zkušenost s bundou Hight point (Protector a Explosion)

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

zkušenost s bundou Hight point (Protector a Explosion)

Příspěvekod luvycie » stř lis 8, 2017 11:00

IMG_1746[1].jpg
IMG_1743[1].jpg
IMG_1743[1].jpg (43.32 KiB) Zobrazeno 9874 krát

Dobrý den,

s manželem jsme si koupili bundy od HP - nepromokavé. Je normální, že se tento typ bundy po prvním nošení (túra 30 km s batohem 30l) ošoupe/prodře v oblasti beder a při druhém nošení (50 km s běžeckým batohem) se ošoupání rozšíří i do oblasti kapes? Máte někdo podobnou zkušenost?
Děkuji
Naposledy upravil luvycie dne stř lis 8, 2017 15:34, celkově upraveno 1
luvycie
nováček
nováček
 
Příspěvky: 17
Registrován: stř lis 8, 2017 10:25

Re: zkušenost s bundou Hight point (Protector a Explosion)

Příspěvekod sparrowcz » stř lis 8, 2017 12:24

Jasně, že ne. Doporučuji reklamovat.
sparrowcz
nováček
nováček
 
Příspěvky: 23
Registrován: čtv říj 26, 2017 9:04

Re: zkušenost s bundou Hight point (Protector a Explosion)

Příspěvekod luvycie » stř lis 8, 2017 12:34

Děkuji za reakci. Bundy jsme právě včera byli reklamovat a překvapil nás přístup prodejců v Hanibalovi v Brně, kde se nám vysmáli, že se jedná jen o kosmetickou vadu a že toto může udělat každá bunda a na přímou otázku sdělili, že i Tilak by to udělal. Tak mě zajímají i jiné názory a zkušenosti, jestli jsme fakt takové fajnovky a tento druh opotřebení je po prvním užití běžný.
luvycie
nováček
nováček
 
Příspěvky: 17
Registrován: stř lis 8, 2017 10:25

Re: zkušenost s bundou Hight point (Protector a Explosion)

Příspěvekod Kiszoun » stř lis 8, 2017 12:35

Pokud nemáte bederák ze smirkového papíru, tak to není ani možné... Vypadá to na nějaký hodně vadný kus, nebo špatně skladovaný a k tomu starý, kde degradoval tam materiál... Jinak tohle se, snad nestává ani u Pinguin Parker 2008 co se, satanžel, dá dnes ještě koupit...
Určitě reklamovat.
Uživatelský avatar
Kiszoun
účastník
účastník
 
Příspěvky: 282
Registrován: úte lis 8, 2011 11:31

Re: zkušenost s bundou Hight point (Protector a Explosion)

Příspěvekod Kiszoun » stř lis 8, 2017 12:37

No. Záleží hodně na batohu. Už jsem viděl právě Tilak Raptor, kterému tuším Corazon nebo TrekSport (už nevím) batoh rozedřel komplet záda, protože tam měl malinkou nášivku se značkou, která byla z takové tuhé textilie a měla ostré rohy... no a jak se neustále šoupala po bundě, tak ten zpevněný nylon na Raptoru vyhryzala skoro až na membránu.
Uživatelský avatar
Kiszoun
účastník
účastník
 
Příspěvky: 282
Registrován: úte lis 8, 2011 11:31

Re: zkušenost s bundou Hight point (Protector a Explosion)

Příspěvekod luvycie » stř lis 8, 2017 12:41

Batohy jsme na první túře měli Doldy 30l, váha cca 12 kg a druhý 20 l (je fakt, že jsme šli v dešti asi 40 km, ale tak je to nepromokavá bunda, tak kam jinam ji vzít:-)), a to se odrbala ta bedra a na druhé jsem měla batoh jen já, běžecký Salomon Agile 12 a tam se ošoupala ta kapsa. Díky za názor a reakci.
luvycie
nováček
nováček
 
Příspěvky: 17
Registrován: stř lis 8, 2017 10:25

Re: zkušenost s bundou Hight point (Protector a Explosion)

Příspěvekod Kiszoun » stř lis 8, 2017 12:45

No než přes Hanibal, tak bych zkusil poslat fotky s nějakým průvodním dopisem přímo soudruhům do Sušice, kde High Point sídlí. Pokud je to fakt jen nějaké banální žmolkování, tak je fakt, že to je sice jen kosmetická vada a na membránu to nebud emít vliv, ale zase bude v těch místech látka nasákavá a tak pod ní bude membrána špatně prodyšná a bude tam vzlínat vlhkost... Po zhruba 80 Km nachozených to je divné, ale řešil bych to asi spíše přímo s výrobcem a ne s prodejcem (ač mám Hanibal rád, tak furt to jsou obchodníci, kteří chcou prodat).
Uživatelský avatar
Kiszoun
účastník
účastník
 
