Důvody banování na tomto fóru

na nové kategorie, zlepšení apod.

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Bezdůvodné banování na tomto fóru

Příspěvekod mike » úte pro 19, 2017 21:16

:D prave jsem se koukal. Jen za posledni tyden tu bylo 256 unikatnich lidi. Pekne programatorske cislo ;-) Vetsina z nich nic nenapsala, takze nejsou na prvni pohled videt, ale forum ctou. Neco jako temna hmota ve vesmiru, ktere je pry taky vetsina ;-)

@grco: muzes si to prohlednout sam. Teda doufam. Nekde nahore odkaz Členové a tam si muzes uzivatele setridit treba podle data posledni aktivity.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49287
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Bezdůvodné banování na tomto fóru

Příspěvekod booze » úte pro 19, 2017 21:34

Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Bezdůvodné banování na tomto fóru

Příspěvekod mike » úte pro 19, 2017 21:37

:D na to uz jsem zapomnel. Ted uz jen chybi nejaka FB skupina, ktere deni v mistni ZOO sleduje a komentuje ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49287
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Bezdůvodné banování na tomto fóru

Příspěvekod booze » úte pro 19, 2017 21:52

Myslis, ze neco takoveho existuje? :-k Tam spis hledaji kandidaty, k vam, za plot. :twisted:
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Bezdůvodné banování na tomto fóru

Příspěvekod mike » úte pro 19, 2017 21:58

Ja to snad radej ani nechci vedet :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49287
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Bezdůvodné banování na tomto fóru

Příspěvekod booze » úte pro 19, 2017 22:08

Jak psal petras "vice se schazet". Za plotem... :twisted:
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Bezdůvodné banování na tomto fóru

Příspěvekod mike » úte pro 19, 2017 22:09

Objednam pavilon ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49287
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Bezdůvodné banování na tomto fóru

Příspěvekod booze » úte pro 19, 2017 22:12

To nezni moc outdoorove. :?
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Bezdůvodné banování na tomto fóru

Příspěvekod mike » úte pro 19, 2017 22:22

:-k na tom neco je. Takze louku pred kostelem mezi ploty? Nebo cast parku? Je velky a pekny, spousta mista na sraz. Akorat se tam obcas vyskytuji divni lidi ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49287
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Bezdůvodné banování na tomto fóru

Příspěvekod booze » úte pro 19, 2017 22:40

Zalezi na pocasi a letnim obdobi. Nekdo rad bezkuje na golfovem hristi, tak snad nepohrdne loukou v blazinci. Nekdo potrebuje stromy pro hamaku, tak snad budou dost blizko od sebe.
Jak chapes definici "divne lidi"? Spi v noci a ve dne jsou venku? Mozna se budes divit. :twisted:
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Bezdůvodné banování na tomto fóru

Příspěvekod mike » úte pro 19, 2017 22:47

Treba pejskari. Ale o ty se postara apuka. U vchodu je totiz cedule, ze psi maji byt na voditku a s nahubkem, coz vetsina nedodrzuje.

(jinak tam chodim treba ja 8-[)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49287
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Bezdůvodné banování na tomto fóru

Příspěvekod booze » úte pro 19, 2017 22:53

Ten by jim dal. :P Jeste bych pro nej objednal specialni stanek, kde by vyrizoval reklamace. :supz:
Sraz na spadnuti a ja nevim, co na sebe. :oops:
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Bezdůvodné banování na tomto fóru

Příspěvekod GreyMouse » úte pro 19, 2017 23:44

@sobb, mike: Díky, takhle je to jasnější.

booze píše:Vis kolik jich mame proslych? Takze to nema cenu. #-o

:shock: Tak nevím... je možné, aby osoba označovaná zájmenem ONA byla ženského pohlaví, pokud jí propadnou nákupní poukázky? Sem se domnívala, že zatímco tady už tvůj coming out proběhl, před NÍ ještě tajíš, co děláš s komplicem na výletech. Situace je, zdá se, složitější a nám tajíš že ONA je vlast ně ON :-k (doufám, že po Všichni mi lhali přijde i Vichr z hor, ať nejsme OT :-D)

