické trafo, alébrž spínaný zdroj, což je z hlediska bezpečnosti ještě větší svinstvo ( má teda taky maličké trafo, ale to nebývá zdroj problémů)
@dudy - přechodový odpor vzniká špatným kontaktem a v klidu se neuplatní. Možná máš na mysli spíš svodový odpor, ten vznikne vlhkostí s špínou mezi přívody pod napětím, je tam furt i ve vypnutém stavu.
Může ale dojít ke kombinaci - vlivem přechoďáku se plast při vaření vypálí, stane se vodivým a vzniká svod. Ten pak číhá, až ho nikdo nevidí a může způsobit zahoření.
Je dobré občas spodek konvice zkontrolovat, popř. vyčistit ( samozřejmě odpojit od sítě).
Problémy vznikají jejich řešením.
Olchor
účastník
účastník
 
Příspěvky: 999
Registrován: úte kvě 12, 2009 7:38
Bydliště: Blansko

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod mike » stř čer 16, 2021 15:22

V normalnich ne, ale v tech levnych cinskych suntech mozna jo. Jeste nedavno jsem nekde videl fotky vyhorele nabijecky, kde bylo, ale nevim, jak byla stara. Navic mas pravdu, ze se suntoznim spinanym zdrojem si nepomuzes.

A jo, svod mi u konvice smysl dava. Asi je dobre se obcas na ten spodek podivat :)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod pavproch » stř čer 16, 2021 17:37

Kutil domácí (tentokráte s profesí elektro - já strojař) se neska odpo ve mně zase vyřádil:

Před barákem máme plochu ca 30m2 se skalkou a kytkama a tak už to vyrostlo, že traktorem sem při sekání/průjezdu páchal škody na kytkách, tak mi byl vjezd zakázán, místo toho se koupila el. sekačka (na trowu) s napájením kabelem (= ne bateriová). K sekačce 30m kabel/prodlužovák (špešl pro sekačky - ohebný a oranžový). Šmejd - někde v něm byla/je přerušená žíla, tak někdy pustí štrom skrz a někdy ne. Oba konce nerozebiratelné. Takže kutil zakoupil vyměnitelné konce (oba), hodil si korunou a ustřihnul samčí konec + namontoval nový samčí. Kabel kabeloval furt stejně blbě/nekabeloval. Takže druhý konec ditto. Opět kabeloval/nekabeloval. Tímpádem sem zistil že to není v koncovkách, ale někde je přerušená žíla. Takže sem zauvažoval a šel do šance 50/50 - kabel sem přestřihnul vejpůl (= 15m), hodil si korunou kterou půlku jo a z té druhé přemontoval koncovku. A světě dif se, kabel kabeluje, sekačka dostává štrom trvale, čili sekačkuje. Takže žíla byla urvaná v té nevybrané půlce (což je mi podezřelé, že to nedopadlo až na poslední možnost/pokus ale už na první/předposlední) .... uffff. Taxem se tím unavil, že dybych moh, taxi dám i pifko. Nedám.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod mike » stř čer 16, 2021 18:53

:D normalni clovek by si nehazel korunou, ale ty draty vyzkousel. Na to ti staci obycejny merak, zkousecka nebo i plocha baterka a mala zarovka :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod Lipon » stř čer 16, 2021 19:01

zjistíš, který drát to je, ale pořád ti zůstává otázka, ve které části z těch 30m je to přerušené
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4884
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod mike » stř čer 16, 2021 19:05

On ho ale prestrihnul napul a pak si hazel korunou :D

Ja bych to teda vyzkousel predtim, nez bych kupoval nove koncovky. Ustrihnu jednu, vyzkousim, zadna zmena. Ustrihnu druhou, vyzkousim a vim, ze to neni koncovkama, ale kabelem. No ten pak muze pulit. Spis bych s nim ale ruzne kroutil a snazil se najit misto, kde to asi je.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod mike » stř čer 16, 2021 19:10

Nejvetsi sranda by ale byla, kdyby s tim pri strihani pohnul, takze to ted funguje, ale za chvili prestane. Fuj, to jsem ale zlomyslny :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod pavproch » čtv čer 17, 2021 7:41

Seš zlomyslný... :twisted:

Proměřit žíly zkoušečkou je/bylo naprd - ta žíla byla zlomená tak, že chvíli štrom pouštěla a chvíli ne.

