Zajímavé fotky jídel aneb s doktorem v kuchyni

o všem možném, co se zrovna nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Zajímavé fotky jídel aneb s doktorem v kuchyni

Příspěvekod mike » pon lis 27, 2017 21:19

Ale cokoladu tam davaji v Cincinnati :-k :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Zajímavé fotky jídel aneb s doktorem v kuchyni

Příspěvekod grco » pon lis 27, 2017 21:22

Ti to podavaju so spagetami, to su nejaky taliansky imigranti :D

PS: Ked sme pri tom chili, viem, ze nemas rad videa, ale ked budes mat cas, tak si mozes pozriet toto, je to vtipne https://www.youtube.com/watch?v=tUbo25IrgZ8
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Zajímavé fotky jídel aneb s doktorem v kuchyni

Příspěvekod mike » stř pro 6, 2017 16:34

Uvaril jsem vcera chili con grco. Dobre, diky za recept :smt023 Proti tem podle Apetitu to byl jiny level.

Nakonec jsem tam s vahanim dal i badyan. Nejdriv jsem litoval, zpocatku z toho hodne trcel, ale po par hodinach duseni se chut srovnala a nakonec tam vubec citit neni. Podobne jako cumin, nejdriv byla dost poznat i ta lzicka, ale nakonec se to srovnalo. Dusil jsem to tri hodiny, jelikoz chut byla porad lepsi a lepsi, hovezi to holt chce. Pocitam, ze po par dnech odlezeni se to jeste vylepsi. A to jsem tam ani nedal cokoladu ;-)

Jedina vec -- mozna by to chtelo min vyvaru. Jine recepty maji 300 - 400 ml z jedne kostky, tedy to same, ale koncentrovanejsi. Takhle to bylo trochu ridsi, takze jsem na posledni pulhodinu sundal poklicku, aby se to trochu zredukovalo. Coz se povedlo a i konzistence je dobra.

Priste mozna zkusim uvarit fazole sam. Je to sice otrava, ale ty z konzervy nejsou nic moc.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Zajímavé fotky jídel aneb s doktorem v kuchyni

Příspěvekod grco » stř pro 6, 2017 19:22

Som rad, ze ti chuti. Predpokladas spravne, ze po odlezeni je to este lepsie, ako asi kazdy "stew". :)

Inak, nikde som nepisal, ze to mas varit prikryte ;)

Jak si mi to chili con carne pripomenul, tak som premyslal jak tam dat tie grilovane papriky, co som spominal na konci, ked ich nejem... A napadlo ma, ze by som to mohol ugrilovat a rozmixovat na pyre s trochou vyvaru a potom priliat. Delam tak omacku z pecenych paprik (len tam sa este prida smotana). Chytilo by to takto viac paprikovu (chili) chut, ale neboli tam kusy, co ja nechcem.

Nabuduce to skusim.
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Zajímavé fotky jídel aneb s doktorem v kuchyni

Příspěvekod mike » stř pro 6, 2017 19:33

Nepsal. Nebyl jsem si jisty, a tak jsem trochu hledal a kdyz uz jsem neco nasel, tak tam bylo prikryte. Pomale duseni vetsinou pod poklickou je. Nejmenuje se to nahodou podle toho? ;-)

S tema paprikama jsi fakt zabavny :D Kdyz je ale posekas na kousky a das je tam na zacatku duseni, tak se uplne rozvari. Jako ta chili papricka, po te nezbylo nic.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Zajímavé fotky jídel aneb s doktorem v kuchyni

Příspěvekod grco » stř pro 6, 2017 19:51

Tak to mas fuk, aj prikryte staci potom ku koncu odokryt aby sa to rychlejsie odparilo a malo pozadovanu konzistenci. Jak si si aj sam poradil, to nie je ziadna veda. :)

S tymi paprickami mas pravdu, aj tak by som ich ale najskor ugriloval a zbavil koze a dal ich tam az pak, sa lepsie rozvaria a chyti to "kourovu" chut. To bude dobry.

