Tip na fleece mikinu?

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Tip na fleece mikinu?

Příspěvekod ret255 » sob říj 10, 2020 21:36

Neviem, mne sa tie posledne verzie toho polartec classic nepozdavaju, kupoval som cez leto ale vratil som to, lebo ten material uz nie je to co byval, je to na mna moc nadychane, pripomina mi to skôr material ako frote ponozky.

Mam od zaja starsiu polartec 100 classic mikinu a ta je tensia, vlas nie je taky nadychany ako pri tých nových classic.
Moc cez to fuka, asi ako obycajna fliska, no dobre to hrej, aspon ten môj starsi u tohoto noveho neviem, nemem to odskusane. Tie northfinder som skusal, v zasade to iste ako zajo s tým, ze ta znacka je taka vseliaka.

Ak chces nieco medzi, tak mikinu z pws a najlepsie s kapucou, ak v tom chces chodit v zime pod nulou, tak je to dobra vec, pws je prijemne na nosenie a aj zahreje, pripadne je moznost aj tej alfy okolo 90g+ ak by mala dobru zvrchnu latku. S alphy nieco ako mikina som nasiel od narrony https://www.norrona.com/en-GB/products/ ... color=2338 len to mi pride skôr ako spodna vrstva, nez uplna mikina a asi to dost prefuka, tak jedine pod bundu, ale recenzie su na nu dobre.

Osobne by som vsak do pws v zime ako samostnantenj vrstvy uz nesiel, ked tak mozno pws, nieco tensie mozno ten od tilaku spike, ale iba na jesenne/jarne nosenie, pripadne max by som ju teda mal pod tou mebranovou bundou, ale samotnu v zime nie a tiez sa dosť potím.
ret255
účastník
účastník
 
Příspěvky: 517
Registrován: stř pro 23, 2015 22:12

Re: Tip na fleece mikinu?

Příspěvekod apuka » ned říj 11, 2020 14:21

Standa63 píše:Nějak se mi nedaří sehnat mikinu Polartec Alpha...
Pokud ji hledas jako flisku, tak ji dost tezko najdes :wink: . One se dava do nejake vnejsilatky, vetsinou Pertexu. Bohuzel, castu do "bezneho" mene prodysneho quantumu, ale ani Quantum Air nebo Microlight zdaleka nezvlada udychat tolik jako Alpha. Vyjimecne muzes najit v nejakem tenkem a prodysnejsim "skoro-softshellu", ale opravdu jen vyjimecne, dela to napr. Rab - mikina Alpha Flux.

Co se tyce PolartecClassic Micro - to Micro je dulezite!! -, tak to se hodne tezko posuzuje. Ja mam od Marmotu mikinu ve starsi verzi z P Classic 100 a v novejsi z P Classic Mikro 100 a ta nova je citelne min prodysna i pocitove dost jina na pokozce. Na druhe strane se v nove citim trochu tepleji - to vsak muze byt dano prave mensi prodysnosti, hlavne ze jsem ani jednu bundu nepouzival na moc potive aktivity ale spise do prace - a mirne mene profukuje (ale stale dost).
Ale znovu musim napsat, co delam casto - Polartec pod stejnym oznacenim (zde P Classic Micro) vyrabi ve stejne gramazi material y, ktere se vlastnostmi hodne lysi. Bezne je PCM takovy hodne jemny flic, moje mikina ji ale ma ve ctvereckovane strukture jo P Delta. Takze neda se vubec rict nic univerzalne plarneho pro pro vsechny PCM.

@ret255: P Classic Micro je mikroflis, neco uplne jineho nez bezny P Classic.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Tip na fleece mikinu?

Příspěvekod Standa63 » ned říj 11, 2020 16:06

No jo, ona nejen že není k dostání Polartec Aplha, ale ani Polartec Classic... :(

Ještě mě napadlo Polartec Wind Pro - ta prý tolik neprofoukne. Ale jak je to s odvodem vlhkosti, nevím, asi to bude horší.
Nejsem natolik bohatý, abych si kupoval předražené věci.
Standa63
účastník
účastník
 
Příspěvky: 228
Registrován: pon lis 26, 2012 0:11

Re: Tip na fleece mikinu?

