Boty na běh v terénu + na chození

aneb běhám, běháš, běháme vše co se této bohulibé aktivity týče

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod slash1111 » pon úno 10, 2020 20:35

Kde tam vidíš bahno :D ?
(V tej červenej elipse je vidno ako sa tá červená časť podrážky oddelila od podkladu :shock: )
slash1111
účastník
účastník
 
Příspěvky: 434
Registrován: úte srp 11, 2009 19:01

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod booze » pon úno 10, 2020 22:35

oodoow píše:Moje Topo Ultraventure maj už skoro tisíc a zatím jsou v pohodě

Moje Topo Teraventure taky, ale Topo MT-2 se zacinaji rozlepovat. Pry uz nebudou, coz je skoda.
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod pavproch » úte úno 11, 2020 12:32

Malý okrajový koment na themu GTX vs. mokrá trowa: sem před chvílí musel v LaS Tempesta GTX (které už před zimou v mokré trowě při cestě polemlesemloukou2 nebo -3 lehce plošně "pustily" vodu dovnitř) šlápnout (několik kroků) do 5cm hluboké louže a.... GTX nepustilo, drží, sucho uvnitř. Čili z teho je vidět, jak je mokrá trowa vůči botce agresivní, že dokáže "protlačit" vodu skrz GTX.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod slash1111 » stř dub 15, 2020 18:42

Teraz behám v týchto (300k): TERRAULTRA 260, oproti Trailtalonom majú tvrdšiu podrážku (čo mi vyhovuje), sú v nich čisté nohy :D , síce sú písané ako wide 5, ale vložka je prakticky identická s talonmi (wide 4). Pocitovo majú akoby väčší objem. Majú nejaké divné gumové guľaté šnúrky, ale zatiaľ sa nerozväzujú, tak ich neriešim. Jedinú nevýhodu pre mikea je zero drop :wink:
slash1111
účastník
účastník
 
Příspěvky: 434
Registrován: úte srp 11, 2009 19:01

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod mike » stř dub 15, 2020 20:49

Tak to vypadalo pekne a posledni vetou to zabijes #-o :twisted: Fakt jsou v nich ciste nohy? Na fotkach to vypada jako sitovina... zrovna jsem na to nadaval, jak je sucho, tak denne nohy jako prase.

Co myslim timhle? Pocitovo majú akoby väčší objem.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod slash1111 » čtv dub 16, 2020 8:07

Aj ja v nich teraz behavam po prasnych chodnickoch popri rieke a nohy su ciste (teda iba v teniskach), sietovina to sice je, ale je hrubsia/hustejsia, do tenisiek nefuka :D (ja nosim trochu hrubsie ponozky)

Noha je v teniske akoby hlbsie (to bol ten prvy pocit), ale pri behu/chodzi je uz ten pocit normalny.
Přílohy
Inov8.jpg
slash1111
účastník
účastník
 
Příspěvky: 434
Registrován: úte srp 11, 2009 19:01

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod mike » čtv dub 16, 2020 16:38

Hmm. Ze bych to zkusil? Jak se projevi prechod z 8 mm dropu na 0? Neublizim si? Jednu achilovku jeste trochu citim po zime (lehke pohorky se nepovedly), tuhne kousek nad kotnikem, ale rychle se rozhybe.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod pavproch » čtv dub 16, 2020 17:46

Každý sme jiný, ale dám sem svoji zkušenost s teniskama od Inov8 (žluto černé, terenní, název už si nepamatuju, bylo tam myslím číslo 255): musel sem je rychle dát pryč, s tou tenkou šlupkou pod nohou se mi chodilo strašně nepohodlně jak po rovném asfaltu tak i v terénu i po trávě. Na druhou stranu nedám dopustit na (řízení auta) jedinečné Inov8 Recolite 190 (mám troje).
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod pavproch » čtv dub 16, 2020 18:16

Už sem to našel
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod slash1111 » čtv dub 16, 2020 18:32

@mike: prechod sa vo vysledku prejavi pozitivne, medzifaza moze byt bolestiva :wink: (ja rozdiel medzi napr. 4mm a 0mm necitim vobec ani pri chodzi, 8+mm som nemal na nohach uz davno). Ale nemyslim, ze pri chodzi Ti to bude robit az taky problem, mozno 1-2 tyzdne (prinajhorsom si na zaciatok mozes patu vypodlozit)...

