Boty na běh v terénu + na chození

aneb běhám, běháš, běháme vše co se této bohulibé aktivity týče

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod pavproch » ned lis 29, 2020 12:50

:twisted:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod pavproch » pon lis 30, 2020 18:38

Neska ráno sem šel zasněženým polemlesemloukou3 do práce v Akyrách a kousek před fabrykou (12% klesající asfalt, poplužený) sem na tom pluhem utlačeném/kluzkém sebou málem yebnul až ňa přitem fiklo fzádech. Zítra beru okovanou obuv. :twisted:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod pavproch » stř pro 2, 2020 14:56

Do prtele!

Fčíl sem se (u sebe fkanclu = koberec) neopatrně obouval do ohřebovaných LaS Blizzard, cuknul sem nohou a zatrhnul sem chlup na koberci, že je ta vytažená niť vidět.... :twisted:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod pavproch » úte led 12, 2021 14:34

Jak je tohle možné, xakru?

Na podzim sem pořídil na zdrproproch LaS Akyra GTX, o ca 3 týdny později u stejného prodejce druhý pár stejných botek na chození polemlesemloukou3 do/z práce. Oba páry mají nachozeno stejně - ca 100km v podobných podmínkách/terénu (ty vycházkové sou ale teda fest od baga, pracovní moc ne) - ale zatímco ten první (vycházkový) pár sedí na obou nohách pěkně rovně, u druhého "pracovního" páru (stejná velikost, stejné kopyto, zřejmě stejná výrobní šarže, stejné utažení tkaniček) pravá (= ta moje víc problematická haxna) botka se rozchodila "šejdrem" a na noze se mi "kroutí" (ujíždí do strany pod patou). Mně (ztoho asi) drbne. ](*,)
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod mike » úte led 12, 2021 16:09

Mne se to stalo taky. Spotreboval jsem 4 pary stejnych Inov-smejdu, stejny model, akorat v rozmezi dvou let data vyroby. Tri pary v pohode, ale u ctvrteho se mi zhroutila leva bota dovnitr, na konci byla uplne nakrivo a to prave v oblasti paty. Mozna krive usita, mozna tam byl slabsi material, co ja vim, ale chodit se v tom ke konci nedalo. Proste se jim ta bota nepovedla.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49289
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod pavproch » ned led 17, 2021 12:42

Už sem to tu kdysik spal o LaS Uragano, musím potvrdit i o LaS Blizzard - mínus vosum, brodění hodinu a půl v hlubokém prašanu a na nohy nebylo zima, přitom ty botky nejsou nijak zatěplené.

EDIT: Esli zítra ráno ale opravdu bude těch -20, jak slibujou, tak do práce (rači) brodit hlubokým prašanem nebudu, pudu pěkně po proplužené cestě, i taxi ale myslím, že v nich bude kosa na prsty (i přes dvoje fuski).
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod apuka » ned led 17, 2021 14:17

pavproch píše:mínus vosum
:(( U Vas bylo tak horko??? Nevim presne, kolik bylo tady, ale nase meteostanice ukazovala -2,3. Vcera mela +3,7 - a venku bylo -5 (v aute, meri dobre)... (Mame pod oknem, kde je vnejsi cidlo otevrene okenko v pivnici, kde vedou trubky tepla a teple vody a kde byva hrozne horko, takze proud tepleho vzduchu nam przni mereni. Bohuzel, pod vsemi nasimi okni je okno i tam dole...)
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod pavproch » ned led 17, 2021 14:20

Já mám venkovní měřák ca 3m nad zemí, na stinné (S) straně, kam nikdy nesvítí slunko a v místě, kde na něj nemůže fučet (těplý) vzduch z /případně) otevřeného wokna. Takže tomu měřáku i dost věřím.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod Krysha » ned led 17, 2021 17:10

těch -8°C zní reálně, i když záleží, v kolik hodin...
pro porovnání můžete mrknout na počasí z meteostanic v Rožnově / Hažovic
http://brejlovi.valachnet.cz/meteo/indexDesktop.php
https://www.kolacnet.info/en/weather_24.php
Uživatelský avatar
Krysha
účastník
účastník
 