Příspěvekod ret255 » ned říj 11, 2020 22:42

Standa63 píše:No jo, ona nejen že není k dostání Polartec Aplha, ale ani Polartec Classic... :(

Ještě mě napadlo Polartec Wind Pro - ta prý tolik neprofoukne. Ale jak je to s odvodem vlhkosti, nevím, asi to bude horší.
Pozitivne recenzie na polartec wind pro mal ondrejkout, vraj chodi len v tom, asi to bude najlepsi kompromis medzi dobrym odvetravanim a neprefukavostou, z wind pro mali na jar vypredaje v nortfinderi a tam som si ju aj pozeral, no uz nemali moju velkost, jedine minus je vaha toho materialu.

@apuka, no myslel som classic micro, ta starsia mikina aj vesta od zaja co mam je z classic micro, to môze byt tak 7 rokov dozadu a ten novy co predava zajo teraz je iny, napr. ten northfinder je taky nadychany, tiez sa tam uvadza classic micro 100, takze ako bude ten material vyzerat sa asi neda presne povedať, zasa nemam odskusanych vsetkych vyrobcov, ale napr pws pro, aspon co som skusal je viac menej vsade rovnaky.

Inac pozrel som si tu flux od rabu a na americkej verzii stranky tam vyhadzuje varovanie, ze môze obsahovat urcitu nebezpecnu latku, co je v kalifornii zakazana, ale to je iba na us verzii, kedze nikde inde asi zakazana nie je.
This product can expose you to chemicals including diisononyl phthalate that is known to the State of California to cause cancer and toluene that is known to the State of California to cause birth defects or other reproductive harm.

https://rab.equipment/us/alpha-flux-jacket-4408
ret255
účastník
účastník
 
Příspěvky: 517
Registrován: stř pro 23, 2015 22:12

Re: Tip na fleece mikinu?

Příspěvekod apuka » pon říj 12, 2020 8:36

Standa63 píše:nejen že není k dostání Polartec Aplha, ale ani Polartec Classic...
Pokud Ti nevadi teplejsi a bez kapuce, tak z P Classic napr.:
High Point Interior 2.0
Marmot Wiley - Classic 300

Z P Thermal Pro napr.:
FERRINO Cheneil
Mammut Inominata
Mammut Arctic

Kdyz chces cilit vice na odvod vlhkosti a mirne (opravdu mirne) ozelis izolacni stranku, tak jeste muzes neco z P Power Dry, napr. tento Arcteryx, ale je k dostani toho vice i u nas. Stejne tak i z P Power Gridu. Z techto dvou se delaji spise ty mene tluste mikiny, odpovidajici P Classic 100 nebo neco malo nad.

Ono je obecne s Polartecem problem, oni pozaduji minimalni odber obrovskeho mnozstvi materialu najednou, navic "inovuji" neskutecne az se v jejich materialech prestavaji vyznavat i vyrobci. No a kdyz neco vyrabis, jsi mensi vyrobce, tak Ti prijde blbe odebrat material na 10 let dopredu, kdyz vis, ze za dva roky budou tri-ctyri nove materialy, marketingem vychvalovane, ale Ty stale budes sit ze stareho. To je duvod, proc spousta vyrobcu preslo na Pontetorto materialy nebo si v Cine vyberou neco jineho.

Jinak tady mas trochu popisu o jednotlivych Polartecovych materialech, i kdyz tam neni "Micro". Ale pod vetami typu "obsahuje více než 90 stylů ve stovkách barev, gramáží a úprav" se skryva, co jsem psal, ze pod stejnym oznacenim najdes jak vizualne tak i funkcne hodne ruzne materialy :evil:.

Edit: k WindPro, uz jsem psal, ze ja mam uz hodne starou mikinu z WP, ta je fakt hodne odolnejsi proti vetru, da se nosit i jako vnejsi, samozrejme ne v orkanu. Ale je citelne mene prodysna nez Classic nebo Thermal Pro. Vzhledem k tomu, ze (alespon ta moje) ma fakt dobre fungujici DWR a proto je dost odolna i desti, tak je to myslene opravdu spise na vnejsi pouziti. Samozrejme, nic nebrani abys to pouzil jako stredni vrstvu.
Naposledy upravil apuka dne pon říj 12, 2020 9:02, celkově upraveno 1
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Tip na fleece mikinu?