Ještě zkusím jeden tip na dárek. Od dcery jsem kdysi dostala dárkové poukazy na uvaření víkendového obědu pro celou rodinu. Tím bys asi neohromil, když vaříš běžně, ale nenašlo by se něco, k čemu tě nemůže dokopat nebo co ji nebaví dělat? Že bys třeba předal Poukaz na vymalování obývacího pokoje, Poukaz na natření plotu nebo něco podobnýho od firmy Booze - práce všeho druhu?

booze píše:Sraz na spadnuti a ja nevim, co na sebe. :oops:

Pokud je v blázinci aspoň tolik sněhu jako u nás na golfu, tak jedu rovnou v běžkařským oblečení. Nebudu se převlíkat někde na louce před kostelem, ještě by na mě čuměli nějaký divný lidi [-(

BTW, přenosy z pavilonu goril v pražské ZOO byly hodně populární. Někdy se tam trochu porvali, někdo po někom vystartoval, občas i rafnul... ale za chvíli se to zase uklidnilo a byla pohoda. Proudem vody museli ošetřovatelé zklidňovat situaci jen vyjímečně :-) ( :-k Sakra, tak už vím, proč jsem tady. Přenosy od goril vypnuli :(( )
GreyMouse
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1979
Registrován: úte srp 18, 2015 23:09

Bezdůvodné banování na tomto fóru

Příspěvekod Lipon » úte pro 19, 2017 23:55

Sraz může být za plotem u patologie. Od brány od Chaber je to kousek a je tam klid :-) nebo aspoň býval, už jsem tam dlouho nebyl
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4884
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Bezdůvodné banování na tomto fóru

Příspěvekod Kjuba » stř pro 20, 2017 0:05

@mike: sorry za opožděnou reakci, ale dnes jsem nestíhal.

Ano, v kostce jsem to pročetl a celkem tomu rozumím. Skutečně to zkraje vypadalo, že Tě PaKo už tak nasral, že jsi ho prostě zařízl.

Pro mě nejdůležitější informace byla od sobbice (promiň, snad skloňuji správně) o tom, že ban musí schválit všichni Modi. To jsem nevěděl a je to tak správně.

Takže děkuju za vysvětlení, pozadí příběhu je v tomto případě důležité.

Obecně bych ale chtěl říct, že chování některých lidí mě poslední dobou dost zklamalo. Jmenuji konkrétně Mika, booze/dudy a Quida.

Mike proto, že podle mě směšuje roli uživatele Mika a moda Mika. Uživatel mike může být nasrán na Michala82, protože se mu nelíbí jeho způsob vyjadřování, ale moderátor mike si tenhle luxus dovolit nemůže. Takže treba věty od moda Mika k PaKovi, o tom, ať mu neříká, že to neudělal schválně apod. jsou dle mě hloupé a nemístné. To nemůže vědět. Mod je tu od toho aby moderoval diskuzi a upozorňoval na prohřešky. A ne aby do toho tahal svoje osobní názory a emoce. Dál mě celkem naštvalo to s wawrikem. Tohle jsi prostě nezvládl. Takhle se spory neřeší, ať to bylo jakkoliv. Navíc si myslím, že většina lidí (mimo archivní uživatele) opravdu nevěděla, koho tím idiotem wawrik myslí. A to včetně mě. Takže jste si to mohli vyřešit mezi sebou v SZ a nás ostatní tím neobtěžovat. Já si totiž myslím, že tohle tady prostě nikoho nezajímá.

Booze/dudy tady se přiznám, že teď si nevzpomenu, kdo z Vás to byl, ale to je celkem jedno. Váš dva jsem vždycky chápal jako lidi s autoritou, u kterých je vidět, že vědí o čem píši a outdooru rozumí. Navíc vy dva jste fungovali jako tlumiče vášní, co pomáhají mírnit emoce a uvažují tak trochu s nadhledem. Velké zklamání ale bylo neustálé navážení se do Michala82. Vy jste prostě Michala nepobrali a nedokázali jste se nad to povznést. To nemá nic společného s tím, jestli je to baron Prášil nebo ne. Xkrát se ta debata kolem Kajky uklidnila a vy jste si nemohli odpustit se znova v tom hovně šťourat. Klidně i v jiném vlákně. To mě mrzí.

Quido. No co napsat. Myslel jsem si své a myslím si ho dál. Taky se mi zdá, že toho Michala prostě neustál.

