Bali - prosím o radu

Thajsko, Laos, Vietnam, Malajsie, Indonesie...

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Bali - prosím o radu

Příspěvekod Ondrasovka » stř dub 3, 2019 22:43

Ahoj všichni. Mohu poprosit o radu? Dneska jsem objevil pro mě vcelku lukrativní tarif do Denpasar Bali z Vídně s Eva Air za 15.990,- kč. Mám dilema jestli zvolit toto nebo si připlatit asi tisícovku a letět raději s Qatarem. Rozdíl v ceně není velký, každopádně obě aerolinky mají pět hvězdiček. Má někdo prosím vlastní zkušenost. Díky, Ondra
Ondrasovka
nováček
nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: stř dub 3, 2019 22:37

Re: Bali - prosím o radu

Příspěvekod infrastellar » čtv dub 4, 2019 8:12

To si sa sem zaregistroval koli takejto otazke? Ty chces ist na druhu stranu zemegule ked si nevies vyhodnotit dva rozdielne lety?

Ten Eva air mas cez Taipei, co je zhruba o 2-3h dlhsi let, + tie 3h na letisku v Taipei. Cestou spat je to uz dlhsie, let z Taipei je dokonca cez 13h.

Qatar neviem ktory let myslis, ale podla mna to bude kratsie, pretoze nezalietava az hore za Cinu.

Co sa tyka komfortu, Qatar si sice je top aerolinka, ale v turistickej triede to bude rovnako nasekane ako u eva air. Toto by som nejak moc neriesil, to jednoducho treba preckat alebo prespat, ak mas vecerny let. Rozhodni sa teda skor podla casu, ktory ti ta cesta zaberie. Cas ti uz nikto nevrati.
Naposledy upravil Hafi dne čtv dub 4, 2019 22:30, celkově upraveno 1
Důvod: Qatar. (s "u" mi to trhalo oči)
infrastellar
nováček
nováček
 
Příspěvky: 181
Registrován: pon led 12, 2009 20:27

Re: Bali - prosím o radu

Příspěvekod mike » čtv dub 4, 2019 18:33

No, mne to prijde spis jako pokus o spam, ale nejsem si jisty natolik, abych to smazal.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49289
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Bali - prosím o radu

Příspěvekod Lipon » čtv dub 4, 2019 23:06

Infrastellar - s hodnocením Qatar airways evidentně jen teoretizuješ, ale ještě jsi s nima neletěl
Qatar má i economy třídu na špičkové úrovni, spolu s Emirates a Singapore. Je tam víc místa, než běžně kontinentální linky v Economy mají a sedadla jsou pohodlná
Zkušenost z léta, 16 čistého času letu (2x 8h), přestup v Dauhá, btw. pěkné letiště na přestup.
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4884
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Bali - prosím o radu

Příspěvekod infrastellar » pát dub 5, 2019 6:52

Nerozumiem celkom preco sa venujes mojmu teoretizovaniu /a nechapem co ty mozes vediet o mojich letoch/ a nepomozes radsej tomu nestastnikovi, ktory sa tu nieco pyta.

Ak to bol pre teba luxusny let, nech sa paci, nikto ti to neberie predsa. Nikde netvrdim opak. Podotykam vsak ze tvoja skusenost je rovnako bezvyznamna ako ta moja, kedze na kazdu linku maju nasadene ine lietadlo a nieje uplne vynimocne, ze to lietadlo je v inej konfiguracii aj ked ide o ten isty model. Kazdy vnima ten tvoj "luxus" uplne inak, kazdy je inak na tom aj mentalne, o com svedci mnozstvo protichodnych recenzii na internete. Takze zatial co ty blazene gulas ocami pri cervenom vine, inemu tam moze byt jednoducho "nepohodlne".
infrastellar
nováček
nováček
 
Příspěvky: 181
Registrován: pon led 12, 2009 20:27

Bali - prosím o radu

Příspěvekod Lipon » pát dub 5, 2019 21:00

Tak přestaň teoretizovat a začni něčím praktickým.
Třeba tím, v jaké konfiguraci a na jaké lince / linkách ti Qatar airways přijdou v Economy nekomfortní, když už jsi s tím začal.
Kromě převzatých anonymních stížností na internetu tedy.
Btw. Nic o luxusu nepíšu, jen o economy na špičkové úrovni. Luxus vypadá jinak.
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4884
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Bali - prosím o radu

Příspěvekod infrastellar » čtv dub 11, 2019 8:57

Zial, v tomto nepozmozem, pretoze nikde netvrdim ze ich turisticka trieda je nekomfortna.
infrastellar
nováček
nováček
 
Příspěvky: 181
Registrován: pon led 12, 2009 20:27


Zpět na Asie Jihovýchodní