Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

o všem možném, co se zrovna nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod Etheric » pát kvě 14, 2021 17:56

Inteligence nemá naštěstí souvislost s množstvím chyb, ne jen gramatických. Inteligence se ukáže, až když je dotyčný se svojí chybou konfrontován, např "Sorry, jsem to pojebal, však víš, že gramatika není moje silná stránka" vs "Co? Jaká chyba? Jestli si myslíš že jsem debil, se kterým se nedá pracovat, tak..."... To je ten rozdíl. Inteligentní člověk chápe, že on je tu proto, aby tvořil a jiní jsou tu proto, aby udělali to, na co on je krátký, např pravopis
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8061
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod mike » pát kvě 14, 2021 18:14

Tohle prave neplati. Pisu o IQ, zatimco ty o EQ. I clovek s vysokym IQ muze byt debil, co se tohodle tyce. Ego umi inteligentni clovek vic zvladnout, ale nekteri proste nechteji nebo je jim to ukradene (EQ se blizi nule).

Pro priklad netreba chodit daleko, Elon Musk. Nepochybne velmi inteligentni, ale obcas se chova jako naprosty kreten a na dusledky pro ostatni nehledi. Ani pro sebe, za ovlivovani burzy svym placanim uz dostal slusnou pokutu a musel opustit nejakou funkci a stejne to dela zas a zas. BTW, nedavno verejne priznal Asperegera, coz bylo celkem jasne uz davno :)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49359
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod Etheric » pát kvě 14, 2021 18:31

Většinou to jde ruku v ruce. Ikdyž znám několik autorů knižních bestsellerů, kteří by bez editace dopadli tak, že 80% čtenářů tu knihu vyhodí do koše už po třech odstavcích :twisted:
Nebudu ani nemůžu jmenovat, koneckonců některé znáte všichni a můžu říct, že bez editace a korektury by nikdy neměli šanci svoje dílo vydat, ačkoliv třeba patří mezi nejlepší..
Ego je holt ego, někdo se přes to nepřenese..

Muska jsem nikdy neanalyzoval, ten člověk je pro mě zajímavej asi jako flusanec v pivu... :)
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8061
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod mike » pát kvě 14, 2021 18:49

Naopak, rika se, ze soucet IQ a EQ je konstantni. Je to samozrejme jen bonmot, znam protipriklady v obou smerech, ale neco na tom je. Co priroda prida na jednom smeru, ubere na druhem, neco za neco. Zrovna mezi programatory je vysoke IQ a nic moc EQ spis pravidlo, nez vyjimka. Moje EQ taky nestoji za nic, ale zrovna upozorneni na chyby vitam, protoze mi jde o vec. Chci, aby to bylo spravne a na ego kaslu.

Musk je podle mne jednim z nejzajimavejsich lidi soucasnosti. Vizionar, ktery sve vize umi prosadit a navic posunuji lidstvo dal. Za mych mladych let se cekalo, ze v tehle dobe uz budeme na Marsu a skutek utek. Diky nemu se toho jeste mozna doziju :)

BTW, koho to zajima, nedavno jsem narazil na clanek: The Evolution of Elon Musk: The Good, The Bad, and the Ugly

Zaver: Elon Musk is a jerk, but he’s also an innovative jerk that we should aspire to be.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49359
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod GreyMouse » pát kvě 14, 2021 21:35

Etheric píše:Jenže do toho průměru si přičti bydlenky, influencerky, bla bla...

