Jak moc dáte na předpovědi počasí?

o všem možném, co se zrovna nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod apuka » úte črc 21, 2020 12:05

No jo, z balkonu pevneho baraku pekne, ale nekde na holem skalnatem hrebeni kilometre od nejblizsiho sestupu se koukat, jak se to vali ze vsech stran na Tebe (a pres Tebe), je o necem jinem :wink:
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod pavproch » pon črc 27, 2020 9:14

Chjo no, už ať to skončí... ráno dyž du práce hic žebych se pic, zpocený záda pod batůžkem, musím nosit funkční triko a v práci se převlíkat. Uź ať je baboleto nebo rovnou podzim, kdy to už bablněný (firemní) triko dá a nebudu muset dělat v práci striptýz.... :twisted:

A to zítra má být ještě mnohem hůř než neska.... blééééé.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28137
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod pavproch » stř črc 29, 2020 7:30

Se pro změnu zase trefili - na fčera večur slibovali bóřky a bóřky byly. Nijak extra silné, ale nějaké haluze to poshazovalo )sem viděl po cestě neska ráno polemlesemluokou3 do práce) ještě večer na chvíli vypadla elektrika - byla komplet tma. Pak to naskočilo. Ale neska od rána v práci zápasíme s aftermath - jedna fáze má jen slabých 150V a el. přístroje blbnou.... třeba na stropě mám fčíl parádní discotheque - 4 zářivky se jedna po druhé rozsvěcejí/zhasínají... :mrgreen:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28137
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod pavproch » ned srp 2, 2020 11:40

Z předpopičasí nemám vůbec radost, neska hic, v noci bóřky, pak dva dny scanec a chladno (hezky, konečně) a pak to má být zpět - peklo na zemi, třicky a tak minimálně do půlky srpence. Chjo no, jako obvykle, dyž pojedu na letní (pracovní) skoro týdenní pobyt v Pilzni, tak tam bude hic, že bych se pic. Už ať je baboleto nebo rovnou podzimek.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28137
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod pavproch » pon srp 3, 2020 9:11

Mno. Tentokrát sa netrefili a to tak, že dost.

Už několik dní z5 strašili vydatným deštěm v pondělí (i úterý). I fčerejší aladinův model (předpopičasí před zprávama na čété1) ukazoval tady u nás, že v šest ráno začně scát a před obědem už bude scát jaxfin.

Mno, a (prozatím) od rána ani kapka a převážně sfítí zoncna. :twisted:

EDIT (odpoledne): Prozatím stále úspěšnost předpovědi skoro nula (po obědě spadly asi tři kapky, ani zem to nesmočilo a už zase nechčije). Kéžby jim ta neúspěšnost vydržela ještě asi 3/4 hodiny, než dojdu polemleseloukou3 domů.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28137
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod mike » pát srp 14, 2020 17:03

Slusna bourka. Koukal jsem z okna a na travniku pred barakem stoji voda. Bydlim tu pres 10 let a jeste jsem to nevidel. To letosni 500 lete sucho nam dava fakt zabrat :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49289
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod pavproch » pát srp 14, 2020 17:46

Slibovali a ... bylo...

Sem byl neska celý den za kniplem - přes 600km skrz respubliku od západu až dom. Od rána bylo šedivoa protivně dusno )zaplapanbu za klimu v autě) a pak to spadlo.... mezi Mohelnicí a OLM byla taková bóřka, že místama/chvílema i šedesát (na dálnici!) bylo privelmi rýchlo.... :twisted:

A bylo tam i jedno rozflákaný auto, naštestí jen plechy, ale zato dost...
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28137
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod pavproch » pát srp 14, 2020 17:53

Tosem zvjedaff, rosničky slibujou že po dnešních bóřkách by zítra ráno (snad až do oběda) mělo být nescavo = bajkovatelno, po týdnu na služebce se už těším, až pokroutím nohama...
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28137
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod karaya1 » pát srp 14, 2020 17:54

Tady to teda už ztratilo sílu, déšť sice poměrně hustý, ale nic přívalového, ani poryvy větru (takže jsem rajčata z balkonového piedestalu sundával zbytečně). Ale tohle
pavproch píše:mezi Mohelnicí a OLM byla taková bóřka, že místama/chvílema i šedesát (na dálnici!) bylo privelmi rýchlo....

