Zádové brašny na psa

Zkušenosti, rady, dotazy na ostatní outdoor vybavení

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Příspěvekod Tomík » čtv lis 8, 2007 14:45

jedik píše:Tomiku, na tebe uz mam pripravenou cervenou tuzku :D


:twisted: :mrgreen: :twisted:
Uživatelský avatar
Tomík
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 3070
Registrován: stř říj 17, 2007 12:00
Bydliště: Když nejsem v Praze, tak Horní Police u České Lípy, a jinak všelikdes :-)

Příspěvekod pripluv » čtv lis 8, 2007 14:50

červenou tužku na černé puntíky? :twisted: :((
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod sobb » čtv lis 8, 2007 14:51

A jakže to je s těma brašnama? :(( :twisted: :mrgreen:
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Příspěvekod poldík » čtv lis 8, 2007 14:58

Přípluv píše:červenou tužku na černé puntíky? :twisted: :((
no jasně a výsledek upraví ve Photoshopu :mrgreen:
S humorem jde všechno líp :smt044
Uživatelský avatar
poldík
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 5737
Registrován: čtv lis 23, 2006 10:06
Bydliště: Zastávka u Brna (lont kósek vod štatlu)

Příspěvekod jedik » čtv lis 8, 2007 15:02

Jakmile si nekoho potrhnu cervenou tuzkou neni cesty zpet [-X :D
Jsou tiché jak ten černý bor, co kryje jejich hlavy sivé, to hřebeny jsou našich hor, to Beskydy jsou zádumčivé.
Uživatelský avatar
jedik
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2878
Registrován: sob dub 21, 2007 16:53
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Tomík » čtv lis 8, 2007 15:16

sobb píše:A jakže to je s těma brašnama? :(( :twisted: :mrgreen:


Něco se šije např. tady: www.manmat.cz
Stará dobrá horo, a hlavně lezecká, firma, přešaltovaná na pejskařskou :-)
Uživatelský avatar
Tomík
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 3070
Registrován: stř říj 17, 2007 12:00
Bydliště: Když nejsem v Praze, tak Horní Police u České Lípy, a jinak všelikdes :-)

Příspěvekod zampion » čtv lis 8, 2007 22:05

"Mame mnoho partnerskych psychologu, kteri leci a ne jen naslouchaji a radi (ale kde je ta hranice?). A co se tyce prokazovani i psychologicke metody muzou byt dokazovany napr. matematicky."

Neléčí se náhodou pomocí léků? :twisted: A ty důkazy by mne zajímaly, protože i přednášející na UK, což považuji za seriózní instituci, :wink: nám tvrdili ( a pokud se dobře pamatuji tvrdí to i Rita Atkinson ve své knize Psychologie, což je v současnosti dost respektovaná záležitost - http://obchod.portal.cz/produkt/psychologie/ ) že jediné možné ověřování teoretických konstruktů psychologie je klasický výzkum, který má ve všech odvětvích značné mezery. I z toho plyne že existuje tolik psychologických škol, který si mnohy dost protiřečí. Především si nedovedu předstravit důkazy matematické, které musí splňovat velkou spoustu formalit. Ale rád se nechám poučit, přece jenom jsem tu psych tak trochu flákal :)
Naposledy upravil zampion dne čtv lis 8, 2007 22:07, celkově upraveno 1
zampion
nováček
nováček
 
Příspěvky: 191
Registrován: pát lis 2, 2007 23:12

Příspěvekod zampion » čtv lis 8, 2007 22:06

a ty brašny :) dobrý zkušenosti mám s touhle firmou
www.ruffwear.cz
zampion
nováček
nováček
 
Příspěvky: 191
Registrován: pát lis 2, 2007 23:12

Příspěvekod jedik » pát lis 9, 2007 9:26

zampion: SZ
Jsou tiché jak ten černý bor, co kryje jejich hlavy sivé, to hřebeny jsou našich hor, to Beskydy jsou zádumčivé.
Uživatelský avatar
jedik
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2878
Registrován: sob dub 21, 2007 16:53
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod conny » pát lis 9, 2007 9:32

zampion píše:"Mame mnoho partnerskych psychologu, kteri leci a ne jen naslouchaji a radi (ale kde je ta hranice?). A co se tyce prokazovani i psychologicke metody muzou byt dokazovany napr. matematicky."