@pp: porovnavat ich s kopackami do blata nie je uplne fer (mne sa najlepsie soferuje vo vivobarefoot :) )
Naposledy upravil slash1111 dne čtv dub 16, 2020 19:09, celkově upraveno 1
slash1111
účastník
účastník
 
Příspěvky: 434
Registrován: úte srp 11, 2009 19:01

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod mitau » čtv dub 16, 2020 18:42

ad pavproch: X-Talony 212 maji dokonce 6mm dropu, ale tam byl problem spis v tom malo tlumeni celkove.

Terraultra jsem na noze nemel, tak nemuzu soudit. Nejake tlumeni tam je, v podstate tou botou chteli konkurovat botam od Altra. Ale nova generace Terraultra 260G dostala jeste tlustsi a mekci podrazku, takze na ty ultra behy asi byl zajem o jeste tlumenejsi botu. Prechpd z 8mm na 0mm mi neprijde asi tak drasticky jako prechod z tvrdych nizkych Meindlu na Inov-8 Trailtalon 290, ale byl bych preci jen opatrnejsi nez psal slash. Zas je pravda, ze sam stridam boty od 0 po 8mm a nedela mi to problem.
Nebaví tě stostránková témata, kde je někde zmíněná odpověď na tvoji otázku? Nepromokavé bundy - shrnutí, Batohy 40-45l - shrnutí, Karimatky - shrnutí
mitau
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1215
Registrován: ned říj 9, 2011 10:56

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod mike » čtv dub 16, 2020 20:24

@slash1111: bolestiva v kterych mistech? Achilovky? Mohl bych je ob den stridat s Trailtalonama.

@mitau: prechod z Meindlu na Trailtalony mi nijak drasticky neprisel. Zadny problem, jen jsem poznal ten nizsi drop, prislo mi, ze nohy min zabiraji. To uz davno preslo.

@pp: Inovsmejd vyrabi spoustu bot a ty se mezi sebou dost lisi. Moje Trailtalony maji podrazky 19/11 mm, tvoje mely 6 nebo 8, jak pises. Chodi se mi v nich dobre, uz mam treti, ale na tatranske chodniky bych si je fakt nevzal, to je magorina ;-) Hodi se do lehkeho terenu tj. polni a lesni cesty a stezky, tam jsou fakt pohodlne. Vycitam jim malou vydrz (dneska jsem koukal, ze po nejakych 700 km se uz v sitovine zas delaji dirky #-o) a ze se pres tu sitovinu dostane dovnitr prach.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod oodoow » čtv dub 16, 2020 21:03

ad x-talon to jsou boty speciálně na běh v terénu v nejvyšší rychlosti na kratší vzdálenosti, tam prostě nemůže být moc gumy, jinak si zvrtneš kotník, potřebuješ abslutní cit pro terén a úzký přesně padnoucí botky, který se ani nehnou

Terra ultra jsem taky na noze neměl, viděl jsem je u pár známých a většinou si je pochvalovali, až na tu šílenou cenu (měli verzi s grafénem). Kámoš na té grafén verzi ale hodil držku už kousek od nádraží v Berouně. :D (pravda bylo to v zimě bylo tam trochu ale stejně, byl jedinej z těch asi 10 lidí, co se mu to stalo a jedinej s terraultra)
Co se dropu týče, podle mě záleží dost na tlumení, čím větší tlumení, tím méně se pozná drop. Taky v terénu je drop míň poznat než při běhu po asfaltu.

Jinak pro Mawenzi: už vyšla recenze Topo Trailventure a přijdou jim až moc široký. A to i lidi, kterým přišly třeba Ultraventure v pohodě šířkou, (mně přijdou moc široký i ultraventure). Takže až u nás budou, tak to asi bude stát za vyzkoušení.