mi připomnělo bouřku před třemi lety, kdy jsem v Brně u áááček přes pět minut stál, protože auto pár metrů přede mnou bylo vidět jen jako slabá silueta - a stáli všichni, první odvážlivci se až po těch pěti minutách rozjeli krokem...
karaya1
účastník
účastník
 
Příspěvky: 680
Registrován: pon kvě 14, 2007 12:16
Bydliště: Brnéčko

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod apuka » pát srp 14, 2020 18:15

pavproch píše:byla taková bóřka, že místama/chvílema i šedesát (na dálnici!) bylo privelmi rýchlo
Uz jsem to na OF davneji dal - onehda jsme jeli dalnici od Innsbrucku na zapad do CZ. Celou dobu jsme v v Rakiusech a Nemecku jeli ve stejne bource, skoro az do Vidne. Mezi Kufsteinem a Rosenheimem automaticke tabule snizili na dalnici rychlost na 40km/h - ale vsichni jsme jeli max 20km/h, protoze nebylo na tri metry videt zadni mlhovky auta pred sebou... A to tu dalnici tehdy jeste opravovali, tj. se jelo prikazanou stridavou jizdou (proste se dve auta, hlavne nakladak nebo dodavka v levem pruhu a osobak v pravem vedle sebe nevesly, takze zadne predjizdeni).

Ale nejlepsi prutrz jsem zazil jako maly na lodi uprostred Cerneho more. Svitilo slunko, stali jsme s brachou hned vedle sebe u bazenu, najedniu obloha zcernala a spustila se voda tak, ze jsme s brachou nevideli jeden druheho (ani ne na pul metru). Vubec nikdo tam venku na palube se nepohnul, jen stal na desti, protoze nebylo jasne,mkde je zabradli a kde vnítrek.prselo jen asi pet minut a prestalo rychle jak to prislo - a na sikme palube (kvuli odtekani vody za bourky z lode a ne dovnitr) se valila deseticentimetrova voda.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod apuka » pát srp 14, 2020 18:28

Jinak me tady v Otztalu hrozne stve predpoved - jeste po snidani hlasi bourky v 14 nebo 12 nebo 10 (vcera a dnes) a dalsi hodiny taky. Podle toho se vyberu na vylet - napriklad vcera jsem puvodne chtel na Hangerer, jenze se tam dve hodiny slape po bocnim hrebeni doceka osamele hory skoro az na vrchol a potom to same zpet. Coz nehi idealni tura do bourky... tak jsem sel jinam, plan B. A i tam kdyz jsem vysel nahoru tak, ze jsem uz videl na konec udoli, tak vypadalo, zese za chvili pusti Ragnarok, tak jsem to taky otocil a sel jeste jinam (okamzity plan C). Nakonec kazdy bozi den na mne spadlo par malinkych kapek, nepromok jsem nevytahl ani nahodou, jen dvakrat plastenku na batoh (zbytecne). A kdyz jsem se po navratu kouknul na aktualni predpoved na dany den, tak vzdyuz to zmenili, ze prset bude az nekdy vecer...

Ja jsem se koukal na Meteoblue, Bergfex, Alpenverein a mistni infokancelare - vsichni maji data ze stejneho zdroje, ZAMG Innsbruck. Ale i jine zdroje predpovidali nestale pocasi v celych Alpach a ze se chysta velka zmena - jen nikdo nedokazal odhadnout, kdy ta zmena prijde :twisted:
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod mike » pát srp 14, 2020 18:41

Taky napad jet do Alp, kdyz je takhle nestabilni pocasi. Meteoblue ma na dnesek stredni predictability, coz je fakt spatne, jelikoz pouzitelna je jen vysoka a velmi vysoka. Zrovna ted se jim ale nedivim, ve vzduchu je spousta vody, k tomu teplo a nic moc tlak. Lokalni bourky se moc predpovidat nedaji, na to je holt potreba sledovat mraky a zavcas to otocit.

