Lepeni bot: Unilep D418 (opět k dispozici v Praze)

rady a porady pro opravy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Lepeni bot: Unilep D418 (uz neni k dispozici v Praze)

Příspěvekod zdes » úte úno 21, 2017 14:46

Nakonec koupena pulkilová piksla z e-shopu, botky po víkendu drží. Holt se tím teď bude lepit všechno :-D
Díky za tip na lepidlo a postup!
zdes
nováček
nováček
 
Příspěvky: 19
Registrován: stř bře 4, 2015 14:03

Re: Lepeni bot: Unilep D418 (uz neni k dispozici v Praze)

Příspěvekod xPetr » sob pro 2, 2017 16:54

Omlouvám se za exhumaci topicu, ale potřebuji od Vás odbornou radu..
Mám botky Asolo gtx flame a v Alpách jsem zpozoroval takový nešvar - u obou bot se odlepuje podrážka na vnitřní straně a u jedné se začala odlepovat gumová špička

obrázek: https://ctrlv.cz/shots/2017/12/02/2zN4.png

Když to vyčistím, osmirkuju a slepím lepidlem Unilep D418 bude to fungovat? podrážka (resp. ta černá guma) se na špičce lepí ke kůži, ale ten kostičkovaný spodek je jakýsi gumoplast (na pohmat) tak si nejsem uplně jistý zda to dobře přilne.. (s lepením bot nemám vubec zkušenost)
xPetr
nováček
nováček
 
Příspěvky: 10
Registrován: pon bře 3, 2014 14:58

Re: Lepeni bot: Unilep D418 (uz neni k dispozici v Praze)

Příspěvekod mike » sob pro 2, 2017 17:09

Vykaslal bych se na domaci lepeni a donesl to nejblizsimu sevci, ktery ti to za stovku spravi. Lepidla mivaji dobre.

Jak jsou ty boty stare? Jestli tam treba nemas horsi problem... Z fotky toho totiz moc poznat neni.

Spravil jsem link, code je k necemu jinemu.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Lepeni bot: Unilep D418 (uz neni k dispozici v Praze)

Příspěvekod xPetr » sob pro 2, 2017 17:30

Já právě myslel že tyhle "outdoor" boty potřebují nějaký speciální servis.. Kupoval jsem je někdy na podzim roku 2014.. horší problém může být co? Abych věděl jestli mám třeba počítat s výměnou podrážky či výměnou bot.. Trochu mě zarazilo, že se odlepují na stejném místě obě dvě boty, zas tak starý mi nepřijdou aby se začali rozpadat.
xPetr
nováček
nováček
 
Příspěvky: 10
Registrován: pon bře 3, 2014 14:58

Re: Lepeni bot: Unilep D418 (uz neni k dispozici v Praze)

Příspěvekod mike » sob pro 2, 2017 17:39

Tohle. Ale na to je jeste moc brzo, leda ze by lezely dlouho na sklade. Jestli se da podrazka odtahout tak, abys pod ni videl, tak by to melo jit poznat. Rozpadly PU se droli. Tady to ale nejspis bude jen mizerne slepene.

Zadny specialni servis neni potreba a dobry svec/opravar to slepi lip, nez bys to udelal doma.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Lepeni bot: Unilep D418 (uz neni k dispozici v Praze)

Příspěvekod xPetr » sob pro 2, 2017 18:05

A sákryš ten odkazovaný článek jsem zrovna někdy vloni pročetl.. No tyhle Asola ten PU mají, ale když tu gumu odtáhnu je to tam relativně čisté, hladké a pevné. Doufám, že to bude opravdu jen mizerně slepené, protože po třech letech by to bylo nepříjemné.. Dám je tedy slepit a snad mě ještě povozí. Díky mike za informace!
xPetr
nováček
nováček
 
Příspěvky: 10
Registrován: pon bře 3, 2014 14:58

Re: Lepeni bot: Unilep D418 (uz neni k dispozici v Praze)

Příspěvekod mikem » čtv led 25, 2018 16:47

nevíte, kde se dá nzní lepidlo sehnat ? Zkoušel jsem všechnz odkazy, ale jsou nefunkční. předem díky
mikem
nováček
nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: čtv led 25, 2018 16:29

Re: Lepeni bot: Unilep D418 (uz neni k dispozici v Praze)

Příspěvekod fps » sob led 27, 2018 12:45

Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Re: Lepeni bot: Unilep D418 (uz neni k dispozici v Praze)