Mike by mohl zkusit ty Mountain Racer s těma jeho vycházkama mimo těžký terén by mu asi vyržely do konce života, nevýhody jsou že jsou málo prodyšný a málo pružej, což není něco, co by Mikovi vadilo. Mohlo by vadit, že jsou trochu vyšší a tak bude asi o něco málo menší stabilita
Nebuď horolezcem, buď horou. A pár jich zasyp lavinami. - Gary Snyder
Uživatelský avatar
oodoow
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3087
Registrován: stř říj 7, 2009 13:19
Bydliště: Olomouc

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod mike » čtv dub 16, 2020 21:20

oodoow píše:Mike by mohl zkusit ty Mountain Racer s těma jeho vycházkama mimo těžký terén by mu asi vyržely do konce života, nevýhody jsou že jsou málo prodyšný a málo pružej, což není něco, co by Mikovi vadilo. Mohlo by vadit, že jsou trochu vyšší a tak bude asi o něco málo menší stabilita

Do konce zivota? Vis snad neco, co ja ne? :-k Aktualni rocni naslap mam pres 3000 km a pochybuju, ze by takove boty vydrzely vic. Tolik vydrzely akorat Meindl Lareda s trekovou pozdrazkou a i tu jsem ochodil dohladka.

Na zkouseni uplne neznamych bot neni vhodna doba, neznam ani cislo. Jine Inovsmejdy bych risknul, zvlast kdyz slash1111 pise, ze jsou velikostne temer stejne jako me Trailtalony. Vzal bych tu starsi verzi za polovicni cenu, na grafen kaslu ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod oodoow » čtv dub 16, 2020 21:36

To máš jako roční nášlap v teniskách? Jsem myslel, že se většinou někde trápíš v pohorkách. :P
Pokud ale neroztrháš vršek, nevidím důvod, proč bys měl prošlapat podrážku skrz, leda bys nějak moc šmajdal. Jako možná ji ochodíš do hladka to jo, ale i tak se dají dál používat, ne? Já pořád běhám tady po Prokopském a Dalejském údolí v terénu nahoru dolů v botech ochozených do hladka (staré vivo barefoot neo trail, který už taky budou mít k 3000km) a nemám nejmenší problém. Dokud teda nezaprší a nebude měkké bláto, pak bych si musel vzít něco se vzorkem.
Možná ochozené pohorky jsou větší problém, protože tam prostě není cítit podklat, podrážka je tvrdá a kloužeš víc.
Ale to je jenom teoretická debata, protože proč by si někdo nazouval pohorky a proč by si je nedej bože nazouval tak dlouho, až by je ochodil do hladka. :twisted:
Ty terraultra, jsou možná paradoxně lepší bez grafénu, grafén se totiž loupal z podrážky dolů a vršek z kevlaru zas dřel chodidla, byl nepodajný a nepohodlný, co si tak pamatuju na recenze.
Nebuď horolezcem, buď horou. A pár jich zasyp lavinami. - Gary Snyder
Uživatelský avatar
oodoow
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3087
Registrován: stř říj 7, 2009 13:19
Bydliště: Olomouc

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod mike » čtv dub 16, 2020 21:47

Vloni jo, to jsem skoro nikde nebyl, bartonelly nedovolily. 2864 v teniskach a 261 v pohorkach :? Letos to zatim nevypada lip, snad se to zmeni i kdyz s Alpama se asi pocitat neda. Rozumne je tak 1500/1500.

oodoow píše: Jako možná ji ochodíš do hladka to jo, ale i tak se dají dál používat, ne

Z Traitalonu oslapanych dohladka mne zacala bolet slacha pod chodidlem, plantarni fascitida. Jak uz byly seslapane a podrazka tenka, tak asi slacha dostavala vic zabrat od nerovnosti terenu. Nevim to jiste, ale bylo to timhle, az po vymene za nove se to zacalo lepsit. Pri chuzi mi to vubec nevadilo, bylo to spis prijemne, ale "ranni" kulhani nic moc a zhorsovalo se to.

Tuzsi boty zas seslapavam do strany a jak mas na pate na jedne (vnejsi) strane o centimetr a vic min, nez na druhe, tak uz to chozeni neni ono. Vsechny pohorky i Lareda takhle seslapu, Trailtalony kupodivu ne. Ty se ale pro zmenu hrouti dovnitr.

Ber v uvahu, ze je mezi nama rozdil skoro 20 kilo, to uz boty poznaji.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod slash1111 » pát dub 17, 2020 7:35

@mike: teoreticky by si mal spociaku citit lytka, ale kedze uz chodis doma bosy, tak ani to nie :wink:
Tu graftenovu verziu by ani ja neskusal, predsalen ta cena a tiez som niekde zachytil staznost na tvrdost zvrsku...
Rozdiel vo vlozkach je naozaj minimalny (co ma trochu sklamalo, kedze som cakal, ze budu este sirsie ako talony, nieco ako altry, skoda).