Musim to vyskusat nejak brzo. :D
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Zajímavé fotky jídel aneb s doktorem v kuchyni

Příspěvekod grco » stř pro 6, 2017 20:15

@mike: Zas video, ja viem, ale toto by si si mal pozriet, je to o chili con carne http://www.dailymotion.com/video/x35ei12 :)

Mozno sa nieco priucis :)
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Zajímavé fotky jídel aneb s doktorem v kuchyni

Příspěvekod mike » stř pro 6, 2017 20:47

Heston a pul hodiny? To nedam ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Zajímavé fotky jídel aneb s doktorem v kuchyni

Příspěvekod grco » stř pro 6, 2017 20:57

S takymto pristupom sa nic nenaucis :) Je tam dost veci, co mozes pouzit potom v tom svojom CCC.
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Zajímavé fotky jídel aneb s doktorem v kuchyni

Příspěvekod mike » stř pro 6, 2017 21:03

Jak jsme se mohli neco naucit pred vynalezem videa? :twisted:

Jsem to lehce proklikal a Heston je dobry pyroman :D
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Zajímavé fotky jídel aneb s doktorem v kuchyni

Příspěvekod grco » stř pro 6, 2017 21:57

Boze, ty si v tomto horsi jak pavproch fakt. :)

Pred videom si tie recepty rikali babky na trhoch, vole. Tak sa chod nejakej zeptat, na naplavku, nech ti rekne jak dela chili con carne :P

Mas moznost vidiet VIZUALNE jak to dela jeden z najznamejsich sefkucharov na svete, ZADARMO a z pohodlia domova, ale ty namiesto toho este budes na to pindat. :D

Tak chod za nim do Londyna a povedz mu, ci by nebol taky dobry a neprepisal ti to na papier, ze ty na video nemas cas. :P

Vzdavam to, je to tvoja skoda, ked si to nepozries, nie moja :)

PS: Alebo este existuje jednoduchsia moznost. Objednaj si https://www.amazon.co.uk/Further-Adventures-Search-Perfection-Blumenthal/dp/0747594058/ref=sr_1_11 (tam to je), zaplat 6 kil s postovnym a pockaj si tyzden, kym ti to pride. Asi pohodlnejsie, jak pozriet si video... :)
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Zajímavé fotky jídel aneb s doktorem v kuchyni

Příspěvekod mike » stř pro 6, 2017 22:30

Nemuzu byt horsi, nez pavproch, to nejde ;-) Proste mi video naprosto nevyhovuje jako format. Uznavam, ze na neco se hodi, ale co jsem proklikal tohle, tak je tam spousta kecu okolo, co mne nezajimaji. Kdyby to zkratil na 5 minut, a vic urcite potreba neni, tak se kouknu. Mozna :twisted:

Navic se tu zas projevuje tve fanouskovstvi, pro tebe je Heston buh, mne je celkem ukradeny. A nepotrebuju byt perfektni, zas takovy konicek pro mne vareni neni. Rozhodne bych do chili nelil bourbon a nepokousel se zapalit kuchyn :D

Koukam na hodnoceni te knihy majiteli:
Don't be under any illusion though, it's much more a 'reader' (or browser) than a 'proper' cook book as much of what Heston suggests to obtain perfection is totally impractical for most of us. ... Heston being Heston, I suspect very few people will actually cook from this book. ... but (sadly) I cant actually follow the recipe even slightly because i doont have access to the ingredients or the time or inclination. And nor can you.

Zajmave, ze presne stejny dojem jsem mel po kratkem proklikani videa. To co tam provadel bych doma nedelal, nestalo by mi to za to.

grco píše:Pred videom si tie recepty rikali babky na trhoch, vole. Tak sa chod nejakej zeptat, na naplavku, nech ti rekne jak dela chili con carne

Neni nutne, umim cist a uplne mi staci rozumne napsany recept :P Treba jako ten tvuj.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Zajímavé fotky jídel aneb s doktorem v kuchyni

Příspěvekod grco » stř pro 6, 2017 22:49

Paneboze, nik ti nevravi, ze mas cely ten recept varit podla neho presne krok za krokom.