Příspěvekod Standa63 » pon říj 12, 2020 8:46

Ano, hledám bez kapuce, ale P. Classic 300 už je asi moc (čím větší teplo, tím více se člověk potí), lepší by byl asi 200...?
Nejsem natolik bohatý, abych si kupoval předražené věci.
Standa63
účastník
účastník
 
Příspěvky: 228
Registrován: pon lis 26, 2012 0:11

Re: Tip na fleece mikinu?

Příspěvekod apuka » pon říj 12, 2020 9:07

Omlouvam se, zblbnul se mi odkaz - podivej se na ten Highpoint Interior, ten by mel byt z 200- Jen bacha na to, ze pouze v sede barve!!!
"Interior 2.0 v barvě šedé je vyroben z materiálu Polartec Clasic 200." :roll:
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Tip na fleece mikinu?

Příspěvekod Standa63 » pon říj 12, 2020 9:13

Nejsem natolik bohatý, abych si kupoval předražené věci.
Standa63
účastník
účastník
 
Příspěvky: 228
Registrován: pon lis 26, 2012 0:11

Re: Tip na fleece mikinu?

Příspěvekod apuka » pon říj 12, 2020 9:49

Ano, ale pod casti "Specifikace", odkud jsi citoval text je tri radky pod Tebou citovanym radkem je ta poznamka, ze seda je z P Classic 200 :wink:.

Jo, pokud budes mit nejake poznamky o (ne)vhodnosti uvedenych informaci nebo neco podobneho, tak mas pravdu - najdes to prehledne a hned :-D.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Tip na fleece mikinu?

Příspěvekod Standa63 » pon říj 12, 2020 9:54

A joooo, toho jsem si nevšiml... :wink:

----
Jinak už začínám zužovat výběr na P. Classic nebo popř. Thermal Pro, oba v 200.
Nejsem natolik bohatý, abych si kupoval předražené věci.
Standa63
účastník
účastník
 
Příspěvky: 228
Registrován: pon lis 26, 2012 0:11

Re: Tip na fleece mikinu?

Příspěvekod apuka » pon říj 12, 2020 11:20

Myslim, ze ani s jednym neslapnes vedle, ony jsou z hlediska izolace +- stejne, Thermal Pro pravdepodobne slozis do trochu mensiho balicku nec Classic. A jak uz jsem naznacoval, doma stale mame ted uz mozna i 15+ let stare mikiny z obou. Sice uz vetsinu z nich nenosime, ale stale jsou v plne pouzitem stavu, i kdyz mozna uz trochu slehle, ale v zime jeste stale dobre poslouzi. Nijak nezmolkovati a to byly prane urcite 100+ krat a nijak jsme je nesetrili. Chodili v nich na hory s ruksakem i do prace a jedina viditelnejsi vec na nekterych z nich je trocha utlacena latka na lakti, jak jsme v nich furt pracovali na PC.

Tak dobry vyber!
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Tip na fleece mikinu?

Příspěvekod jendakrupka » pát dub 23, 2021 10:03

Ahoj, nemá někdo tip na mikinu? Hledám něco objemově nenáročného na léto, jako alternativu ke stávajícím PWS kouskům. Většina je použitelná celoročně, ale v létě je mi v tom někdy trochu teplo, a taky to zabere dost místa v batohu (snažím se jít trochu s váhou a objemem batohu dolů). Mám ještě super lehkou větrovku sbalitelnou, ta zas je někdy málo. Prostě něco mezi. Mám hledat něco z merina? Já ho na triku nesnesu, ale na mikině by tak kousat nemuselo. Nebo nějakou syntetiku? Chtěl jsem zkusit to Zajo merino/bambus, ale jako vždy nemají nic skladem, a taky bych chtěl celý zip.
jendakrupka
nováček
nováček
 
Příspěvky: 43
Registrován: pon čer 8, 2020 18:08

Re: Tip na fleece mikinu?