Příspěvekod sobb » sob led 27, 2018 14:55

Lear byl pohlcen Stachemou, proto odkazy nefungují
ale koukám, že nejmenší balení dělají už jen půllitr a navíc asi zanikl e-shop :?
jsem to furt odkládala, a tak to dopadá #-o
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Lepeni bot: Unilep D418 (uz neni k dispozici v Praze)

Příspěvekod sobb » stř led 31, 2018 21:42

zpráva asi hlavně pro brňáky a okolněžijící - firemní prodejna dole v Židenicích stále existuje a diskutovaný Unilep je možno zde sobě zakoupiti za cenu téměř lidovou, půllitřík za 108 káčé :)
Po-Pá 7:30- 15:30
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Lepeni bot: Unilep D418 (uz neni k dispozici v Praze)

Příspěvekod fps » čtv srp 2, 2018 14:41

existuje ňáké lepidlo které bude mít po zatvrdnuti cca stejné vlastnosti jako gumová podrážka u bot? nejlépe kdyby bylo černé
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Re: Lepeni bot: Unilep D418 (uz neni k dispozici v Praze)

Příspěvekod apuka » čtv srp 2, 2018 21:26

S lepidlem TI primo nepomohu, ale mozna bys mohl upresnit, ktera/-e) vlastnost(-i) lepidla by mela(-y) byt stejna(-e) jako gumova podrazka. Ta totiz ma tech vlastnosti docela dost a nejak nepredpokladam, ze ocekavas napr. stejnou uroven opotrebeni...
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Lepeni bot: Unilep D418 (uz neni k dispozici v Praze)

Příspěvekod fps » sob srp 4, 2018 9:52

co chceš na tom upřesňovat, prostě aby mělo po zaschnutí cca stejné vlastnosti jako je podrážka u bot, cca jak do pružnosti, tak do odolnosti
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Re: Lepeni bot: Unilep D418 (uz neni k dispozici v Praze)

Příspěvekod pid » sob srp 4, 2018 10:41

Naposledny som lepil topánky pružným epoxidovým lepidlom - Versachem H2 Hold All-Purpose Epoxy - a výsledok bol slušný a niečo odvtedy vydržali.
Chybičky krásy - nie je čierne ale biele; nedával som ho zdola na podrážku, tak ťažko hádať mechanickú odolnosť; podrážka, ktorú som lepil, nevyzerá na klasickú gumu.
pid
nováček
nováček
 
Příspěvky: 21
Registrován: pát úno 5, 2010 12:50
Bydliště: SR, kúsok od Košíc

Re: Lepeni bot: Unilep D418 (uz neni k dispozici v Praze)

Příspěvekod fps » sob srp 4, 2018 16:56

našel jsem tmel CT1, ale to asi u nás neseženu? není u nás k dostání něco podobného?
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Re: Lepeni bot: Unilep D418 (uz neni k dispozici v Praze)

Příspěvekod apuka » sob srp 4, 2018 19:33

fps píše:aby mělo po zaschnutí cca stejné vlastnosti jako je podrážka u bot, cca jak do pružnosti, tak do odolnosti
Vsak prave pro toto jsem se ptal. Podivje se na ten Pattex Gel, co nedavno linkoval mike - pruznosti bude asi vyhovovat. Ale neocekavej, ze jakykoliv tmel/lepidlo bude mit po vytvrzeni odolnost jako specialni smesy pryze od Vibramu. Navic jeste ma kazdy druh podrazky od Vibramu ponekud odlisne vlastnosti.

Ale nejvice asi zavisi, co potrebujes lepit. Neco jineho je napr. (schvalne davam mirne extremni pripady) odlepena podesev od mezipodesve a neco jineho slepeni uplne praskle podrazky/gumy v ohybu.
Naposledy upravil apuka dne sob srp 4, 2018 20:22, celkově upraveno 1
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Lepeni bot: Unilep D418 (uz neni k dispozici v Praze)

Příspěvekod mike » sob srp 4, 2018 20:02

Nemyslim, ze by Pattex gel stacil na opravu podrazky. Ne ze bych to nejak zkoumal, ale podle mne vlastnosti gumy nema, zvlast odolnost proti oderu.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Lepeni bot: Unilep D418 (uz neni k dispozici v Praze)