Poslal som ti to video preto, lebo normalny clovek, sa na to pozrie, a moze tam najst tipy, ktore sa daju prevziat/upravit/zjednodusit a kludne pouzit aj doma, a kludne aj s inymi ingredienciami. A kecy okolo su tam preto, lebo on narozdiel od Babicu a jemu podobnych, vysvetluje PRECO robi tie veci, tak ako ich robi, aky to ma dovod a vdaka tomu sa to da lahko adaptovat.

Ale ked tebe staci 5 minutove video, pretoze chces len opakovat kroky bez toho, aby si sa nad tym zamyslel, a mozno sa nieco nove aj dozvedel, co mozes adaptovat a pouzit aj inde, tak ano, nie je to video pre teba.

A s fanouskovstvim to nic nema. Ja som to podla neho tiez nevaril, ani nebudem, pretoze tie veci nezozeniem a trvalo by to 3 dni. Ale su tam veci, ktore sa pouzit daju.

Ale jak vravim, nebudem ta do toho nutit, ked je to pre teba strata casu, tak je to tvoja smola, nie moja. :)

S tymto pristupom sa ale nedivim, ze navaris nejaky blivajz, co si si precital (bez videa) v Apetite. :P hehe

Mal som dojem, ze chces si varit dobre CCC. Ja som ti poslal nejaky recept, z coho mozes vychadzat. A video s Hestonom bolo myslene ako dalsia inspiracia, co by sa tam dalo pripadne zmenit/zlepsit (okrem pridania cokolady :D).

Ale nebudem tu uz s tym stracat cas, komu neni rady, tomu neni pomoci. :D Idem si radsej pozriet nejake video, ako stracat cas tu. :)
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Zajímavé fotky jídel aneb s doktorem v kuchyni

Příspěvekod grco » stř pro 6, 2017 23:02

Posledna poznamka uz fakt :)

K tomu bourbonu, keby si si to video pozrel cele, namiesto tuna prndania 30 minut, tak on tam konkretne rika, co tam ten bourbon dela, aky tam ma vyznam, preco ho tam dava. A ja teraz preto viem, ze co tym bourbonom chcel docielit a mozem to skusit docielit nejak inak, jednoduchsie, a viem uz aj konkretne jak...

A to je cela podstata takychto receptov/videi. Ale prepac, ze som sa ti snazil rozsirit obzory. :D
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Zajímavé fotky jídel aneb s doktorem v kuchyni

Příspěvekod mike » čtv pro 7, 2017 1:11

:D si to nejak beres ;-) Je hezke, ze vysvetluje duvody, ale zrovna na tohle je video ten nejhorsi zpusob predavani informaci. Psany text je mnohem lepsi. Video se hodi na to ukazat jak se neco dela, protoze se to nekdy snadneji predvede, nez popisuje. U duvodu je to presne naopak. Jinymi slovy, idealni je text doplneny kratkym videem. Nekteri to uz i pochopili a delaji to tak.

Video je strasne pasivni zpusob predavani informaci, musis proste sedet a cucet na to a nejsi panem sveho casu. Ten ridi nekdo jiny a stejne tak tok informaci, nemuzes si vybrat, nemuzes hledat, nemuze nic, jen sedet a cucet. Chapu, ze to nekomu vyhovuje, ale mne ne.

No a jinak je stejne potreba, aby si to clovek vyzkousel sam. Na to zadne video ani popis nestaci, muzes vedet jak a proc, ale zkusenost to nenahradi. Ja si klidne udelam pokusu vic a ty zkusenosti postupne ziskam. Kdyz neco delam poprve, tak se vzdycky najde nejake prekvapko, priste uz to jde lip.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Zajímavé fotky jídel aneb s doktorem v kuchyni

Příspěvekod grco » čtv pro 7, 2017 8:31

Ok, toto uz neni k CCC, ale k videu vseobecne, tak sa este mozem vyjadrit.

