Půjčovna s lavinovým batohem

dobré ceny, personál, slevy...

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Půjčovna s lavinovým batohem

Příspěvekod flavius » ned led 12, 2020 21:45

Ahoj, půjčuje v Brně někdo lavinový bágl kromě RockPointu v Olympii a Půjčovny Matroše (taky kdesi v tramtárii na jihu)?

Mám dobrou zkušenost s půjčováním skialp v Alpsportu, ale tam mají jenom jeden JetForce a za dost přemrštěnou cenu.

Když vyzvedávám další výbavu v centru a pak fičím směr Vídeň, tak se mi nechce se ještě ztrácet hoďku zajížděním do Olympie a procpáváním se nákupním centrem. A když jsem si tam minule půjčoval bágl, tak mi moc neuměli poradit (nevěděl jsem na co je nějaký bazmek), tak jsme to společně hledali přes free wifi na Youtube.
flavius
nováček
nováček
 
Příspěvky: 4
Registrován: sob led 4, 2014 0:01

Re: Půjčovna s lavinovým batohem

Příspěvekod apuka » ned led 12, 2020 22:22

Zkus brnenske HUDY prodejny. Obe jsou vedene i jako pujcovny, Veveri dokonce je i "Skialpova specialka", takze se da predpokladat (???), ze by o lav. batozich neco mohli vedet. Ale jesti je i pujcuji netusim, na strankach nepisou. Ale za zavolani (skoro) nic nedas.

Edit: Jinak Ti jeste zustava moznost si neco pujcit ve Vidni nebo nekde blizko mista, kam jdes. Ale tam uz vubec neporadim, jedine tak Alpenvereiny ve Vidni, tam to pujcuji a pokud jsi clenem Edelweiss, tak to je videnska sekce.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Půjčovna s lavinovým batohem

Příspěvekod flavius » pon led 13, 2020 9:12

Pravda, vycházel jsem z toho, co mají na webu. Někdy dříve jsem obvolával Hudáče, jestli nemají lezecké cepíny, a to prý ani náhodou (nakonec jsem měl z V-Tour za fajn cenu).

Do Vídně sjíždět je ještě horší varianta (aspoň hádám, já to město znám jenom jako 130 -> 100 -> 80 -> 100 -> 130), já jsem chtěl jen ušetřit čas, tak se ptám, jestli někdo o něčem neví.
flavius
nováček
nováček
 
Příspěvky: 4
Registrován: sob led 4, 2014 0:01

Re: Půjčovna s lavinovým batohem

Příspěvekod flavius » úte led 14, 2020 14:21

Tož v RockPointu mají 4, ale všechny aktuálně půjčené (na víkend, kdy chci jet). V Hudáči nemají. https://www.horokurzy.cz/pujcovna-matrose/ má jeden v Brně a jeden v Praze.
flavius
nováček
nováček
 
Příspěvky: 4
Registrován: sob led 4, 2014 0:01

Re: Půjčovna s lavinovým batohem

Příspěvekod FrantaKrajta » úte led 14, 2020 14:39

Standa z Horokurzy je fajn, byl jsem s nim na par akcich (ale nic jsem si nepujcoval, takze jeho pujcovnu nemuzu moc hodnotit). Jen bych zkontroloval jejich kalendar a terminy, jestli zrovna nedela nejaky kurz, mozna bude dost vybaveni vyblokovaneho na nej, ale to jsi asi zjistoval, kdyz pises, ze maji jeden volny :)
FrantaKrajta
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1106
Registrován: sob říj 1, 2016 16:19


Zpět na Prodejny

cron