Kdo mě však překvapil velice a mile je apuka. No na to, že jsi téměř jistě blázen ;-) jsi se do toho nenechal vtáhnout a udržel si odstup.

To je tak v kostce všechno. Už jsem to tady psal. Zamyslete se prosím všichni nad tím, co a jak jste tady vystupovali v poslední době. Myslím, že nám dva uživatelé PaKo a Michal82 jasně ukázali, kam jsme schopni klesnout. Tohle ale není o nich, ale o těch, kteří si nejsou schopni udržet nadhled a odstup.

Takže tím končí mě slohové cvičení. Možná, že si to i někdo přečte. Třeba se v tom i najde..... Byl bych moc rád.

Brou všem
Kjuba
účastník
účastník
 
Příspěvky: 813
Registrován: úte dub 29, 2014 20:49

Re: Bezdůvodné banování na tomto fóru

Příspěvekod Hafi » stř pro 20, 2017 0:27

Kjuba píše: ban musí schválit všichni Modi

tady jen opravím. Všichni by nikdy nic neschválili, mezi moderátory je hodně lidí už neaktivních, případně aktivních jen velmi sporadicky. Obecně je demokratické hlasování s tím, že musí být o 3 hlasy pro více než proti (ale neuvědomuji si situaci, že by někdo byl jednoznačně proti a byl přehlasován pro, zpravidla je - když už situace dojde tak daleko - hlasování na úrovni zdržel se/souhlasí). Ono vzhledem k tomu, že jakž tak aktivní moderátoru je asi 6, tak nějaký velký prostor pro přehlasování není.
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8414
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Bezdůvodné banování na tomto fóru

Příspěvekod mike » stř pro 20, 2017 1:50

@Kjuba: diky za reakci, jsem rad, ze nase vysvetleni bylo srozumitelne.

Kjuba píše: Skutečně to zkraje vypadalo, že Tě PaKo už tak nasral, že jsi ho prostě zařízl.

To sis mne asi spletl s pp, coz mne docela desi ;-) Protoze dva rozdilnejsi mody bys tezko hledal. Ja jsem naopak nebyl nasrany vubec, jak jsem psal, dost mne pobavil.

Jinak jeste znovu zdruraznim, ze to od pp nebylo svevolne. Naopak, myslim, ze nikdo z nas by si to nedovolil. Vzdycky se musime dohodnout, proto to nekdy docela trva. Aktivnich je nas malo a ne vzdy jsou vsichni pritomni. To byl castecne duvod, proc Pako dostal ban se zpozdenim. Kdyz jsme objevili ty jeho fakace, tak se k banu nevyjadrilo dost lidi. Zpetne to byla chyba, duvod byl jasny a mel ho dostat hned. Pak by tahle kontroverze nevznikla.

Jenom pro uplnou presnost: Hafim zminene pravidlo neplati pro spamery. Tam je naopak dulezita rychlost. Kdyby mel pred par dny pp cekat, az se objevi dalsi dva modi, tak mate misto fora hromadu rozsypaneho caje. Takhle stihli do zabanovani zalozit jen asi 90 vlaken :D

Kjuba píše: Uživatel mike může být nasrán na Michala82, protože se mu nelíbí jeho způsob vyjadřování, ale moderátor mike si tenhle luxus dovolit nemůže.

Tomuhle vubec nerozumim. Co mam ja s Michalem82? Jeho prispevky uz ani nectu a nereaguju na ne. Akorat jsem se snazil mirnit to, co zminujes dal a presvedcit ty, co se v jeho pripade nemuzou udrzet, aby si ho dali do ignore listu, kdyz je tak irituje. OK, mozna si na neco nevzpominam, ale fakt nevim.

A ano, souhlasim, ze je to zbytecne. Sice chapu, proc se nemuzou udrzet, ale k nicemu to neni. Proste je takovy a nikdo ho nepredela. Nikomu neublizuje, tak proc ho nenechat zit ve svem svete, jakkoliv se od naseho lisi. Mne se ho sveho casu taky nepovedlo presvedcit, ze atd. se pise dohromady, a tak jsem to vzdal, prestoze se chytam za hlavu, kdyz jeho a td vidim :twisted: A to slo o pouha tri pismena, co je to proti batohu, stanu a spacaku ;-)

Kjuba píše:Takže treba věty od moda Mika k PaKovi, o tom, ať mu neříká, že to neudělal schválně apod. jsou dle mě hloupé a nemístné. To nemůže vědět.