Vyhled taky nic moc, dalsi tyden nevypada, ze by se pocasi ustalilo.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49289
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod apuka » pát srp 14, 2020 20:51

To vis, ne kazdy si muze dovolit odejit z prace na dva tydny, kdy se mu zachce... :evil:

Jeste zacatkem kvetna nas bylo 6, potom odesel nas sef v USA z tydne na tyden, potom na dva mesice se vytratil kolega z Nemecka na "faterskou" dovolenou, dalsi sel do duchodu, takze jse skoncili v polovicni parte. Prace naopak pribudlo tak dvojnasobne, protoze se za mesic a pul oddelujeme od korporace a musi se vsechno (servry, sluzby) fyzicky oddelit a takto zprovoznit. A pro jistotu se ve stejnem case pripojuji tri nove zavody ze stareho systemu na nas. Vzhledem k rozsahu systemu a mnozstvi uzivatelu to neni zadna sranda.
A ted si rekni, dalsi dva tydny bude perfektni pocasi, jdu na dovolenou, vy to urcite zvladnete vsechno ve dvou misto v sesti... Takze kdyz se vratil ten z otcovske, sel na dovolenou kolega z Cech, po nem ja a po mne zbyly Nemec. Potom dva mesice asi nepusti nikoho, je treba zabezpecit chod produkce pri vsech tech akcich.

S tim pocasim je problem, ze tu vubec nejde o lokalni bourky. Skoro v celych Alpach je to podobne. Ve vetsine Rakiuska, ve Svycarsku a ich na Severu Italie.
Navic "sledovani mistnich mraku" je taky na nic, protoze se nakonec spravaji jinak, nez by mely. Jak jsem psal, asi 3 km pred sebou jsem videl, jak rostou cerne mraky - na hlavnim hrebeni, ale i vsude kolem az do desitek km daleko (dal uz jsem nemel sanci videt) A slevalo se to dokopy, zacalo i pofukovat a bourka "byla citit"ve vzduchu - nakonec se ale vsude mraky castecne rozpustily nebo z nich spadlo bud nic nebo par kapicek. Az vecer...
Proste situace, kdy do ted vzdy vsude jasne zacalo bourit nebo alespon lit max. do pul hodiny se necekane naprosto zmenila. Opakovane nekolik dnu. I mistni znalci jen krouti hlavami. Dokonce i lanovku na vrchol kvuli tomu nespustili - az odpoledne, kdy se vsechno zmenilo.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod mike » pát srp 14, 2020 22:36

Lokalni jako opak frontalnich. Lokalnich muze byt spoustu, ale kde a kdy presne se moc predpovedet neda. Dneska to bylo u nas. Ze bude bourek spousta predpovedeli, ale kdyz si porovnam Aladina a meteoradar s blesky, tak to vypada uplne jinak. Coz jim nevycitam, konstatuju. V Alpach je to jeste horsi, protoze zalezi na terenu, to zadny model nepodchyti. Kde byvaji nejcasteji bourky ti mozna reknou mistni. Tady to ale neni zarucene a letos je pocasi uplne jine, nez v minulych letech.

Si nestezuj, ja jsem ted zmenil praci a prisel o veskerou dovolenou nastradanou jeste z minuleho roku. Protoze jsem si ji nemohl vybrat, musel jsem delat az do konce. Sice mi ji proplatili, ale radej bych si ji vybral.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49289
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod pavproch » sob srp 15, 2020 11:39

pavproch píše:Tosem zvjedaff, rosničky slibujou že po dnešních bóřkách by zítra ráno (snad až do oběda) mělo být nescavo = bajkovatelno, po týdnu na služebce se už těším, až pokroutím nohama...


Pokroutil sem, předpopiča nekecala, od rána je sice dusno a lehce zamrčeno, ale tři hodiny sem kroutil nohama bez poscání. Fčerejší bouřky a scance byly silně lokalizované, během výletu ("za chalupou" - hřeben od Soláně na západ) sem snad 4x přejížděl z totálních sraček (po fčerejším scanci) do téměř vyprahla a naopak.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28137
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod pavproch » čtv srp 27, 2020 13:46

To sem zvjedaff: na zítra ráno rosničky rosničkujou 7-10st C a jasno. Oach, konečně bude při polemlesemloukou3 do práce pocit "podzimek".

