Podprsenka

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Podprsenka

Příspěvekod tina » úte bře 27, 2007 9:57

mile damy, :)
potrebujem poradit sportovu podprsenku. chcela by som nejaky dobry material - hlavne na leto takze nieco typu coolmax a pod., ale velmi dolezity je TVAR. nemalo by to byt klasicke odstrihnute tielko zakoncene 40cm dlhym "skrtidlom" ale skor tvar podobny normalnej sportovej podprsenke, ramienka do X na chrbte, dost siroke, a aby to aj dobre drzalo... stretli ste uz vobec nieco podobne? co odporucate?
tina
účastník
účastník
 
Příspěvky: 220
Registrován: úte bře 6, 2007 13:38
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod tuso » úte bře 27, 2007 10:00

Nie som síce "milá dáma", ale čo toto
Být K.O. a říkat O.K. je tajemství úspěchu...
Uživatelský avatar
tuso
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6607
Registrován: úte lis 29, 2005 12:19
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod sobb » úte bře 27, 2007 10:10

Presne tyhle od Craftu jsem Ti chtela poradit, mam tu Extreme a sedi perfektne, a ty druhy dve jsem taky zkousela, jsou dobry, mne ale tahle vyhovuje nejlip (mam ji v cerne barve na kolo a da se i bez tricka).
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Příspěvekod tina » úte bře 27, 2007 10:12

nooo vyzera dobre. asi netusis kde na slovensku sa da zohnat? ked si ju objednam cez net, tak ju mozem potom vratit ked nebude sediet? dokelu, preco v tych nasich obchodoch nieco taketo este nevynasli? :evil:
tina
účastník
účastník
 
Příspěvky: 220
Registrován: úte bře 6, 2007 13:38
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Rujir » úte bře 27, 2007 10:31

tina píše:nooo vyzera dobre. asi netusis kde na slovensku sa da zohnat? ked si ju objednam cez net, tak ju mozem potom vratit ked nebude sediet? dokelu, preco v tych nasich obchodoch nieco taketo este nevynasli? :evil:


Craft predava na Slovensku hlavne Hudy, takze najskor by som zacal hladat tam. Ak ju tam budu mat, tak sa v nej odfot a my ti tu uz povieme, ci sedi alebo nie... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Jo a teraz ma napadlo, ze Craft predava aj niektori zo slovenskych internetovych trekshopov. Myslim, ze rokosport.sk Tam to mozes vratit bez udania dovodu vzdy (podla zakona).
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod sobb » úte bře 27, 2007 10:32

jeste par podrobnosti o podprsenkach Craft
ale kde je sezenes na Slovensku ti neporadim :((
A pri nakupu pres net zbozi vratit muzes, ale zrovna tohle doporucuju vyzkouset, protoze fakt musi sedet a napoprve se asi netrefis - ani model ani velikost.
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Příspěvekod tina » úte bře 27, 2007 10:38

Rujir píše:
Craft predava na Slovensku hlavne Hudy, takze najskor by som zacal hladat tam. Ak ju tam budu mat, tak sa v nej odfot a my ti tu uz povieme, ci sedi alebo nie... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Jo a teraz ma napadlo, ze Craft predava aj niektori zo slovenskych internetovych trekshopov. Myslim, ze rokosport.sk Tam to mozes vratit bez udania dovodu vzdy (podla zakona).


V Hudy som bola naposledy pred tyzdnom...a NIC :( ked sa pytam, tak na mna ti predavaci cumia stylom "co je to podprsenka???" a potom vyhlasia ze maju len to co je vylozene (teda nic pouzitelne). No skusim este raz pozriet a prinajhorsom ten rokosport - vratit teda mozem, ale postovne platim aj tak vzdy ja takze radsej to nechcem riskovat.

A ziadna fotka nebude *
tina
účastník
účastník
 
Příspěvky: 220
Registrován: úte bře 6, 2007 13:38
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod tuso » úte bře 27, 2007 10:44

Skús napísať na tieto maily- sú to oficiálni dealeri pre Vavrys /teda aj Craft/

SLOVENSKO
JP - Východné a stredné slovensko
Jaro Prihatný
M +421 911 454 424
E jaro.prihatny@vavrys.sk PR - Bratislava západné slovensko
Peter Richter
M +421 911 454 423
E peter.richter@vavrys.sk
Být K.O. a říkat O.K. je tajemství úspěchu...
Uživatelský avatar
tuso
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6607
Registrován: úte lis 29, 2005 12:19
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod tuso » úte bře 27, 2007 10:45

A ešte adresa firmy:
Sídlo firmy
VAVRYS SK s.r.o.
Nivy 518/82
911 01 Trenčín

T +421 911 454 422
E vavrys@vavrys.sk
Být K.O. a říkat O.K. je tajemství úspěchu...
Uživatelský avatar
tuso
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6607
Registrován: úte lis 29, 2005 12:19
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod tina » úte bře 27, 2007 10:49

tuso: dakujem :)
tina
účastník
účastník
 
Příspěvky: 220
Registrován: úte bře 6, 2007 13:38
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Labash » úte bře 27, 2007 14:54

tina píše:tuso: dakujem :)


tuso se zda byti odbornikem :mrgreen: :mrgreen:
Uživatelský avatar
Labash
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1122
Registrován: čtv úno 16, 2006 10:10
Bydliště: Praha 4

