Boty na běh v terénu + na chození

aneb běhám, běháš, běháme vše co se této bohulibé aktivity týče

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod amigo » úte črc 11, 2017 9:01

mike píše:[No, ja je cilene posilovat nechci, nemam duvod, jen mi panove nahore tvrdili, ze se v mekcich botach posili samy. Coz by mi uplne stacilo. Na slackline tu saskuji (doslova) hipsteri, protoze je to zrovna in ;-)

nějak nerozumím? posílit cíleným cvičením nechceš, ale hodilo by se ti posílit je chozením v měkčích botách, ale to taky nechceš, s obavou, že to nadělá víc paseky než užitku. v tom případě navrhuji nechat to být ;-)
těch cvičení je samozřejmě mnohem víc, slackline je jedna z mnoha, nicméně dost efektivní, ale souhlasím, fousy bych si kvůli tomu růst nenechával :)
Uživatelský avatar
amigo
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 5050
Registrován: stř zář 17, 2008 9:24
Bydliště: Vysočina

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod mike » úte črc 11, 2017 18:31

Viz diskuse vyse. Bolela mne achilovka a slachy okolo kotniku, kdyz jsem zkousel behat do kopce. Panove tvrdili, ze je to botama, ktere jsou pry moc tuhe a ze bych si mel poridit poddajnejsi a mensim dropem. Nejsem proti to zkusit, jen chci delat zmeny postupne, aby nenadelaly vic skody, nez uzitku. Ucelem je spis vylepsit cele chodidlo a klenbu, jestli se pri tom posili i kotniky, tak tim lip.

Takze chci zkusit mekci boty, ale aby ta zmena nebyla velka, muzu udelat pozdeji dalsi. Klidne jednou za rok.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49285
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod Vectrix » stř črc 19, 2017 8:49

pavproch píše:Tak.... R.I.P. - kombinace mého odjakživého pajdání + post-chemická neuropatie DK = dneska sem jedny ze svých4 párů LaS Ultra Raptor "dorazil" - sem 2x zakop o větev a úplně roztrhl svršek (hned nad/za prstama, lochna asi 8-10 cm napříč botou).... budiž jim popelnice lehká....

Mám s Ultra raptorama podobnou zkušenost. Já teda běhám v Alpách, takže jim dávám zabrat i jinak (kamenité seběhy atp.), ale jednou jsem zadrhnul o nějakou větev nebo kořen či ci ti bylo a taková ta látková "obšívka" se odtrhla v délce asi 1.5 cm. To byly to boty sotva měsíc staré, takže to člověka zamrzelo, ale neřeším to a běhám v tom dál. Teď po 2.5 měsících jsou ty boty na hraně životnosti, takže je do konce léta dorazím a budu se rozhodovat, co dál. Co na těch botách ale fakt miluju je ten ten přední, jak já tomu říkám, gumový nárazník, takže na rozdíl od Salomonů Speedcross žádné černé nehty. Taky pěkně drží na hladkých, ale ne mokrých kamenech.

Teď mám před sebou nějaký Pitzalpin trail, tak chci vyzkoušet Scarpy Spin. Pokud budou fajn, vezmu je pak i na B7. Jinak koupím znovu Ultra raptory. V ceně kolem €100 je to jasná volba.
Naposledy upravil mike dne stř črc 19, 2017 21:28, celkově upraveno 1
Důvod: zkracena kompletni citace a zrusena vnorena
Vectrix
Vectrix
nováček
nováček
 
Příspěvky: 51
Registrován: stř zář 24, 2014 17:01

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod mike » stř črc 19, 2017 22:05

Vectrix píše:Teď po 2.5 měsících jsou ty boty na hraně životnosti, takže je do konce léta dorazím...