Příspěvky: 282
Registrován: úte lis 8, 2011 11:31

Re: zkušenost s bundou Hight point (Protector a Explosion)

Příspěvekod luvycie » stř lis 8, 2017 12:47

Díky moc za rady
luvycie
nováček
nováček
 
Příspěvky: 17
Registrován: stř lis 8, 2017 10:25

Re: zkušenost s bundou Hight point (Protector a Explosion)

Příspěvekod apuka » stř lis 8, 2017 13:08

@luvycie: Predpokladam, ze jak se Vam vysmali, jste nakonec reklamaci nepodali. Tak tam zajdete znovu a trvejte na "papirovani", proste trvejte na tom, ze reklamaci podavate a oni jsou povinni na to napsat reklamacni protokol. Samozrejme, moho to hned na miste odmitnout, ale to musi taky napsat - i se zduvodnenim, proc to odmitaji. Takto dostanes papir, s kterym muzes resit dalsi kroky. Ale stejne si myslim, ze pokud uz to daji na papir, tak si bundu nechaji a poslou na posouzeni (mozna jen nekomu v reklamacnim oddeleni Hanibalu), ze si to zadny prodavac nevezme na triko.

Jeste jedna rada: predpokladam, ze kdyz to ma za sebou dve noseni, tak bundy jeste nemaji pul roku od nakupu. V tom pripade rozhodne uplatnete ne obycejnou reklamaci, ale zaruku na "jakost pri prevzeti" pro vyskyt podstatneho poruseni smlouvy. To ma to vyhodu, ze pokud by to odmitnli a doslo by k soudu, oni by museli dokazovat. Jinak je to to same jako bezna reklamace. Ale na toto je musite upozornit a trvat na tom, aby se to do reklamacniho protokolu zavedlo.
Podstatne poruseni smlouvy je u zavady, ktere bud brani radnemu pouzivani a nelze jej odstranit nebo je to zavada, o ktere kdybys vedel, ze se vyzkytne, bys tu vec nekoupil.

Taky nezapomente pro kazdy pripad nechat dopsat, jak Vy zadate resit reklamaci - jestli chcet zrusit kupni smlouvu (vraceni penez), slevu z kupni ceny (bez opravy!), vymenit za nove kusy anebo opravu (coz bude asi slozite, ale zadat to muzete). Na to mate taky narok, max. nemusi vyhovet, ale to musi zduraznit proc, protoze tohle je zavazni zavada (v reci zakona "podstatne poruseni smlouvy", proto se to ma v reklamacnim protokolu uvest) a podle obcanskeho zakona "prodavajici se zavazuje, ze vec bude po urcitou dobu zpusobila k pouziti pro obvykly ucel nebo ze si zachova obvykle vlastnosti". A osoupani/prodreni po dvou pouzitich rozhodne v ocekavanych vlastnostech neni.

Kdyby prece reklamaci zamitli, obratte se na Textilni zkusebni ustav, kde udelaji znalecky posudek. Jo, v kazdem pripade doporucuji si udelat fotky poskozeni. Muze se to hodit.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: zkušenost s bundou Hight point (Protector a Explosion)

Příspěvekod luvycie » stř lis 8, 2017 13:28

Děkuji. Obávám se, jestli se nám tyto rady ještě nebudou hodit:-D Ano vysmáli, ale důvodu reklamace, protože ihned po zjištění vady jsem do Hanibalu psala a ptala se, zda má význam bundu reklamovat (nejsme z Brna, tak to máme trochu komplikované a bylo nám doporučeno emailem, že ano a až na základě tohoto emailu obsluha v Hanibalovi řekla, že nám to teda k reklamaci vezme). Tak uvidíme. Bohužel jsme očekávali jiný přístup (dle recenzí a jejich prezentace na webových stránkách) a argumenty ohledně poškození bundy se nám zdáli zcestné, tak jen jsem právě chtěla vědět, jestli se to někomu už stalo, že se mu bunda po prvním užití ošoupala, pokud je to standardní věc, tak si nemáme na co stěžovat, jen nás mrzí, že nás na to neupozornili, protože jsme se jich ptali, jak se bunda chová s batohem a bylo nám řečeno, že není problém v případě těchto bund i s expedičními batohy.
luvycie
nováček
nováček
 
Příspěvky: 17
Registrován: stř lis 8, 2017 10:25

Re: zkušenost s bundou Hight point (Protector a Explosion)

Příspěvekod Lipon » stř lis 8, 2017 14:03

tak hod nekam foto, jak takove osoupani/prodreni vypada
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4883
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: zkušenost s bundou Hight point (Protector a Explosion)

Příspěvekod apuka » stř lis 8, 2017 14:19

Jo, fotka by byla fajn.

