Stížnost

o všem možném, co se zrovna nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » pát úno 12, 2021 19:06

No nevim, melatonin se casto pouziva kratkodobe na reseni jet-lagu. Protoze funguje okamzite. Kdyz ti nefunguje tyden, tak pochybuju, ze by pozdeji zacal. Na mne teda fungoval okamzite.

Tryptofan na mne funguje taky, kdyz si dam k veceri pul kila krutiho masa, tak jsem pak ospaly :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » pon úno 15, 2021 12:31

Stěžuju si, že (pracovní) záležitosti se VŽDY vykrystalizují tím nejhorším možným způsobem (konkrétně: forma a obsah účasti ve výběrovém řízení na ty naše stroje). Chjo no, to zas bude (zbytečného) papírování, aby byla naplněna litera 134/2016.... ](*,)
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod Etheric » stř úno 17, 2021 9:25

Stěžuju si na DHL, že od nového roku předává zásilky poště. Dříve to dávali ppl :?
Takže odteď už objednávky pouze via standart post, když mi to stejně přijde poštou...
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8034
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Stížnost

Příspěvekod Lipon » stř úno 17, 2021 13:17

DHL i nadále používá PPL jako partnera pro doručování v CZ, vyzkoušeno minulý týden (DE->CZ), tenhle týden jsem něco vracel a podle trackingu to jde stejně - PPL-> DHL
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4884
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Stížnost

Příspěvekod Etheric » stř úno 17, 2021 13:35

To je divný, letos 2x přes DHL, 1x z DE, 1x z UK, v ČR 2x přes poštu a nejsem jedinej... Takže to bude jak kdy, jak kde?
Edit: teď jsem si objednal z UK mikinu, via standart post, je to levnější, možná to neztratí...
Za mikču necelých 50 eur vyšly poplatky /clo a ty srance/ na 8 eur nějaký drobný, což je víc, než stála pošta.. Pitomej brexit
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8034
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Stížnost

Příspěvekod apuka » stř úno 17, 2021 14:17

@etheric: Uz jsem to tady psal. Toto nezalezi vzdy na tom, s kym ma spolecnost u nas !celkove" partnerstvi (DHL-PPL, prakticky jedni vlastni/li druhe), ale pokud se to posila jako postovni zasilka (tj. ne jako kuryrova, nevim, kde se to jak rozlisuje, ale napr. v DE roznasi postovni zasilky DHL), tak je dana mezinarodni smlouva mezi tema sluzbama, ze ktereho statu to kdo a kde prevezme. A tam je casto i Ceska Posta na ceske strane. Navic zavisi i od toho, na ktere importni depo to prijde, muze se o to postarat jina spolecnost kdyz to dovezou zvenku do Plzne nez kdyz to prijde napr. do Brna ci Usti n. Labem, ci kde to tam je.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Stížnost

Příspěvekod Etheric » stř úno 17, 2021 16:15

Takže prostě bordel jak debil, objednáš DHL a čekáš, kdo ti to doveze, pokud vůbec... Super... A to se za to připlácí. Už na DHL dlabu, prachy navíc, doručení nejistý.
Edit: zrovna u tý mikiny byl rozdíl za DHL přes 10e.. Došlo by to o 2-4 dny rychleji, ale poštou, která dělá přepadovky. Tak ušetřím přes 10e, nechám si to poslat taky poštou a počkám si tejden dýl..
Naštěstí měli slevu, která vykryla všechny náklady na doručení zboží, jinak by se to nevyplatilo
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8034
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » čtv úno 18, 2021 16:54

Pred par dny mi pod okny vrestely sousedovic deti, protoze stavely snehulaka. Snih roztal, snehulak se zhroutil, tak proc tam vresti ted? Staveji vodnika? :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod apuka » čtv úno 18, 2021 17:18

Tak to je jasne protoze jim nekdo ukradl snehulaka, ne? :lol:
To uplne nejjednodussi vysvetleni, ze Te jednoduse jenom chteji nasrat, me ani nenapadlo :wink:
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Stížnost