(vlozky su polozene na sebe, vlavo je navrchu talon, vpravo terra)
Inov8_01.jpg
Inov8_01.jpg (129.47 KiB) Zobrazeno 8969 krát


Inov8_02.jpg
slash1111
účastník
účastník
 
Příspěvky: 434
Registrován: úte srp 11, 2009 19:01

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod mike » pát dub 17, 2020 17:05

Diky :smt023 Vypada to fakt skoro stejne.

Lytka by mi nevadily, ale achilovky jo. Co si myslis o plantarni fascitide? Asi k tomu mam sklony, mel jsem to podruhe (po cca 10 letech) na stejne noze. Jak jsem psal, udelala mi to hodne seslapana podrazka (1500 - 1800 km) na Trailtalonech. Tady je tenci, nebude taky min chranit a nehrozi to same?
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod slash1111 » pát dub 17, 2020 18:15

Oproti Talonom 235 je podrážka vlastne hrubšia (o 2mm) a tým že je tvrdšia tak je aj pohodlnejšia na kamene a pod. (Aspoň nepotrebujú "rock plate"). Takže by si s týmto nemal mať problém.
slash1111
účastník
účastník
 
Příspěvky: 434
Registrován: úte srp 11, 2009 19:01

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod mike » pát dub 17, 2020 19:31

Jenze ja mam Trailtalon 290. Tam je 11/19 mm, 235 ma 7/11. Zas jestli je tuzsi, tak by lip chranit mohla...
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod slash1111 » sob dub 18, 2020 10:22

Viem, že máš 290, preto vždy píšem Talon 235, aby nedošlo k omylu.
290 som neskúšal, takže s nimi to neviem porovnať, ale myslím, že tá podrážka na Terra bude lepšia.
slash1111
účastník
účastník
 
Příspěvky: 434
Registrován: úte srp 11, 2009 19:01

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod pavproch » stř dub 22, 2020 18:18

Taxem přišel na "zajímavou" věc.... doposud sem v "létě" (jaro-podzim) používal při polemlesemloukou LaS Ultra Raptor GTX a enem v zimě (sních, bláto) LaS Tempesta GTX (hrubší vzorek). Po letošní zimě sem stávající Tempesty vyhodnotil, jakože už na další/příští zimu ne (gtx už moc negoratexuje) a že je "dotrhám" fčíl přes "léto". Ale.... v popisu o těch tempestech píšou něco jako "exceptional flexibility" čitak něco. Dokud bylo/je chladno (zima, mráz) tak fpoho, ale fčíl jak je odpoledne i přes dvacet (plus), taxou tak kurevsky měkké (to je ta flexidebilita), že v nich cítím každý kamíček pod nohou. Zlaté Ultra Raptory, ty v těple neměknou.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod slash1111 » čtv kvě 14, 2020 9:54

TerraUltra 260

Tak sa nakoniec dozili 1200k, vydrzali by asi aj dlhsie, ale aj tak som si kupil nove.
Zvrsok sa sam v ohyboch nepotrhal (iba na lavej som ho roztrhol v lese o konar).
20200904_155235~2.jpg


Podrazka tiez celkom vydrzala, ale prepadla sa ta medzipodosva (vidno to na tych bielych castiach uprosted podrazky), ale pri behu to nejako citit nebolo.
20200904_155220~2.jpg
Naposledy upravil slash1111 dne pon zář 7, 2020 6:45, celkově upraveno 1
slash1111
účastník
účastník
 
Příspěvky: 434
Registrován: úte srp 11, 2009 19:01

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod mitau » čtv kvě 14, 2020 10:14

Stav dost dobry, i kdyz je pravda ze posledni Trailrocy az na potrhany svrsek taky celkem drzi. Tohle bych pricital spatnemu usazeni paty, protoze Terraulta jsou hodne siroke a spis na objemnejsi chodidlo, tak tam nemusi pata sedet uplne presne. Pri dopadu jde pata trosku na vnejsi hranu, takze zhruba tam, kde je to prodrene. Ale je pravda, ze takhle prodreny svrsek jsem jeste nikdy nevidel.
Nebaví tě stostránková témata, kde je někde zmíněná odpověď na tvoji otázku? Nepromokavé bundy - shrnutí, Batohy 40-45l - shrnutí, Karimatky - shrnutí
mitau
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1215
Registrován: ned říj 9, 2011 10:56

