Stížnost

o všem možném, co se zrovna nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » čtv led 9, 2020 9:54

Hezky!
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » čtv led 9, 2020 17:11

To mi pripomnelo:

Obrázek
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49289
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod Etheric » čtv led 9, 2020 17:47

Ačkoliv Gretu nemusím a nesympatizuju s ní, tak znečišťovatele, pokrytce a lidi, kterejm na přírodě nezáleží nebo jí dokonce úmyslně /často kvůli zisku/ znečišťují, k smrti nenávidím. Vidět tohle naživo, tak do každýho smradlavýho laufu poputuje po jedný bramboře :evil:

Je to autistka, potřebovala něco, k čemu se upne, a že to byl zrovna tenhle aktivismus...no...jako ona to nemyslí špatně, jen to bere za špatnej konec a přehání. Jak se dívám okolo sebe, nedivím se, že tak přehání. Druh homo sapiens sapiens otrávil vodu a vzduch, vykácel lesy a zamořil tuhle překrásnou planetu jedovatejma látkama. A kdo to nevidí tak "Fuck you" :smt021
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8036
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » čtv led 9, 2020 17:53

Neprehanej. Tohle je vtip a reakce prave na takove prehaneni. O Gretu nejde, to je jen chudak postizene decko, ale svine z nej udelaly symbol, a tak se holt cast lidi proti symbolu vymezuje. To je uplne normalni a naopak zdrave.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49289
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod Etheric » čtv led 9, 2020 18:10

Jo, to s těma copama a pláštěnkou jako vtip chápu, povedený :)
Ovšem strohej nápis "Fuck you Greta" nad dvoulaufem si tu bramboru zaslouží. Tohle si tam spíš dá člověk, kterej má životní prostředí absolutně na salámu, tady žádnej vtip, recesi ani nic takovýho opravdu nevidim
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8036
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Stížnost

Příspěvekod dudy » čtv led 9, 2020 18:27

Mike: obrázek kradu...
Uživatelský avatar
dudy
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3962
Registrován: úte pro 20, 2011 6:38
Bydliště: HLMP

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » čtv led 9, 2020 18:30

Vsak ja jsem ho taky ukrad :twisted: (resp. je to externi odkaz)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49289
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod dudy » čtv led 9, 2020 18:30

Etheric:
Vidíš tos moh dělat.
By ses plavil po oceánech, byl bys hvězda a ještě by tě to živilo.
Ale to už si prokaučoval...
Uživatelský avatar
dudy
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3962
Registrován: úte pro 20, 2011 6:38
Bydliště: HLMP

Re: Stížnost

Příspěvekod Lipon » čtv led 9, 2020 21:20

já ho nekrad, nýbrž vytvořil vlastní autorskou činností při předsilvestrovské procházce :t:t
fakt nechápu ty éterické agresivní reakce, bezprostředně vyhrožující poškozením cizího majetku - zajeď si někdy aspoň na Ukrajinu nebo někam dál na střední východ nebo do Asie, zkusil bys bramboru jednou a během chvíle bys ty brambory měl tam, kde bys je fakt mít nechtěl
gréta halt představuje jeden směr, opozice se dá vyjádřit všlijak, třeba takhle, racionálně uvažující jedinec to chápe
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4884
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Stížnost

Příspěvekod Etheric » pát led 10, 2020 9:07

Opozice... Proti Gretě, nebo proti ekologii? Případ 1 je mi u zadnice, ale ve druhým případě už takovej jedinec přímo ohrožuje moje zdraví a zdraví prostředí, ve kterým žiju.
Opozice se dá samozřejmě vyjádřit všelijak, některý způsoby ale nejsou zrovna šťastný. Když budu zarytej Sparťan a dám si nad lauf nápis "Fuck you Slavia", nemůžu se pak divit, že mi někdo to auto rozmlátí. To každýmu jedinci se zdravým rozumem musí docvaknout.

