Batoh Sackar

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Batoh Sackar

Příspěvekod raiback25 » sob zář 14, 2019 12:55

Ahojte. Ma niekto batoh Sackar Flyzone 35? Rad by som pocul nejaku recenziu.Na nete nic nieje. Ani video ake ma kapsy atd. Chcem to na denno denne nosenie do prace, na bike, ale aj na jednodnove vylety. Popripade mi mozete nieco lacne doporucit? Dakujem.
raiback25
nováček
nováček
 
Příspěvky: 5
Registrován: sob zář 14, 2019 12:27

Re: Batoh Sackar

Příspěvekod Stani » sob zář 14, 2019 17:27

Ahoj,

žiadne relevantné recenzie ani nenájdeš, lebo ide o katalógový model nejakého XYZ čínskeho výrobcu, kde si dotyčný zadávateľ objedná model a jedinou zmenou je nacapnutie vlastného loga, nanajvýš zmena farieb.

Odporúčam radšej batohy napr. Quechua, ktoré sú aj vizuálne pekné. Alebo si vyskúšaj v predajni lacnejšie batohy Everett z predajne Exisport - viď model Axerion, či Arvecon 25. My používame na jednodňové výlety + cyklovýlety model Avelans. Ak ti pri tomto modeli chýba bedrová kapsička, môžeš si prinúť svoju na bočné oká bedrového popruhu. Všetky doplnky sú pekne zobrazené na visačkách.
Stani
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1324
Registrován: pát lis 27, 2009 16:16

Re: Batoh Sackar

Příspěvekod apuka » sob zář 14, 2019 21:18

Stani píše:si vyskúšaj v predajni lacnejšie batohy Everett z predajne Exisport
Uz jim funguji zase prodejny nebo eshop po konkurze a zmene majitele? Uz jsem dlouho kolem zadne jejich prodejny nesel.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Batoh Sackar

Příspěvekod raiback25 » ned zář 15, 2019 10:24

Dakujem za tipy a ano eshop na exisporte funguje..teda aspon u nas na SVK
raiback25
nováček
nováček
 
Příspěvky: 5
Registrován: sob zář 14, 2019 12:27

Re: Batoh Sackar

Příspěvekod raiback25 » ned zář 15, 2019 10:37

Pozeral som eshop na exisporteno tie everett ma neoslovili a su aj drahe... Skor sa mi pacil Turistický ruksak BERG OUTDOOR-Marialva blue.. ake su vase nazory?
raiback25
nováček
nováček
 
Příspěvky: 5
Registrován: sob zář 14, 2019 12:27

Re: Batoh Sackar

Příspěvekod Stani » ned zář 15, 2019 15:03

Everett sú drahšie, lebo sú to vlastné návrhy, žiadne čínske katalógy = je s tým oveľa viac práce, aj keď dosť limitovanej danými výrobnými možnosťami. Model Axerion má lisovaný profilovaný chrbát, žiadne mäkké srágory, ktoré aj tak po naložený batohu sa vypučia a nevytvárajú vzduchové kanáliky.

Ak ideš po cene a neriešiš doplnky, tak potom je to jedno, ber kľudne aj ten Sackar, pretože v porovnaní s Bergom rozdiel nevidím, teda akurát že má Moravia asi ľúbivejšie farbičky.

Berg Moraviu blue vidím za 39.99 ale aj za 74EUR. To je šialené pre tento typ batohu a v týchto materiáloch. Aj tých 39EUR za praobyčajný polyester ako má Berg je dosť. Mňa osobne vôbec neoslovil. Ale ak sa tebe páči, v pohode.

Quechuu si už si tiež pozrel? Tam ťa nič nezaujalo?
Stani
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1324
Registrován: pát lis 27, 2009 16:16

Re: Batoh Sackar

Příspěvekod raiback25 » pon zář 16, 2019 21:45

Quechua sa mi nic nepaci no nasiel som este Husky Marney 30. Co na to vravite? Tie co su v modrej a sedej farbe. Ponukaju dva rozne pod tym istym nazvomš
raiback25
nováček
nováček
 
Příspěvky: 5
Registrován: sob zář 14, 2019 12:27

Re: Batoh Sackar

Příspěvekod tsunami » pon zář 16, 2019 21:54

Nevím neznám, ale mám batoh na podobné určení co sháníš od výrobce Trimm. Dostal jsem reklamní kousek jako dárek. Nejdřív jsem si říkal že je k prdu, ale pak docela překvapil - uvnitř hodně docela domyšlených kapes, má pláštěnku, drží na denní používání do práce, dá se dobře vzít na kolo i na výlet. Nikde se nic nepáře, zipy fungují i po delším používání. Klidně bych batoh od Trimmu zahrnul do výběru.
tsunami
účastník
účastník
 
Příspěvky: 269
Registrován: stř bře 20, 2019 20:27

Re: Batoh Sackar

Příspěvekod raiback25 » úte zář 17, 2019 10:31

Ved prave zipsy su kamenom urazu u batohov. Vzdy sa pokazia ci zlomia. Nedavno som mal skvely batoh z lidla a jedneho dna mi ostal v ruke...rovnako mam od kamosa jeden od husky a m tiez zips nefunguje
raiback25
nováček
nováček
 
Příspěvky: 5
Registrován: sob zář 14, 2019 12:27


Zpět na Batohy