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod mike » čtv kvě 14, 2020 21:13

@slash1111: to se chlubis nebo si stezujes? ;-) Mam na Trailtalonech to same, akorat mozna o par mm vys. Taky tak od 6 - 700 km. Ted uz maji 1000 a je to vetsi. Mely to vsechny tri pary, co jsem mel, a tak to nepovazuju za bug, ale feature :twisted: Na funkci rostlinare to nema vliv, jestli ti to vadi, prelep to nejakou pevnou paskou. Ja na to kaslu.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod slash1111 » pát kvě 15, 2020 11:24

@mitau: ano pata je jedine rozumne vysvetlenie, len by som ocakaval, ze to bude trochu vyssie nad vlozkou...
@mike: iba to konstatujem :wink: , zatial som nic take na sojich teniskach nevidel, tak ma to prekvapilo, ale aspon to Teba neodradi od ich nakupu :D
slash1111
účastník
účastník
 
Příspěvky: 434
Registrován: úte srp 11, 2009 19:01

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod mike » úte kvě 19, 2020 19:50

Dneska mi prisly TerraUltra 260, za 2100 to jde. Libi se mi, zero drop je teda pri chuzi dost zvlastni, ale zkusil bych si zvyknout. Akorat... Inov-smejd, budu je asi muset vratit. Krive siti na jedne bote je evidentni, ale ta mi zrovna sedi skvele. Druha ne. Citim zevnitr na pate hrb, ktery pri chuzi neprijemne tlaci. Mohlo by to byt tim, ze je pata uzsi, nez moje noha, ale druha to nedela a kdyz sve paty pomeruju, tak vypadaji siroke stejne. Taky se mi to jeste u zadnych jinych bot nestalo. Tady to bylo evidentni uz pri prvnich krocich.

Ach jo. Tak nevim, jestli jim mam napsat, at mi poslou jiny par nebo je proste vratit a vykaslat se na to :? Nevyhoda nakupovani pres Net, v obchode bych si okamzite rekl o jiny par a kdyby nemeli, tak bych sel jinam.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod mike » čtv kvě 21, 2020 22:16

Dneska jsem si po 10 km v Trailtalonech vzal ciste ponozky, obul Terryultra a dal si tri kolecka okolo baraku (coz je asi 600 m, to mne prekvapilo). Bohuzel je budu muset vratit. Citim ty hrby z vnitrni strany paty na obou nohach a treti kolecko uz bolelo. Bud je to tim, ze jsou paty uzsi nebo jsou kvuli nulovemu dropu moc zapustene. Skoda, jinak by to mohlo byt zajimave. Podrazka mi svou tvrdosti vyhovuje a ten nulovy drop je sice fakt zvlastni, ale casem bych si zvyknul. Tak holt koupim dalsi Trailtalony a pak budu zkouset jine znacky.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod slash1111 » pát kvě 22, 2020 4:33

To je škoda, ale päta užšia nebude, skôr naopak. A cítiš tie hrče v oboch rovnako? (Ja som kedysi cítil v jednej topánke akoby zlom v päte, ale bola to výrobná vada.) A čo tam máš krivo prešité? Lebo jediné šitie ja vidím vo vnútri pod vložkou, prišitá "medzipodrážka", alebo ako sa to volá, o zvršok.
slash1111
účastník
účastník
 
Příspěvky: 434
Registrován: úte srp 11, 2009 19:01

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod mike » pát kvě 22, 2020 5:10

Uplne stejne ne, na jedne noze vic. Porovnaval jsem to a pata trochu uzsi nez na Trailtalonech je, ale hlavne je to asi tim, ze je vic zapadla kvuli tomu dropu. Rekl bych, ze tlaci ta zvysena guma podrazky, co je na pate. Pata do ni ma zapadnout, ale asi nejaka uzsi.

Vecer sem hodim fotky toho siti, ted uz se mi nechce.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

PředchozíDalší

Zpět na Běhání