Příspěvky: 230
Registrován: úte led 8, 2008 12:48
Bydliště: Beskydy

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod apuka » ned led 17, 2021 19:19

apuka píše:nase meteostanice ukazovala -2,3.
Tak upresneni, kdyz jsem psal ten prispevek, tak v aute, parkujicim na ulici asi o cca 300 dal a 8-10m vys od cidla meteostanice byla skutecna teplota -10.
Pred chvili pri navratu bylo -14, na meteostanici -3,8... (bydlime cca 215m nm)

Predpoved (Aladin) "hlasila", ze by melo byt cca necelych -8.

U lazni v Klimkovicich bylo -17 na parkovisti.

Uvidime, co bude zitra rano.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod mike » ned led 17, 2021 22:27

Dneska jsem objevil prvni diru na Topo Ultraventure :? Maji nachozeno 540 km, to teda nic moc. Nastesti je to v miste, kde se to moc nema kam dal trhat. Zalepim, ale nepotesilo. Pritom podrazka vypada, ze klidne vydrzi i trojnasobek.

Na druhou stranu se mi postupne vylecila plantarni fascitida, uz o ni vubec nevim. To je skvele a opravdu to tedy bylo Inov-smejdama.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49289
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod oodoow » pon led 18, 2021 9:37

To je teda brzo no, na boty za tři litry. Kde ti ruply? Časem dojdou do tohoto stavu :twisted:
Jestli v tom chodíš jenom mimo terén, tak moc nechápu, kde a jak se to mohlo roztrhnout.

Příště můžeš zkusit ty Mountain Racer, ty by mohly vydržet víc.
Nebuď horolezcem, buď horou. A pár jich zasyp lavinami. - Gary Snyder
Uživatelský avatar
oodoow
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3087
Registrován: stř říj 7, 2009 13:19
Bydliště: Olomouc

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod Mawenzi » pon led 18, 2021 15:16

hm, ja se na topo ultraventure chystam teoreticky taky vyzkouset, ale jak mi odesli dvoje altra lone peak po cca 600km tak jsem byla dost nestastna, ze mi odesli takhle vsechny behem roku, tak posledni olympusy maji 900km beze ztraty kyticky... takze mam trochu dilema, jestli 450km neni malo... i proto odmitam uz kupovat lone peak, cca 3 modely lone peak X 3 modely olympus, lone peak vydrzi v porovnani s olympusama o 1/3 min... coz me dost prekvapilo
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9357
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37
User is Online!

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod oodoow » pon led 18, 2021 15:31

@Mawenzi: Ty nový Olympus 4 mají super recenze, je časem koupím, ale až klesne cena, ta současná je fakt úlet.
Olympus má být takový tank, má i větší váhu, takže by měl i více vydržet.
Nebuď horolezcem, buď horou. A pár jich zasyp lavinami. - Gary Snyder
Uživatelský avatar
oodoow
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3087
Registrován: stř říj 7, 2009 13:19
Bydliště: Olomouc

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod Mawenzi » pon led 18, 2021 17:02

oodoow
prijde mi ale ulet rozdil v cene cca 300 kc, 3600 X 3900 a vydrz o 1/3 mensi. Z toho duvodu sem se rozhola lone peak uz vubec nekupovat, protoze jestli bota za 3900 (snazim se je brat v akci a nejit nad 3t) je cca 900 - 1000 km nebo za 2600 (v akci) je to 600-700 km tak se to proste nikdy ekonomicky nevyplati... navic lone peak sou o fous uzsi, takze definitivne s lone peak koncim... prijdou mi vlastne dost neekonomickej model za ten minimalni rozdil...
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9357
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37
User is Online!