Příspěvekod apuka » sob srp 4, 2018 20:27

Vsak pod odolnosti jsem ja myslel prave odolnost proti oderu. Ale umim si predstavit, ze by mohl stacit napr. na slepeni praskle gumy na podrazce, i zespodu a v ohebu. Samozrejme jen na slepeni zpet k sobe a mohlo by to dobre drzet, ale odolnost proti oderu bude dal v takovem pripade zabezpecovat samotna podrazka, ne lepidlo.
Si taky myslim, ze ten tmel CT1 taky nevydrzi dlouho na pohorkach, tak max jako mekke podrazky mestskych bot.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Lepeni bot: Unilep D418 (uz neni k dispozici v Praze)

Příspěvekod mike » ned srp 5, 2018 0:12

Jo, lepeni podrazek tam primo doporucuji, ale spis odlepenych. Nevim, na co to fps chce, mozna by to za pokus stalo. Zas tak drahe to neni.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Lepeni bot: Unilep D418 (uz neni k dispozici v Praze)

Příspěvekod fps » ned srp 5, 2018 12:53

zatím to nepotřebuji, ale viděl jsem před časem video které bohužel teďka nemohu nají, jak si někdo opravuje na truistických botách sešlapanou špičku a patu na podrážce, podobné je toto, tak mě napadlo až sešlapu špičky na LaS Cube, tak že bych to zkusil opravit podobně, ale lepidlem které bude mít po zatvrdnuti cca stejné vlastnosti jako gumová podrážka u bot?
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Re: Lepeni bot: Unilep D418 (uz neni k dispozici v Praze)

Příspěvekod apuka » ned srp 5, 2018 17:19

Tak na takovou opravu bych se, co se tyce odolnosti vuci oderu vubec nespolehal. Na tom videu to sice davaji na "Vibram", ale to je vhodne tak do zahrady nebo nekde do prace. Navic budes tam mit vzadu hladkou plochu, ktera bude klouzat, resp. klouzat mnohem vice nez strukturovana puvodni podrazka. Kdyz patu seslapes (uplne jedno kde a jak), tak znamena, ze na ni na tom miste doslapujes - a ted si predstav, ze najednou zrovna tam bude klouzat asi mnohem vice, obzvlast napr. v blate nebo snehu. Ja bych cekal, ze se v terenu ve kterem chodim (a Ty taky) se parkrat kvuli tomu ocitnu na zemi. Proste jistota a bezpecnost bude horsi.
Navic to em tak: kdyby podobny tmel, jako bys chtel byl k dispozici, tak by pichle gumy na autach tim opravovali, diru zaplatali, protoze tam potrebuji cca podobne vlastnosti jako na podrazkach pohorek. Jenze oni diru zaplataji "stuplem"/"zatkou", zadnym tmelem.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Lepeni bot: Unilep D418 (uz neni k dispozici v Praze)

Příspěvekod apuka » ned srp 5, 2018 17:24

Jeste sem dam vysledek sveho prvniho pokusu o zalepeni rozrezane kuzi na pohorce tim mikem (v sekci B/C bot) linkovanym Pattex Gelem.
Chtel jsem to zalepit proto, ze s mi zda, ze se ten trh rozsiruje, zvetsuje smerem nahoru - a s tim jsem mel blbe zkusenosti u svych byvalych Asolo Powermaticu.
Stav poskozene boty po vycisteni, kuze byla jeste dost vlhka, proto rez ponekud roztazeny (fotka je trochu sirsi, aby bylo videt, ze rez je mezi 1. a 2. okem snerovani):
Pred1.JPG

Po mirnem stlaceni, aby bylo videt, jak je to hluboke:
Pred2.JPG
Naposledy upravil apuka dne ned srp 5, 2018 17:33, celkově upraveno 1
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Lepeni bot: Unilep D418 (uz neni k dispozici v Praze)

Příspěvekod apuka » ned srp 5, 2018 17:32

Lepidlo se tam davalo blbe, protoze "dira" byla uzsi nez proud lepidla, co slo z tuby, takze jej bylo nutne rucne dostat dovnitr. Jenze okraje rezu/roztrzeni se rozevirali dohora a branili to tam dostat rozetrenim, tak jsem zkusil spendlik, ale na tom se zase vzdy vytvorila kapka lepidla a spise se lepidlo vytahovalo nez vetrelo.
Vysledek druhy den je nasledujici:
Po2.JPG

Neni to uplne ono, ale rekl bych ucel by to splnit mohlo, protoze na obou koncich je v "dire" lepidlo, to by mohlo zabranit dalsimu rozsirovani - a prave tomu jsem chtel zabranit.

