Volný cyklopokec

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » pát říj 16, 2020 10:51

Taxem čuměl do manuálu RX SID 2021 a je to fuckt rozdílné (minimálně v hlavě nohy). Takže nic, du to vrátit, TwistLock je jedna z věcí, která mi NESMÍ do blízkosti.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28127
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » pát říj 16, 2020 13:10

N52B30 je všelék.... i na bajko-trable.... fčíl sem se byl projet jentak (= 100km kudma to znám, bo sem nutně potřeboval klid na promyšlení jednoho extra-složitého obch. případu, abychom nepřišli o know-how) a.... kromě toho že sem vymyslel řešení teho prc. problému, mám i řešení na ten posratý lock na widli - a jednoduché, 100% funkční!

Za letošních 56 výletů na bajku sem ho totiž použil !! 1x !!, takže (widle má jako default "odemčeno, to už sem zkoušel, ufffff) ho nebudu používat vůbec.... a fertik, widli vracet nebudu..... :supz:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28127
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » sob říj 17, 2020 12:54

SID už SIDuje (bez lockování) na bajku - oach! Akoráth virgin ride bylo jen 15metrů od chalupy a zpět, bo venku (už zase) hustě mrzgolí. ](*,)

EDIT: Jo, a asi to bude o dost hravější (co sem tak pochytil při té jediné zatáčce, co sem s tím udělal) bo původní vidle měla offset 51mm a SID má jen 44mm, čili "strmější úhel př. kola.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28127
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » sob říj 17, 2020 15:03

Tak, dyž sem neska bajko-montíroval, taxem (kromě SIDa) ingstaloval i nové sedlo Selle Italia Lite Flite, protože to předchozí (taky Lite Flite) po ca 70-ti výletech (1 a 1/2 sezony) má na boku vydřenou/prodřenou kůži (stehnama) až na plast na ploše ca 4x1cm.... porovnáním starého a nového (kvalita provedení, kvalita kůže, visačky, gravírování v kůži) a tou mizernou životností sem dospěl k názoru, že to původní byl fejk mejd in čajna (a potvrdili mi to i na bike-forum.cz) .... chjo no.... staré nechám v zásobě (pro případné přečalounění) a nové před prvním použitím napatlám Leather Protectorem (balzamnakuzi.cz), snad vydrží dýl než ten fejk.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28127
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » úte říj 20, 2020 15:55

To sem zvjedaff, esli mám "správný" (technický) odhad - na bajku mám SRAM XX1 Eagle 1*12, ale řetěz používám ten "nejsprostší" Eagle (NX, myslím) a měním často, letos sem tam dal už třetí. Ocelové 12-ti kolo vzadu je po výměně OK, ale na 26T duralovém převodníku vepředu řetěz v záběru divně "cvaká". Myslím, že sem ho docela normálně "ojel" (ref letošní blátivá aj. bovdelovatá sezona) - sem ho sundal a všechny zuby mají nějaké "divné" zahloubení - zítra mi má přijít nový 26T převodník, takhotam hned dám a paxem písnu, esli to už "necvaká" a má domněka byla správná.

EDIT o 24hod později: ČPošta to neska nedoručila, tak nic, maňana. :mrgreen:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28127
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » čtv říj 22, 2020 15:04

Maňana nastalo fčíl odpoledne. Nový 26T převodník = vše šlape jak švýcary, zvuky žádné. Takže jo, jedna bahnitá sezona = převodník kaput. Chjo, no, životnost XX1 duralu teda nic moc, ono se ale není co divit, 26T = malý poloměr = velké síly v řetězu = velké tlaky na styku řetězu s plackou, no. Takže už vím, že 26T placka je (skoro) stejný spotřebák (1 za sezonu) jako řetázka (3 za sezonu).

Ale každá sranda holt něco stojí, jaxem tu už spal mockrát, 26/50 proti kopci je pro mě takový malý zázrak.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28127
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » pát říj 23, 2020 10:44

pavproch píše: Takže už vím, že 26T placka je (skoro) stejný spotřebák (1 za sezonu) jako řetázka (3 za sezonu).