OK, v tomhle se neshodneme. Byla to rychla zkratka, jelikoz jsem zrovna nemel cas, ale myslim, ze z pozdejsiho vysvetleni plyne, ze jsem si jisty byt mohl. Nebyla v tom zadna emoce a jistota byla na zaklade jeho dalsiho chovani, o kterem jste v tu chvili jeste nevedeli, ale poznamka byla adresovana jemu a on samozrejme vedel.

Kjuba píše: Takže jste si to mohli vyřešit mezi sebou v SZ a nás ostatní tím neobtěžovat.

Samozrejme. Na to ovsem musi byt dva. O to presne jde. Spousta lidi mi neco v tomhle duchu napsala a ja jsem se o to samozrejme pokousel, ale co udelas s nekym, kdo na SZ vubec nereaguje? Ani na nabidku k definitivnimu ukonceni cele zalezitosti?

Kjuba píše:Já si totiž myslím, že tohle tady prostě nikoho nezajímá.

Vzhledem k reakcim, ktere dostavam, si myslim, ze se pletes.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49287
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Bezdůvodné banování na tomto fóru

Příspěvekod mike » stř pro 20, 2017 2:05

Lipon píše:Sraz může být za plotem u patologie. Od brány od Chaber je to kousek a je tam klid :-) nebo aspoň býval, už jsem tam dlouho nebyl

Musel jsem si to najit, vubec netusim, co v kterem pavilone je a to tam chodim skoro denne :) Jo, tam by to slo. Akorat ze zrovna tam jsem videl divne lidi. Ze by patologove? :-k
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49287
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Bezdůvodné banování na tomto fóru

Příspěvekod mike » stř pro 20, 2017 3:17

wawrik píše:Keby som rovnaké vlákno založil ja ako bežný užívateľ, trvalo by asi tri minúty, kým by ho mod zmazal a za ďalšiu hodinu by som skončil s banom.

Samozrejme. Dukazem budiz prave tohle vlakno, ktere jsme okamzite smazali a PaKo dostal ban i na svuj druhy nick a jeste jsme mu zabanovali IP adresu, aby si nemohl zalozit dalsi. Oh wait...

wawrik píše:A tu bolo nekonkrétne vyjadrenie, ktoré si s mikom nemohol spojiť vôbec nikto. Napriek tomu je to zeditované...

Jiste. Proto mi pisou i lidi, ktere v podstate vubec neznam, ze si to okamzite spojili.

Byl to zakerny a nicim nevyprovokovany osobni utok. Editace je to nejmensi, cos mohl cekat. Na jinych forech bys prisel o cely prispevek a mozna bys dostal i ban.

wawrik píše:Aby som bol konkrétny, tu je priamy osobný útok moderátora mika - všimni si, že v tej odpovedi dokonca ani nijako nepopiera, že to je osobný útok.

Vyborne. Nasel jsi bod, kdy pohar poprve pretekl. Bystry ctenar si najde, na co jsem reagoval. Napsal jsem report o sve nehode v Alpach pro pouceni ostatnich. Zacalo se diskutovat a ty jsi na mou zkusenost reagoval vetou Kecy, ako obyčajne. To je osobni utok a myslim, ze jeho hodnoceni slovy kokotske chovani je zcela adekvatni. Navic to byla ta pretecena kapka tj. reakce na tve predchozi vypady, ktere jsem predtim ignoroval. Kupodivu to pomohlo, pak sis dal na delsi dobu pauzu. Kdybys u toho zustal, nemuseli jsme to ted resit.

wawrik píše:Keď ja ako bežný užívateľ nahlásim bezdôvodnú editáciu príspevku moderátorom, nič sa nestane.

Na tve nahlaseni jsem ostatni mody upozornil, chtel jsem, aby to nikdo z nich neprehlednul, jelikoz lepsi potvrzeni toho, co jsem psal, jsi mi snad ani poskytnout nemohl :D Primo ucebnicove chucpe. Mozna proto nikdo nereagoval, pozadal jsem je o to, ale nutit je k tomu nemuzu.

