Whitelist

dobré ceny, personál, slevy...

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Whitelist

Příspěvekod sobb » pát led 17, 2020 0:36

Asi trochu vzdálené téma, ale pochvala finskému výrobci Savotta. Řešíme pár věcí ohledně pulku a jejich customer service komunikuje, předává informace dále a prostě funguje příkladně :)
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Whitelist

Příspěvekod sobb » úte led 28, 2020 22:31

Toto je sice už méně autdór, ale pro nás to zádveřní stále celkem je - potřebovali jsme kvůli odjezdu na Sever zaplatit povinné ručení o dost dříve a získat novou zelenou kartu (údajně je nezbytné ji s sebou mít fyzicky, alespoň vloni mi tak tvrdili). Jako první mě šokoval klientský servis ČPP, kdy odpověděli v neděli večer. To se mi ještě u žádné podobné instituce nikdy nestalo. Dále už jen pochvala za rychlé vyřešení (je to na generování pojistky moc brzo, ale nějak to zvládli - přece jen chtějí moje peníze, že ano) a zelená karta přišla opravdu obratem.
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Whitelist

Příspěvekod apuka » úte led 28, 2020 22:55

sobb píše:zelenou kartu (údajně je nezbytné ji s sebou mít fyzicky, alespoň vloni mi tak tvrdili)
Ano, to je jeden ze tri povinnych dokladu pri rizeni auta (+ridicak a doklad totoznosti) v cele Evrope (i u nas). Je to tak (i u nas) uz hodne dlouho - i kdyz Vy jste se to v autoskole jeste neucili :wink:.
Bacha na to, ze v nekterych krajinach (nevim jak tam na Severu) kdyz jej pri kontrole nebudete mit (zapomenete, ztrata, zniceni, ...), krome pokuty (ktera na Vas bude skoro jiste cekat vsude) musite pred dalsi jizdou zaplatit pojisteni (nove) nebo si zjistit zaslani duplikatu. Do te doby mate odstavene auto...
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Whitelist

Příspěvekod sobb » úte led 28, 2020 23:14

Když jsem dělala autoškolu a měla první vůz, tak to holt jinak než s papírovýma dokladama nešlo, jak to bylo s povinným ručením si už nepamatuju, jak to tehdy fungovalo nebo nefungovalo :)

Ale když jsem to zjišťovala kvůli dřívějšímu odjezdu loni, tak mě docela dost překvapilo, že i v 21. století prošpikovaném informačními technologiemi, je papírová verze ještě opravdu nezbytná. Zvlášť v Evropě, kde si i blbý pokuty či poplatky za mýtné posílaj sem a tam, ale zjistit povinné ručení je asi problém :roll:
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Whitelist

Příspěvekod pavproch » úte bře 17, 2020 12:16

Palec nahoru pro naši místní dědinskou hospodu, odkud už roky bereme (chuťově výborné) jídlo do "kýblů" (jídlonosičů). O víkendu Bureš zakázal provoz, tak pan vedoucí to zavřel a do "menu" na svém webu napsal, že zavřeno a nevaří. V pondělí sme mu (asi nejen my) volali, esli to platí i pro jídlonosiče (které jsou prozatím povoleny). Pan vedoucí si to rozmyslel a neska už byl (opět mňamézní) oběd v kýblu. Díky!
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28129
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Whitelist

Příspěvekod apuka » úte bře 17, 2020 13:43

Sice trochu opozdene, ale stejne musim pochvalit Direct Alpine.
Manzelka si koupila primaloftovou bundu od nich na nemeckem e-shopu. Bunda prisla, moc se ji libila jako mozna nahrada stare Klimatexove primaloftky. Jenze... Bylo to asi site v patek pozde odpoledne a vystupni kontrola asi zrovna byla na svacine... Na jednom boku dole to odstavalo kvuli ujetemu siti (melo to byt cca symetricke s druhou stranou, ale tady byl uhel silne jiny), jakoby tam byl tenisak,na te same strane se povedlo do "vzoru" prositi nabrat primaloftu vic tak, ze vypadalo, jakoby mela nahore o jeden prs vic, navic "hlavni ozdobny" dvojity sev byl od soubezneho daleko. Proste funkcni, ale oblecene na ni to vypadalo fakt hnusne.
Ona novou bundu potrebuje a doted si nic nenasla, co by ji sedelo, bundy od DA jako jedny z mala sedi dobre. Vymenit v e-shopu uz neslo, byl to posledni kus v jeji velikosti. U nas to jeste slo koupit, ale za plnou cenu to nemelo smysl, to by si uz radeji koupila Arcteryx Atom AR za mirne nizsi cenu.
Napadlo me to nafotit a napsat do DA (i s par poznamkami, co jsme se posledni dobou vicekrat setkali s horsim sitim u jejich vyrobku v obchode). Nechali si bundu poslat, uznali, ze je to blbe a poslali novou.
Sice se ukazalo, ze ty dva problemy s odstavanim asi budou castecne zpusobene i "designem" prosivani a vzoru, ale kdyz je to usite presne, jak ma, tak je to OK, kdo nevidel ten zmetek si toho ani nevsimne.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Whitelist