Nedávno jsem četla (nebo poslouchala?) něco o umělé inteligenci, jak ji třeba využívají v e-shopech, kdy podle způsobu procházení stránek odhadnou typ zákazníka a podle toho zvolí způsob, jak ho přimět k nákupu. A že třeba s velkou pravděpodobností poznají, kdo zakoupené zboží vrátí (ale stejně proti tomu nemůžou nic dělat). A zrovna influencerky patří k této problémové skupině - zboží si objednají, doma se v něm vyfotí a pošlou zpátky. Takže tady to s tím vyhazováním hadrů taky nemusí být tak žhavý, jak se na první pohled může zdát.
GreyMouse
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1981
Registrován: úte srp 18, 2015 23:09

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod sobb » pát kvě 14, 2021 22:54

S (ne)vyhazováním oblečení to mám podobně jak jste tu někteří psali. Dělím to kategorie jako - na slušno, - na vejlety, - okolo chalupy, - okolo chalupy, ale jen v zimě, - maximálně do dřevníku či na zahradu, a poslední "sakra, přece to ještě nevyhodím" :lol:

Ale co tak občas vidím okolo, tak mi těch průměrných 20 kilo zas tak nemožný nepřijde. Někteří lidi mají potřebu neustále něco nakupovat ... a následně to "staré a nemoderní" vyhazovat. A není to jen o oblečení.
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod mike » pát kvě 14, 2021 23:09

Tu prvni kategorii mi nekdy budes muset ukazat :twisted:

Fakt tomu neverim. Prumernych. To znamena, ze na jednoho mne a tebe potrebujes dva lidi, co za rok spotrebuji 40 kilo obleceni. Za rok!
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49359
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod sobb » pát kvě 14, 2021 23:27

Tse, to není nic pro pobudy s dírama na triku :twisted:

Blížeji takovej případ znám a vzdáleněji taky o podobných tuším. I mně se to zdá neuvěřitelný a šílený, ale zřejmě těchhle lidí nebude úplně málo. Vždyť když člověk někdy vidí ty velké pytle válející se okolo kontejnerů na oblečení, tak si může udělat obrázek, jak to funguje.
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod Mawenzi » sob kvě 15, 2021 1:35

co je to bydlenka?

jo, vyhodili sme asi 20kg obleceni taky do obleceni - kdyz zemrela mama.

ale jinak teda musi ty lidi vyhazovat i 100kg rocne, aby se to vyrovnalo.

ale udajne existujou lidi co si 2x nevezmou to same a je levnejsi pro ne si koupit 100 trik ala vse za 39 nez to dat 3x do pracky...

(uz trpim nespavosti z nedockavosti ale nechapu proc, pac tech 16kg nezvedmu ani ze zemena rozhodne je nedam.ve vlaku na polici... :D takze nedockavost neni na miste:D
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9372
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod mike » sob kvě 15, 2021 2:03

Jen na vlastni nebezpeci: https://www.idnes.cz/jenprozeny/laska-s ... a-sex_skld ;-)

Jo, tak si nejak predstavuju puvod tech pytlu. Vyklizeni bytu a baraku po zemrelych. Udelal bych to stejne.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49359
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod Mawenzi » sob kvě 15, 2021 2:13

peklo si me pritahuje! :D spatenka rikame v praci, kdyz se neco sere :D vubec nevim, kdo z kolegu to pritahl ale pouzivame to v kanclu uz uplne vsichni:D
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9372
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod mike » sob kvě 15, 2021 2:14

Jj, tak to zacina. Za chvili z tebe bude bydlenka a pak snazilka :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49359
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod Etheric » sob kvě 15, 2021 4:28

mike píše:Vizionar, ktery sve vize umi prosadit a navic posunuji lidstvo dal.

Bohužel zcela jiným směrem, než bych rád
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8061
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod Mawenzi » sob kvě 15, 2021 5:03

mike
pokud bydlenka znamena, ze me zivi manzel a ja mam neomezene vikendu a volna na vandry, mozna sem se spatne vdala :D :D
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9372
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod Lipon » sob kvě 15, 2021 9:52