Kdyby to snad nekomu nedoslo: slo o nahlaseni editace (odmazani) toho utoku vyse. Pry bezdôvodnú :D

No a tak bych mohl pokracovat dal, ale nema to smysl. Ukonceme to.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49287
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Bezdůvodné banování na tomto fóru

Příspěvekod mike » stř pro 20, 2017 3:28

Takze, wawriku. V ramci zklidneni situace a zlepseni atmosfery na foru opakuju verejne nabidku, kterou jsem ti poslal pres SZ a na kterou jsi nereagoval.

Uzavreme tuhle zalezitost jednou provzdy. Proti bezne diskusi na foru nic nemam, ale ciste k tematu, bez jakychkoliv osobnich poznamek a narazek. Jakkoliv skrytych a kdekoliv. Z me strany samozrejme to same. Vec, o kterou slo a ktera je ciste mezi nama, nebudeme tahat na verejnost a nechame ji uz navzdy spat. Souhlasis?
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49287
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Bezdůvodné banování na tomto fóru

Příspěvekod booze » stř pro 20, 2017 6:22

@kjuba jeste prosim zvaz ten muj nick ve tvem prispevku. Nebo nejaky odkaz, kde jsem byl proti nemu? Si to mozna nepamatuju. Diky
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Bezdůvodné banování na tomto fóru

Příspěvekod Petras » stř pro 20, 2017 6:26

Kdyby jste mi raději odpověděli na můj dotaz ve vlákně fotoalbum ;-)
- Piješ?
Pokud to je otázka, tak ne. Pokud to je návrh, tak ano!
Uživatelský avatar
Petras
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4055
Registrován: stř úno 22, 2006 18:59
Bydliště: Mám

Re: Bezdůvodné banování na tomto fóru

Příspěvekod dudy » stř pro 20, 2017 7:25

Kjuba píše:...Booze/dudy tady se přiznám, že teď si nevzpomenu, kdo z Vás to byl, ale to je celkem jedno. Váš dva jsem vždycky chápal jako lidi s autoritou, u kterých je vidět, že vědí o čem píši a outdooru rozumí. Navíc vy dva jste fungovali jako tlumiče vášní, co pomáhají mírnit emoce a uvažují tak trochu s nadhledem. Velké zklamání ale bylo neustálé navážení se do Michala82. Vy jste prostě Michala nepobrali a nedokázali jste se nad to povznést. To nemá nic společného s tím, jestli je to baron Prášil nebo ne. Xkrát se ta debata kolem Kajky uklidnila a vy jste si nemohli odpustit se znova v tom hovně šťourat. Klidně i v jiném vlákně. To mě mrzí...



Díky za to, že někoho zajímám na tolik, že ho mrzí mé chování a samozřejmě dík za poklonu ohledně autority a znalostí.
Je mi líto, že jsem Tě zklamal, ale já už jsem holt takovej.
Nevidím nejmenší důvod, aby můj vztah k outdooru ze mě dělal automaticky světce co podává kamenujícím chléb.
Mě když prostě něco nasere, tak se ozvu.
A Michal82 mě, svým dlouhodobým mystifikováním, překrucováním a naprostou absencí sebereflexe, holt už nasral.
Tak jsem si z jeho mouder začal dělat srandu a dělat uštěpačné poznámky. To nebylo myšleno nijak zle. Sarkasmus je mou obranou před tím, abych nevylít. Vzhledem k tomu, že to nijak nepomohlo, tak se stal Michal82 prvním člověkem v mém internetovém (nejen OF) životě, kterého jsem si dal do ignorlistu.
Bohužel pak jsem, což nijak netajím a dokonce veřejně přiznávám, přišel pod vlivem mnoha pív, kdy má empatie byla alkoholově rozjitřena a nemaje na paměti přísloví o moudřejším ránu, sem si jeho reakce, po přečtení kontrareakcí jiných uživatelů, navzdory ignoraci, rozklikl a, jak toho bylo hodně najednou, bouchly ve mě saze.
Ano, přehnal jsem to, za což se ostatním uživatelům omlouvám.
Ale fakt, že tu někdo neustále bájí, překrucuje fakta, píše očividné nesmysly a reakce mnohem zkušenějších uživatelů bagatelizuje, dokonce když mu jednoznačně dokážeš, že si protiřečí, tak to otočí proti Tobě a dělá to proto, že je zkrátka takovej, neznamená, že všichni okolo budou mlčet, chodit po špičkách a brát to s nadhledem.
Jestli sis všiml, tak s Michalem nesouhlasilo mnohem víc lidí, než já a Quido (Quido ne Booze) a spousta mu to i otevřeně psala (jo já to neudržel v neosobní rovině), ale Ty hledáš chybu u nás, ne u něj, on už je holt takovej a drobátko přehání, ale vy ste hnusný, že ho nenecháte...
Řekl bych, že odsuzuješ následek na úkor příčiny...
Uživatelský avatar
dudy
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3962
Registrován: úte pro 20, 2011 6:38
Bydliště: HLMP