Ale kazdopadne, rekl bychm ze u kazde hardshellky z materialu, ktery vyrobce predstavuje jako vhodny na nejnarocnejsi podminky a extremni vyuziti je na reklamaci libovolna zmena materialu (i jen kosmeticka, mimo napr. skrceni), ktere je viditelne okem kdyz k tomu dojde po prvnim az druhem pouziti pri vubec ne narocnem pouziti... A pri takovem materialu se nemuze vyrobce vymlouvat na to, ze to bylo zpusobene opotrebenim nebo nosenim.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: zkušenost s bundou Hight point (Protector a Explosion)

Příspěvekod luvycie » stř lis 8, 2017 14:21

takto
Přílohy
IMG_1746[1].jpg
IMG_1743[1].jpg
IMG_1743[1].jpg (43.32 KiB) Zobrazeno 9911 krát
luvycie
nováček
nováček
 
Příspěvky: 17
Registrován: stř lis 8, 2017 10:25

Re: zkušenost s bundou Hight point (Protector a Explosion)

Příspěvekod luvycie » stř lis 8, 2017 14:27

Díky všem za reakce, jen aby nedošlo k nějakému nepochopení, výrobce se zatím nevyjádřil, reklamaci jsme podali teprve včera prostřednictvím prodejce, ale vzhledem k přístupu prodejce na pobočce Hanibal v Brně a informacím, jaké nám podal a jak se nás snažil takříkajíc odpálkovat, mě zajímalo, zda má někdo podobnou zkušenost s takovou vadou bundy při tak krátkém nošení, a navíc ne extrémním (pro případ zamítnutí reklamace, ať víme, jaké stanovisko zaujmout, protože pokud je toto standardní vada, což se mi bohužel pořád nechce líbit, tak pak s tím nic nenaděláme a prostě bunda bude sloužit snad dobře, jen ne tak hezká :-D)
luvycie
nováček
nováček
 
Příspěvky: 17
Registrován: stř lis 8, 2017 10:25

Re: zkušenost s bundou Hight point (Protector a Explosion)

Příspěvekod Quido » stř lis 8, 2017 14:37

Kiszoun píše:Pokud nemáte bederák ze smirkového papíru,..... ani u Pinguin Parker 2008 co se, satanžel, dá dnes ještě koupit...
Určitě reklamovat.

to první nevíme :twisted:
za to druhé, téměř shodné prohlášení jsemzde byl málem ukamenován... :mrgreen:

luvycie píše:...včera byli reklamovat a překvapil nás přístup prodejců v Hanibalovi v Brně, kde se nám vysmáli, že se jedná jen o kosmetickou vadu a že toto může udělat každá bunda a na přímou otázku sdělili, že i Tilak by to udělal.....


a)otázka tedy zůstává, kdo konkrétně s Vámi tu reklamaci vyřizoval, protože tohle je naprosto nekompetentní a hlavně neprofesionální přístup a já být majitelem hanibalu, takového člověka bych okamžitě propustil...
b) jako zákazníka mně vůbec nezajímá názor někoho, kdo reklamaci přebírá a trval bych asertivně na písemném vyjádření se k reklamaci a pochopitelně bych trval na převzetí do reklamačního řízení (pokud by se zdráhali, tak pak jedině už ČOI),
c) kromě toho, je naprosto irelevantní, co by kdyby udělal nějaká jiná bunda, i kdyby koneckonců byla od stejné značky, natož od zcela jiné...

mám letos za sebou podobné dvě reklamace, ale vyřízeno bez jakýchkoli zádrhelů - pokud je reklamace uplatněna do půlroku od koupě, je odpovědnost za to, že výrobek nese nějakou vadu či rozpor s určením použití atp., nese prodejce a důkazní břemeno je na jeho straně, ne u zákazníka ....