Příspěvekod Mawenzi » pát dub 23, 2021 11:49

mozna neco z powergrid?.merino neni idealni kvuli drzeni vlhkosti na potivy aktivity. nestacilo by pod vetrovku nejaky umley triko i tenky? at pripadne mas triko + vetrovku nebo vetrovku ale ne zbytecne tlustou vrstvu...
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9357
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Tip na fleece mikinu?

Příspěvekod fps » pát dub 23, 2021 11:52

vlnu na chození určitě ne, když je na PWS moc teplo, tak beru pod triko s krátkým rukávem scampolo, nebo na scampolo a triko s krátkým rukávem nasadím triko s dlouhým rukávem, u funkčního prádla používám coolmax nebo TG 900
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Re: Tip na fleece mikinu?

Příspěvekod jendakrupka » pát dub 23, 2021 13:38

Já teď nosím buď ty PWS, pro představu mám třeba Zajo Glacier nebo Salomon s Advanced Skin Warm (což je vlastně dost podobný), a nebo si beru Craft funkční triko (aktuálně myslím Active Intensity). Jenže ty mikiny jsou teplé a objemné, a to triko zase musím převlékat přes hlavu. Takže jsem myslel na něco ne tak hřejivého, přilehavý střih, s celým zipem, ideálně s kapucí.
Z okukováni turistů po horách tuším, že něco podobného dělá asi Dynafit, možná Salewa, Haglöfs. Jenže se v těch materiálech moc nevyznám, a střihově mi taky všechno nesedí (vysoká, štíhlá postava).

Ten Powergrid vypadá zajímavě. Možná by to mohlo být to, co hledám, děkuji.
Třeba něco takového: https://www.dynafit.com/transalper-light-polartec-hoody-m-08-0000071176?c=518553
Značku neřeším, klidně ať je to Kilpi nebo Hannah, hlavně když to bude funkční, a bude mi to sedět.
jendakrupka
nováček
nováček
 
Příspěvky: 43
Registrován: pon čer 8, 2020 18:08

Re: Tip na fleece mikinu?

Příspěvekod Mawenzi » pát dub 23, 2021 13:52

tak pozadavek na celozip ci kapuci je vic na mikinu nez tricko...

jeste polartec micro me napadlo, to by mohlo byt taky neco podobnyho. pontorero technostrech mozna taky ale tam uz byva asi vetsi gramaz.

ja souhlasim s fps s tim coolmaxem ale to je vic triko takze... bez kapuce a celozipu.
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9357
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Tip na fleece mikinu?

Příspěvekod jendakrupka » pát dub 23, 2021 13:54

Kdyby to bylo bez kapuce, tak to asi přežiju. Ale celozip bych chtěl určitě. Já to převlékání přes hlavu nesnáším...
jendakrupka
nováček
nováček
 
Příspěvky: 43
Registrován: pon čer 8, 2020 18:08

Re: Tip na fleece mikinu?

Příspěvekod apuka » pát dub 23, 2021 13:58

MONTANE ALLEZ MICRO PULL-ON
Rab Nexus Jacket nebo Pull On
RAB Power Grid Pull-On
RAB Pulse LS

Prvni je asi nejteplejsi, RAB Power Grid trochu min, RAB Nexus asi podobne, ale to jsem na sobe nemel, Pulse je nejmene teply, ale hodne prijemny na tele, odvadi vlhkost pekne, jsem v tom chodil v lete na horach a byl jsme plne spokojeny.
Puvodne jsem chtěl Allez, se mi zdal v OV před prodejnou na slunci v cervenci trochu teplejsi, nez bych chte, Rab Power Grid byl lepsi (a pro mne na tele i prijemnejsi, ale to je individualni). Uz jsem si jej chtěl koupit, ale jsem si ještě vyzkousel Pulse - az si jej nesvlekl :-).
Všechny jsou ale hodne citelne méně teple nez bezne PWS mikiny, takze Tvoje zadani splnuji.