Video je strasne pasivni zpusob predavani informaci, musis proste sedet a cucet na to a nejsi panem sveho casu.


Sorry, ale co je toto za zvast? Text je teda naopak aktivni zpusob predavani informaci? :D

A nejsi panem sveho casu? Akoze si nemozes to video pustit kedy chces, a pauznut ho kedy chces, posunut, alebo pretocit zpatky? To to video, v momente ked kliknes na link, tak ta nejaky pristroj doma automaticky priviaze k stolicke, otvori ti oci a nedovoli nic delat, jak v Mechanickom pomaranci?

Mozes si to pustit a pauznut, a ist prec kedy chces, uplne stejne ako ked citas psany text. Nie je v tom vobec ziadny rozdiel v tomto ohlade.

A neviem teda, ci mas nejaky ADHD alebo co, ale ja som panom svojho casu aj ked pozeram video. Sam sa rozhodnem, kedy si pozriem video, ktore ma 30 minut (alebo aj viac) a dokazem vydrzat bez toho, aby ma nieco rusilo a musel som to pauzovat, a odbiehat alebo riesit nieco ine.

A vobec s tebou nesuhlasim v tom, ze video je nejhorsi zpusob predavani informaci. Co sa tyka varenia je video ovela lepsie, ako len psany text, pretoze tam vidim napriklad techniku, a aj jak ma vypadat kazdy krok, a aj vysledok. Namiesto toho, aby mi niekto opisoval siahodlho, jak mam nieco napriklad nakrajat, tak to tam rovno vidim, takze je to naopak ovela efektivnejsie.

Podla teba teda vlastne dokonca aj nejake kurzy nazivo su vlastne nanic, pretoze nie si "panom svojho casu"? Kazdy kurz, aj napriklad vareni, by mal byt asi len napisany text, co si doma prectes, na co to vobec delaj, rozne instruktaze a skolenia, ze?
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Zajímavé fotky jídel aneb s doktorem v kuchyni

Příspěvekod mike » čtv pro 7, 2017 18:56

Nenapsal jsem to uplne jasne. Aktivni/pasivni jsem myslel tempo prijimani informaci. U videa ti ho diktuje autor a ty se mu musis pasivne prizpusobit. U textu si ho aktivne ridis sam. Podle potreby, nepodstatne pasaze prectes rychle, jindy se zas na chvili zamyslis. Proste volis optimalni tempo a to nejspis bude i v nejhorsim pripade vyrazne rychlejsi, nez tempo videa.

grco píše:A neviem teda, ci mas nejaky ADHD alebo co, ale ja som panom svojho casu aj ked pozeram video.

Praveze nejsi, viz vyse. Nemam ADHD, jsem spis pravy opak :) Jde mi hluboke soustredeni na jednu vec a nic okolo nevnimam. Maximalne mne to rusi. Jenze aby to fungovalo, musi mozek bezet na optimalni vykon. Video s mluvici hlavou ho vytezuje mozna na 5 %, ale jelikoz nemuze delat nic jineho, tak to nefunguje a za chvili mam chut prohodit monitor oknem. Neco jako kdyz jdes s nekym, kdo je mnohem pomalejsi (duchodce s choditkem) a musis udrzovat stejne tempo. Budes unaveny vic, nez kdybys sel normalne.

Takze nejde az tolik o zbytecny cas, ktere video sezere, ale prave o tohle. Ze mne to strasne otravuje. Nemluve o dalsich vecech, jako ze v textu muzes hledat, muzes se v nem rychle zorientovat podle struktury, snadno preskakovat na to, co te zajima, rychlym pohledem si osvezit nejakou pasaz... Dokonce i slovni prujem na dve stranky bez cleneni ala apuka, ktery je videu asi nejbliz, se diky moznosti vyhledavani da zvladnout snaz (kdyby o to nekdo stal).