Aftermath: na jaře sem koupil 26T (a za sezonu sem ho ojezdil), fčíl sem koupil a namontoval druhý (na zbytek letoška+ příští sezonu). A tím sem (zřejmě) vykoupil zásoby Sram/Truvativ direct mount 6mm offset 26T převodníků v celém CZ Kocourkově - fčíl už ho nikde nenašel..... doufám, že velkoprodejci se přes zimu zase vyzásobí, dyž je to (pro mě) spotřebák, 2021 budu potřebovat další...
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28127
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » pát říj 23, 2020 13:10

Aftermath aftermath: Dyž v Kocourkově nenisu, taxem ho (na zkoušku a do zásoby) objednál na bike-discount.de (ukazovalo to, že mají 26T/6mm skladem a to dokonce levněji než v Kocourkově). To sem teda zvjedaff.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28127
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » sob říj 24, 2020 12:08

Otázka na ty, co používají bezduše a do nich NoTubes mlíko:

Vím, že to mlíko má "životnost" pár měsíců, paxe má vyměnit. Fčíl už (se starým mlíkem) dojezdím sezonu, pak nechám bajka přes zimu spát v noře a na jaře před prvním výletem staré NoTubes z pneu vyliju a nahradím "čertsvým".

Otázka zní: Při té výměně NoTubes (za účelem obnovy jeho těsnících vlastností) prostě jen vylít, zbytky starého nechat v plášti a dolít novým nebo poctivě ten plášť vymýt, aby tam toho "starého" zbylo co nejmíň / nic?
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28127
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Lipon » sob říj 24, 2020 16:36

Pavle, fakt jsi ojezdil převodník za sezonu? Máš tucha, kolik km vydržel? Mi to přijde strašně málo.
Sem si na tebe vzpomněl dneska na bajku a počítal, jak dlouho mi drží ten můj. Mám kolo nějakých 8 let a pořád původní troj-převodník.

To vypadá, že ty jednopřevodníky tim křížením moc nevydrží.
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4883
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » sob říj 24, 2020 16:54

Letošní sezona s 26T: ca 50 výletů á 2,5 hodiny á 15kmph = 1500 kiláků (odhadem), z toho aspoň 95% terénem, asfaltu naprosté minimum.

To, že sem ho ojel není křížením řetězu, ale kombinace malého průměru Alu převodníku (= velké síly v řetězu = velké tlaky mezi řetězem a převodníkem) + letošní bahnité sezony. Na bike-forum mi to taky potvrdili. Alu převodník 30+ zubů by prý vydržel (o něco) dýl. Ale mně se s těma 26T tak strašně dobře jezdí, že nehodlám měnit, proto už mám na cestě z Říše další dva 26T převodníky do zásoby - a tímpádem bych měl být na další dvě sezony vyzásoben.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28127
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » ned říj 25, 2020 12:22

Fčíl sem si uvědomil, že .... stejně do toho před začátkem příští sezony budu hrabat, do obou kol - vzadu budu dávat nový Zmax (vydržel akoráth jednu sezonu, fčíl už teda v bahně je to na něm vo hubu) a vepředu budu stejně měnit ventilek (je tam pořád ještě ten problematický AA round base, budu dávat - ať mám klidné spaní - Mavic s tvarovanou pryží okolo díry). Takže přitom stejně bude muset plášť dolů z ráfku a tímpadem vyliju, co v něm bude a pak naliju novou dávku NoTubes na příští sezonu.

Neska byl první (a zároveň pro tuhle sezonu i poslední) výlet se SIDem, siduje přenádherně, v prospektu o vzduchové patroně Debon Air píšou "fastest in the world" a nekecají - má neuvěřitělně rychlé reakce na "drncání". A nefunkční lock mi teda opravdu neva. Nový Flite taky flituje. Zadní brzda ani nekvikla i přes "mokrý" výlet. Nový 26T + nový řetěz = vše OK. Takže sem bajka umyl, nechám ho uschnout, namažu a bez dalšího "gabání" do něj ho uložím do nory na zimu.

Po výletu sem neska ze sebe sundal hadry a dal je předmočit do lavoru s vodou na jehož dně potom zůstalo asitak kilo bahna a písku. Jo, neska to bylo bahnitě výživné - jak píšu, nechci si rozbít hudu nebo bajka, proto pro letošek už fertig.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28127
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » čtv říj 29, 2020 12:33

Nevim, esli sem to tu už spal nebo ne: Na jaře sem koupil tady v CZ převodník 26T, za sezonu sem ho ojel, koupil (u jiného prodejce tady CZ) náhradní a chtěl koupit další do zásoby, dyž je to "spotřebák". Enemže ten 1+1 koupený tady v CZ byly zřejmě jediné dva kusy v CZ Kocourkově. Taxem 2ks objednal (dokonce levněji za kus než tady v CZ) na bike-discount.de a ... za tři dny přišly, supr! :prayer:

Takže sezony 2021 a 2022 mám vyzásobené.... :supz:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28127
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » ned lis 8, 2020 15:04

Kura, fčera i neska sem byl ráno pěši na Kopcu (byla inverze = nahoře těpleji než v dolině) a skoro žádné bago na cestách/cestičkách = sem i začal litovat, že sem to pro letošek už zabalil.... :bike:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28127
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » čtv lis 12, 2020 18:44