Příspěvekod Kjuba » čtv úno 18, 2021 18:51

mike píše:Pred par dny mi pod okny vrestely sousedovic deti, protoze stavely snehulaka. Snih roztal, snehulak se zhroutil, tak proc tam vresti ted? Staveji vodnika? :twisted:
Asi proto, že jsou to děti. Ty jsi nevřískal, když jsi byl malý? To máš stejný, jako když si soused stěžuje na jinýho souseda, že mu na zahradě štěká pes.... A co má jako dělat? Mečet? :-)
Kjuba
účastník
účastník
 
Příspěvky: 813
Registrován: úte dub 29, 2014 20:49
User is Online!

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » čtv úno 18, 2021 19:00

Nevim, nastesti si to nepamatuju :twisted:

(On to byl spis vtip, nez stiznost ;-) Mam naproti skolku a kdyz je venku teplo, tak jsou deti venku a jeci furt. Nijak zvlast mi to nevadi.)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Stížnost

Příspěvekod Kjuba » čtv úno 18, 2021 19:03

Tak se kochej. Dyť je to budoucnost národa.... :-)
Kjuba
účastník
účastník
 
Příspěvky: 813
Registrován: úte dub 29, 2014 20:49
User is Online!

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » pát úno 19, 2021 8:37

Stěžuju si na mlaďochy tady ze sousedství, fčera odpoledne mi v tom mokrém sněhu rozjezdili na kroskách ca 90% trasy polemlesemloukou3, v noci to zmrzlo a neska ráno to byl potrat na druhou ftom šlapat.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod Etheric » pon bře 8, 2021 18:47

Stěžuju si na zavřenej sběrnej dvůr. Pro fyzické osoby nefungují. Takže všichni zavření doma a nikdo nemůže dělat rekonstrukci ani větší úklid, páč nemá kam vyhodit bordel.
Přitom v městských novinách je článek na celou stranu, kde nabádají občany, aby neodkládali bordel k popelnicím, že ho můžou zdarma odevzdat na sběrném dvoře ](*,) ](*,) ](*,)
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8034
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Stížnost

Příspěvekod Medak » pon bře 8, 2021 19:30

Koukám, že to výjimečně není naše drahá MČ za blbce, bo tady dvůr funguje. Aspoň něco.
Medak
nováček
nováček
 
Příspěvky: 170
Registrován: pon lis 2, 2020 17:56

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » čtv bře 18, 2021 10:01

pavproch píše:Jo a fčera i neska při vycházce, při návratu domů (=25min zkopec) mi teda otřesně moc vadilo, že je zima na piščisko a vůbec.... takže další potvrzení toho, že semito v hlavě otočilo a že už (na stará kulena) chcu rači těplo, jaro, léto, bajk.... :twisted:


Ty jo, tak to (částečné) "otočení" je asi trvalé čico...

Neska ráno do práce polemlesemloukou3 s oklikou přes kopec v panenském 5-15cm a to semi líbilo, velmi. Ale.... sypalo fest (lepivý mokrý) a sních se lepil na spodek nohávů kalhot, takže po příchodu do práce sem byl docela mokrý odsvrchu i odspoda - a kurwoval sem kolem toho fest.... navíc fčíl sedím fpráci s (polo)mokrýma nohávama a fuseklema (měl sem nízké Akyry bez lošny proti padání sněhu do bot, zítra už vezmu zase Blizzardy) a jemi zima od nohou. Chjo no.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod Hafi » čtv bře 18, 2021 11:04

Tímhle tempem po létě prodáváš bejvák v Tatrách a příští rok na jaře kupuješ bungalov někde ve středomoří, max sto metrů od pláže.
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8414
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(
User is Online!