Nebo jeste jinak, programatorsky. Opticky kanal ma u cloveka vyrazne vyssi propustnost, nez akusticky. Psany text je zpusob, jak puvodne akustickou informaci prevest na optickou. Zvaneni na videu je tedy neco jako navrat do praveku, kdy lidi neumeli cist ani psat.

grco píše:Co sa tyka varenia je video ovela lepsie, ako len psany text, pretoze tam vidim napriklad techniku, a aj jak ma vypadat kazdy krok, a aj vysledok. Namiesto toho, aby mi niekto opisoval siahodlho, jak mam nieco napriklad nakrajat, tak to tam rovno vidim, takze je to naopak ovela efektivnejsie.

Koukam, ze pro tebe je video asi fakt lepsi, kdyz sis nedokazal precist ani prvni odstavec, kde jsem psal v zasade to same :P Video se hodi na to ukazat jak se neco dela, protoze se to nekdy snadneji predvede, nez popisuje. Na recept je idealni text plus kratke (!) video s technikou, ktera by se popisovala slozite a clovek by si stejne musel udelat mentalni obrazek (coz ale neni od veci).

Kdyz to shrnu, tak video se hodi na to, kdyz chces neco ukazat, ale kdyz akorat mluvis, tak je lepsi to napsat.

grco píše:Podla teba teda vlastne dokonca aj nejake kurzy nazivo su vlastne nanic, pretoze nie si "panom svojho casu"? Kazdy kurz, aj napriklad vareni, by mal byt asi len napisany text, co si doma prectes, na co to vobec delaj, rozne instruktaze a skolenia, ze?

:D ty ses zas rozvasnil. Vubec ne, zasadni vyhoda kurzu je v tom, ze je interaktivni. Samozrejme ten dobre udelany. Veci si sam vyzkousis a mas okamzitou zpetnou vazbu. Muzes se ptat, muzes diskutovat, muzes lektora prastit, kdyz te stve ;-) Nic z toho video neumi, je jen jednosmerne.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Zajímavé fotky jídel aneb s doktorem v kuchyni

Příspěvekod booze » stř led 3, 2018 19:11

Nedelal nekdo pecene/grilovane morce?
Nasel jsem jen jeden recept na smazene.
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Zajímavé fotky jídel aneb s doktorem v kuchyni

Příspěvekod mike » stř led 3, 2018 19:12

Deti dostaly k Vanocum darek a uz je nebavi? :-k :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Zajímavé fotky jídel aneb s doktorem v kuchyni

Příspěvekod vonkreuz » stř led 3, 2018 20:12

Morče ne, ale nutrií jsme snědli dost.
Nám šlo hlavně o člověka.
Kefalín, tyhle starosti pusťte z hlavy. Lidí je na světě jako sraček.

Hodnota života je přehnaná. Popeláři pro lidi dělají více než ti z horské služby.

Prarodiče současné generace si hřáli nohy v kravském lejnu a boty byl nejdražší majetek. Proto jsou boty tak sledované.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9590
Registrován: sob bře 1, 2008 21:37
Bydliště: Co by cepínem dohodil a nemetodicky v mačkách do hor došel...

Re: Zajímavé fotky jídel aneb s doktorem v kuchyni

Příspěvekod booze » stř led 3, 2018 20:38

Chci to ochutnat. Driv se to jedlo normalne.
@vk jak delate nutrie
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Zajímavé fotky jídel aneb s doktorem v kuchyni

Příspěvekod pavproch » stř led 3, 2018 20:45

Nutrií klobásy sem už měl a byly booooží :mrgreen:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28129
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

Re: Zajímavé fotky jídel aneb s doktorem v kuchyni

Příspěvekod booze » pon led 8, 2018 21:32

Tak morcata dobre. :tonqe: lepsi kralik.