Nikdy sem se o 27,5" mtb nezajímal, ale dycky sem si tak nějak podvědomě myslel, že 27,5" je "nobl"= extra drahá kategorie bajků... fčíl na mě v telce jukla reklama jednoho sportovního řetězce s 27,5" mtb v posezonní slevě jen snad za osmičku.... Takže sem si to myslel blbě (a su zase o něco chytřejší).
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28127
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » sob lis 28, 2020 14:11

Ty jo. Sem se neska přistih (a nebylo to vůbec tenhle podzimek poprvé), dyž sem šlapal podzimní sychravou a studenou přírodou - že si přeju, aby už bylo těplo, kraťásky, třičko a bajk... :bike:

Stárnu, místo abych uvažoval o tom bílém, studeném a šlapání na prknech..... ](*,)
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28127
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod michalzhor » úte pro 1, 2020 9:27

Do kopců na kole :-). Předjel mne jen jeden elektrohorský bicyklista..... jinak se to nikomu dalšímu nepodařilo (z nouze ctnost - nikdo další tam nebyl).
https://www.michalzhor.cz/2020/11/30/tok-v-sedle-soba-ze-sobotina/
michalzhor
nováček
nováček
 
Příspěvky: 87
Registrován: pon črc 15, 2019 16:32

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » ned led 17, 2021 14:27

Ježyšmarjá, na mě zase sedla depina.... jak (viz stěžovací vlkno) v sobě marně (prozatím) hledám sílu a chuť na šialpo (i přes záplavu sněhu venku), tak mě to fčíl přepadlo.... najdu vůbec v sobě (na jaře, až bude těplo a bajkovatelno) sílu a chuť na bajka? :-k
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28127
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » ned led 24, 2021 15:25

Před chvílí mi přistál mail od aliho expresu - že prý jestli nechcu tiťaňové šrouby na svůj bajk (šaltr a brzdy) .... pár Ti šroubů už tam mám, ale i tak sem v tom mailu kliknul na odkaz a chvílí brouzdal po alim.... ty woe, f tym tiťaňu tam ale toho je na výběr.... ale ne, budu na sebe tvrdý, nic se objednávat nebude! Nicméně mě to i tak docela zase seplo ve škebli, že si už fuckt přeju aby bylo těplo a bajkovatelno.... :bike:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28127
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Michal82 » ned úno 28, 2021 9:00

Ohledně toho BB30 pokud to už nemáš vyřešené.

Je to asi to největší zlo co se v posledních letech objevuje na kolech. Z toho důvodu jsem Cannondale vyřadil z výběru - požadavek zněl jasně BSA které je snadné na údržbu.

Pokud to nerozebereš bude to stále pokračovat a zvuků se nezbavíš. Karbonový rám opravdu sám od sebe zvuky nevydává je to vždy tím, že je někde bordel nebo má něco vůli.

Budeš to muset vylisovat a pořádně vyčistit dát nová ložiska a zalisovat pak to bude ok, je úplně jedno zda obyčejnější nebo keramické i když tobě o cenu nejde no keramiku na středu nepoznáš krom peněženky - na nábojích už smysl má tam jsou keramická ložiska fajn.

Podlep to modrým Loctite jinak stačí pár výjezdu a bude v tom praskat znovu.
Bohužel toto je věc kterou, pokud budeš chtít mít na kole klid, budeš řešit pořád - na silničce mi to stačilo jednou ročně ale u mtb to bude častěji.

Další prekérka je, že častým lisováním a vytloukáním časem zkur....š vložku rámu a pak se musí opravovat rám a nechat do něj zasáhnout a vlepit novou vložku.

Je to prostě řešení dnešní doby - udělat něco co vydrží ok pár let a pak ať si zákazník koupí nové.

Ty přípravky co sem na to měl stáli asi 6000 a poměrně blbě se schání.

Naštěstí už někteří výrobci BB30 opustili kvůli věčným problémům a nabízí rámy s BSA.
Michal82
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3212
Registrován: úte čer 24, 2014 6:45

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Michal82 » ned úno 28, 2021 9:09

Jinak si taky postěžuju, Assos vydal super kolekci Trail pro MTB na zimu.

https://youtu.be/WHd7zU-cDXo

Problém je že je absolutně nedostupná v nějaké rozumné velikosti jako je moje L a partnerky S - sehnal sem ji jen bundu ve správném čísle.

Dost mě to sere páč teď zas přijdou mrazy a v takovém oblečení by se krásně jezdilo.