BTW, odkazy z toho eshopu jsem dal jen proto, ze se mi nechce hledat a ja jsem to zkousel tam, takze jsem tusil, ze tam najdu všechno. prodavaji to ale i jinde.

Kapuci ma jen jedna, mozna něco jako Alliez u Montane najdes, ale takto tenke mikiny budes tezko shanet s celozipem. Taky to nemam moc rad, ale napr. ten Pulse ma zip az skoro na bricho, takze oblekani není zadny problem. Navíc rychle zjistis, ze v tom muzes byt cely den, at uz pod bundou nebo bez bundy, takze si to obleces jednou a svleces jednou.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Tip na fleece mikinu?

Příspěvekod jendakrupka » pát dub 23, 2021 14:56

Super, díky za tipy!
Montane Allez vypadá dobře. Vzhledem k váze asi nebude zas tak teplá. Tu asi zkusím objednat.
Rab Nexus zase splňuje ten celozip, ale střih vypadá takový volnější. Ale možná ji zkusím taky.

Ještě jsem našel Rab Filament - nezkoušel někdo?
https://www.nalehko.com/produkt/panska-mikina-rab-filament-hoody/
jendakrupka
nováček
nováček
 
Příspěvky: 43
Registrován: pon čer 8, 2020 18:08

Re: Tip na fleece mikinu?

Příspěvekod apuka » pát dub 23, 2021 15:10

@jendakrupka: Ja doporucuji si co nejvice toho zkusit (klidne objednat domu, hlavne pokud bys to mohl osobne vratit). To moje zkouseni mi dalo hodne :-).

Jinak pri Tvem shaneni kapuce na toto Te musim upozornit, ze tyto materialy jsou nasobne vice profukave nez PWS. Takze s pouzivanim ve vetru (ani jen trochu min mirneho) bez vetrovky nepocitej, bude Ti foukat "do bundy". Prave proto ale kapuce nema moc velky smysl, teda pokud mikinu nechces pouzivat na spani.

Jeste ke strihu - napr. u vsech Rabu si muzes vyzkouset dve za sebou jdouce cisla a mozna zjistis, ze Ti sedi obe dobre, jedine, ze jedna velkost je mirne volnejsi a druha je "na telo". Materialy jsou to celkem pruzne, takze pokud sedi delka a rukavy, tak si muzes vybrat.
Zrovna ja jsem si tehdy malem koupil z toho Pulse M-ko, ktere mi jeste stale nebylo uplne na telo. Nakonec jsem vzal L, bo ja radeji mirne volne ale bezne z jinych znacek nosim XL. jenze toto zavisi, samozrejme na stavbe Tveho tela. Proto je dulezite to zkouseni.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Tip na fleece mikinu?

Příspěvekod Mawenzi » pát dub 23, 2021 15:45

jendakrupka
vyzkousej, ja po ni trochu posilhavala ale pak sem si nechala zajit chut :D protoze nema diry na palce.
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9357
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Tip na fleece mikinu?

Příspěvekod Lipon » pát dub 23, 2021 19:26

mrkni třeba i na Mammut Nair, není moc silná, ale bude to chtít zkusit střih, jestli ti sedne, ten Nair je volnější a o něco tenší než třeba Mammut Aconcagua Light
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4883
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Tip na fleece mikinu?

Příspěvekod jendakrupka » pát dub 23, 2021 21:42

apuka píše:Ja doporucuji si co nejvice toho zkusit (klidne objednat domu, hlavne pokud bys to mohl osobne vratit). To moje zkouseni mi dalo hodne :-).


Na jednu stranu je tohle zkoušení a vracení fajn. Ale při mé úspěšnosti jeden z patnácti objednaných kousků to není nejlevnější, a taky je to časově náročné. Kdyby aspoň všude fungovalo vracení jako na Zalandu... A nebo už konečně byly otevřené obchody!

S tím, že to nebude mít vlastnosti jako PWS tak nějak počítám. Ale chci to přece jen na jiné příležitosti než si tahám PWS mikiny. Navíc pořád můžu mít v batohu i 100g větrovku.