Re: Bezdůvodné banování na tomto fóru

Příspěvekod dudy » stř pro 20, 2017 7:43

A k tomu majkovi.
Při vší úctě, vždyť Ty děláš nemlich to samý, jako on.
Vyjadřuješ svůj osobní názor na jeho soukromý problém veřejně na fóru.
To šlo řešit SZ, jako to udělala spousta lidí vč. mě.

(já vs. m82 je jiný případ, to se týká dění a vztahů přímo na fóru)
Uživatelský avatar
dudy
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3962
Registrován: úte pro 20, 2011 6:38
Bydliště: HLMP

Re: Bezdůvodné banování na tomto fóru

Příspěvekod wawrik » stř pro 20, 2017 8:07

mike píše:Takze, wawriku. V ramci zklidneni situace a zlepseni atmosfery na foru opakuju verejne nabidku, kterou jsem ti poslal pres SZ a na kterou jsi nereagoval.
Nereagoval. Pretože som vzápätí zistil, že mám zeditovaný príspevok. Ty nie. To mi ako zmier teda nepripadá. Nič sa nezmenilo:

- ty cudzie príspevky editovať môžeš, pretože si moderátor,
- ty na ostatných útočiť môžeš, pretože si moderátor,
- ty kopírovať súkromné moderátorské hlásenia do verejných diskusií môžeš, pretože si moderátor,
- sťažovať sa na teba síce môžem, ale nič nedosiahnem, pretože si moderátor.

Všetko vyššie uvedené bez ostychu robíš. To mi rovné podmienky pre diskusie nepripomína, takže sa ich už zúčastňovať nebudem.
Naposledy upravil wawrik dne stř pro 20, 2017 9:01, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
wawrik
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4311
Registrován: pon úno 22, 2010 16:11

Bezdůvodné banování na tomto fóru

Příspěvekod Kjuba » stř pro 20, 2017 8:08

@booze: Ano máš pravdu. V mém příspěvku jsem si nemohl vzpomenout, jestli jsi to byl Ty a nebo dudy. Dudy se přihlásil sám:-).

Takže se Ti omlouvám, nemyslel jsem Tebe.

Chtěl jsem ten svůj příspěvek zeditovat, ale pak mi došlo, že by to bylo matoucí a narušilo kontinuitu diskuze. Takže snad se spokojíš s omluvou v této podobě. Pokud ne, navrhni nějaké řešení.

Díky

Btw. Takhle nějak, jak mi předvedl booze, dle mě má vypadat reakce na neoprávněné osočení z útoků na Michala. Není třeba se hned vášnit. Slušní lidé se domluví.
Naposledy upravil Kjuba dne stř pro 20, 2017 8:30, celkově upraveno 1
Kjuba
účastník
účastník
 
Příspěvky: 813
Registrován: úte dub 29, 2014 20:49

Re: Bezdůvodné banování na tomto fóru

Příspěvekod aniko » stř pro 20, 2017 8:21

Vzpamatujte se lidi, už toho snad bylo dost, stejně nedojdete k řešení, které by se líbilo všem :( . Myslím, že tohle forum má jiné zaměření, a je škoda, že se tu necháte zatahovat do podobných diskusí. To už je opravdu jak na FB, který většina odmítá právě pro plané tlachání. Myslím, že se sem chodí pro rady a inspirace pro jiné aktivity ..... nečtu všechna vlákna (vážím si praktických rad a informací, které zde někteří zkušenější mohou poskytnout), tohle jen náhodou a ne všechno, ale dost koukám, kam se i rozumní lidé nechávají zatáhnout. Budou Vánoce, myslete pozitivně, stejně všechny křivdy nespravíte, a pravda bývá dost relativní ....
Přeji všem i tomuto fóru krásný klidný nový rok 2018. :D
aniko
nováček
nováček
 