Příspěvekod scinkk » čtv bře 26, 2020 16:45

Nevim kam to dat, dneska jsem zachytil info ze by prabos mel spustit nejaky online konfigurator na vyrobu bot na miru
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

Re: Whitelist

Příspěvekod pavproch » pát kvě 15, 2020 13:20

Pochvala pro RudyProject CZ, pí Koňáková. Na svoje (dvoje) snad 15let staré brejle Perception (sluneční, odklápěcí, pod tím dioptr vložka) sem (už zase) sháněl náhradní (výměnné) packy na nos a za uši a bezproblema, ráno sem jim napsal a fčíl už sou zaplacené ND na cestě ke mně. Kuju, tak to ma byť!
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28129
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Whitelist

Příspěvekod pavproch » pát zář 18, 2020 14:00

Pochvala pro VSE (Východoslovenská Energetika - beru od nich elektřinu v tom svojem bejváku v ta3) - komunikují mailem, rychle, flexibilně (což ještě dneska není zvykem): fčera mi od nich přišlo mailem vyútování za poslední rok, přeplatek asi 7 tojro a že mi pošlou složenkou + rozpis měsíčních záloh na příští období. Sem jim na obecný mail info@vse napsal, že chcu, aby ten přeplatek započetli jako zálohu a že chcu změnu těch záloh (místo 11x měsíční jedna na celý rok dopředu mínus ten přeplatek). Neska odpověděli, že ano, že souhlasí. Tak to ma byť. :prayer:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28129
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Whitelist

Příspěvekod pavproch » úte zář 29, 2020 17:42

White pro (online) prodejnu nábytku Trend v BpH.

Jak píšu vedle, že sem doma fpodvečer šaškoval se skijoffkama, tak ještě předtím sem doma musel šaškovat s nářadím a tak.

Byl sem totiž donucen objednat nový jídelní stůl a šest židlí k němu (stávající se už přestaly líbit, i dyž furt ešče i po 20-ti letech bydlení byly funkční) a neska nám to dovezli (na hodinu přesně, jak avizovali).

Naprosto korektní a rychlá domluva s nima ve všem, výroba na zakázku prakticky přesně v termínu, ceny vysoké ale suprkvalita provedení tu třicku NAPROSTO ospravedlňuje.

Vřele doporučuju. :supz:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28129
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Whitelist

Příspěvekod mike » úte zář 29, 2020 17:48

Kdyz neco doporucujes, tak bys to aspon mohl napsat citelne. Ja jsem teda BpH vylustil, ale jen proto, ze z vychodni Moravy pochazim.

No a taky bys sem mohl dat fotku (nabytku, ne svoji ;-)), at sami vidime, co dovedou.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Whitelist

Příspěvekod pavproch » úte zář 29, 2020 18:02

Fotka je moc práce. Zítra sa zkusím přesvědčit to udělat.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28129
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Whitelist

Příspěvekod pavproch » úte zář 29, 2020 18:03

pavproch píše:White

Pochvala pro VSE (Východoslovenská Energetika - beru od nich elektřinu v tom svojem bejváku v ta3) - komunikují mailem, rychle, flexibilně (což ještě dneska není zvykem): fčera mi od nich přišlo mailem vyútování za poslední rok, přeplatek asi 7 tojro a že mi pošlou složenkou + rozpis měsíčních záloh na příští období. Sem jim na obecný mail info@vse napsal, že chcu, aby ten přeplatek započetli jako zálohu a že chcu změnu těch záloh (místo 11x měsíční jedna na celý rok dopředu mínus ten přeplatek). Neska odpověděli, že ano, že souhlasí. Tak to ma byť.


