Stížnost

o všem možném, co se zrovna nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Stížnost

Příspěvekod Etheric » čtv lis 1, 2018 9:31

Pokud přečteš číslo přijíždějící mhd s - 3,5, tak máš opravdu - 3,5 :)
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8034
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Stížnost

Příspěvekod GreyMouse » čtv lis 1, 2018 12:25

Třeba nepřečte a proto jezdí autem :mrgreen:
GreyMouse
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1979
Registrován: úte srp 18, 2015 23:09

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » čtv lis 1, 2018 12:27

U nás na dědině nejezdí MHD. :mrgreen:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » čtv lis 1, 2018 15:47

Tak traktor už zase traktoruje. Kolega je šikula - nový domeček + provizorní segrovky. Fčíl už akoráth musím sehnat OEM segrovky.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » čtv lis 1, 2018 18:50

pavproch píše:U nás na dědině nejezdí MHD.

Uz par let jezdi, ale ty ji nevidis :twisted: Udelej neco pro ostatni a odevzdej ridicak ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » čtv lis 1, 2018 18:54

:fuj:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Stížnost

Příspěvekod Michal82 » pát lis 2, 2018 19:22

Vidím rudě !!!

Objednal jsem si ty Super Perfekty s tím ze platím Express.

Dodání na pondělí 5.
Obchod vše odeslal vypadá ok - Snowleader z Francie.

A přepravní služba mi píše předpokládané datum doručení na pátek 9.
Tak tomu tedy Express neříkám a jestli to zde v pondělí nebude tak budu nasranej ze tomu kdo sem s tím v pátek bude mít odvahu přijít plesknu jednu mezi dverma až veme druhou o futra!!!
To sem si mohl vzít normální dopravu s tím ze by to bylo o £10 levnější.
Michal82
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3212
Registrován: úte čer 24, 2014 6:45

Re: Stížnost

Příspěvekod scinkk » pát lis 2, 2018 20:25

Tak tam zavolej, jak je to mozny a rovnou se treba dovis moznost reklamace te sluzby
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » pát lis 2, 2018 20:56

Blbost, lepsi bude zmlatit ridice, co je ten posledni, kdo za to muze. Doufam, ze to bude byvaly boxer :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Stížnost

Příspěvekod Michal82 » pát lis 2, 2018 22:03

No už sem se trochu uklidnil :D

Uvidíme kam se to dostane přes víkend. Ale když sem si sem objednaval z Finska tak to bylo druhy den v UK a další den u mě.
Tak toho 9 dost nechápu - objednal sem 1.
Kdyby se zpozdily o den ještě to pochopim ale o 4 dny déle to mě štve.

Ono o nic nejde - jen mě štve ze si zaplatím expresní dodání na určitý den a takhle to posunou - to bych si dal dopravu zdarma a pak bych neřekl půl slova.

Jak to tu v pondělí nebude tak jim napisu jak si to predstavujou.

Jinak obchod vypadá solidně - mají nějaká videa na YouTube na ukázku produktu a k mě objednávce mi přidali dva dárky - čisticí prostředek na boty a nůž Opinel 06.
Poslali mi také fotky bot s premerenymi rozměry jak sem chtěl.

Takže ze strany obchodu vše zatím ok a solidní jednání a darecky - sice nepotrebuju ale potěší.

Zato dopravní společnosti asi napisu jiné hodnocení.
Michal82
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3212
Registrován: úte čer 24, 2014 6:45

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » pát lis 2, 2018 22:15

Nadelas. Mne posledne dodavalo PPLko tyden zasilku, co meli na depu, do jejich vlastniho parcel shopu, kam jezdi ridici denne. Z Nemecka sla den, po Praze tyden. Aspon teda brali telefony a to skoro hned a omlouvali se (pry stehuji depo). Proti imbecilum z DPD, co telefony neberou a stejnou zasilku v prechozim pripade vratili do Nemecka, docela pokrok ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod Lipon » sob lis 3, 2018 0:29

Všude se to může stát. Taky jsem posílal urgentně dokumenty do zahraničí s TNT, Expres dodání do druhého dne 10 ráno. Ale protože všechno chodí přes evropský uzel/sběrnu, stačí, aby jim tam zhaprovalo třídění a šlo to 4 dny. Jo, dali slevu 50% na příští consignment.
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4884
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Stížnost

Příspěvekod Michal82 » sob lis 3, 2018 0:45

Ano přesně o TNT se jedná. Hm 50% slevu na příště?
Se obavám že s TNT už žádné příště nebude ;)
Michal82
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3212
Registrován: úte čer 24, 2014 6:45