Kolika km a/nebo hodinam pohybu to asi odpovida? Pripadne vyskovym metrum nebo cemukoliv, co se da nejak predstavit a porovnat. Cas je v podstate k nicemu i kdyz 2.5 mesice vypada dost malo v kazdem ohledu...
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49285
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod Vectrix » čtv črc 20, 2017 9:20

Neřekl bych že je to o vzdálenosti nebo nastoupaných metrech, jako spíše o povrchu na kterém se pohybuju. Jak jsem psal, běhám v Alpách a rozhodně si nevybírám stezky tak, abych na nich nepoškodil boty. Takže jedna z mojich nejoblíbenějších tras (část trasy červeně zde: 1url.cz/8thHq) vede po kaminité moréně, po které i sbíhám dolů. To dá těm botám fakt hodně zabrat. Tato trasa je nějakých 1500 výškových a 6 km dlouhá (jeden směr) a v těch botech jsem ji dal zhruba 10 krát a mezi tím jsem stihnul nějakou Itálii (Schlinig), byl jsem u Zugspitze se podívat na jezera atd. Taky si občas zajdu prostě jenom na Nordkette, což mám "za barákem", tak to máš hned skoro 2000 výškových. No dokupy už se to bude blížit k 20 000 výškových metrů. Vzdáleností to ale nebude tolik...pár set km.

Mimochodem, zažily i sníh, vystoupal jsem v nich na Kleiner Bettelwurf (2650 m n.m.) a spoustu jiných srand. Jsem s nima fakt spokojen.

Jenom jsem prostě prase na boty :-D. Postoval jsem tu někde i moje zkušenosti se Speedcrossama 3. U těch jsem taky pocítil významné zhoršení trakce už po měsíci a půl.

Ale nejsem sám, kdo to tak má. Bavil jsem se s několika běžcema a všichni mají to samé. Za sezónu vystřídají dva až tři páry bot.
Vectrix
nováček
nováček
 
Příspěvky: 51
Registrován: stř zář 24, 2014 17:01

Re: Fitness naramky

Příspěvekod wawrik » čtv črc 20, 2017 9:37

slash1111 píše:...
nad 10km a na lúky/lesy mám Vivobarefoot PRIMUS TRAIL SG...
250 g je asi hmotnosť jednej topánky, však? Dá sa s tým vliezť do vody, aby potom zvršok aj rýchlo uschol?
Uživatelský avatar
wawrik
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4311
Registrován: pon úno 22, 2010 16:11

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod mike » čtv črc 20, 2017 18:47

@Vectrix: diky, tohle pro predstavu staci, tak nejak jsem to myslel :) Pro mne jiny svet, ja bych to vsechno sel v B/C pohorkach, kterym by to moc neublizilo (dobrym, spatne by odesly), akorat by se trochu ojel vzorek na podrazkach. Ze takhle "spotrebujes" dost nizkych se nedivim :)

Jedom pro doplneni obrazku: kolik asi vazis i s batohem, co nosis? Teda, jestli nejaky nosis :) A jak dlouho ti asi ta trasa s 1500 m prevysenim trva?
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49285
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod Vectrix » čtv črc 20, 2017 20:04

Jo, tak takhle. Posledně co jsem to šel (v neděli), tak jsem těch cca 1500 výškových dal za 1h 29 minut, ale když jsem to šel fakt na čas, tak jsem to dal o 10 minut rychleji, ale důkazy na to nemám :-). Teď mě ale poslední dobou trochu trápilo koleno. Pro informaci, tohle je ta trasa: https://mapy.cz/s/1RFQM

Váha: 78 kg, výška 178 cm

Nosím s sebou Salomon Agile 12 ve kterém mám 1l vody a mikinu nebo větrovku + první pomoc, takže bych řekl, že nejtěžší je ten vak s vodou a celkem to váží do 2 kg.

Ještě jsem vyfotil ty botky, jen tak pro zajímavost :-)

http://vojtechrr.rajce.idnes.cz/LaSport ... 43_Pro.jpg
Vectrix
Vectrix
nováček
nováček
 
Příspěvky: 51
Registrován: stř zář 24, 2014 17:01

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod mike » čtv črc 20, 2017 20:21

:smt023 dost dobry. Takovouhle rychlosti jsem schopen vylezt tak desetinu a pak padnu a mam dost :)

Boty zas nevypadaji tak spatne na to, co maji za sebou :)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49285
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod Vectrix » čtv črc 20, 2017 20:33

To ne, ještě nejsou úplně na vyhození, ale člověk cítí, že to prostě už není to, co to bývalo ;-). Na trénink a víkendy to je naprosto v pohodě, ale na závodě by už asi neprošly technickou :-).