Je otázkou, jak vůbec se to počítá. Jestli se vezme množství hadrů, který se převezou někam na likvidaci a vydělí počtem obyvatel. Spoustu hadrů vyhazují obchody po konci sezóny, co neprodají nebo vrácené, které z nějakého důvodu nedají zas do prodeje. A to pak je na stovky kil.
Přiznávám, že vycházím jen z veřejně dostupných zpráv ohledně vyhazování nových a neprodaných věcí, zdroj se mi teď hledat nechce.
Statistika pak umí s číslama kouzlit.
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4906
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod Etheric » sob kvě 15, 2021 10:23

Taky by mě zajímalo, jak přišli na těch 20kg. Nereálný mi to nepřijde. Jsou lidé, kteří plýtvají za tři, taky takový znám a přiznám se, že dříve jsem oblečením taky dost plýtval, ale posledních cca 10let to mám tak, že vlastním několik málo kvalitních kousků, který nosím až do chvíle, než se na mě rozpadnou. Všechno doslouží nakonec na zahradě a u ohně, tam to zrušim úplně. Dražší oblečení ve finále vyjde levněji, dýl vydrží
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8061
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod GreyMouse » sob kvě 15, 2021 11:42

Ja bych si tipla, ze jde o odhad z mnozstvi obleceni, ktere se protoci za rok v obchodech. Pochybuju, ze by to vytridovali z popelnic a vazili.
GreyMouse
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1981
Registrován: úte srp 18, 2015 23:09

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod sobb » sob kvě 15, 2021 12:40

MPO uvádí průměr na každého občana ČR 10 kg (na straně 50 toho dokumentu), ale také bez upřesnění, jak k tomu číslu došli.
Otázkou je, kam vlastně spadá oblečení vyhozené z obchodů, ale Lipon bude mít možná pravdu, že se to do průměru započítává taky.

Něco se dá vyčíst z této diplomky, hlavě tedy to, že chybí data, a celkově je v tom trochu chaos. Každopádně by se z toho možná dalo velmi hrubě spočítat kolik tun se vybere do kontejnerů a co skončí ve směsným komunálním odpadu. Zatím jsem to jen prolítla, ale vypadá to jako celkem zajímavé čtení, ještě se k tomu asi vrátím.
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod sobb » sob kvě 15, 2021 16:05

Mawenzi píše:uz trpim nespavosti z nedockavosti
Moment, tím chceš říct, že už nastává, či dokonce nastal den D? Doufám, že se s náma hodláš předtím náležitě rozloučit [-X :-D
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod mike » sob kvě 15, 2021 17:33

sobb píše:MPO uvádí průměr na každého občana ČR 10 kg (na straně 50 toho dokumentu), ale také bez upřesnění, jak k tomu číslu došli.

10 vypada pravdepodobneji, nez 20, ale jsou to nejak podezrele kulata a tudiz nepravdepodobna cisla.

sobb píše:Otázkou je, kam vlastně spadá oblečení vyhozené z obchodů, ale Lipon bude mít možná pravdu, že se to do průměru započítává taky.

Rekl bych, ze ano a ze to bude hlavni cast. Pak je to ovsem neco jineho, nez se nam snazi podsouvat ten priserny pamflet od Devoldu. V prumeru kazdy clovek vyhodi a na jednoho cloveka pripadne jsou dve uplne ruzne veci. To prvni nam podsouva, ze plytvame a pritom plytvaji ti, kteri vyrabeji hromady zbytecnych suntu, pardon, modnich kolekci, a pak je vyhazuji.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49359
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod malejjarda » sob kvě 15, 2021 18:10

Ještě připočítej oblečení zabavené v tržnicích - padělky světových značek. Ty jdou většinou taky k likvidaci. Pár kilo za rok to bude. :-)
malejjarda
účastník
účastník
 
Příspěvky: 354
Registrován: ned pro 7, 2014 16:55
Bydliště: nejjižnější Morava

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod sobb » sob kvě 15, 2021 22:49

mike píše:10 vypada pravdepodobneji, nez 20, ale jsou to nejak podezrele kulata a tudiz nepravdepodobna cisla.
Však Devold píše o rozvinutém světě :wink: Jestli jsi nahlédl do té odkazované diplomky, tak je Ti zřejmé, že nic jiného, než kulatá čísla z dostupných dat vykouzlit nejde.