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » čtv lis 8, 2018 20:45

Stezuju si na Jiru. Spam generator maskovany jako project management software. Dneska se jeden managor rozhodnul, ze precisluje verze projektu, ci co, a jelikoz je momentalne retardovany, tak to po sobe musel 3x editovat. Kazda zmena vygenerovala zvlastni mail u kazdeho ticketu a behem par minut jich byly desitky #-o Kdyby se aspon dalo nastavit, co se ma posilat, realne zmeny a komentare mne zajimaji, tyhle kraviny ne, proto to nemuzu odfiltrovat jako spam a navic se musim do kazdeho mailu kouknout ](*,)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod apuka » čtv lis 8, 2018 21:07

Zajimave... Tak se taky postezuji na Jiru - pridal jsem asi tri posty do ticketu. Zadna odezva, protoze se nemeni status - ten je "Waiting for customer" ci co a resitele o tom asi nedostanou mail. Jenze jako ten "customer" nemohu zmenit status #-o #-o.
(Tak mi ted stoji testovaci system na tom, ze navrhli zmenit verzi Java RE ve svem balicku, co udelalo chyby, tak jsem jejich balicek odinstaloval - to melo za nasledek, ze pri startu systemu se JRE furt zastavuje a ceka na potvrzeni/zavreni okna. Zavru, okno se otevre znovu, protoze ten proces v cyklu zjistuje, jestli bezi JRE nebo ne a kdyz ne, tak znovu nahodi. Dal se dostane az JRE bezi a pracuje. No, po sto nekolikatem zvreni jsem se na to vybodnul...).
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Stížnost

Příspěvekod apuka » čtv lis 8, 2018 21:10

@mike: nema Jira mail na Exchange servru a v cloudu? Dnes jsem se dozvedel, ze u nas po prechodu na Office 365 hodi mailovy system do cloudu bude problem s nekteryma adresami, protoze pokud se z jedne adresy odejde mnoho mailu v kratke dobe, Exchange automaticky zablokuje toho uzivatele a uz zadny mail neposle. To by vyresilo Tvuj problem, muzes navrhnout zmenu systemu :-).
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » čtv lis 8, 2018 21:29

:D

Jako kontraktor toho moc navrhovat nemuzu a fakt netusim, jak to maji vevnitr zarizene. Problem je v tom, ze nektere info potrebuju a potrebuju o zmenach vedet hned, proto ty maily, ktere mi navic predtim nefungovaly a museli to resit. Potreboval bych akorat odfiltrovat tenhle spam a na zaklade obsahu mailu to nejde, to by museli autori Jiry pouzit mozek a dat tam klicova slova nebo tak neco. U systemu, co maji na software review, se aspon da nastavit, ktere notifikace chces, tady ne nebo jsem to nenasel.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » pát lis 9, 2018 5:03

Tak jsem se po tom kouknul, protoze se mi nechtelo verit tomu, ze by to neslo. A fakt, neslo. Ten kram to proste neumi :shock: Nasel jsem akorat diskuse, kde se na to same pta spousta lidi a taky nechce verit tomu, ze neco tak samozrejmeho to neumi:
"No Problem", said the admin, "I'll just make it so you can adjust your own email settings."

A few minutes later he emerged from his office and said "Guys, you're not going to believe it, but JIRA doesn't even have that functionality!"

Two years later, I still don't believe it.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » stř lis 21, 2018 7:48

Tak. Uffff.

Fčera po cestě z práce (zasněženou loukou, polem, pastvinou, lesem) ňa prohnal bejk. Jezedáci fčíl mají nad mojí fabrykou vyhnané stádo krav s telatama a bejkem. Nesl sem domů čebrenou igelitku a to sem neměl dělat. Dobrých 100m sa za mnou hnal (klouzalo mu to až sebou i šlehnul). A já skákal přes ohradník do lesa.

Neska ráno do práce sem šel přes to stádo zas. Se sevřenou prdelí a připraven ke sprintu. Nemusel sem sprintovat.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Stížnost

Příspěvekod Michal82 » stř lis 21, 2018 8:48

Jestli čebrená igelitka znamená červená....?

Bejk je od narození barvoslepej - barva ho nijak nedráždí.

Takže spíš to že ti to šustilo taky pokud to byl opravdu bejk - bejci se dávají zvlášť to bych se dost divil kdyby ho měli u krav s telatama a jestli to byl vůl tak se dost divím taky ty sou většinou krotcí - už v 10 letech sem jich 5 najednou vodil na pastvu do ohrady přes dvě pole.