Zatím to tedy vypadá, že objednám Rab Filament a Montane Allez, pokud nebudou sedět, tak budu zkoušet hledat dál. Možná k tomu ještě přihodím Montane Nexus.
jendakrupka
nováček
nováček
 
Příspěvky: 43
Registrován: pon čer 8, 2020 18:08

Re: Tip na fleece mikinu?

Příspěvekod Etheric » sob dub 24, 2021 18:49

Co třeba toto od LaS? https://www.hudy.cz/chill-jacket-men?va ... hAQAvD_BwE
Su s ňou spokojen. Ten materiál je poněkud subtilnější, není to nic extra otěruvzdornýho, ale to je tak asi to jediný minus. Je i verze s kapucou
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8034
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Tip na fleece mikinu?

Příspěvekod jendakrupka » ned dub 25, 2021 14:00

Ta vypadá taky dobře, po funkční stránce. Jen teda se musím přiznat, že design La Sportiva mě úplně míjí. Podobně jako třeba většina věcí TNF.
jendakrupka
nováček
nováček
 
Příspěvky: 43
Registrován: pon čer 8, 2020 18:08

Re: Tip na fleece mikinu?

Příspěvekod bonatius » ned dub 25, 2021 19:44

bonatius
nováček
nováček
 
Příspěvky: 174
Registrován: čtv srp 28, 2014 12:12

Re: Tip na fleece mikinu?

Příspěvekod apuka » pon dub 26, 2021 10:59

Ja si myslim, ze jak ta LS, tak i ten Arcteryx jsou teplejsi nez tazatel asi zamyslel. Navic ja mam od Marmotu ze stejneho Polartec materialu, taky 100 g/m2 Classic Micro se ctvereckama a mi prijde, ze je to citelne min prijemne na aktivni noseni nez stara verze stejne mikiny z P Classic 100 (bez "micro" a ctverecku). Jednoduse mi prijde min prodysna (zato profukava stejne). A hreje docela dost.

Ty predchozi uplne tenke na leto i teplejsi jar jsou lepsi. A rekl bych, ze s nima v kombinaci s PWS se da dobre zit prakticky cely rok.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Tip na fleece mikinu?

Příspěvekod jendakrupka » pon dub 26, 2021 19:50

Přesně tak, tazatel myslel něco trochu jiného. Ale byl asi naivní. Myslel si, že výběr bude mnohem větší.

Jinak nejvíc se blíží tomu, co jsem si představoval asi Montane Allez. Chybí jen celý zip. Tedy usuzuji podle popisu a fotografií. A nebo Rab Filament. Takže tyto si objednám, a když ani jedna z nich nebude vyhovovat, asi zkusím hledat něco od Dynafitu. Ale to už si asi počkám na otevřené obchody, snad se dočkáme.
Nevíte, kde se u nás dají zkoušet takové značky jako Dynafit? Aby byl aspoň trochu výběr. Nebo je potřeba jet ven, třeba do Rakouska?
jendakrupka
nováček
nováček
 
Příspěvky: 43
Registrován: pon čer 8, 2020 18:08

Re: Tip na fleece mikinu?

Příspěvekod Standa63 » sob kvě 1, 2021 12:01

Tak pořád hledám mikinu z "Polartec Classic 200" nebo "Thermal Pro", s více kapsami, bez kapuce (anebo s odnímatelnou), ale nemůžu nic pořádného nalézt.

Má někdo prosím tip?
Naposledy upravil Standa63 dne ned kvě 2, 2021 6:41, celkově upraveno 1
Nejsem natolik bohatý, abych si kupoval předražené věci.
Standa63
účastník
účastník
 
Příspěvky: 228
Registrován: pon lis 26, 2012 0:11

Re: Tip na fleece mikinu?

Příspěvekod pomasko » sob kvě 1, 2021 22:16

@Standa63 Jurek má niekoľko klasických flísiek a napr. táto má podľa obrázka tri vrecká a je bez kapucne.
Uživatelský avatar
pomasko
nováček
nováček
 
Příspěvky: 49
Registrován: pon srp 14, 2017 16:16

PředchozíDalší

Zpět na Oblečení