Re: Stížnost

Příspěvekod apuka » čtv bře 18, 2021 16:09

Hafi píše:kupuješ bungalov někde ve středomoří, max sto metrů od pláže
No to asi nebude nejlepsi misto pro PP. Tyhle mista s oblibou pouzivaji navstevnici odjinud, hlavne smerem "ven z vody".

To uz bude pro nej lepsi misto nekde, kde je teplo furt, napriklad takove Pobrezi slonoviny... :lol:
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » pát dub 2, 2021 18:40

Stezuju si na UPC resp. amatery z Vodafounu. Pred 14 dny jsem jim hlasil, ze router ma problemy navazat spojeni, trva to nekolikanasobek doby a nekdy ho musim resetovat. S tim, ze mam zkusenost, ze kdyz to takhle zacne blbnout, tak se to driv nebo pozdeji podela uplne. Odpoved prisla za 3 dny, ze nic spatneho nevidi a ze si mam udelat factory reset routeru #-o Zaroven to ale nejakym zazrakem blbnout prestalo (tipuju, ze neco vyresetovali). Od te doby se tyhle stavy obcas vracely a zase mizely. Vcera uz to bylo horsi a dneska se to finalne posralo v celem baraku a ted to pry opravuji. Kkti, mohli to vyresit zavcas, ale ne, oni si proste musi pockat, az to chcipne uplne :evil:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod Tomas » pát dub 2, 2021 18:53

Já už s UPC resp. s Vodafonem řešil všechno možný. Počínaje konektivitou na určitý lokace, která nešla - chyba na jejich síti a pak různý problémy tady s modemem. Typicky - modem třeba začne fasovat IPv6 a mě přestanou zas určitý věcí jít, přepnou zpět na IPv4 a začne jet normálně. Elektronickou komunikaci jsem s nima vzdal (odezva v řádu dní), telefonem se dá, ale občas si člověk počká.

Typicky se to podělá tak jednou do roka (že to musím něják řešit), jinak to jede OK. Na druhou stranu mi tady reálných 300mbit/s nikdo jinej nenabidne. Ty kabely si tady kdysi v Plzni řešil/pokládal Karneval, pak Karneval koupilo UPC a pak koupil Vodafone UPC. Nic lepšího není a tak jednou za rok nadávam, ale nic moc jinýho dělat nemůžu.
Tomas
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1215
Registrován: stř črc 12, 2006 20:17
Bydliště: Plzeň

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » pát dub 2, 2021 19:16

Bohuzel je to tak. Frekvence priblizne stejna, jeden rok to bylo vic a to mi pak dali dvojnasobnou rychlost na rok zadarmo. Mne stve, ze jsem vedel dopredu, jak to dopadne, snazil jsem se tomu predejit, ale jak do dubu... no, jeste jim to pripomenu.

O jejich telefonu mi ani nemluv, to je vzdycky o nervy, nez se clovek prokouse jejich plechovou hubou a proceka, nez to nekdo zvedne. Navic je to cekani placene, prestoze mam od Vodafonu i telefon :evil: Tentokrat to nastesti stihnul nekdo z baraku nahlasit driv.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod mmmmichal » pát dub 2, 2021 19:47

stezuju si na svou totalni lemrost vytahnout svoje tuky behat ](*,)
Hore háj, dolů háj!
Valašsko moje, zdrávo buď!
Uživatelský avatar
mmmmichal
účastník
účastník
 
Příspěvky: 627
Registrován: pát úno 2, 2007 16:41
Bydliště: hanácké atény / štatl

Re: Stížnost

Příspěvekod Tomas » pát dub 2, 2021 19:55

mike píše:O jejich telefonu mi ani nemluv, to je vzdycky o nervy, nez se clovek prokouse jejich plechovou hubou a proceka, nez to nekdo zvedne. Navic je to cekani placene, prestoze mam od Vodafonu i telefon :evil:

No mě se posledně podařil takovej husarskej kousek. Nedařilo se mi dovolat na helpdesk, tak jsem znechuceně zabrousil na net na nabídku UPC, zadal adresu, telefon a ať mi to teda vypíše služby, který jsou dostupný v místě mýho bydliště. Nedozvěděl jsem se pochopitelně nic novýho (mám nejvyšší službu co tady můžou nabídnout), ale během pár minut mi stejně volali s nabídkou :lol:

Tak jsem řekl, že už od nich jeden nefunkční produkt mám a okamžitě mě přepojili na helpdesk a tam se to během pár minut vyřešilo. Tzn. poskytovatel služby zavolal sám, hovor byl zcela zdarma a bez čekání. :lol:
Tomas
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1215
Registrován: stř črc 12, 2006 20:17
Bydliště: Plzeň

Stížnost

Příspěvekod Lipon » pát dub 2, 2021 20:25

Mě u nich zafungovalo, že jsem v hodnocení helpdesku dal nejnižší možné hodnocení. Do 1/2 mail a najednou človíček odpovídal na mail během pár hodin.
Měli před vánoci nějakou akci, že zvednou rychlost do konce roku na dvojnásobek za stejnou cenu. Psal jsem jim dotaz ohledně podrobností, protože veřejná nabídka to nebyla. Odpověděli až po týdnu, po lhůtě do kdy to šlo aktivovat.
Tak jsem patřičně ohodnotil "pomoc" a popsal důvody. A najednou to šlo.
Škoda, že to normálně nejde.
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4884
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » pát dub 2, 2021 21:25

Tomas píše:Tak jsem řekl, že už od nich jeden nefunkční produkt mám a okamžitě mě přepojili na helpdesk a tam se to během pár minut vyřešilo. Tzn. poskytovatel služby zavolal sám, hovor byl zcela zdarma a bez čekání.

:smt023 priste zkusim.

Zrovna tam maji nabidku "sleva 50 % naporad". Netusim, jestli to plati i pro stavajici zakazniky, ale proc to nezkusit. Za mensi cenu, nez ted, muzu mit dvojnasobnou rychlost. Ne ze bych to na downloadu poznal, ale obcas se muze hodit rychlejsi upload.

Lipon píše:Mě u nich zafungovalo, že jsem v hodnocení helpdesku dal nejnižší možné hodnocení.

Taky dobry. Puvodne jsem to delat nechtel, udelam to. Tri dny otocka v pripade problemu s pripojenim mi prijde pres caru.

Sel jsem na vychazku, pracovat jsem stejne bez pripojeni nemohl a nez jsem se vratil, uz to jede. Akorat na webu jim furt jeste visi Předpokládaný termín opravy: 3. 4. 2021 15:00:00. Tak to ale bylo i driv, updatuji se zpozdenim. Taky s tim mozna jeste neco delaji a jeste to vypadne.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » pát dub 9, 2021 17:41

pavproch píše:Něco je špatně. Doma sem po zimní uzávěře chtěl zprovonit ventil s vodou na zalívání kytek na terase (na zimu mu zavřu přívod a nechám ho otevřený, aby v něm nezůstala voda = nezmrzla) a zistil sem, že ten ventil (už po 20-ti letech bydlení) umřel. Protože na něm není vůbec žádné označení, nic, taxem naslepo zadal do gůglu ventil pákový zahradní 3/8" 1/2" a.... hned první odkaz byl přesně ten ventil, co sem hledal, to není normální se takle trefit napoprvé bez pracného hledání a gůglení ... ventil za 88 káčé, poštovné za 119,-, no nekup to (dyž já ho potřebuju). Už je na cestě ke mně.


NIKDY nejsem tak bohatý, abych kupoval levné věci.... neska sem přišel z práce dom a na terase čumím na loužičku na zdi pod tím (v úterý namontovaném) ventilu.... ta sfiňa levná teče tělem (= neopravitelně). No nic no, tekoucí ventil pude do koše a já du gůglit jiný. Doufám, že ne levný.... :mrgreen:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » úte dub 13, 2021 17:42

pavproch píše:
pavproch píše:Jo a fčera i neska při vycházce, při návratu domů (=25min zkopec) mi teda otřesně moc vadilo, že je zima na piščisko a vůbec.... takže další potvrzení toho, že semito v hlavě otočilo a že už (na stará kulena) chcu rači těplo, jaro, léto, bajk....