Ditto SPP (beru od nich plyn - není to ještě SK "státní" firma?) - jen jejich odpověď (stajně pozitivní a vstřícná jako VSE) trvala ne jeden ale tři dny. :supz:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28129
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Whitelist

Příspěvekod mike » úte zář 29, 2020 18:04

pavproch píše:Zítra sa zkusím přesvědčit to udělat.

Predem se uprimne desim :twisted:

(a jestli se misto onanistickych sebecitaci nenaucis konecne delat odkazy, tak te dam na Blacklist #-o :twisted:)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Whitelist

Příspěvekod pavproch » stř zář 30, 2020 17:33

Sem tu myšlénku donesl ve škebli celých 24hodin ...

DSC_0001.JPG
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28129
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Whitelist

Příspěvekod mike » stř zář 30, 2020 19:21

Ted se jeste naucit fotit... :twisted:

Nevypada to spatne. Zidle nejsou muj styl, ale stul se mi libi a vypada solidne. To je masiv nebo dyha?
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Whitelist

Příspěvekod pavproch » čtv říj 1, 2020 6:50

Masiv - nejen deska ale i nohy.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28129
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Whitelist

Příspěvekod mike » čtv říj 1, 2020 17:07

Nohy snad ani jinak nejdou, ne? :) Ale jo, vypada to dobre, ted jeste napis vylusteni tajenky, at ten kram najdou i nevychodnari ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Whitelist

Příspěvekod pavproch » čtv říj 1, 2020 17:25

Bystřice pod Hostýnem
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28129
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Whitelist

Příspěvekod pomasko » čtv říj 15, 2020 18:17

Pochvala e-shopu https://www.monturashop.cz/sk/ za rýchle a bezproblémové vybavenie reklamácie - odlepujúca sa podrážka na topánkach Montura Sound (niekde vo vedľajšom vlákne som o tom aj písal), vybavené vrátením peňazí.
Uživatelský avatar
pomasko
nováček
nováček
 
Příspěvky: 49
Registrován: pon srp 14, 2017 16:16

Re: Whitelist

Příspěvekod Pr3d1t0r » sob říj 17, 2020 17:04

Musím pochválit kostnatyho ptaka za jeho přístup k servisu. Manželky 7 let stará Beta se dole u zdrhovadla rozlepila. Bez velkyho ptani udělali požadavek na servis a já zaslal bundu do Švýcarska kde to zadarmo opravili a zaslali zpět.
Pr3d1t0r
nováček
nováček
 
Příspěvky: 109
Registrován: pon kvě 11, 2009 17:09

Re: Whitelist

Příspěvekod pavproch » čtv lis 5, 2020 12:23

White pro granex.cz (a zároveň 3x black pro heureku): sem do firmy na heurece objednal 2 kanistry s modrou vodou do ostřikovačů, úspěšně sem se proklikal až k platbě kartou na heurece a ta z neznámého důvodu neproběhla (to je ten první black). Následně mi přišlo potvrzení objednávky z granexu ale na 1 sud! (druhý black pro heureku) a třetí black - ta objednávka byla bez čísla... taxem do teho granexu hned volal, pán objedávku i bez čísla našel, ochotně změnil počet sudů i způsob platby na dobírku. :prayer:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28129
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Whitelist

Příspěvekod pavproch » čtv lis 5, 2020 12:27

Btw, ta objednávka na heurece v IE11, sem to následně zkoušel i v Chromu a ditto, nenačte do koše víc než jeden sud... platbu sem ale už rači nezkoušel.

Takže problém v sexshopu, ne v prohlížeči.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28129
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Whitelist

Příspěvekod apuka » čtv lis 5, 2020 12:54

Pr3d1t0r píše:Musím pochválit kostnatyho ptaka ... Bez velkyho ptani udělali požadavek na servis a já zaslal bundu do Švýcarska kde to zadarmo opravili a zaslali zpět.
Jen tak me zajima, kolik Te stalo to zaslani? A neotravoval Te nekdo se clem/DPH? Svycari nejsou v EU a ja jsem zaplatil za knihu, kterou jsem si objednal v nemeckem internetovem antikvariatu ale knizka byla fyzicky v jednom svycarskem (ne ze by o tom byla nekde zminka...), takze me to vyslo jeste pulku ceny navic :twisted:.