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod mike » pon led 18, 2021 17:15

oodoow píše:Kde ti ruply? Časem dojdou do tohoto stavu :twisted:

Tam, kde mas na horni bote tu velkou diru. U mne je podstatne mensi, neco jako vodorovny rez tesne nad hranou te gumy. Uz je to zalepene, jsem zvedav, jak to dlouho vydrzi.

oodoow píše:Jestli v tom chodíš jenom mimo terén, tak moc nechápu, kde a jak se to mohlo roztrhnout.

No, mimo teren... ona je v podstate vetsina v terenu i kdyz jednoduchem. V tomhle miste se bota nejvic ohyba, dela se tam zahyb a kdyz s nim skrtnes nekdo o kamen, vetev, zmrzlou hroudu, tak se trhnout muze. Koukal jsem na druhou botu, tam dira jeste neni, ale nacate je to taky. Takze jsem to prelepil preventivne.

oodoow píše:Příště můžeš zkusit ty Mountain Racer, ty by mohly vydržet víc.

Uz jsem na ne koukal a prijde mi, ze tohle misto je uplne stejne a jestli nejsou z pevnejsiho materialu, tak stejne i dopadne.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49289
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod pavproch » pát led 22, 2021 8:56

Papíry na auto mám už moře let a (protože sem se nikdy nezajímal), překvapila mě informace fčera na Af.cz, že ohřebované zimní pneumatiky jsou u nás v CZ zakázané (to sem asi nevěděl nebo už zapomjéél).

A proto logická otázka - ohřebované zimní tenisky LaS Blizzard sou v CZ legál? :twisted:

Obrázek
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod sobb » ned led 24, 2021 0:12

Před pár lety jsme se vraceli z Finska náhradním autem, které mělo hroty (a taky prasklý čelní sklo a finský papíry a značky), a měli jsme celkem vítr aby nás Poláci nebo naši nechytli 8-[ :)

Jinak nevím, jak je tohle rozšířené v ČR, ale na Severu celkem často mívají u vstupu do chat žádost, aby tam lidi nelezli v ohřebovaných botech. Což se jim ani nedivím, protože jinak bývá podlaha od okovanců celkem zničená.
Si raděj dej zákaz vstupu s hřebama na vrata fabriky, ať Ti tam s něma nějakej pp neleze :twisted:
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod pavproch » čtv led 28, 2021 14:55

Abych si nerozerval koberečky v autě, tak mám fpráci jedny LaS bez hřebů, fčíl sem je obul a letěl ven do auta a..... málem sem sebou na (vodorovném, ale kuwa kluzkém) švihnul. Ohřebované blizzardy mají něco do sebe.... :t:t

Ale to neznamená, že v sypkém hlubokém nehrabou taky. Hrabou. Zato na kluzkém/hladkém/tvrdém přinášejí fajnou (sebe)jistotu.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod Nachtlauf » pát led 29, 2021 9:51

Zdravím.
Pro široko - ploutvo - nožce bych doporučil TOPO Athletic Terraventure 2 - hodně mi vyhovuje možnost mít volně rozpláclou nohu vpředu. A zmiňovaný model má i výbornou podrážku, která podle mých zkušeností drží velmi dobře. (Oslizlé kameny a oslizlé kořeny nepočítám - na těch nedrží prakticky žádná bota.) Drop mají jen 3 mm.
Carpe noctem. Run - bike - at - night.
Nachtlauf
nováček
nováček
 
Příspěvky: 14
Registrován: čtv led 28, 2021 3:58

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod pavproch » čtv úno 4, 2021 9:12

Dva poznatky z nešního ranního polemlesemloukou3 do práce:

a) už sem zase po příchodu jako prasca (od kolen dolů nohávy fest od baga a bovdelu).

b) protože ze 4 km už sou asi 3,5km bez sněhu, nechal sem doma Blizzardy a vzal Akyry (bez hřebů) a těch pár set metrů po sněhu/ledu bylo teda fest s "tanečkama" - ty hřeby dělají na kluzkém fuckt óbr rozdíl ve stabilitě a rovnováze
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod apuka » čtv úno 4, 2021 9:43

pavproch píše:těch pár set metrů po sněhu/ledu bylo teda fest s "tanečkama" - ty hřeby dělají na kluzkém fuckt óbr rozdíl ve stabilitě a rovnováze
Ja ted chodim po vecerech na prochazku v obycejnych levnych Adidaskach na silnicni beh.