V reklamačním řízení bych to popsal asi takto:
Vzhledem k tomu, že jde o vadu, která se vyskytla do šesti měsíců ode dne, kdy jsem věc převzal, lze v souladu s § 2161 odst. 2 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, předpokládat, že věc byla vadná již při koupi a odpovědnost za to, že věc měla být při předání bezvadná, je na straně prodejce. Na základě výše uvedeného žádám o bezplatné odstranění vady. S ohledem na charakter vady se však dá předpokládat, že se jedná o vadu materiálu, tedy vadu neodstranitelnou. Pokud se nejedná vysloveně jen o vadu kusu, pak žádámm výměnu za jiný kus stejného zboží, pokd toto k odstranění vady nepovede, budu v souladu s ustanovením § 2169 odst. 1 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, požadovat odstoupení od kupní smlouvy a o vrácení kupní ceny zboží včetně náhrady nákladů spojených s reklamací.
Naposledy upravil Quido dne stř lis 8, 2017 14:53, celkově upraveno 1
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3766
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysů...

Re: zkušenost s bundou Hight point (Protector a Explosion)

Příspěvekod Quido » stř lis 8, 2017 14:43

apuka píše:. A pri takovem materialu se nemuze vyrobce vymlouvat na to, ze to bylo zpusobene opotrebenim nebo nosenim.


mas sice pravdu, ale i tak se bez ohledu na pocet pouziti na toto prodejce (v obcodnim vztahu mezi obcanem / spotrebitelem a prodejcem nehraje vyrobce zadnou roli, ledaze by byl soucasne i prodejcem) nemuze vymlouvat, a to v dobe do pul roku od koupe vubec - je-li vyrobek urceny k takovemu pouziti (a to outdoorova bunda jednoznacne je), pak nese odpovednost za vadu prodejce...§ smitec :wink:
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3766
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysů...

Re: zkušenost s bundou Hight point (Protector a Explosion)

Příspěvekod mitau » stř lis 8, 2017 14:45

Quido: Salomon Agile 12 je bezecky batoh, ne dalsi bunda s podobnou vadou. Z originalniho prispevku je to podle me dost jasne. Pisu to sem hlavne proto, aby dalsi nemuseli koumat, na co reagujes.
Nebaví tě stostránková témata, kde je někde zmíněná odpověď na tvoji otázku? Nepromokavé bundy - shrnutí, Batohy 40-45l - shrnutí, Karimatky - shrnutí
mitau
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1215
Registrován: ned říj 9, 2011 10:56

Re: zkušenost s bundou Hight point (Protector a Explosion)

Příspěvekod Quido » stř lis 8, 2017 14:52

se tedy omlouvam - fakt - sem to blbe v rychlosti precet - du to spravit.... :prayer:
to je dneska den
:roll: :oops:
dik za upozorneni (tos taky moh napsat do SZ a ja bych to zeditoval) ;-)
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3766
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysů...

Re: zkušenost s bundou Hight point (Protector a Explosion)

Příspěvekod Quido » stř lis 8, 2017 14:59

apuka píše:Kdyby prece reklamaci zamitli, obratte se na Textilni zkusebni ustav, kde udelaji znalecky posudek. Jo, v kazdem pripade doporucuji si udelat fotky poskozeni. Muze se to hodit.


nez bych utracel za posudek, nejprve bych se obratil na COI (mistne prislusnou pobocku) - dnes se mohou bezplatne zapojit do rizeni o mimosoudnim vyrovnani, coz by melo predchazet soudu, a hlavne dost ucinne umeji argumentovat a presvedcit prodejce o zakaznikove pravde...
....pricemz posudek je vetsinou nutny az k soudu a hlavne je drahy
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3766
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysů...

Re: zkušenost s bundou Hight point (Protector a Explosion)

Příspěvekod apuka » stř lis 8, 2017 15:21

@Quido: diky za upozorneni, samozrejme, ze jsem chtel napsat "prodejce", jen jsem se predtim koukal na stranky "vyrobce" a to mi zustalo v hlave....
Taky, samozrejme, je rozumne se obratit na COI, ten TZU je ta spravna instance v pripade dalsiho reseni.

Jinak teda, to co je na fotce, mi neprijde jako "kosmeticka vada", oblect si to jeste parkrat a je tam dira, alespon to tak vypada. Toto odmitnout po dvou nosenich :(( #-o. Kdyz si vzpomenu, ze moje Pinguin Parker sezmoulkovalo po par letech noseni fotaku pri kazdem vylete, bylo to sice na vetsi plose, ale zadna takova zavazna chyba... tak je mi to, mirne receno, divne. TO by se nemelo stat snad ani kdyby ten bederak fakt byl z brusniho papiru.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: zkušenost s bundou Hight point (Protector a Explosion)

Příspěvekod luvycie » stř lis 8, 2017 15:28

díky, díky, po včerejším "výprasku" v Hanibalu jsem si připadala jak primadona, které záleží jen na vzhledu :-D, protože jak pán u reklamace říkal "ta bunda je přece do přírody!!", ale nic, to tady nechci plyvat jed, jsem ráda, že nejsem jediná, komu takové "poškození" bundy po jednom nošení připadne zvláští (ačkoli mi bylo řečeno, že mu už se to stalo několikrát :(( )
luvycie
nováček
nováček
 