Příspěvky: 104
Registrován: čtv kvě 28, 2009 6:37
Bydliště: ČR

Bezdůvodné banování na tomto fóru

Příspěvekod Kjuba » stř pro 20, 2017 8:30

@dudy: OK, napsáno zcela jasně a pochopitelně. Děkuju.

Btw. já se Michala vůbec nezastával. Mám na něj podobný názor. Jen razím teorii člověku jednou, dvakrát naznačit, aby měl šanci se vzpamatovat. Pokud to nezabírá, tak další námaha většinou nemá moc smysl. Ale to je samo individuální a každý jsme v tomhle ohledu jiný.

Navíc lidi si prostě sami každého zařadí na základě jeho vystupování, takže takový uživatel buď sám časem trochu "přizpůsobí" své chování nebo se dostane do izolace a zjistí, že si povídá sám se sebou. A to nebaví fakt skoro nikoho. Tolik z mé zkušenosti moda na jiném webu.

Měl jsem potřebu reagovat i proto, že mám podobnou zkušenost v roli moda za sebou, kdy se nám dva noví příchozí "navezli" do pohodové atmosféry a debaty "nad kávičkou". Ale jim se povedlo nás rozjebat úplně. Web prakticky skončil, nosné jádro se rozpadlo. Nechci, aby tady to dopadlo podobně.

Píšu prostě jen, jak to vnímám já, zde nic neznamenající řadový uživatel. Takže mě berte s rezervou.
Kjuba
účastník
účastník
 
Příspěvky: 813
Registrován: úte dub 29, 2014 20:49

Re: Bezdůvodné banování na tomto fóru

Příspěvekod Hafi » stř pro 20, 2017 9:28

wawrik píše:Nereagoval. Pretože som vzápätí zistil, že si mi zeditoval môj príspevok. To mi ako zmier teda nepripadá. Nič sa nezmenilo:

- ty cudzie príspevky editovať môžeš, pretože si moderátor,
- ty na ostatných útočiť môžeš, pretože si moderátor,
- ty kopírovať súkromné moderátorské hlásenia do verejných diskusií môžeš, pretože si moderátor,
- sťažovať sa na teba síce môžem, ale nič nedosiahnem, pretože si moderátor.

To mi rovné podmienky pre diskusie nepripomína, takže sa ich už zúčastňovať nebudem.

Kdyby tam bylo napsáno, že mike(nebo kdokoli jiný konkrétní) je idiot, tak jsem to smazal rovnou nejspíš s duraznym varováním v sz. Jelikož jsem si myslel, ze je anonymní na nějakého nejspíš neaktivniho člena fóra, tak jsem to nechal být. Když se ukázalo, že to část lidí nevnímá anonymně, tak bych to smazal, což neslo, když na to Mike reagoval.
Pokud o tobě někde někdo napíše něco neuctiveho, dej klidně vědět, taky to upravím. Text nahlášení prispevku nepovazujeme automaticky za soukromou informací (pokud není zjevný opak).
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8414
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Bezdůvodné banování na tomto fóru

Příspěvekod Aldo » stř pro 20, 2017 9:45

Přemýšlel jsem na MIKEho odpovědí k danému problému a moc mě neuspokojila.

Moc slov k jednomu "malému zádrhelu". Kde je moc slov není jistota správné cesty.

Můj názor.
Péřové spacáky a oblečení do krutých podmínek. Jídlo do přírody. PROHORY.cz
Internetová půjčovna outdoorového vybavení PŮJČOVNA.PROHORY.cz
Horolezecké a skialpové kurzy. Lezecké pobytové zájezdy. HOROškola - HORSKESPORTY.cz
Uživatelský avatar
Aldo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2314
Registrován: ned čer 24, 2007 18:59
Bydliště: Kousek od Beskyd

PředchozíDalší

Zpět na Návrhy