Botky faj na chozeni po asfaltu. Ale jamile se objevi trochu ujezdeneho, uslapaneho snehu, zmrzne, jsou zmrazky, i uz poloroztopene, tak to klouze jak prase s hokejkou na rybniku... (normalni cerstvy snih je OK.) Tak jsem mel parkrat ponekud delsi balancni cviceni :-).
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod mike » pát úno 5, 2021 0:17

Doprdele! Po navratu z vychazky jsem si sundaval totalne zaprasene Topo Ultraventure a vsimnul si, ze jsou praskle. Utrhla se latka od podrazky zevnitr jako na spodni bote na fotce u oodoowa. Na obou botach, na jedne hodne, na druhe tak pulka.

Koukam, ze je mam presne 3 mesice a maji necelych 700 km. To je na reklamaci, co? Psali jste, ze s prodejcem (Trisportshop) je blba komunikace, to se mam na co tesit #-o Blbe je, ze ty predchozi male diry jsem lepil. Sice jsou jinde, ale mohli by se na tom vozit... tohle ovsem zalepit nepujde.

Nakonec jsem vam tu nadheru nafotil, tohle je ta horsi:
topo.jpg
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49289
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod slash1111 » pát úno 5, 2021 9:19

Altra Lone Peak 4.5 (EU47) - 280k/2mesiace...
20201110_184831_2.jpg


Teraz mam druhy par Altra Lone Peak 4.5 (EU48) - 280k/1,5mesiaca a ten je bez problemov (je tam zatial iba jedna mala dierka)...
Co som na prvom pare vypozoroval, tak problemom je aj vlozka - je zospodu drsna ako jemny smirgel (taky ten neopren, alebo co to je...) a pri pohybe v teniske prediera latku zvnutra

20201110_184743_2.jpg

+ tym ze 1. par bol mensi ako moje predosle Altry EU47, tak som ich v spicke viacej stahoval a to je podla mna tiez problem, ta latka to asi nevydrzi...

Mam este Superior 4.0 (EU47) - 900k, tie maju vlozky zospodu take hladke gumove a tie su v pohode.
Takze ked sa tento druhy par tiez rozpadne, tak uz mi zostane iba vyskusat nove Lone Peak 5.0 (+zohnat hladke vlozky) a ked dopadnu rovnako ako 4.5 tak neviem co budem nosit...
Naposledy upravil slash1111 dne pát úno 5, 2021 14:58, celkově upraveno 1
slash1111
účastník
účastník
 
Příspěvky: 434
Registrován: úte srp 11, 2009 19:01

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod oodoow » pát úno 5, 2021 9:49

@mike: Jestli to vyreklamuješ, tak budeš hrdina. :twisted:
hlavně když tam maj malým písmem:
trisportshop.cz píše:Upozornění:Běžeckou obuv Topo Athletic nepoužívejte namísto pohorek! S ohledem na flexibilní konstrukci s odlehčenou mezipodešví nelze běžeckou obuv používat k jinému účelu než je běh na povrchu kerý to dovoluje.


@slash1111: To je neskutečný, že Altra ani u nějaké osmé verze Lone Peaku nedokáže zajistit solidní odolnost vršku. Co zkusit Olympus 4, cena šílená, ale měly by vydržet víc.
Nebuď horolezcem, buď horou. A pár jich zasyp lavinami. - Gary Snyder
Uživatelský avatar
oodoow
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3087
Registrován: stř říj 7, 2009 13:19
Bydliště: Olomouc

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod apuka » pát úno 5, 2021 11:11

oodoow píše:...nelze běžeckou obuv používat k jinému účelu než je běh na povrchu který to dovoluje.
:smt044 :smt044 :smt044

Tak to je fakt formulace za vsechny drobne :-).