Jeste jedna zkusenost: nezalepujte lep na vlhke kuzi Leukoplastem, ja jsem to tak udelal a druhy den jsem se musel zbavovat lepidla z naplasti na uz suche kuzi drhnutim nehtem. Dost se to rozmazavalo a nechtelo se mu dolu. Radeji svoji naplast vyzkousejte na necem jinem, staremm jestli "nepousti" lepidlo na vlhke kuzi.
Přílohy
Po1.JPG
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Lepeni bot: Unilep D418 (uz neni k dispozici v Praze)

Příspěvekod mike » ned srp 5, 2018 23:17

@fps: stejne vlastnosti, jako guma, ma guma ;-) Co takhle oslapanou mekkou gumu na spicce vyfrezovat a nalepit tam novou, tvrdsi? Doma to asi nezvladnes, ale sikovny svec by mohl. Vysledek bude urcite lepsi, nez to dorovnavat lepidlem.

BTW, jak dlouho ta climbing zone asi vydrzi, nez se oslape? Docela blby napad to tam davat, co?
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Lepeni bot: Unilep D418 (uz neni k dispozici v Praze)

Příspěvekod mike » ned srp 5, 2018 23:21

@apuka: nic moc, asi to slo udelat lip ;-) Spendlik nefunguje, spis nejaka spachtle, prst v rukavici apod. Nesetrit lepidlem, dat ho hodne pres cely rez a pak ho zahladit. Klidne opakovane. Ale treba to takhle bude stacit. Osobne bych jeste jednou pretrel spodni cast, kde lepidlo v rezu chybi.

Ad naplast: pouzil jsem Hansaplast, ktera to nedela. V tvem pripade by se dala pouzit i bezna lepici paska, jelikoz je to skoro rovne.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Lepeni bot: Unilep D418 (uz neni k dispozici v Praze)

Příspěvekod apuka » pon srp 6, 2018 12:21

mike píše: jak dlouho ta climbing zone asi vydrzi, nez se oslape? Docela blby napad to tam davat, co?
No jo, a jeste pokud to je rovne a mirne zkosene, tak to nuti pri kazdem kroku na to stranu doslapnout skoro "mirnym padem", protoze je cl. zone jako narovno urezana cast podrazky. TJ. kazdym krokem ji zatezujes vice nez normalni, obousmerne rovnomerne tvarovanou podrazku ve stejnem miste....
Pokud fps mysli na sve Cuby, tak na jednech si nechal vymenit podrazku (Maton?) za Fouru (?) bez cl. zone, prave kvuli climbing zone... Mne by zajimalo, jak se ta nova podrazka osvedcila, kdyz ma moznost primeho srovnani - myslim celkove, i opotrebeni, nejenom chuze s/bez climbing zone.
mike píše:nic moc, asi to slo udelat lip
To zajiste... Chybela mi treti ruka (ktera by botu ohla), lepsi osvetleni (normalni svetlo v koupelne malo, celovka se v tom blbe odrazela jednak kvuli vlhkosti ale i od samotneho lepidla) a lepsi oci :twisted: (houby vidis).

Asi to jeste jednou zkusim, ale ponekud jinak - nenanesu lepidlo z tuby primo na botu ale nejdriv na "spachtlu" ze spejle a pomoci ni zkusim podelne zatrit lepidlo do diry. A zkusim to udelat na suche bote. Kdyz srovnas stav toho rezu na fotkach pred a po, tak je to rozdil mezi vlhkou a suchou kuzi. Bohuzel nevidet, jak se kraje "rezu" za vlhka zvedaji a do te uzsi casti se potom hodne spatne lepidlo zatlaci/zanasi, ten okraj se pri "natirani" ohne pres diru a uz mazu na druhou stranu, ne do rezu :twisted:. Kdyz je to suche, tak je okraj zarovno s kuzi - na druhe strane je zase dira hrozne uzka, nevim, jestli se povede lepidlo zatlacit dovnitr.