Tyhle fakovací nápisy nezní jako opozice, ale jako cílená provokace protistrany. A jakápak může na takovou provokaci následovat reakce? To musí taky každýmu dojít
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8036
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » pát led 10, 2020 22:35

Proti ekologistum a ekoteroristum. Tj. tem, kteri ekologie zneuzivaji pro prosazovani sve totalitni ideologie a okradani lidi. Jednim ze zpusobu je vyvolavani hysterie, coz predvadeji prave greteni.

Ti nevim, ale niceni veci jako reakce na napis mi neprijde jako adekvatni reakce, ale jako eskalace. Hodna prave vykvetu inteligence z tveho prikladu s fotbalovymi fanousky.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49289
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » ned led 12, 2020 12:48

Mně mr*ne. Sezona sotva začala (už ale 10 dní na prknech) a fčera i dneska se výrazně ozvalo to operované kuleno - při přenesení váhy na pravou nohu (v oblouku) zabolí a ne málo. A to sem chtěl příští týden vyrazit dom do ta3 a na Chopok se "šikovnou sezonkou" - sem fpráci vyhlásil pátý týden dofče, tak ji musím čerpat, no ni?
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Stížnost

Příspěvekod Lipon » ned led 12, 2020 14:00

Mi povídej
Třetí den na prkýnkách a právě sem to ukončil :-( Řezaný koleno bolí jak prase na hoblech. A to jsem o kolik mladší.

Už jen sjet z kafe k autu.
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4884
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » pon led 13, 2020 10:21

pavproch píše:Neska odpo při cestě z práce dom - polemlesemloukou2 - bylo (nemilé) překvápko - nahoře na kopcu odtěžili lýkožroutem sežrané velké smrky a neska je začali po "mojí" cestě svážet (takovou tou šestikolovou těžební obludou) dolů. Neska bylo zmrzlo, takže to nezanechalo na cestě nijak hrozné následky, ale po neděli má (už zase) být blátivo, to zas budou hluboké sračky (čti budu zase na nohavicach a LaS jak prasca). Chjo.


Neska ráno sice bylo zmrzlo (čili byl bych býval neprase), ale nelenil sem a našel skrz les zkratku vyhýbající se rozmr*ané cestě od Lakatoše = polemlesemloukou3. Takže může klidně rozmrznout... :twisted:

Akurváth ta zkratka vede někomu okolo (lesní) chatky, snad nebudu popoháněn, no....

EDIT: doplněn název cesty do/z práce s pořadovou číslicí
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » úte led 14, 2020 18:48

EDIT2: ta chatka má (neska sem si fšimnul) cedulku "kamerový dohled" - tak to budu každý den 2x na videu.... :supz: :twisted:

Jo a jinak teda cesta z práce polemlesemloukou3 je docela záhul, od fabryky to na prvních ca 6-ti stech metrech dává ca 100 výškových do plusu... God bless NEmembránového kostnatého ftáka :supz:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod booze » sob led 18, 2020 21:28

Na dnesni prochazku jsem kecky nechal doma a dal si La Sportivy pohorky. ](*,) Diky vlastni blbosti mam otlaky jak motokary na maliccich. Se rozbrecim :smt022
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » sob led 18, 2020 22:54

Po kolika km? Ty mas dneska den, navic ti umrela Jolanda :(

P.S. Ne diky, ale kvuli. Vlastni blbosti prece nedekujes. Tvuj grammar nazi ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49289
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod booze » sob led 18, 2020 23:12

Asi 15 km.
Jo o Jolande vim :cry: velky spatny dneska mam ja.

