Stížnost

o všem možném, co se zrovna nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » pát bře 13, 2020 0:29

Jj, mezitim uz jsem tuhle nabidku dostal.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod Olchor » pát bře 13, 2020 8:27

Kapky se tuším jmenovaly Pamycoin.
Problémy vznikají jejich řešením.
Olchor
účastník
účastník
 
Příspěvky: 999
Registrován: úte kvě 12, 2009 7:38
Bydliště: Blansko

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » pát bře 13, 2020 17:26

Pamycon. Nakonec jsme se dohodli na celkovych ATB a podle dnesniho stavu to vypada na dobry napad. Tak blbe mi uz dlouho nebylo... Ach jo, vsichni maji koronovirus, jen ja si musim poridit nejaky hnus, po kterem mne boli nos tak, ze jsem si musel vzit prasek proti bolesti, abych usnul #-o
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod apuka » sob bře 14, 2020 10:48

Manzelka rikala, jak mnoho jejich znamych v CZ i SK stezovalo (uz i pred koronou v Evrope), ze tuto zimu meli nejakou "zvlastni rymu", uplne jinou ako normalne, znacne neprijmnejsi. A v mem okoli jsem si toho taky vsiml, nekteri kolegove nadavali - nastesti vetsina jich zustala na HO doma.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » sob bře 14, 2020 21:46

Tohle neni ryma. Jednak skoro nesmrkam, nemam ucpany nos a jednak je ryma virova a na tohle zda se ATB zabraly. Nos boli tak o 90 % min a uzlina uz taky odpuchla. Bakterialni zanet nosohltanu, obcas jsem to mival, ale obvykle to byla za 3 dny pryc. Tohle se pomalu rozbihalo pres tyden a nakonec mne to uplne slozilo. Z poslednich 24 hodin jsem spal aspon 20 a potil se jak zvire. Ted konecne nemam horecku, ale stejne zanedlouho zas odpadnu. Marne vzpominam, kdy mne naposled neco takhle zrusilo, asi chripka (prava) tak pred 10 lety...
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » ned bře 15, 2020 17:29

Tak uz jsem zjistil, co mi je. Zanet dutin. Asi jsem to nikdy nemel (mozna jako dite, to si nepamatuju) a netusil, ze je to takova ohavnost ](*,)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod ratel » ned bře 15, 2020 22:01

Loni jsem toto mel 3x, Pak tomografie, ORL a FESS ( laparoskopie - cisteni nosnich a celnich dutin plus rovnani nosni prepazky v narkoze). Ted se mi dycha o moc lip. A naucil jsem se proplachovat si 3x denne nos solnym roztokem. Doporucuju.
Uživatelský avatar
ratel
účastník
účastník
 
Příspěvky: 638
Registrován: ned led 5, 2014 21:48
Bydliště: pod Ondřejníkem

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » ned bře 15, 2020 22:05

TVL, nestras :? Ja dycham uplne normalne, nemam zadnou rymu, akorat ty dutiny jsou asi ucpane a nemuze to ven. Jo, proplachuju nos Vincentkou a trochu to pomaha.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod ratel » ned bře 15, 2020 22:10

nic to neni, nejlepsi je na tom kdyz ti 2 dny potom vytahnou z nosu asi pulmetrovou tkanici, kterou tam nacpali pri operaci kvuli krvaceni.
Uživatelský avatar
ratel
účastník
účastník
 
Příspěvky: 638
Registrován: ned led 5, 2014 21:48
Bydliště: pod Ondřejníkem

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » ned bře 15, 2020 22:20

:) jsou veci, bez kterych se obejdu ;-) Hele, ja na rymu fakt netrpim, v podstate ji vubec nemivam. Myslim, ze tohle souvisi s tim, jak se dava dohromady imunita po infekci od klose.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » úte bře 17, 2020 18:33

Něco je špatně. Hodně špatně.

Časově náročné úkoly na člověka vždycky spadnou v době, kdy na ně nemá čas. Fčíl, jak je zákaz přemisťování a nemožu jezdit po služebkách a vůbec kmitat jak nadmutá koza nad 15-tima věcma najednou (čti: čili sedím v kanclu u PC a "nudím se"), mi v mailu přistálo asi 150 stran technického návodu k jednomu našemu stroji (soustrojí) v češtině, abych to přeonačil do ingliš. To opravdu není normální.