Jakoze je jasne, ze kdyz bunda slouzi dobre, tak takova castka je furt lepsi nez si koupit novou.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Whitelist

Příspěvekod Pr3d1t0r » pát lis 27, 2020 19:02

to apuka: Bundu jsem zaslal českou poštou za 250 Kč jako zasílku se zbožím ( nepodléhajicím procelení) do 25e a do průvodního listu jsem zapsal, že se jedná o bundu určenou k opravě a bude zasláno zpět. Nikdo mě neotravoval a zpět bylo zasláno přes dhl.
Pr3d1t0r
nováček
nováček
 
Příspěvky: 109
Registrován: pon kvě 11, 2009 17:09

Re: Whitelist

Příspěvekod aksam » stř pro 16, 2020 19:07

Pochvala pro Skiservis Jaglarz v Opavě za precizní opravu a servis lyží, teď ještě by to chtělo trochu sněhu, ať se může vyrazit do volného terénu...
aksam
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1240
Registrován: čtv srp 4, 2011 6:43

Re: Whitelist

Příspěvekod mike » pon úno 1, 2021 22:19

Kosik.cz za pristup ke stiznostem. Objednal jsem si maso, maji ho zavakuovane od dodavatele. Obal zrejme pri baleni tekl, a tak ho nejake pako u nich zabalilo jeste do mikrotenoveho sacku. V tom byla krev a kdyz jsem z nej ten puvodni vytahnul, obal se roztrhnul ve svu (asi se nepovedl) a maso vypadlo. Slusny bordel, ale maso zkazene jeste nebylo, a tak jsem ho umyl a normalne pouzil.

Napsal jsem jim to do hodnoceni nakupu s tim, ze nechci zpatky penize, ale ze mne to fakt nepotesilo. Prisla odpoved, ze se omlouvaji a vrati mi plnou castku a jestli jim nemuzu poslat fotku toho obalu. Vytahnul jsem tedy obal z kose, vyfotil a poslal opet s tim, ze penize zpatky nechci a jestli mi chteji dat nejakou kompenzaci za potize, tak at je pripisou jako kredity. Prisla odpoved, ze se jeste jednou omlouvaji a pripsali mi celou castku. Ne uplne malou (a pak ze neni obed zdarma ;-)).

Za mne dobry, chybu muze udelat kazdy, ale pak se ukaze, jak se ni postavi. Tohle je ukazkove.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Whitelist

Příspěvekod apuka » úte úno 9, 2021 11:31

Ortovoxu v Nemecku.
Manzelce praskla prezka na prsnim popruhu tri roky stareho batohu Ortovox Peak 42S. Je to hodne atypicka prezka, nejde jej nahradit bezne prodavanyma a jeste je primo nasunuta (samotna prezka, ne popruh) na "jezdce" na ramennim popruhu.
Poslal jsem v vcera ve 12:39 dotaz na strankach vyrobce pres webovy formular (nemaji tam uvedeny mail) s fotkou praskliny. Jsem se ptal, jestli je mozne si tou nich sehnat a kolik by to stalo.
Ve 13:17 uz jsem dostal zpravu, ze mi prezku posilaji, ze je uz "on the way"...

(Oslovil jsem i dovozce, to jsem zvedav, jestli a kdy odpovi.)

Edit: V patek, 12. uz byla prezka ve schrance (z Nemecka). BTW, dovozce se doted neozval.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Whitelist

Příspěvekod sobb » čtv bře 18, 2021 23:27

Pochvala pro fotogalerii Zonerama.
Dělali nějaká vylepšení, a s tím souvisela i změna, že se popisky nově zobrazovaly přímo ve fotkách, čímž bylo možné zobrazit větší fotografie. Ve většině případů to bylo OK , ale v určité části byly popisky díky "flekatému" podkladu špatně čitelné, jinde to zas porušilo celkový dojem fotky (tam kde bylo podstatné i popředí).
Technická podpora reagovala na e-maily velmi rychle, předala dále a dneska jsem si všimla, že to přehodnotili a popisky jsou opět dole pod fotkami :prayer: :smt023
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Whitelist

Příspěvekod pavproch » pon kvě 10, 2021 18:10

pavproch píše:Jaxe tady poslední rock či dva rozplývám nad hadrama od LaSportivy, jaxou příjemné na nošení.


Přidávám další poznatek - těnké třiko kr. rukávec do opravdu těplého pičasí - LaS Motion - neska odpoledne sem ho poprvé oblík a.... něco tak příjemného na těle sem už dlouho neměl. :supz: :prayer:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28129
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

PředchozíDalší

Zpět na Prodejny