Ale holt - zkusenostmi se clovek uci. Lepeni takovych patych rozrezanych bot bude urcite mnohem hezci a lepsi :twisted: (I tak by asi bylo lepsi boty nerozrezavat, ze jo? :-D)
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Lepeni bot: Unilep D418 (uz neni k dispozici v Praze)

Příspěvekod mike » pon srp 6, 2018 16:09

apuka píše:To zajiste... Chybela mi treti ruka (ktera by botu ohla), lepsi osvetleni (normalni svetlo v koupelne malo, celovka se v tom blbe odrazela jednak kvuli vlhkosti ale i od samotneho lepidla) a lepsi oci :twisted: (houby vidis).

:roll: mas doma manzelku a syna tj. 6 rukou. Svetlo je samozrejme potreba co nejlepsi a ja si na takove veci uz taky beru bryle na cteni, vek holt nezastavis #-o

apuka píše:Asi to jeste jednou zkusim, ale ponekud jinak - nenanesu lepidlo z tuby primo na botu ale nejdriv na "spachtlu" ze spejle a pomoci ni zkusim podelne zatrit lepidlo do diry.

Na botu, chvili pockat a pak setrit spachtli (radej o neco sirsi, nez ze spejle). Kdyz to nebude stacit, opakovat. Kdyz ani to nepomuze, tak udelat na rezu "housenku", pak na ni polozit naplast/lepici pasku, prilepit jeden okraj a opatrne zahlazovat, az se prilepi druhy.

apuka píše:A zkusim to udelat na suche bote.

Jenze ten gel potrebuje k vytvrzeni vlhkost, takze aspon trochu navlhcit okraje rezu.

apuka píše:Ale holt - zkusenostmi se clovek uci.

Jj, za par let muzes konkurovat Restday :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Lepeni bot: Unilep D418 (uz neni k dispozici v Praze)

Příspěvekod fps » pon srp 6, 2018 16:16

mike píše:Co takhle oslapanou mekkou gumu na spicce vyfrezovat a nalepit tam novou, tvrdsi? Doma to asi nezvladnes, ale sikovny svec by mohl. Vysledek bude urcite lepsi, nez to dorovnavat lepidlem.

tak to je dobrý nápad, na to jsem si vůbec nevzpomněl, babička si kdysi takhle nechávala opravovat boty, ale kde v cca centru sehna případně pořádného ševce? ale koukám že ten v ulici Navrátilova 12 stále funguje?

mike píše:jak dlouho ta climbing zone asi vydrzi, nez se oslape? Docela blby napad to tam davat, co?

na první La Sportiva Trango Cube jsem nechal dát novou podrážku po nachozených 81 dnech a cca 1800 km, ve druhých La Sportiva Trango Cube mám zatím nachozeno 32 dni a 652 km, a vypadá to že se climbing zone ochodí cca za stejnou dobu, jak tady píši od začátku, climbing zone je jejich jediný nedostatek, a to jsem ze začátku ani nevěděl že se bude climbing zone takhle rychle ošlapávat, mě ze začátku spíš vadilo že na climbing zone není vzorek, takže nemůžu chodit v terénu tak ze špičky, ale má to zase tu výhodu, že jsem se naučil chodit víc středem chodidla, takže nezatěžuji tak prsty
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Re: Lepeni bot: Unilep D418 (uz neni k dispozici v Praze)

Příspěvekod mike » pon srp 6, 2018 16:30

fps píše:ale kde v cca centru sehna případně pořádného ševce? ale koukám že ten v ulici Navrátilova 12 stále funguje?

Tohle nevim, pouzivam na opravy bot a batohu Karla Sedlaka na Praze 8. Asi bych mu nejdriv zkusil zavolat, jestli tohle zvladne, ale tipuju, ze jo.

fps píše:na první La Sportiva Trango Cube jsem nechal dát novou podrážku po nachozených 81 dnech a cca 1800 km, ve druhých La Sportiva Trango Cube mám zatím nachozeno 32 dni a 652 km, a vypadá to že se climbing zone ochodí cca za stejnou dobu

1800 km je celkem malo. Nechal jsi to menit ciste kvuli oslapane climbing zone a zbytek podrazky byl jeste OK?
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Lepeni bot: Unilep D418 (uz neni k dispozici v Praze)

Příspěvekod fps » pon srp 6, 2018 16:44

- jasně že se to chce nejdříve pozeptat, nejlépe kdyby tam dokázal nalepit i ten zobáček ze předu? kdyby se dala špička i s tím zobáčkem někde sehnat?
- už jsem to tady psal že by podrážka vydržela jednou tolik co climbing zone, proto taky řeším to nalepení špičky, a ne celé podrážky
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

PředchozíDalší

Zpět na Jak co opravit