Třeba byl jen zvědavej a chtěl se podívat a když viděl jak utíkáš tak si myslel že je to nějaká hra.
Michal82
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3212
Registrován: úte čer 24, 2014 6:45

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » stř lis 21, 2018 17:51

@pp: :D jeste lepsi by bylo, kdyby v lese za ohradnikem cekal medved.

Michal82 píše:jestli to byl vůl tak se dost divím taky ty sou většinou krotcí

Treba si chtel jen pokecat s kolegou 8)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » stř lis 21, 2018 17:54

Neska odpo z práce opět skrz stádo, tentokráte bez konfliktu :mrgreen:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » stř lis 21, 2018 18:03

Pokecali jste si? ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » pát lis 23, 2018 17:21

Už su zase fklidu - jezedáci neska ráno přehnali krowy na vedlejší pole (přes které nechodím), takže už nebudu muset zdrhat před bejkem.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » pon pro 3, 2018 9:19

Blacklist: právě si organizuju služebku na středu a čtvrtek (skautíkem) a.... ilustrativní ukázka, jak jsem nepružný, zkostnatělý a vůbec neflexidebilní... penzion Fénix v Liberci - doposud to fungovalo takto: zvednul sem telefon, vytočil liberecké číslo a objednal si ubytko. Fčíl sa objednává přes nějakou rezervační centrálu v Pze. NASRAT! Ve Fénixzu už ode mně neuvidí ani korunu, nikdy (i když to byl moc fajn penzion).
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » úte pro 11, 2018 10:15

Stěžuju si na starýho člověka se zdravím zničeným celoživotním sportem a držkopádama při něm.

Před 30-ti lety sem si dokurwil levou nohu (vyhozená kyčel), následkem čehož je to železo inside. Jenže to železo tam šlo až asi 15 let poté a celých těch 15let úlomky (které tam zbyly) tlačili na nerv, takže sem celou levou nohu cítil jinak než "normálně" - víc. Se železem se to spravilo, částečně, furt sem cítil ale tu nohu jinak. A před dvěma lety, jak mě krmili tou chemií, tak jeden z jejich vedlejších účinků byl, že mi v celém těle "odizolovala" nervy (takže byly a jsou citlivější na veškeré podněty). Fčíl se nervy/izolace na nich v celém těle asi obnovují (pomalu) a ... ten nerv v levé noze asi taky, a to není dobře..... při pohybu je vše OK, ale jakmile chvíli stojím nebo sedím nebo (a to je nejhorší) ležím v posteli, tak ten nerv "zlobí" - celý levý nárt nesnese vůbec žádný dotyk s ničím (pálí, lechtá, svrbí), dva prsty na levé noze přestávám cítit + mi je inervace pěkně kroutí, jeden z nich už je křivý pahýl. Aspoň že to brnění v páteři, na které sem si tu cca před rokem stěžoval tež, už skoro zmizelo. Chjo no, budu muset za neurologem.....

Mno, taxem se postěžoval, musím to ale nějak uzavřít: je to vlastně dobře, že to zlobí, protože to je neklamná známka toho, že sem tady a dejchám. Díky, páni dochtoři. Ale je to otravné + mám strach, jaxe ta inervace bude projevovat v zuimě/lyžáku (jestli prsty nebudou chtít omrzat....)


Btw, kotník už je fpoho, neska ráno, dyž nasněžilo (2-3cm) sem prostě musel před prací na zdrproproch. A kotník ani ceceknul.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod skutrjohny » úte pro 11, 2018 12:13

stezuji si, ze tu na outdoorforu mate nejaky divny aktualni cas. ted je 12:14 a schvalne, co bude u tohoto prispevku ;-)
Uživatelský avatar
skutrjohny
účastník
účastník
 
Příspěvky: 515
Registrován: stř zář 11, 2013 13:47
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: Stížnost

Příspěvekod Hafi » úte pro 11, 2018 19:22

Já vidím 12:13. Ale předpokládám, že sis jen v nastavení nevypnul letní čas, což?
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8414
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Stížnost

Příspěvekod skutrjohny » úte pro 11, 2018 23:46

jo takhle, to si musim sam prepinat na techto strankach?
Uživatelský avatar
skutrjohny
účastník
účastník
 
Příspěvky: 515
Registrován: stř zář 11, 2013 13:47
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » stř pro 12, 2018 0:44

Nemusis. Nastav si tam normalni cas a pockej, az EU zrusi letni ;-)

Ja to taky na pul roku neprepinam a mam stale normalni cas tj. ted to mam spravne, v lete o hodinu posunute.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

PředchozíDalší

Zpět na Pokec