Speedcrossy jsem dojížděl prakticky do úplně nulové podrážky a byl jsem v nich i na prvním sněhu. Problém byl, že seběh byl spíše lyžařský sjezd :-D.
Vectrix
Vectrix
nováček
nováček
 
Příspěvky: 51
Registrován: stř zář 24, 2014 17:01

Re: Fitness naramky

Příspěvekod slash1111 » čtv črc 20, 2017 22:07

wawrik píše:
slash1111 píše:...
nad 10km a na lúky/lesy mám Vivobarefoot PRIMUS TRAIL SG...
250 g je asi hmotnosť jednej topánky, však? Dá sa s tým vliezť do vody, aby potom zvršok aj rýchlo uschol?
hej, to bude hmotnosť jednej :)
Práve začali predávať na to špeci verziu Land&Sea PRIMUS TRAIL SWIMRUN MENS. Ale aj tá obyčajná verzia rýchlo schne.
Najlepšie na takéto rýchle schnutie boli Reebok ALL TERRAIN SUPER OR, ale aj táto OR, aj verzia 2.0 mi vydržala asi 3 mesiace a potom sa prederavil zvršok (ale reklamácie uznali...)
slash1111
účastník
účastník
 
Příspěvky: 434
Registrován: úte srp 11, 2009 19:01

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod oodoow » čtv črc 20, 2017 22:16

@Vectrix: To jsou super časy, s tím bych měl problém, vylézt to tak rychle a to měřím stejně ale mám o 8kg míň. Je vidět, že máš častý trénink v horách.
Jinak souhlas, boty se rozpadaj děsně rychle, u mě teda hlavně vršek, podrážku sjedu málokdy. Vršek naštěstí dobrý švec dokáže párkrát provizorně zalátovat za pár korun. Problém nastává, když už to ani švec nechce opravovat. :-)
Nejdéle mi zatím vydržely La Sportiva Helios, teď cca 2500km, jak mají tu vlnkovanou podrážku, tak ta prostě nejde sešlapat a aspoň v jednom směru drží pořád dokonale.
Vršek se sice trhá, ale to se trhá snad na každých. Současný trend je udělat boty co nejlehčí a co nejrychleji vysychající, takže potom trpí odolnost.
Nebuď horolezcem, buď horou. A pár jich zasyp lavinami. - Gary Snyder
Uživatelský avatar
oodoow
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3087
Registrován: stř říj 7, 2009 13:19
Bydliště: Olomouc

Re: Fitness naramky

Příspěvekod tata_FIDO » pát črc 21, 2017 10:02

wawrik píše:
slash1111 píše:...
nad 10km a na lúky/lesy mám Vivobarefoot PRIMUS TRAIL SG...
250 g je asi hmotnosť jednej topánky, však? Dá sa s tým vliezť do vody, aby potom zvršok aj rýchlo uschol?


250g váži např. i Inov-8 Terraclaw 250 Chill
Co tě nazabije, to tě posílí.
horezdar.webnode.cz
tata_FIDO
účastník
účastník
 
Příspěvky: 258
Registrován: stř črc 2, 2008 11:36
Bydliště: HK

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod pavproch » ned črc 23, 2017 19:32

Neska 3 hodinový výlet (hledání hafer) POUZE v mokré tráve (večer scalo+ ranní mocná rosa) v LaS UltraRaptor GTX a.... samozřejmě sem domů přišel durch, ale bojovaly statečně, ještě asi po hodinbě sem měl v botách sucho, pak to ale nateklo skrz nohávy po stehnech a lýtkách (tj. vrchem). Nikdy bych nevěřil, že v měkkých teniskách v mokré trávě/hafeří budu tak dlůho v suchu.... :supz:

Nebo že by zrovna ta pixla žlutého Toka, co sem na to vystříkal před prvním použitím, byla nějaká "zázračná" ? :twisted:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28133
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod mike » pon črc 24, 2017 0:55