mike píše:To prvni nam podsouva, ze plytvame a pritom plytvaji ti, kteri vyrabeji hromady zbytecnych suntu, pardon, modnich kolekci, a pak je vyhazuji.
Možná ne Ty, možná ne Maw či Etheric a spousta dalších tu na OF, ale lidi prostě plýtvaj. Znám takové a tento přístup se zdá býti poměrně běžným. A není to jen oblečení, ale celkový přístup. Konzum, posedlost nakupováním, touha mít neustále nové věci ... a další a další, se starým pryč.
Že je plýtvání ve výrobě a prodeji další level, o tom ví asi už všichni :evil:
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod mike » sob kvě 15, 2021 23:31

Precetl jsem si zaver a zbytek uz nejak cist nechci. Popravde, asi jsem si mel nejdriv precist nazev katedry a cekat to nejhorsi ;-)

Nerikam, ze takovi lidi nejsou, ale kolik jich je? Myslim, ze ani jeden nemame podklady ani pro hruby odhad. V me asocialni bubline se temer nevyskytuji ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49359
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod Etheric » ned kvě 16, 2021 7:37

K množství "vyplýtvaného" oblečení bych započítal i bazary, např vinted, je až s podivem, kolik lidí nabízí úplně šílený množství oblečení.. Sice si ho často někdo koupí a není tak vyhozeno, to však nemění nic na tom, že už bylo "spotřebováno", protočeno. A co se takhle prodá, to nejsou vůbec malý čísla
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8061
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod apuka » ned kvě 16, 2021 8:34

mike píše:Nerikam, ze takovi lidi nejsou, ale kolik jich je? Myslim, ze ani jeden nemame podklady ani pro hruby odhad. V me asocialni bubline se temer nevyskytuji
Tak zkus nekdy vykouknout z te bubliny ven. Zajdi se podivat do obchodnich center (hlavne kdyz se spusti nejaka slevova akce, napr. ted pres vikend Dny Marianne), k velkym secondhandum a chvili koukej, kolik lidi vychazi z plnymi taksami z prodejen obleceni.
Kdybys jeste zasel do nejakych skutecnych (tj. vetsinu ceskych do toho nepocitej) outletovych center, zase hlavne v case nejakych extra akci, asi by Ti spadla brada, co za silene mnozstvi obleceni lidi nakupuji - a ze kolik takovych je...
V Pandorfu kolikrat jsou dlouhe fronty (desitky lidi) na zkusebni kabiny - protozekazdy si tam bere desitky (ano, i 20-30) ruznych kusu, ve fronte jsiu taky pekne oveseni... a Ty s tema jedinymi kalhotama, ktere potrebujes koupit, bo se Ti stare rozpadavaji a maji tady lepsi vyber nez kdekoliv doma tam vypadas jako pest na oko. Jsi v kabince za dve minuty hotovy, v tech ostatnych drive nez za pul hodiny nekonci - a to tech kabin maji celkem hodne. To same se opakuje u pokladni, bo z tech 20-30-ti veci si tam nakoupi minimalne pulku.
Takove akce typu "Levisky za 25 EUR, kup 2 - 20% sleva, 3 - 30%, 4 a vice - 40% z tech 25 EUR" jsou schopne mnoho lidi totalne zblbnout. Kdyz rodinka s dvema deckama dokaze za pul dne zaplnit nakupy az po strechu svoji dodavku, coz neni nijak zvlastni situace.
mike píše:to by si kazdy den museli prinest tak pul kila obleceni
Ehm, vis Ty jeste vubec, kolik vazi "normalni obleceni"? Pul kila - to jsou dve poradna (tj. z min. 180, ale spise200+ g/m2) bavlnena tricka i v damskych velikostech. Kolik vazi jedny rifle nebo "kabatek", uz ani nerikam neco z teplakoviny? Koupis si zimni bundu - mas 1,5 - 2 kila, zimni kabat i vice. Tam nemuzes pocitat s UL materialem na outdoor :wink:
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16550
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod mike » ned kvě 16, 2021 19:27