Příspěvky: 17
Registrován: stř lis 8, 2017 10:25

Re: zkušenost s bundou Hight point (Protector a Explosion)

Příspěvekod Quido » stř lis 8, 2017 20:41

obecne - jako zakaznika mne vubec nemusi zajmat, co kdy kde kdo mel ci nemel a zda reklamoval nebo ne, ani reci typu “pane, na tohle zbozi jsme reklamaci jeste nemeli” , nebo “to jste jediny, komu to vadi”, podobne pak je i uvedene ”to jsou veci do prirody” atp. - kazda reklamace je zalezitost individualni a tak se k ni taky musi pristupovat, a jestli tohle v hanibalu nevedi, at jdou na zivnostak si nechat zrusit zivnost :vom:
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3766
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysů...

Re: zkušenost s bundou Hight point (Protector a Explosion)

Příspěvekod apuka » čtv lis 9, 2017 9:22

ANo, nemelo by to zakaznika zajimat. Stejne, (pro mne) uplne bezna situace:
- Pane, tak s takovym problemem na toto zbozi jsme jeste nikdy nemeli.
- To je zajimave, ja Vam to nesu za posledni rok potreti vzdy se stejnou zavadou a vzdy jste to ode mne prebiral Vy.
- Tomu neverim, ja jsem toto jeste nevidel.
- Tak neverte, ale mato to tady na Vami podepsanych vyresenych reklamacnich protokolech.
- To neni mozne.
:lol:
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: zkušenost s bundou Hight point (Protector a Explosion)

Příspěvekod mike » čtv lis 9, 2017 18:17

Ceska klasika. Jeste nikdo si nestezoval. Njn, treba se dozijeme toho, ze se podavaci zacnou chovat profesionalne, ale moc v to nedoufam.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: zkušenost s bundou Hight point (Protector a Explosion)

Příspěvekod Quido » čtv lis 9, 2017 19:21

to je prave chyba - jakmile zakaznik nad tim zlomi hul, bude takovych podavacu pribyvat.... zakaznik musi byt prisny, dusledne urputny a asertivni a jedine tak muze podavace vychovat v prodavace, nicmene je to beh n@ dlouhou trat :wink:
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3766
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysů...

Re: zkušenost s bundou Hight point (Protector a Explosion)

Příspěvekod mike » čtv lis 9, 2017 19:36

Co je chyba? Nepsal jsem, ze to mame ignorovat. Sam to resim bud hnusnym sarkasmem nebo ironii. Jen moc nedoufam, ze to k necemu povede. Bojim se, ze to mame v sobe zazrane, proto pisu typicky ceska reakce. V zahranici jsem se s tim nesetkal (na zapad od nas myslim, Slovensko ma jeste horsi specifika).

BTW, dalsi ma oblibena reakce je Ja za to nemuzu. To uz je uplna demence.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: zkušenost s bundou Hight point (Protector a Explosion)

Příspěvekod Quido » čtv lis 9, 2017 21:56

to “chyba” je reakce (ale ne vazna) na to, ze v to moc nedoufas... ja porad doufam a verim O:)
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3766
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysů...

Re: zkušenost s bundou Hight point (Protector a Explosion)

Příspěvekod Lipon » pát lis 10, 2017 8:35

Na to si zvyknes "Jste prvni kdo si stezuje". Byt prukopnikem neni zadny med. Jara C. by mohl vypravet :mrgreen:

Obvykle reaguju "Takze je podle vas vsechno v poradku? Dopiste prosim tohle vase vyjadreni do protokolu o reklamaci." Vetsinou uz to pak dlouho netrva.
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4883
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: zkušenost s bundou Hight point (Protector a Explosion)

Příspěvekod apuka » pát lis 10, 2017 9:25

@Lipon: No jo, byt prukopnikem... Ale prijit na stejnou vec na stejnem miste jako prvni dokonce trikrat a to vzdy s casovym odstupem, to je teda vykon :lol:
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: zkušenost s bundou Hight point (Protector a Explosion)

Příspěvekod luvycie » pon lis 13, 2017 9:31

Jak to tak vypadá, tak asi taky budeme průkopníkem ](*,)
A abych věc doplnila, ozval se výrobce (HP) a chtějí fotky batohů, tak uvidíme.
luvycie
nováček
nováček
 
Příspěvky: 17
Registrován: stř lis 8, 2017 10:25

Další

Zpět na Oblečení