Pokud teda dojdu, pravé (operované) kuleno po dvou dnech klidu od injekce neska ráno dostalo sportovní zátěž a vůbec, ale vůbec se mu to nelíbilo/nelíbí..... :twisted:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28137
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod apuka » čtv srp 27, 2020 15:02

@PP: Vis, ze jsem myslel na Tebe, kdyz jsme se vraceli v sobotu z Jizniho Tyrolska? Jsem si rikal, ze bys chrochtal blahem drtivou vetsinu dne - zima, bourky, prutrze, kroupy, vitr. Idealni pocasi na Tve prochazky :lol:

Teda, zastavili jsme se za Reschenpassem u obchodu, ja jsem zustal u auta, zbytek sel nakoupit neco na cestu a nanuky. Najednou se zatahlo, spadlo par kapek, tak jsem zalezl do auta a zaclo to: prutrz krup (vody ani moc ne), tak jako nehet palce na rukou. V aute se to rozlehalo, ze jsem zacal mit strach, ze mi to totalne zdemoluje auto. Jako by nekdo velkym kladivem mlatil do plechu cloveku nad hlavou - nebo si strcit hlavu dovnitr bubnu metaloveho bubenika. Bylo to fakt priserne, neskutecny hluk. Ty kroupy padaly s velkou rcyhlosti, ze zeme po dopaduy odskakovaly i 2-3 m daleko a skoro 1,5 vysoko, az narazely do bocnych oken auta.
Trvalo to nejakych 10-12 minut - potom prestalo, za minutu se kroupy roztopily na predtim rozpalenem asfaltu. A prisla rodina, ty jen videli, ze trochu poprselo, o kroupach nic, v pohodicce si sedli, dali si nanuka - a ja jsem je ledva slysel, jak jsem mel v ucho zalehlo.

Jinak z Reschenpassu tech skoro 900 km jsme jeli bud v desti nebo po desti - az na usek od Breclavi do OV, kdy prsalo jen misty a kratce. Coz zpusobilo, ze kdyz lilo, jsme jeli (na dalnici) tak 60-80 max., kdyz nelilo, tak byla prikazana rychlost na el. znackach mezi 100 (kde prave lilo) az 60 (kde bylo uz po desti) km/h. Nejlepsi na tom bylo, ze vzdy, kdyz prisla znacka konec zakazu, tak to bylo par set metru potom, jak zacalo zase lit.
Takze jsme do OV dorazili skoro o pulnoci.

Jsem se potom (i pritom) dival na radarove snimky - stihli jsme zacatek frontalni bourkove oblasti, potom jsme ni prochazeli, pred nama asi 100 km byla dalsi, oba znacene jako extremen silne destive a nekde pred Salzburgem se najednou nejak spojily v jednolitou oblast, nastesti zrovna kolem nas s mensi intenzitou deste, kus za nama i pred nama byly na mape hodne zajiave barvy...

BTW, jsme jen poslouchali v radiu - v Otztalu se sesunul svah na hlavni silnici a uzvarel turisty, u Ginzlingu (Zillertal) se sesunul svah na hlavni silnici, desitky/stovky aut zustali uveznene na nejakou dobu, nekde na stredojihu A se neco sesunulo, kolem Vidne extremni lijaky. A do toho silene fronty (myslim, ze az 10 hod cekaci doby) ze Slovinska do A kvuli nutnosti vyplnovani formularu (az uzavreli Karavankentunel) a jeste i Tauerntunel se nakonec uzavrel.
Proste zabava pro cestujiciho na vlastni pest :lol:
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod WDSNV » čtv srp 27, 2020 20:32

Sleduji pravidelne pocasi protoze muj tata je meterolog :mrgreen: ](*,)
WDSNV
nováček
nováček
 
Příspěvky: 89
Registrován: čtv srp 20, 2020 9:20

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod pavproch » pát srp 28, 2020 7:27

Co se stupňů týče, trefili se, dyž sem vycházel, ukazovalo to 9, slunko taky bylo/je. Ale podzimní (čerstvý, studený) feeling byl enem ve stínu / v lese, na slunku ešče ne. Škoda, no. Kuleno to s protestama dalo.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28137
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod apuka » pát srp 28, 2020 13:42

Toto jsem dal puvodne omylem do cyklopokecu....