Ta funkční půlka kabelu už vyzkoušena v praxi sekáním toho trapníku a za půlhodinu sekání nevynechala ani raz (a to se s káblem různě pohazovalo), takže sem si (skoro) jistý, že výsledek je správně.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod apuka » pát čer 18, 2021 11:32

Uz nevim, ve kterem vaknu jsme se bavili o tom, ze na hlavu pripada rocne cca 20 kg vyhozeneho obleceni. Ted neco, co trochu patri k tomu tematu.

Na aktualne.cz, DVTV je rozhovor s najekou pani, marketingovou odbornici, ohledne (taky) otevreni Primarku v Praze. Pri snadani si to manzelka zapla, tak jsem cast rozhovoru zachytil a nektere veci byly fakt pekne recene. Necituji to doslovne, ale zkracene jak si to cca pamatuji, tj. nekdy jen prenesene.

"Koupite tam tricko za 50... to potom mate s nakupovanim jako male decko v cukrarne, vzdy koupil za cele kapesne jeden zakusek, ted prijde a najednou si muze koupit vsechny dorty a jeste mu neco zbyde v kapse, stejne dokaze snist jen jeden a pul zakusku, ale nakoupil by je vsechny... Ty lidi si tam veci nakupuji proto, aby se mohli oblect furt jinak ...Hrozne rychle se meni nabidka... jinde jsou firmy, ktere dokazou obmenit nabidku za 24 hod - nekde nekdo vystoupi v nejakem obleceni a priznivci si na druhy den mohou u nich koupit to obleceni, ktere "dodelali" za tak kratkou dobu ..."

Na dotaz Drtinove, jestli je to obleceni kvalitni. byla po delsi pouze a usmevu odpoved: "Ne. Ty veci nejsou na dlouhe pouzivani, ale tak, aby vydrzeli 2-3 fotky na Instagram a potom se stejne vyhodi..."

Tak ta posledni veta se mi libila nejvice - merit kvalitu/vydrz obleceni podle poctu fotek na Instagramu :smt044 :
"Koupil jsem si dnes skvele saty."
"Kolik vydrzi?"
"Rikali, ze az pet fotek na Instagram a mozna jedno kratke video na Facebook. Za to bych mohla mit i tisic liku..." :twisted:
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod mike » pon čer 21, 2021 1:07

Nahodou jsem narazil na tohle: PĚŠKY SAMA DO ISTANBULU: Achillovka stávkuje. Já nasazuju ponožky a sandále jako správná Češka

Taky jsem byval mladej a blbej. Ted uz mladej nejsem :?
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod pavproch » úte črc 13, 2021 14:47

Dám to semdle.... poděkování všemu a všem. Že mám na sekání trowy okolo chalupy traktor.

Fčera sem po ca 10 dnech zase sekal, bylo to teda pekelně vyrostlé, ale i tak traktorem bylo za hodinu a půl hotovo, bez problémů. Soused má o něco menší pozemek než já, nemá traktor, má jen malou benzínovou sekačku a.... začal neska ráno (sem seděl na terase, taxem slyšel jak kurwuje, že je to vyrostlé fest), sekačka se mu furt hltila a scípala. A fčíl (ve čtyři odpůldne) ještě furt seká. Brrrr.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod mike » pon srp 2, 2021 13:28

Dneska jsem se po dlouhe dobe kouknul na krokomer v mobilu a ten drzoun mi pise:
walk.jpg
walk.jpg (35.23 KiB) Zobrazeno 4251 krát