Ehm, jak mam rozeznat povrch, ktery beh nedovoluje :(( :-k
Tay to ma znamenat, ze v tech botech nemohu ani chodit nikde, jen behat?

@mike: Toto bych rozhodne reklamoval, protoze podle fotky to vypada na problem konstrukce. A pokud mas to tak, jak pise slash ohledne te vlozky a vydreni, tak je to jeste vice zalezitost konstrukce boty a ne Tveho pouziti. Hlavne se nenech odradit s tim, ze (pokud by bbyl vydren vnitrek vlozkou) je to "mechanicka zavada"...
Jen radeji ty boty pred reklamaci poradne umyj a vysus! :-D

Jestli chces, posli mi par fotek a trochu popis jak to vypada zevnitr a ja jm napisu "reklamacni dopis", ze (jak to Ty rikas) radeji Ti hned vrati penize nez by se museli venovat jeste dalsi komunikaci :wink:
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod slash1111 » pát úno 5, 2021 15:11

@oodoow: Oplympusy urcite nie (nie kvoli cene, nic drahsie na km ako LP nie je :lol: ) ale ta podrazka uz je brutal, v tom by som si asi vyvalil clenok, to uz radsej Timp 2. Uvazoval som aj o Topo, ale co som si nejaky model skusal v predajni, tak to "skosenie" podrazky pod prstami bolo strasne velke, to mi vadilo...
slash1111
účastník
účastník
 
Příspěvky: 434
Registrován: úte srp 11, 2009 19:01

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod Mawenzi » pát úno 5, 2021 15:50

ja mam olympusy nejradsi :D (na chozeni) ale mam na test i timp, tak su na ne hrozne moc zvedava... zatim posledni olympusy drzej 1000 km :D ja teda nebeham, ale nemam pocit ze by na kotnik byli nejak blby? ze by hrozilo zraneni. Nebo u behu to je uz moc? ta podrazka
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9357
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37
User is Online!

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod mike » pát úno 5, 2021 16:49

oodoow píše:Jestli to vyreklamuješ, tak budeš hrdina.

Vubec se mi do toho nechce :? Zakon stoji na me strane, ale vypada to na spoustu ztraceneho casu a nervu. Uz jen to, ze bych je musel poradne vycistit. Blbe je, ze mi ty boty jinak vyhovuji a navic se mi v nich spravila plantatni fascitida, kterou mi udelaly Inov-smejdy. Nejake boty potrebuju a ted se mi fakt nechce hledat nove. A koupit ty same a obratem reklamovat predchozi par? :-k

apuka píše:Ehm, jak mam rozeznat povrch, ktery beh nedovoluje

Proste jsem udelal chybu, ze jsem ty boty pouzival #-o

apuka píše:Jestli chces, posli mi par fotek a trochu popis jak to vypada zevnitr a ja jm napisu "reklamacni dopis", ze (jak to Ty rikas) radeji Ti hned vrati penize nez by se museli venovat jeste dalsi komunikaci

Diky za nabidku, ale tohle neni muj styl ;-) Napisu si to pripadne sam, ale docela mi se mi hodil ten vzorovy dopis aktualniho zneni "rozporu s kupni smlouvou". Na rozdil od tebe bych chtel byt strucny a presny, odkazy na spravne paragrafy by mohly pomoct.

@slash1111: tys to vyreklamoval? Jinak to zkoseni u Topo mi zezacatku taky trochu vadilo, ale casem si to sedlo a ted uz o tom nevim.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49289
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod Krysha » pát úno 5, 2021 19:00

@mike: Obětuj se pro ostatní ;) určitě nás bude víc komu se to může hodit nebo minimálně zajímá.

já si na zimu vzal kotníkové Topo Trailventure WP a po prvotním nezvyku na (proti A. Lone Peak) tuhou podrážku a volnost v kotníku/patě jsem si je oblíbil, tak doufám, že vydrží...
Uživatelský avatar
Krysha
účastník
účastník
 
Příspěvky: 230
Registrován: úte led 8, 2008 12:48
Bydliště: Beskydy

PředchozíDalší

Zpět na Běhání