Hmm, diky za dalsi zpravy z paralelniho vesmiru, ale fakt nas nemusis presvedcovat, ze bychom v nem zit nechteli :twisted:

Je mi jasne, ze apelovat na smysl pro realitu a primerenost je u tebe zbytecne, ale co aspon trochu pocitat? Rec je o prumeru pres vsechny lidi vcetne nemluvnat. I kdyby tech tvych extremistu byly tisice, tak s prumerem skoro nepohnou. Predpokladal bych Gaussovo rozdeleni a to by znamenalo, ze vetsina lidi (cca 68 %) musi rocne kupovat a vyhazovat okolo tech 20 kilo obleceni. Coz je IMO blbost.

Neverim tomu, mozna tech 10 kilo, kdyz se vezme vsechno co se vyrobi a zlikviduje a ne jen to, co lidi opravdu koupi a vyhodi.

apuka píše:Ehm, vis Ty jeste vubec, kolik vazi "normalni obleceni"? Pul kila - to jsou dve poradna (tj. z min. 180, ale spise200+ g/m2) bavlnena tricka i v damskych velikostech.

Njn, zase ty tve kvalifikovane odhady :roll: Uvedomujes si, ze pri 200 g/m^2 by se na jedno takove triko muselo spotrebovat 1.25 m^2 latky? Leda jestli si pod slovem dama predstavujes neco jako tyhle a ty uz spis potrebuji stan, nez tricko :twisted:

Jelikoz davam prednost mereni pred hadanim, vzal jsem vahu a hodil na ni nejake sve domaci obleceni, vsechno XL a spis vetsi gramaz na zimu:
- kalhoty z bavlny 180 g/m^2: 330 g
- flanelova kosile: 330 g
- bavlnene tricko: 190 g

Nejtezsi, co jsem doma nasel, byly stare Levisky 750 g. Ty jsem driv nosil a jedny mi stacily tak na dva roky.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49359
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod sobb » pon kvě 17, 2021 22:43

mike píše:Precetl jsem si zaver a zbytek uz nejak cist nechci.
V tom případě se holt nic nedozvíš, nějaká data a informace jsou v textu.

mike píše:Popravde, asi jsem si mel nejdriv precist nazev katedry a cekat to nejhorsi ;-)
:roll:

mike píše:Nerikam, ze takovi lidi nejsou, ale kolik jich je?
Mám obavu, že jich bude víc, než jsme ochotni si myslet :wink:

mike píše:V me asocialni bubline se temer nevyskytuji ;-)
Mě právě trochu děsí, že i já někoho takového vůbec znám ... A co teprve ti všichni, co je neznám :twisted:
Ale raději nedám na apuku a ze své bubliny nikam do obchoďáků nepolezu. Nedělá mi to dobře a ještě bych si mohla domů dovézt kabelu hader 8-[
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod mike » pon kvě 17, 2021 22:58

sobb píše:Nedělá mi to dobře a ještě bych si mohla domů dovézt kabelu hader

To jo, zensky jsou na to nachylnejsi a nikdy nevis, kdy propuknou skryte sklony :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49359
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod sobb » pon kvě 17, 2021 23:05

Naštěstí se nevejdou. Mám svoji "fashion" sekci ve skříni zaplněnou oblečením převážně z devadesátých let i staršími nezničitelnými kousky :twisted:
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod mike » pon kvě 17, 2021 23:06

No prave, musela bys je vyhazet, cimz by ses dostala na tech 20 kilo :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49359
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

PředchozíDalší

Zpět na Pokec