No ale ted mam problem c.2 delam takove male "chleby" neco jako dalamanky, ale ani za boha mi na tom nedrzi hrubozrnna sul. Nepece nekdo neco podobne? Daval jsem ji pred pecenim nedrzi. Daval jsem ji po upeceni a taky nedrzi. Co delam spatne?
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Zajímavé fotky jídel aneb s doktorem v kuchyni

Příspěvekod mike » úte úno 13, 2018 1:27

Dopiazu mam rad. Sice je docela paliva, ale to nevadi, naopak. Mnohem horsi je krajeni 3/4 kila cibule. Dneska mi teklo z oci, nosu a ke konci jsem skoro nevidel. Da se s tim neco delat? Driv trochu pomahala slana voda do nosu, ale dneska jsem zacal kychat docela brzo a pak uz to neslo... Pomohl by respirator? :-k
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Zajímavé fotky jídel aneb s doktorem v kuchyni

Příspěvekod booze » úte úno 13, 2018 17:37

Proc tu cibuli nedas do robota? Jsem cibulu nekrajel ani nepamatuju, teda pamatuju, ale casteji to hodim do nozoveho ''nevim jak se to jmenuje" a za par sec hotovo.
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Zajímavé fotky jídel aneb s doktorem v kuchyni

Příspěvekod mike » úte úno 13, 2018 18:21

Nemam robota. Mel bych si nejakeho poridit? :-k

Tady by to ale nepomohlo, cibule se kraji na mesicky. Protoze maji zustat dlouhe a tenke kousky. Posekane na drobno by asi nefungovalo.

Pokrajet jednu cibuli neni problem, to delam bezne, na to robota nepotrebuju. Ale pokrajet osm nebo tak nejak uz problem je :?
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Zajímavé fotky jídel aneb s doktorem v kuchyni

Příspěvekod budo » úte úno 13, 2018 23:06

No tak vám sem taky něco postnu.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
budo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4034
Registrován: pát kvě 29, 2009 20:54

Re: Zajímavé fotky jídel aneb s doktorem v kuchyni

Příspěvekod vonkreuz » stř úno 14, 2018 8:13

booze píše:Chci to ochutnat. Driv se to jedlo normalne.
@vk jak delate nutrie

Úplně jsem tvoji otázku přehlédl. Zeptám se táty, to je jeho parketa.
Jako úvod toliko: babička chovala nutrie na kožešiny, přes silnici byla kasárna a lampasáci od ní kupovali maso. Naši nechápali co na tom vidí, protože je opakovaně upekli jak králíka a moc jim to nešmakovalo. Tak si řekli lampasákům o recept a jak říká máma: už si říkali ahoj. :mrgreen: My jsme se po tom mohli jako děcka utlouct, nejlepší maso co jsem jedl.

A tu o tom, jak baštili raky povím příště :twisted:
Nám šlo hlavně o člověka.
Kefalín, tyhle starosti pusťte z hlavy. Lidí je na světě jako sraček.

Hodnota života je přehnaná. Popeláři pro lidi dělají více než ti z horské služby.

Prarodiče současné generace si hřáli nohy v kravském lejnu a boty byl nejdražší majetek. Proto jsou boty tak sledované.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9590
Registrován: sob bře 1, 2008 21:37
Bydliště: Co by cepínem dohodil a nemetodicky v mačkách do hor došel...

Re: Zajímavé fotky jídel aneb s doktorem v kuchyni

Příspěvekod vonkreuz » stř úno 14, 2018 8:21

@ budo - =D> hohoho, dobře vystařené maso je prostě nejlepší.
Nám šlo hlavně o člověka.
Kefalín, tyhle starosti pusťte z hlavy. Lidí je na světě jako sraček.

Hodnota života je přehnaná. Popeláři pro lidi dělají více než ti z horské služby.

Prarodiče současné generace si hřáli nohy v kravském lejnu a boty byl nejdražší majetek. Proto jsou boty tak sledované.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9590
Registrován: sob bře 1, 2008 21:37
Bydliště: Co by cepínem dohodil a nemetodicky v mačkách do hor došel...

Re: Zajímavé fotky jídel aneb s doktorem v kuchyni

Příspěvekod apuka » stř úno 14, 2018 14:07

mike píše:Pomohl by respirator?
Urcite, ale hned dva - jeden na nos a usta, druhy primo na oci :wink:
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

PředchozíDalší

Zpět na Pokec