PS: ano, diky ze male okenko cestinare. Doucim se. :mrgreen:
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » stř led 22, 2020 20:42

Stezuju si na zabozrouty. Pres 20 let jsem pouzival stejnou vodu po holeni. Ted jsem ji chtel koupit znovu a zjistil, ze uz neni, prestali ji vyrabet. Stavil jsem se tedy v kramu, kde se podobne veci prodavaji. Prodavacka mi strikala ruzne smrady na kousky papiru a davala mi k nim chuchat. Asi tak po patem se mi zacala motat hlava, zvedat zaludek a slezly mi chlupy v nose. Kdyz jsem se ptal, proc se dejou takove veci, tak pry uz vody po holeni moc nejdou, protoze se chlapi prestali holit. Takze za to muzou jeste hipsteri. Neco pripojeni zabozroutova k Islamskemu statu? :-k

To se mam taky prestat holit? Jeste ze mam doma flasku 80 % lihu :?
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49289
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod Etheric » stř led 22, 2020 21:29

Tvl tak tohle bych nedal, to už by na mě bylo moc, senzorický přetížení zaručeno :D
Když přestanou vyrábět můj oblíbenej výrobek xyz tak první co, kouknu kde ho maj skladem a nakoupim zásoby, kolik to jen jde podle trvanlivosti. V případě vody po holení doživotní :twisted:
Takhle jsem jednou projížděl a procházel vesnický krámky v naději, že najdu jednu konkrétní věc. Našel. 3ks během jednoho léta. Btw našel jsem i Božkov "rum" s etiketou, která se od r 2011 nevyrábí. Stará chuť, ne jak ten dnešní Takže kdo hledá, najde. Jen je to občas hrozný martýrium kvůli sehnání věci, co už se xy let neprodává :rolleyes:
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8036
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » stř led 22, 2020 21:43

Ja hlavne nechapu, jak tam muze nekdo delat, je tam sileny smrad uz jen kdyz tam vejdes...

Njn, delam to same, jenze tohle jsem kupoval naposled nekdy pred rokem a ze se nevyrabi jsem zjistil az ted. Nikde to uz nemaji, stravil jsem docela dlouho klikanim :? Teda, nasel jsem nejaky svedsky (nebo finsky?) butik, ale ten ani prekladac moc nezvlada a ze by to posilali do zahranici silne pochybuju. Neni tam o tom ani zminka a pokladna chce akorat nejake domaci udaje, ktere nemam. Mohl bych jim zkusit napsat, ale stejne by to akorat odlozilo problem, jelikoz maji posledni kus :?

edit: teda, ted jsem si vzpomnel, ze jsem narazil na nejake vyderace, co maji lahvicku za 500 liber #-o Tj. tak 20x predrazene, to at si trhnou.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49289
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod apuka » stř led 22, 2020 22:03

@mike: precti si znova Winnetoua, jak to delaji indiani (vice-mene jednou a navzdy) - a ani smradlavou ohnivou vodu k tomu nepouzivali :wink:.
No jo, no. Kdyz v takovem prostredi delas, za chvili si zvyjnes (resp. se Ti "pokazi" cich, takze to necitis). Ja takto obcas odpadavam v MHD, kdyz nastoupi skupina, kde kazdy pouziva jiny parfem/vodu po holeni/deodorant/... :twisted:
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Stížnost

Příspěvekod sobb » stř led 22, 2020 22:06

mike píše:To se mam taky prestat holit?
Víš, co tím ušetříš času? Holt se mnozí chlapi asi přestali holit, neboť je to prostě neba :wink: Pár takových případů znám. A můj nejmilejší spolubydlící se snad neholil nikdy, možná tak někdy na střední, když mu vyrostly první čtyři chlupy :twisted:

mike píše:Teda, nasel jsem nejaky svedsky (nebo finsky?) butik, ale ten ani prekladac moc nezvlada
Tak to pozor naň, to bude nějaký ten tvůj oblíbený hipsterský podnik :wink: Posledních pár měsíců u mě frčí finština, švédština i norština a z překladače vypadává text celkem srozumitelný (v EN, do CZ to raděj nezkouším).