Ted me kolegove normalne odstavili asi na deset minut. Chystam nastaveni tiskarny v kanclu nekde u Houstnu v USA. Pozadoval jsem udaje o velikosti papiru v podavacich atd. Na to mi odpovedel kolega z Nemecka, ze mi posila jen, co si mysli, protoze kancelar je momentalne uzavrena kvuli Laure.

Deset minut trvalo, kym mi doslo, ze to neni nejaka nakazena ci co zenska z kanclu v USA ale ze to tam "jen" profici hurikan Laura a jsou tam velke evakuace. :toimonster:
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod pavproch » pát srp 28, 2020 13:45

Sem Ti to teda ftym kyklopokecu smáznul, no.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28137
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod apuka » pát srp 28, 2020 15:13

Diky - ja jsem si to smaznul pres to tlacitko, ale asi to neproslo, jak jsem si myslel... Uz jsem to nekontroloval dal. :oops:.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod pavproch » pon srp 31, 2020 9:01

Podzimek je tady! Konečně....

Sem neska ráno musel po příchodu do práce v kanclu klimu přepnout z režimu "chlazení" na režim "topení" ..... :supz:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28137
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod pavproch » úte zář 1, 2020 9:42

Ha! Dyž předpopičají konec světa, tak jim to dycky vyjde, neska se ale na chvíli netrefili - mělo scát od noci nonstop až do večera, ráno ale ca na hodinu (= akurváth na polemlesemloukou3 do práce) přestalo - pravda, posledních 100m sem dobíhal s deštníkem nad hlavou - a od té doby zase a furt rube. Toto teda neska hezky vyšlo. :supz:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28137
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod pavproch » pon zář 7, 2020 12:55

Předpověď na úterý

Počasí v noci (22-07):
Většinou jasno, v údolích postupně místy mlhy. Nejnižší noční teploty 7 až 4 °C. Slabý proměnlivý vítr do 3 m/s.


Žeby zítra ráno první jinovatka polemlesemloukou3 do práce? Kéžby....

RDIT: Ale na Nair (po půlroce třička s kr. rukávecem) to už bude i bez jinovatky....
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28137
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod pavproch » pon zář 14, 2020 11:59

No ty woe. Ráno polemlesemloukou3 do práce bylo docela příjemně, od tý doby sedím v kanclu (pod zapnutou klimou) a datluju. Fčíl sem vylezl na dvůr (J strana, peče tam slunko a vzduch se ani nehne) a... to bylo jak vlízt do vysoké pece. Brrrrr, čebrenec hadra. To je teda peklo, už ať je zase ráno nebo podzimek (= chladněji).
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28137
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod pavproch » pát zář 18, 2020 8:39

Na dnešek ráno slibovali vosum (plus) a bylo pět (plus). A zoncna. Joj, to byla křasna vycházka (velkou oklikou přes kopec) polemlemeloukou3 do práce. A zítra ráno by to mělo poprvé letos křupat pod nohama, teda chtěl bych bajkovat, takže pod pneumatikama. Ejchuchuchu!!
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28137
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod mike » stř zář 23, 2020 18:53

Neco pro pp: Metr sněhu a pád teplot. Do Evropy se žene ledový arktický vzduch

Njn, tak hlavni hreben Alp je pro letosek zabity, takze jedine Karnske Alpy a Dolomity v rijnu a tam nas stejne nepusti kvuli koronaviru :?
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49289
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod Zdéňa » stř zář 23, 2020 19:54

Já pořád věřím, že tu Itálii nezavřou.. ještě dva týdny. Ale jo no.. už přemýšlím, jak kdyžtak strávit ty dny volna u nás.
Uživatelský avatar
Zdéňa
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 1487
Registrován: pon srp 25, 2008 11:47
Bydliště: Příbram, práce v Praze

Re: Jak moc dáte na předpovědi počasí?

Příspěvekod pavproch » čtv zář 24, 2020 6:59

Já už o té ohlašované změně vím pár dní z předpopičasí ale nechtěl sem být zase za nedočkaffce, dybych to tu psal, takže kuju ... a nedočkavec nejsem ani trochu... __II
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28137
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

PředchozíDalší

Zpět na Pokec