Co je neuveritelneho na tom, ze ve skoro novych botach membrana jeste membranuje? ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49285
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod Mawenzi » pon črc 24, 2017 5:25

taky mi na skoro novych asics gel pulse 6 gtx celkem dobre drzi noha v suchu kdyz mi tam nenatece - ono to psychologicky nevypada krz to, ze bota je sitovana ale je to super. novvy modely sou uzky jak prase. i gel pulse 6 je uzsi nez pulse 5 v ty pansky 42... ale jeste se to da.

jinak je zajimavy, ze silnicky gel pulse 5/pulse 6 mi neprijdou pri turistice klouzavejsi nez ty altry olympus 1.5. asi to je tou mekkou gumou na podrazce. jediny misto, kde silnicky fakt meli problem byli snehovy pole predloni v rakousku
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9357
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod pavproch » ned črc 30, 2017 19:33

Tak.... po posledních několika beskydských výletech v LaS Ultra Raptor GTX od auta k autu s pohorkama v batohu sem se rozhod, že tady po beskydoch budu za slušného pičasí odlehčovat a pohory nechávat doma..... :supz:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28133
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod grco » pon črc 31, 2017 7:17

@pp: nacase :) vitam ta do klubu :D
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod pavproch » pon črc 31, 2017 9:16

Já bych to (u)dělál takle už dávno, ale ten můj (před skoro 30-ti lety) pochroumaný kotník bolí druhý den po výkonu v nízkých botách, vysoká bota ho zpevňuje, takže po výkonu bolí míň... :oops:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28133
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod pavproch » sob zář 23, 2017 9:01

Nevím, kde tomu bude líp: esli tady nebo ve vlákně o odolnosti membrán....

Dvoje LaS Ultra Raptor GTX (ie nízká měkká teniska s membránou) = oboje začaly pouštět na(nad) palcema už po cca půlroce provozu (řádově stovky km) - imho je hlavním problémem měkkost boty - že se prostě ta membrána unavila/zlomila/praskla, bo sa při každém kroku mechanicky namáhá/ohýbá....

Obdobně i kotníkové AIC (nějaká AIC membrána, ne GTX) = úplně stejné místo, stejný problém.

Na pohorkách (tvrdší tedy méně ohebná bota čili menší mechanické namáhání membrány) mi ve stejném místě drží aji po 5-ti + letech (intentivního) provozu....

Nestěžuju si, reklamovat nebudu (nejsem apuka), jen konstantuju.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28133
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod Mawenzi » sob zář 23, 2017 11:41

potrebuju neco k alltram olympus, co neklouze jak prase v trosce bahna a na mokrum hladkym sutru. mate nekdo ty altry lone peak /lone peak neoshell?
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9357
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod scinkk » ned zář 24, 2017 19:12

nemam ale zrovna v teto recenzi na lone peak 3.5 maji v hlavnich nevyhodach spatnou prilnavost v mokru
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod oodoow » ned zář 24, 2017 19:24

@Mawenzi: Měla sis koupit Olympusy 2.0, byly dražší, ale nekloužou, bo mají VIBRAM Megagrip podrážku. Lone Peaky ji právě nemají, Altra si tam dala nějakou vlastní směs gumy. Už když to měla být novinka a zjistilo se to, tak lidi psali, že je to fakt škoda a že to bude klouzat a taky že jo.
Nebuď horolezcem, buď horou. A pár jich zasyp lavinami. - Gary Snyder
Uživatelský avatar
oodoow
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3087
Registrován: stř říj 7, 2009 13:19
Bydliště: Olomouc

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod Mawenzi » ned zář 24, 2017 19:31

vim, ze ste psali ze 2.0 ma lepsi podrazku ale nenapadlo me kdyz sem kupovala ty 1.5 - mam okrajovou velikost, takze se mi to blbe kupuje - ze moje silnicky od asicsu sou proti tomu skvely terenni boty co krom blata pouzitelne drzely na ledascem :D

myslis, ze aspon ten lepsi vzorek nepomuze? olympus 1.5 nemaji moc clenitou podrazku takze v principu me neprekvapuje, ze sou klouzavy... No je to peklo, na podzim a zimu to budu mit jednoduchy, to budu chodit na jednodenni vylety max a to si uziju zas s keenama, ale na vic jak 25km/den pro me nejsou protoze me z nich pak boli slapky

u te neoshell verze se mi libi, ze bych nemusela furt tahat ty nepromokavy fusekle anebo mit furt durch boty
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9357
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod booze » ned zář 24, 2017 20:20