Příspěvekod tuso » úte bře 27, 2007 15:19

Labash píše:
tina píše:tuso: dakujem :)


tuso se zda byti odbornikem :mrgreen: :mrgreen:


Já kupuju a teoreticky se vyznám ve spodním prádle, vložkách, tampónech a podobně- :mrgreen:
Být K.O. a říkat O.K. je tajemství úspěchu...
Uživatelský avatar
tuso
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6607
Registrován: úte lis 29, 2005 12:19
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Labash » úte bře 27, 2007 15:22

tuso píše:
Labash píše:
tina píše:tuso: dakujem :)


tuso se zda byti odbornikem :mrgreen: :mrgreen:


Já kupuju a teoreticky se vyznám ve spodním prádle, vložkách, tampónech a podobně- :mrgreen:


tak to mam teda co dohanet :mrgreen: :mrgreen:
Uživatelský avatar
Labash
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1122
Registrován: čtv úno 16, 2006 10:10
Bydliště: Praha 4

Příspěvekod tuso » úte bře 27, 2007 15:25

@Labash: není co dohánět. Prostě normálka- když dostanu seznam na nákup, tak prostě nakupuju všechno. Ze začátku byla větší sranda, když jsem se prodavaček musel ptát, která vložka je na co, ale teďka už jsem odborník jako lusk :mrgreen:
Být K.O. a říkat O.K. je tajemství úspěchu...
Uživatelský avatar
tuso
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6607
Registrován: úte lis 29, 2005 12:19
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Schnappi » úte bře 27, 2007 15:27

Můžeš to pak rozvést na příštím zdravotnickém školení? :) Jeden nikdy neví, pro co ho pošlou na nákup...
Naposledy upravil Schnappi dne úte bře 27, 2007 15:28, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Schnappi
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3349
Registrován: pát lis 24, 2006 10:51
Bydliště: Jihovýchod ČR

Příspěvekod Labash » úte bře 27, 2007 15:27

tuso píše:@Labash: není co dohánět. Prostě normálka- když dostanu seznam na nákup, tak prostě nakupuju všechno. Ze začátku byla větší sranda, když jsem se prodavaček musel ptát, která vložka je na co, ale teďka už jsem odborník jako lusk :mrgreen:


to optani mohlo byti docela zabavne :mrgreen: :mrgreen:
Uživatelský avatar
Labash
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1122
Registrován: čtv úno 16, 2006 10:10
Bydliště: Praha 4

Příspěvekod tuso » úte bře 27, 2007 15:33

schnappi píše:Můžeš to pak rozvést na příštím zdravotnickém školení? :) Jeden nikdy neví, pro co ho pošlou na nákup...


Proč já? to vám nejlíp vysvětlí dámy /doprdele, jaké i se píše, tam co je červená?/
Být K.O. a říkat O.K. je tajemství úspěchu...
Uživatelský avatar
tuso
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6607
Registrován: úte lis 29, 2005 12:19
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Labash » úte bře 27, 2007 15:34

tuso píše:
schnappi píše:Můžeš to pak rozvést na příštím zdravotnickém školení? :) Jeden nikdy neví, pro co ho pošlou na nákup...


Proč já? to vám nejlíp vysvětlí dámy /doprdele, jaké i se píše, tam co je červená?/


ja mysim ze mekky :((
Uživatelský avatar
Labash
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1122
Registrován: čtv úno 16, 2006 10:10
Bydliště: Praha 4

Příspěvekod Majo » úte bře 27, 2007 16:05

K tej podprsenke. V Banskej Bystrici v Hudy niečo majú, ale za tú cenu som to ďalej neskúšal skúmať.

Skôr mi poradili, že mám ísť do obchodu poblíž a tam majú športovú podprsenku Unno (či ako sa to píše) za 290,- Sk. Nie je to síce coolmax, ale vyzerá to byť pevné a nie je to bavlna. Takže ako alternatíva za pozretie by to stálo.
Live your life today, tomorrow never come...
Uživatelský avatar
Majo
nováček
nováček
 
Příspěvky: 91
Registrován: pon čer 26, 2006 9:03
Bydliště: Banská Bystrica

Příspěvekod Vilík » úte bře 27, 2007 16:10

Tema podprsenka a z 19 prispevku (s timto 20) pouze 6 napsaly zeny... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Však mě znáte...
Uživatelský avatar
Vilík
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4206
Registrován: pát čer 17, 2005 21:12
Bydliště: Brno

Příspěvekod ups » úte bře 27, 2007 17:30

a čo by si povedala na toto http://www.bartsport.sk/nohavicky-podpr ... enka-lissa ?

mne sa to dosť pozdáva, ale kde to majú v kamennom obchode neviem :twisted: , takže ja asi risknem objednať cez net. myslim, že okrem bartsportu to ma v ponuke aj sportove.sk.
ups
nováček
nováček
 