Btw, turkgliš, to soustrojí pude k Tayipovi.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28127
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » úte bře 17, 2020 19:38

Neboj, to je jen klid pred bouri ;-)

Google Translate to zvladne, ne? ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » sob bře 21, 2020 19:19

mike píše:Ach jo, vsichni maji koronovirus, jen ja si musim poridit nejaky hnus, po kterem mne boli nos tak, ze jsem si musel vzit prasek proti bolesti, abych usnul #-o

Aby mi to nebylo lito, tak aspon vypadam jako Cinan. Nos opuchnul, pak se pridal oblicej okolo i ocni vicka. Nikdo netusi, co to je, ale konecne se to zacalo lepsit a dneska uz to mozna pujde i bez prasku proti bolesti.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod apuka » pon bře 23, 2020 14:37

Stezuji se na to, ze vsichni jsou doma a pracuji (v lepsim pripade) pres internet.
Do firemni site pouze pres jejich VPN - jenze ta byla dimenzovana na max. 30% potencialnich moznych uzivatelu koncernu, ted ale pres nej dela cca 90-95%... Pridali servry, ale...
No a rychlost prace: pomaly internet+VPN (dalsi spomalovac)+spousta tasku, kde se na pozadi spousti Word/Excel, ktere jsou ted na cloudu ](*,), tj. otevreni okna je na coffey break....
:evil: :twisted: :axe:
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » úte bře 24, 2020 14:27

(Asi) si stěžuju sám na sebe a svoji blbost.

Minulý týden sem měl k chlapům fpráci řeč: než cokoli v kterýmkoli sexshopu objednáte, ověřte si napřed telefonicky, že fungujou, dyž sou fčíl ta omezení. A hned nato sem objednal bez ověření na hudy.cz to expediční žrádlo. Potvrzení a faktura mi přišly do mailu meteleskumbleskum a.... jinak od té doby nic, "vyřizuje se"... se fsadím, že mají zavříno. Sem prostě sklerotický starý blb, no.

:oops:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28127
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod apuka » úte bře 24, 2020 16:43

Myslim, ze HUDY jako eshop funguje dal. Jen to bude trochu pomalejsi, predpokladam min lidi, prace pujde pomaleji, pokud se rozhazeji objednavky jeste stale na kamenne prodelny, tam zase bude asi spozdeni, atd. A hlavne je ted doprava a dodani o dost pomalejsi, i kdyz to prepravci ne moc priznavaji.
Abys se mohl alespon uklidnit, ze to muze mit nekdu hur:
18.3.2020 Zásilka v přepravě.
14.3.2020 Převzetí zásilky vyměňovací poštou. 22000 vyměňovací pošta Praha 120
14.3.2020 Podací číslo zásilky ze země původu: xxxxx
13.3.2020 Odeslání zásilky do České republiky.
10.3.2020 Zásilka převzata do přepravy.

V Ostrave to jeste neni, minule to trvalo tyden a dalsi aby se dostala z hlavni OV posty na dodaci, kam se tramvaji dostanes za 25 min... Jo, objednavka byla potvrzena, ze se uz vyrizuje 1.3., jeste pred vetsi krizi s koronou. Deset dnu to slo na miste mezi skladem ("In stock") a balicim/expedicnim mistem eshopu ](*,) . Neni to zadny one-man neznamy shop ale TrekkIn.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » stř bře 25, 2020 14:07

Tak, překlady mám fertig a fčíl se už asi budu strachovat před covidem (pokud si teda rychle nenajdu nějakou jinou zábavu pro mysl)
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28127
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » stř bře 25, 2020 14:30

Taxem mailoval/mluvil s paní z hudy.cz - paní se omluvila, že jim fčíl fšecko trvá dýl (logicky), ale že do konce týdne to určitě dostanu. Což bude akurváth, od pátku budu poustevničit ve firmě, čili budu mít co tlačit do hlavy přes víkend na obědy. :supz:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28127
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod Lipon » stř bře 25, 2020 16:51

hele a nejni lepčí, když ti někdo nechá kastrůlky na bráně, než se ve fabrice futrovat expediční stravou?
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4883
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » stř bře 25, 2020 18:42

Nakonec to bude inak: drahá bude v pátek před příjezdem juniora vařit kotel poblíffky, si kus na so+ne odliju a vezmu + z mražáku si vytáhnu lasagnebolognese (mňam, už se na těšim) + na druhý den dostanu hotoffku z lídla (se moc netěšim, no)
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28127
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod Etheric » čtv bře 26, 2020 7:51

Stěžuju si na češtinu svýho kolegy.
Tímhle chtěl asi říct "opravit vlákno"
IMG_20200326_055847.jpg

](*,) ](*,) ](*,)
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8033
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » čtv bře 26, 2020 8:33

