Pinguin

zde se můžete ptát zaregistrovaných výrobců OV na jejich výrobky a materiály

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Pravidla fóra
Fórum slouží k dotazům určeným přímo pro konkrétní výrobce daného vybavení, zaregistrovaných pro tuto službu. Uživatel jakožto registrovaný výrobce může ve svém fóru i informovat o momentálních prodejních akcích. Podmínkou je pravdivé uvádění informací. Nepřípustná je jakákoliv forma srovnávací reklamy.

Pinguin

Příspěvekod Etheric » pát kvě 14, 2021 11:01

Zdravím, chci se zeptat Pinguina, proč nešli do aktuální zakázky na nové batohy pro armádu ČR (vyhrál Husky).
Čistě ze zvědavosti, zakázka to je nemalá, tak by mě zajímalo, jestli měla armáda nějaké nesmyslné požadavky či v tom bylo nějaké "ale"...

Nebo žeby armáda vybrala záměrně Husky proto, že protivníci, poté co batohy uvidí, padnou smíchy? :lol:

Jsem přesvědčen, že Pinguin umí ušít batohy mnohonásobně lépe, než Husky - nejhorší výrobce široko daleko.
Dík za odpověď
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8033
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Pinguin

Příspěvekod apuka » pát kvě 14, 2021 12:44

Mozna by ses dostal k odpovedi rychleji, kdybys poslal SZ na uzivatele OF z Pinguinu. Z hlavy ho nevim, ale najdes jej asi celkem rychle.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Pinguin

Příspěvekod Etheric » pát kvě 14, 2021 15:01

Byli online chvíli potom, co jsem příspěvek odeslal. Jméno zmíněno, že by si nevšimli, pochybuju. Takže to nechám na nich. Určitě to bude zajímat i víc lidí než jen mě
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8033
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Pinguin

Příspěvekod Pinguinoutdoor » pon kvě 17, 2021 14:11

Dobrý den, děkuji za dotaz. V současné době se soustředíme především na vlastní výrobu, jejíž realizace není vzhledem k momentální situaci nejsnazší. Ano, jak píšete, množství batohů je to nemalé, ale vzhledem k tomu, že realizaci zakázky musí předcházet vývoj a následné testování, je termín dodání v souvislosti s problematickým transportem celkem napjatý. Lukáš, Pinguin.
Uživatelský avatar
Pinguinoutdoor
nováček
nováček
 
Příspěvky: 81
Registrován: čtv čer 9, 2016 6:20

Re: Pinguin

Příspěvekod Etheric » úte kvě 18, 2021 6:45

Díky za odpověď, to jsem si myslel, že to budou chtít rychleji, než by bylo zdrávo. Spolu s faktem, že díky koroně mohou být špatně dostupný komponenty a tkaniny.. To chápu, že se moc nikomu nechce riskovat sankce za pozdní dodání..
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8033
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Pinguin

Příspěvekod Vhailor » stř bře 9, 2022 8:56

Dobrý den,

Chci se zeptat na historii vařiče Mantis. Jaká byla historie jeho verzí a úprav designu?

Docela o něm přemýšlím, ale co jsem procházel fóra a recenze, našel jsem nějaké zmínky o tom že vařič měl problémy XY (blbé těsnění na spodku vařiče atd.) a následně reference na to že Pinguin to opravil. I podle fotek mi příjde že si vařič prošel trochu vývojem. Akorát bez znalosti toho co se s ním dělo se mi trochu špatně posuzuje čemu ze starších recenzí ještě přisuzovat váhu.
Vhailor
nováček
nováček
 
Příspěvky: 29
Registrován: sob úno 3, 2007 12:56

Re: Pinguin

Příspěvekod Pinguinoutdoor » stř bře 9, 2022 10:06

Vhailor píše:Dobrý den, Chci se zeptat na historii vařiče Mantis. Jaká byla historie jeho verzí a úprav designu?

Dobrý den, ano v minulosti (cca 5let zpět) jsme řešili několik nedokonalostí, jednalo se o uvolňování regulačního kolečka, uvolňování závitové vložky a únik plynu v místě napojení hadice na základnu vařiče. Tyto nedokonalosti jsou vyřešeny. Lukáš, Pinguin.
Uživatelský avatar
Pinguinoutdoor
nováček
nováček
 
Příspěvky: 81
Registrován: čtv čer 9, 2016 6:20


Zpět na Dotazy na výrobce outdoorového vybavení