Jestli mne nastve, zacnu ho brat s sebou na vychazky a uvidime, co bude rikat pak [-( Navic by mne zajimalo, jak to spocital, jednak jsou ty vyssi sloupecky stare 14 dni a jednak soucet ani tak neodpovida, takze v tom zrejme hralo roli deleni nulou :roll:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod Lipon » úte srp 3, 2021 11:36

čtu si tady judikát Evr. soudního dvora a dostalo mě souvětí, které má 10 řádků na A4 #-o (jedna otázka z obsáhlého dotazu, který pokládal Dánský odvolací soud Evr. soudnímu dvoru)

"Pokud se má konkrétně za to, že společnost (mateřská společnost), která je rezidentem jednoho členského státu, není podle směrnice [2003/49] osvobozena od srážkové daně z úroků, které jsou jí vypláceny společností, která je rezidentem jiného členského státu (dceřiná společnost), a pokud má posledně uvedený členský stát za to, že mateřská společnost v něm má omezenou povinnost k dani z těchto úroků, brání článek 43 ES ve spojení s článkem 48 ES právní úpravě, podle níž posledně uvedený členský stát vyžaduje, aby společnost, která má povinnost srazit daň u zdroje (dceřiná společnost), zaplatila v případě prodlení s platbou srážkové daně úrok z prodlení ve vyšší úrokové sazbě, než je sazba úroku z prodlení, kterou tento členský stát stanoví pro dluh na korporační dani (která mimo jiné zahrnuje příjmy z úroků) společností, která je rezidentem téhož členského státu?"

to by mohlo být pěkné zadání rozboru souvětí možná i na gymplu
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4884
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod pavproch » úte srp 24, 2021 9:19

pavproch píše:Náš pan starosta sa zase škaredě "uťal".... potvrzení toho, že do guvna, co nesmrdí sa nešpárá (anebo dyžuž, tak pořádně).
Část polemlesemloukou3 je asi před 5-tima rokama udělaná obecní lesní cesta (štěrková). Za ty roky ji (každý silnější) déšť "přeoral" (naplavené námosy štěrku resp. korýtka kudma teče voda), až se to dostalo do stadia "lehce rozebraná" cesta a v něm to setrvávalo už nekolik let a ani sebevětší déšť už to víc nerozrýval, už ta voda prostě měla svoje cestičky... No a ve čtvrtek tam starosta nahnal (asi na kilometr dlouhý úsek) buldozer a ten tu nerovnou cestu srovnal. Bohužel bez následného uválcování resp. ideálně uválcování + prolití asfaltovou emulzí. No a nešní noční extra silný déšť tu čertsvě ubuldozerovanou (= krásně rovnou, ne že ne) cestu rozebral doslova na prvočísla, tam snad fčíl už ani ten buldozer neprojede. Tožtak. Zdravím pana starostu. :finga:


Repete - bagr právě celou tu cestu (opět, už podruhé = Syfilis, pardoň Sysifos) krásně srovnal, opět bez uválcování. Dávam tomu čas do prvního in(g)tenzivního deště.... :twisted:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod pavproch » úte říj 12, 2021 12:43

Ty jo.... já snad začnu věřit na bermudský trojúhelník nebo blízká setkání třetího druhu.... fčera sem normálně svým klíčem (na klíčence) odemknul a zamknul poštovní schránku ve firmě při kontrole pošty, neska po obědě sem chtěl učinit totéž a .... na tom klíči chybí dva 2mm vysoké zoubky = nefunguje / neodemyká zámek. Naprosto čistě zmizely, žádné stopy po pilování/řezání na klíči, nic... navíc sem ty klíče od fčera nedal z ruky (nikomu). To sem teda jelenec. ](*,)

Ufoni. :twisted:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod mike » úte říj 12, 2021 18:11

Zadni ufoni. Vlezl ti domu sousedovic cokl a ohlodal je :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

PředchozíDalší

Zpět na Pokec