Ty jo, tak to (částečné) "otočení" je asi trvalé čico...

Neska ráno do práce polemlesemloukou3 s oklikou přes kopec v panenském 5-15cm a to semi líbilo, velmi. Ale.... sypalo fest (lepivý mokrý) a sních se lepil na spodek nohávů kalhot, takže po příchodu do práce sem byl docela mokrý odsvrchu i odspoda - a kurwoval sem kolem toho fest.... navíc fčíl sedím fpráci s (polo)mokrýma nohávama a fuseklema (měl sem nízké Akyry bez lošny proti padání sněhu do bot, zítra už vezmu zase Blizzardy) a jemi zima od nohou. Chjo no.


Hmmm, asi si budu muset najít novýho tatavara, potvrzeno, mám to ve škebli už definitivně otočené - neska ráno i odpo zasněženým polemlesemloukou3 do/z práce a ... neskutečně mě to bílé studené s*alo, jak se to boří, klouže, je to mokré, nevidím kam šlapu a vůbec.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod ratel » úte dub 13, 2021 19:28

pavproch píše: ... neskutečně mě to bílé studené s*alo, jak se to boří, klouže, je to mokré, nevidím kam šlapu a vůbec.

mě zas dneska rozladilo, že jsem si nevzal bryle a v te bile tmě sem se bal dat do poslednich (nebo ne?) oblouku sezony vsechno :-), tak jsem to tak šuchal poslepu dolu. Tez uz me to nebavi, vcera kolo - kosa jak v ruskem filmu, vitr, dneska ski - nic nevidno.
Spravne to ma byt ski na hak a hned kolo z haku dolu. Tak.
Uživatelský avatar
ratel
účastník
účastník
 
Příspěvky: 638
Registrován: ned led 5, 2014 21:48
Bydliště: pod Ondřejníkem

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » stř dub 14, 2021 7:53

To sem zažil v opačném gardu někdy kolem roku 2000 - jeden víkend v říjenci sme jezdili na bajku hřebenama za Prašivou v kratáskách a třičku a následující víkend sem oral první podzimní brázdy na Zlatníku v 70cm prachu.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » čtv dub 15, 2021 17:51

pavproch píše:
pavproch píše:Něco je špatně. Doma sem po zimní uzávěře chtěl zprovonit ventil s vodou na zalívání kytek na terase (na zimu mu zavřu přívod a nechám ho otevřený, aby v něm nezůstala voda = nezmrzla) a zistil sem, že ten ventil (už po 20-ti letech bydlení) umřel. Protože na něm není vůbec žádné označení, nic, taxem naslepo zadal do gůglu ventil pákový zahradní 3/8" 1/2" a.... hned první odkaz byl přesně ten ventil, co sem hledal, to není normální se takle trefit napoprvé bez pracného hledání a gůglení ... ventil za 88 káčé, poštovné za 119,-, no nekup to (dyž já ho potřebuju). Už je na cestě ke mně.


NIKDY nejsem tak bohatý, abych kupoval levné věci.... neska sem přišel z práce dom a na terase čumím na loužičku na zdi pod tím (v úterý namontovaném) ventilu.... ta sfiňa levná teče tělem (= neopravitelně). No nic no, tekoucí ventil pude do koše a já du gůglit jiný. Doufám, že ne levný.... :ymhug:


Pokus č. 2: Neska mi přišel ten druhý, krásný, drahý, chromovaný ventil - už je namontovaný a (snad, kéžby) vypadá že neteče. Prozatím. :twisted:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

PředchozíDalší

Zpět na Pokec