Kdyby to bylo po cestě, tak klidně koupím a dovezu, pokud to teda v autě nebude moc smrdět :-& :mrgreen:
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » stř led 22, 2020 22:14

sobb píše:Víš, co tím ušetříš času? Holt se mnozí chlapi asi přestali holit, neboť je to prostě neba

Holim se ted tak jednou tydne, to moc casu nezabere. Taky mne to neba, ale tak po dvou tydnech to zacne priserne svedit a vubec obtezovat... Navic se mne pak boji deti, coz ma sve plusy, ale kdo ma poslouchat to vresteni, kdyz jdu kolem skolky pred barakem 8)

sobb píše:Kdyby to bylo po cestě, tak klidně koupím a dovezu, pokud to teda v autě nebude moc smrdět

Fajn, poslu ti odkaz. Neboj, dokud se to neotevre, tak to citit neni :)

apuka píše:vice-mene jednou a navzdy

Trvala depilace? Tomu moc neverim, co by za to zensky daly :twisted:

apuka píše: Kdyz v takovem prostredi delas, za chvili si zvyjnes

Rekl bych, ze to i poskozuje mozek.
Prodavacka: Tohle je takova neutralni zakladni vune, na kterou muzete pridat jakykoliv parfem.
Ja: Zadny parfem nepouzivam, potrebuju jen vodu po holeni.
Prodavacka vydesene: Nepouzivate parfem? :shock:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49289
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod Etheric » stř led 22, 2020 22:30

mike píše:tak po dvou tydnech to zacne priserne svedit a vubec obtezovat... Navic se mne pak boji deti
.........
muzete pridat jakykoliv parfem.[/i]
Ja: Zadny parfem nepouzivam, potrebuju jen vodu po holeni.
Prodavacka vydesene: Nepouzivate parfem? :shock:

Tvl :mrgreen: 100x podepisuju :mrgreen:
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8036
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Stížnost

Příspěvekod apuka » stř led 22, 2020 22:50

mike píše:Trvala depilace? Tomu moc neverim, co by za to zensky daly
Ale umis si predstavit zastup zen, kazda v ruce dyku, jak kazdy jednotlivy chlup na tele (po jednom!!!) bolestive vytrhava a vriska u toho? Myslim si, ze parkrat to zazit ty hruzou jecici a vrestici deti ve skolce, co Te uvideli na prochazce by Ti prisli jako zastupci nebeskeho ticha :-D.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Stížnost

Příspěvekod sobb » stř led 22, 2020 23:18

mike píše:Holim se ted tak jednou tydne, to moc casu nezabere.
Aha, tak to ten můj poloviček taky, i když mnohdy je ta frekvence krapátek delší ... ale už to vloni dospělo i k tomu, že strojek bereme i na cesty, protože po třech a více měsících se na něj odmítám koukat a stříhání fousů nůžtičkama už mě neba a blbě na to vidím, tak by mohlo dojít k tragédii :mrgreen:

Ale porost sjíždí jen strojkem, takže žádné chlácholivé voňavosti na kůži nepotřebuje (za což jsem opravdu ráda, neboť mi to povětšinou docela smrdí).
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » čtv led 23, 2020 1:10

@apuka: zenska vydrzi vic, nez clovek :twisted: Navic jsem zaslechl nejake straslive historky, ve kterych vystupoval vosk :?

@sobb: njn, a kdyz clovek najde jednu z mnoha, ktera nesmrdi, tak ji prestanou vyrabet #-o
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49289
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod apuka » čtv led 23, 2020 10:44

mike píše:Navic jsem zaslechl nejake straslive historky, ve kterych vystupoval vosk
Jenze vosk "bere" najednou hodne tisic chloupku a rychle. Trefovat se (tj. malokdy se povede na prvni pokus) a spravne vytahovat kazdy zvlast je uplne jiny level :-).
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » čtv led 23, 2020 16:43

Ti nevim, ale kdybych si mel vybirat mezi temahle dvema moznostma, tak radej vezmu provaz a pujdu se zastrelit do rybnika ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49289
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

PředchozíDalší

Zpět na Pokec