Příspěvky: 62
Registrován: pát úno 2, 2007 12:33

Příspěvekod Rujir » úte bře 27, 2007 18:03

Tak Sensor v Bratislave predava napr. Ahoj v prirode alebo Trekland v Auparku. Skuste sa opytat aj tam - aspon zistite na kolko su dobri obchodnici. :wink:
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod ups » úte bře 27, 2007 18:07

Rujir píše:Tak Sensor v Bratislave predava napr. Ahoj v prirode alebo Trekland v Auparku. Skuste sa opytat aj tam - aspon zistite na kolko su dobri obchodnici. :wink:


v Ahoj som už bola (dávnejšie) a to prádlo som tam fakt nevidela. ale ešte to skúsim, dík.
a do Treklandu v Auparku ma už nikto nedostane :evil: :evil:
ups
nováček
nováček
 
Příspěvky: 62
Registrován: pát úno 2, 2007 12:33

Příspěvekod Schnappi » úte bře 27, 2007 19:08

tuso píše:
schnappi píše:Můžeš to pak rozvést na příštím zdravotnickém školení? :) Jeden nikdy neví, pro co ho pošlou na nákup...


Proč já? to vám nejlíp vysvětlí dámy /doprdele, jaké i se píše, tam co je červená?/

Ale některé dámy jsou dost stydlivé na rozpravy na podobná témata.
"I" máš dobře ;)
Uživatelský avatar
Schnappi
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3349
Registrován: pát lis 24, 2006 10:51
Bydliště: Jihovýchod ČR

Příspěvekod Lenka » úte bře 27, 2007 19:52

ups píše:a čo by si povedala na toto http://www.bartsport.sk/nohavicky-podpr ... enka-lissa ?

mne sa to dosť pozdáva, ale kde to majú v kamennom obchode neviem :twisted: , takže ja asi risknem objednať cez net. myslim, že okrem bartsportu to ma v ponuke aj sportove.sk.

Já ju koupila myslim v Rockpointu...a je to moje nejoblíběnější podprsenka :wink: Ale craft bude určitě taky dobrá. I když, co se týče designu, se mi tady tahle líbí víc...
Lenka
účastník
účastník
 
Příspěvky: 528
Registrován: pát črc 22, 2005 20:52
Bydliště: Brno

Příspěvekod zbuddy » úte bře 27, 2007 20:07

Vilík píše:Tema podprsenka a z 19 prispevku (s timto 20) pouze 6 napsaly zeny... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Tak se konečně také připojím. Myslím, že mám oprávnění, cca v r. 1995 jsem v USA kupoval pro nebožku tehdy u nás relativně nedostupné pušapky. Tak jsem neohroženě naběhl do mallu, řekl velikost, vybral typ dle zadání, koupil Wonderbra a šel. Rodina, hlavně baby, našeho obchodního partnera si o tom povídaly asi ještě několik měsíců. Koukali na nás jako na marťany, děti mého rovesníka se fakt vážně zeptaly táty, jestli nejsme z jiné galaxie či co, nemůžu si přesně vzpomenout.

Takže po krátkém exkursu povím to, že už přece Mireček říkal, že se mu líbí, že české cholki nenosí prsenky :yawinkle:
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Příspěvekod Vilík » úte bře 27, 2007 20:17

zbuddy píše:
Vilík píše:Tema podprsenka a z 19 prispevku (s timto 20) pouze 6 napsaly zeny... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Tak se konečně také připojím. Myslím, že mám oprávnění...


Ja sem netvrdil, ze na to jako chlapi nemame opravneni... Prece jen nam jde jen o dobro pro nase devcata... :wink:
Však mě znáte...
Uživatelský avatar
Vilík
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4206
Registrován: pát čer 17, 2005 21:12
Bydliště: Brno

Příspěvekod pripluv » úte bře 27, 2007 21:00

Tak až budu vyslán pro podprsenku, budu to chtít asi vyzkoušet. Najdu si nějakou prodavačku podobnou mé polovičce, a pak ... pak mě asi vyrazí z kšeftu :(( .
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod zbuddy » úte bře 27, 2007 21:14

Přípluv píše:Tak až budu vyslán pro podprsenku, budu to chtít asi vyzkoušet. Najdu si nějakou prodavačku podobnou mé polovičce, a pak ... pak mě asi vyrazí z kšeftu :(( .


Já jsem pak na další služebce kupoval koženou bundičku á la Nšo-či a nechal ji samozřejmě vyzkoušet na prodavačce. Pak jsem ale konstatoval, že ta moje má menší prsa, bohužel jsem z neznalosti či rozrušení použil nespisovný výraz. Holka byla v klidu, kolega se propadal do země :oops: :oops: :oops:
Dnes by mě hodili do báně za sexuální harašení.
A nevím, jak bys tam dopadl Ty s experimentem s košíky ¨ :mrgreen: :smt119 :axe: :smt071 :mentor:
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Příspěvekod pripluv » úte bře 27, 2007 21:18

Asi to zkusím. Zavřenej jsem už byl (viz cestopis :mrgreen: ), tady to horší nebude :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Další

Zpět na Oblečení