Mechanicky odolné merino?

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Mechanicky odolné merino?

Příspěvekod apuka » úte srp 6, 2019 9:58

Zkus si zajit vyzkouset to posledni Millet tricko. Ja jsem mel predchudce, bylo to docela odolne (na polomerino), ale toto uz mi prislo prilis tenke, mozna Tobe by vyhovovalo. Ale je to ponekud sirsi strih, rekl bych trocha se podoba Icebreakeru.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Mechanicky odolné merino?

Příspěvekod mike » úte srp 6, 2019 15:42

Od IB nepotrebuju XXL, ale XL, takze by mi pro zmenu bylo siroke. Navic se mi nelibi kombinace PES a merina. Malo odolny material "vylepsime" druhym malo odolnym materialem?

Mne na tech Ortovoxech lakala vaha a to, ze by v tom v lete na cestach nemuselo byt takove horko. Jenze kdyz pominu spatny strih, tak mi rozdil proti 150 IB neprisel nijak zasadni. U 120 bych to snad ani nepoznal, u 105 trochu, ale spis na pohled proti svetlu, bylo docela pruhledne. Takze asi zustanu u osvedcenych IB 150.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Mechanicky odolné merino?

Příspěvekod bonatius » pon srp 12, 2019 12:34

skus froggywear.sk
bonatius
nováček
nováček
 
Příspěvky: 174
Registrován: čtv srp 28, 2014 12:12

Re: Mechanicky odolné merino?

Příspěvekod mike » pon srp 12, 2019 18:40

Proc? Co maji lepsiho proti IB?
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Mechanicky odolné merino?

Příspěvekod bonatius » pon srp 12, 2019 20:05

napr. lepsia kvalita materialu za dobru cenu.

S kamosom sme porovnavali IB a froggywear. Kamos ma par triciek od IB, ktore si kupoval pred vyse piatimi rokmi a teraz si kupil od nich dalsie a s tym nie je spokojny. Po dvoch vypraniach tricko zmolkovatie a ma tam aj male dierky. Pritom stare tricka su v pohode. Ak pohladas na nete tak tuto skusenost najdes aj v jednej diskusii.

Ja mam od froggy a som s nim velmi spokojny. Testoval som ho na dvoch pat dnovych trekoch a neviem si vynachvalit.
bonatius
nováček
nováček
 
Příspěvky: 174
Registrován: čtv srp 28, 2014 12:12

Re: Mechanicky odolné merino?

Příspěvekod mike » pon srp 12, 2019 20:10

Hmm. Vsechna ma IB trika uz jsou pomerne stara, doufam, ze nemas pravdu, jelikoz chci v dohledne dobe koupit nejake nove.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Mechanicky odolné merino?

Příspěvekod apuka » pon srp 12, 2019 20:31

Miku, to vis, i IB ma docela dost rozdilnich materialu. Navic nektere uz nejsou ciste merina ale je tam trocha PE na zpevneni a zvyseni odolnosti. Takze klidne se mohlo stat, ze nekdo mel stare tricka z jednoho druhu a nove si koupil z jineho.
Je taky pravda, ze kdyz si vezmes do ruky nektere tricka od IB, v zivote bys to asi nekoupil, uz nove to vubec nedrzi tvar a vypada, ze se za chvili v rukou rozpadne. Alespon cca pred dvema lety to tak jeste bylo, ted jsem se davneji na ne nekoukal.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Předchozí

Zpět na Oblečení