Maji nekde u nas ty Olympusy 2.0 na vyzkouseni? Vim o nejakem shopu v praze a tam se mi nechce
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod aksam » ned zář 24, 2017 20:51

Ve Svitavech u dovozce se vyzkoušet dají....http://www.trisportshop.cz/beh
aksam
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1240
Registrován: čtv srp 4, 2011 6:43

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod booze » ned zář 24, 2017 22:13

Dekuji *
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod Mawenzi » stř zář 27, 2017 7:27

tak lone peak 3.0 neoshell panska 42 sou doma. su zvedava, na tu prilnavost.

jinak - ano jsou vazne uzsi nez olympus (vel 41) - nekdo to i loni psal, a rekla bych ze citelne. olympus sou hadra, tyhle z neoshellu jsou pevnejsi, tuzsi.

v olympusech jedna tlusta trekov fuska je ok ve spicce, lit mi v ji ale pata i s kousem.latexove vlozky pod patou, hlavne pri schazeni. dvoje ponozky resi patu a daj se vydrzet celwj den ve spicce, pretoze je to na hrane a nekdy v teple to byva ke konci uz trochu neprijemny, ze citim ty malicky. chci sinsehnat neco jako bandaz na kotnik pro ztlusteni paty a nartu, i do tech keenu na zimu, kde mam krz komin vyrazne vetsi prblem s uzkym kotnukem.

neoshell - tenka merino ideal, tlusta tak peesne. na dve to nebude ani omylem a to je ta bota o cislo vetsi. pata ale zas nwklechta tolik a neoshell s tenkou merino odpovida volnymu kotniku jako olympusy s tenkou a tlustou merino. Takze za me - doufam, ze fakt udrzi trochu vody a minimalne.mi nebude zima na podzim na nohy kdyz bude fucet. vzhledem k tomu, ze olympus 2.0 taky nemeli ve 41 tak lone peak 3.0 za olympus menit nebudu, protoze tam uz by o cislo vetsi bota krz kormik byla asi fakt problem, ted je to na hrane (reseni jeste vic dotahnout tkanicky mi skrti obeh). jo a po pul kilaku pecha asi bude nutny lepit paty u hrany boty, jak sou tvrdsi, citim tlak na kuzi.
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9357
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod scinkk » stř zář 27, 2017 9:07

Jestli ti lita pata tak zkus vzit stary fusky a pulku ustrihnout a spicku vyhodit :) Pokud se to nebude shrnovat tak ej to dobre reseni stylem pat a mat :)

Jo myslim, ze jsem cetl ze ty posledni lone peaky jsou uzsi a lidi si an to stezovali, ale je zas otazka, kdyz porvnavas novou nerozslapnutou botu, kor kdyz jedna je vetsi hadra.
Porovaval stejny model nove boty a rozslapnute boty (pravda po 2000 km) a rozdil byl dost znat :)
Na ty mokre sutry jsem dost zvedav (ci spise na jakoukoliv zkusenost s lone peak, pac me taky zajimaly), ja bych byl trochu pesimisticky i oproti olympus 2.0, kdyz vidim fotky vzorku, ty agresivnejsi spunty dle me vetsinou drzi spis hur, ale samozrejme bude to dano i mekkosti smesi.
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod Mawenzi » stř zář 27, 2017 9:24

reseni pat a mat se shrnuje a roluje :D

proto me napadl nejakej ten zpevnovac na kotniky, nejakou ale lehci bandaz nebo hydratacni ponozku na paty ktee prave chyby ty prsty... u bandaze se bojim aby kotnik neztratil silu/ohebnost

jinak jasne, o par mm to povolit muze, to se uvidi.
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9357
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

PředchozíDalší

Zpět na Běhání