Neléčí se náhodou pomocí léků?


predstav si ze nie len. ked ti ortoped da zostavu cvikov na chrbat tiez sa mozes vyliecit a nema to s liekmi nic spolocne.
Every dream was given to us with the power to make it true.
Uživatelský avatar
conny
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3445
Registrován: úte zář 19, 2006 12:34
Bydliště: Praha - zbohom kopecky

Re: Zádové brašny na psa

Příspěvekod OlaffLudwig » úte dub 30, 2019 21:25

Zdravím vespolek,
vím, že tohle téma již pár let nikdo neoživil, ale přesto se zkusím zeptat. Prohledal jsem forum a našel pouze toto téma.

Mému hafanovi budou už 3 roky, ale doteď jsem jeho věci tahal na zádech já a uvědomil jsem si, že by si něco mohl nést sám.

Trochu jsem googlil a omrknul nějaká videa na YT a nejpřijatelnější (pro mého psa) mi přišel tento. Má brašny blízko u těla, takže je minimální šance, že se s tím ten můj janek bude někde zachytávat. Rád totiž vleze do každého křoviska, které na cestě potká.

Má zde někdo zkušenosti s batohy pro psa? Nebo dokonce s touto značkou? Můžete doporučit nějaké jiné, o kterých máte potvrzené, že vydrží drsné zacházení?

Předem děkuji za případné odpovědi a přeji hezký svátek práce.
Uživatelský avatar
OlaffLudwig
nováček
nováček
 
Příspěvky: 17
Registrován: stř kvě 21, 2014 10:17

Re: Zádové brašny na psa

Příspěvekod GreyMouse » pát kvě 10, 2019 11:34

O brašnách na psa jsem uvažovala skoro dva roky, měla jsem obavu, abych nevyhodila nemálo peněz za něco, co pak obluda nebude chtít nosit. Nakonec rozhodlo, když jsem objevila slušný výběr na Aliexpressu. Vzala jsem tyhle na vyzkoušení. Zpracování nemám co vytknout, materiál vypadá vcelku odolně (neodlehčená "batohovina"), i když na prolézání roštím by to, vzhledem ke gumicukům na bocích, moc nebylo (ale ty by šly odstranit). (Berňák roštím neprolézá, aby se neunavil, brašnama se zasekává akorát při průchodu dveřma nebo při zalézání pod stůl v hospodě a na to nějaká zvláštní odolnost materiálu potřeba není :)) Brašny mají za sebou zatím jen testování nalehko a jeden čtyřdenní výlet. Obluda s jejich nošením žádný problém nemá, jediné co zatím řešíme, je nastavení správné délky všech (pěti) popruhů, aby brašny nesjížděly k jedné straně. Původně jsem myslela, že budu muset u velikosti L ještě nastavit hrudní popruh, ale potřeba to nebylo a naopak zatím pořád zkracuju, aby brašny po psovi necestovaly. Na nějaké delší nastavování přímo na psovi nemá zvíře trpělivost, takže úpravy provádím jen když jsou brašny sundané. Čtvrtý den výletu už to vypadalo celkem nadějně, ale zase už to bylo jen se symbolickou zátěží, uvidím až zase nacpu brašny granulema (počítám s tím, že si obluda ponese žrádlo na 4 dny, tj. necelé 2 kg)

Když jsem teď na Ali hledala odkaz na brašny co jsem koupila, vypadly na mě i tyhle, které jsem při nákupu přehlédla. Podle obrázků bych řekla, že by mohly být na psovi stabilnější, vzhledem ke kompaktnosti asi i málo překážející při prolézání křovím, ale těžko říct jak jsou na tom s odolností materiálu a objemem. Nechce je někdo vyzkoušet? ;-)
GreyMouse
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1979
Registrován: úte srp 18, 2015 23:09

Re: Zádové brašny na psa

Příspěvekod apuka » pát kvě 10, 2019 11:52

Tak ty druhe linkovane se (skoro!) hodi i na slanovani se psem, kdyz je treba :-)
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Zádové brašny na psa

Příspěvekod GreyMouse » pát kvě 10, 2019 12:16

Jj, vypadá to jako celkem šikovný postroj. Slaňování nevím, ale určitě by se s něčím takovým na těle tahal pes z vody líp než za obojek, když hupsne někam, odkud se neumí vyškrábat. Ale zase musím uznat, že už se blbka poučila a (většinou) zkouší tlapou hloubku než skočí do neznámý vody :D
GreyMouse
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1979
Registrován: úte srp 18, 2015 23:09

Předchozí

Zpět na Ostatní vybavení