Tak sem si musel aspoň udělat radost tímto novým batohem ;)
https://youtu.be/heJMubecfdc
Michal82
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3212
Registrován: úte čer 24, 2014 6:45

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » ned úno 28, 2021 12:47

Právě proto BB (a jeho lepení do rámu loctitem) radši řešit nebudu, docela dost to loupání ve středu je odvislé od množství bordela (bahno, písek) v něm, takže pravidelně střed rozebírám, čistím, mažu a už sem se se (zbytkovým) louskáním ve středu sžil....

Jinak už sem si k bajku nachystal nový zadní plášť a nový bezduš ventilek Mavic do př. kola, brzo obé nahodím na bajka + + nový/čerstvý NoTubes) a tím mi už nezbyde nic jiného, než zahájít sezonu, doufám... :bike:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28127
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Michal82 » ned úno 28, 2021 13:44

Možná by ještě šla udělat taková ,,prasárna”

Asi nemá smysl kupovat vercajk ale kdybys našel šikovného servisáka a na domluvu udělat toto.

Vytlouct komplet ven.
Perfektně vyčistit
Dát fungl nová ložiska top kvality a hlavně utěsnění a extrémně je zapatlat loctite - tím myslím né jen tenký proužek ale komplet aby to teklo všude kolem - pak to vymazat ještě z vnitřku a pořádně z venku po celém obvodu tak aby se tam už nikdy nic nedostalo.

Potom pravidelně čistit a mazat.

Nevýhoda takového řešení je, že tohle pak půjde extrémně špatně dostat ven - ale jsou na to metody a hlavně by to mohlo vydržet pár let.

Pokud se loctite použije jen trochu tak se tam ten bordel stejně dostane - možná by se dalo pak pro jistotu kolem ložiska a rámu napatlat silikon.

Žít se s tím dá neříkám že ne, kor u mtb kde jízda v terénu dělá nějaké ty zvuky to pak člověk tolik nevnímá ale na žiletce mě to sralo neskutečně.

Teď mám na Epicu klid, tichoučko a vše snadno rozeberu a vyčistím, takže spokojenost.

PS: jak jsi spokojen se Sidem? Vzal jsi 32mm nebo 35mm nohy?
Michal82
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3212
Registrován: úte čer 24, 2014 6:45

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » ned úno 28, 2021 14:00

Se SIDem byl (po jeho montáži na bajka) na podzim jen jeden výlet a první pocity byly veskrze pozitivní, reaguje na nárazy proklatě rychle a dobře. Je to verze 2021 čili 35mm nohy.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28127
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Michal82 » ned úno 28, 2021 14:10

A máš tam 100 nebo 120 mm?
Michal82
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3212
Registrován: úte čer 24, 2014 6:45

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » ned úno 28, 2021 14:14

100
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28127
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » ned úno 28, 2021 15:38

Kura, fčíl mi došlo, že můžu přípravu bajka na sezonu klidně zase odložit, páč tři týdny se bude smět sportovat/výletovat jen v katastru obce.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28127
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Michal82 » ned úno 28, 2021 20:42

To byl vtip?
Jedeš na kole do práce ne? Nebo ty to hodláš dodržovat abys v lese nenakazil veverky?
Nehledě na to že opravdu nebudou mít kapacitu hlídat pohyb cyklistů v lese - budou rádi když obsadí hlavní tahy.
Michal82
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3212
Registrován: úte čer 24, 2014 6:45

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Michal82 » ned úno 28, 2021 20:45

Jinak já nasadil do Reby tokeny a ta vidlice je úplně jinde než v sériovém stavu. Na začátku je to neskutečná žehlička a pak krásně tuhne.

Pohrávám si s myšlenkou její přestavby na 120 mm.
Michal82
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3212
Registrován: úte čer 24, 2014 6:45

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Tomas » čtv bře 4, 2021 22:22

Já se na sezónu připravil a i jí zahájil, ale zas ukončil. Jednak má zítra padat zas bordel, druhak lockdown.

Situace není dost přívětivá na to, aby šlo na kole venku něco rozumně dělat. V zástavbě s rouškou (i když zástavba není pořádně definovaná), mimo katastr obce se nedá (i když Plzeň je velká, ale tak jako tak je to ve finále prd). A okres Plzeň-město taky žádnej zázrak (i když bych nejel "sportovat" a jel na kole na "nákup"). Nedá se dělat to co chci dělat. :cry:

Hlavně chodit do kolbenek a nejezdit sólo po lesích. :vom: :vom: :vom:

A tak budu se slzou v oku zatím vzpomínat na únor, kdy se dalo aspoň jezdit v bahně po vesnicích za rozumných teplot a bez restrikcí. :roll:
Přílohy
IMG_20210220_121558_396.jpg
Tomas
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1215
Registrován: stř črc 12, 2006 20:17
Bydliště: Plzeň

PředchozíDalší

Zpět na Cykloturistika