Taky mám jednoho kolegu (profesně velmi SILNĚ zdatného), který není schopen napsat jedinou větu, kde by nebyla aspoň jedna hrubice (i/y, s/z, ě/je, malá/VELKÁ).
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28127
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod ratel » čtv bře 26, 2020 10:10

Kolega se dá přežít / ignorovat/ pokusit napravit. Horší je šéf. Jednomu minulému kdysi dávno jsem opravil pár hrubek a moc rád nebyl :-). Ale nebyl ani profesně či jinak zdatný :mrgreen:
Uživatelský avatar
ratel
účastník
účastník
 
Příspěvky: 638
Registrován: ned led 5, 2014 21:48
Bydliště: pod Ondřejníkem

Re: Stížnost

Příspěvekod Etheric » čtv bře 26, 2020 10:54

U kolegy to chápu, má 8 ročníků ZŠ. No teď mě ale dostal VŠ kancelářskej... Mám připravit emulzi. Tak to hodinu hledám, tady žádná emulze není.... Pak z něj vylezlo, že jsem měl připravit Lurol /polyuretan rozpuštěnej v rozpouštědle vodou ředitelným/. Ten blbec to nazve emulzí #-o
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8033
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » pát bře 27, 2020 9:28

Tak 4 rychložrádla z hudy.cz doručena, uložena, možná příští víkend v poustevně něco z nich prubnu. Sic to krapet trvalo (9 dnů od objednávky) ale i tak pochvala hudy.cz, že vůbec fungujou.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28127
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod apuka » pon bře 30, 2020 7:41

Vypada, ze uz nejenom na HR ale i ve mzdove uctarne obcas sedi lidi, co nepremysleji...
Prisla mi upominka, ze mam urychlene nahrat scan nejakych dokladu (nedodane vcas ne moji vinou, ale "rychlosti" komunikace MSMT, uctarna jen otevrela uz uzavretou moznost nahravat). Prislo to v patek 16:25, ze termin je do nedele.
Jsem pracoval v patek do 16:00 a pres vikend na pracovni maily nechodim ](*,) ](*,) ](*,). Naserou me, kdyz kvuli tomu prijdu o 7000+ na zakonnych odectech z dani...
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » úte bře 31, 2020 23:32

Stezuju si, ze ta divna pitoma choroba, co mne skoro na tri tydny slozila a udelala ze mne Cinana, mne pripravila o chut a cich. Doted jsem to moc neresil, bylo mi mizerne a nemel jsem chut k jidlu, ale ted uz je to lepsi. Dneska jsem nacinal novy olivovy olej, ochutnal a skoro nic. Ani chut, ani paleni na jazyku. Zkusil jsem pepr, taky skoro nic. Chilli trochu pali, ale proti tomu, co delalo driv, to nic neni, asi jako driv ten pepr... :?

Doufam, ze se to casem spravi, dobre jidlo by mi chybelo. Nejvic je to znat na vecech, co mi chutnaly nejvic. Bud chutnaji malo nebo divne. Njn, v prubehu choroby jsem zhubnul 3 kila, asi v tom budu nedobrovolne pokracovat ](*,)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » stř dub 1, 2020 6:14

Fšichni od mikea pryč, je f tom!

Ztráta chuti a čichu je prý u 70% Covid pozitivních.... :twisted:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28127
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod apuka » stř dub 1, 2020 8:40

...navic se to projevuje uz hned na zacatku nakazeni, jeste pred jakymikoliv jinymi priznaky...
Ted je uz jasne, proc mu ten blazinec, kam (pardon, pres ktery) chodi zavreli :wink:
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » stř dub 1, 2020 15:24

Jestli se to prenasi pres obrazovku, tak jste vyrizeni :twisted:

Nevylucuju to, ale v tom pripade uz to mam za sebou. Coz by bylo skvele, kdyz uz jsem musel projit takovym hnusem, tak bych to mel aspon z krku. Daval jsem tomu sanci tak 30 %, s timhle zjistenim zvysuju na 50. Rozhodnout by mohl jen protilatkovy test, ale ten kvuli neschopnemu superstar ministerstvu neni k dispozici ](*,)

Kdyby to bylo ono, tak netypicky prubeh. Zadny kasel, plice to nechytly, jen nos, ale zato fest. Silny zanet nejspis poskodil sliznice, coz vede ke ztrate cichu a chuti, at uz to zpusobilo cokoliv. Doufam, ze je to jen prechodne.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

PředchozíDalší

Zpět na Pokec