Whitelist

dobré ceny, personál, slevy...

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Příspěvekod LTSB » stř bře 1, 2017 13:31

Chtěl bych sem taky přidat jeden krámek:
Wolfpack Mountain Sports v Uherském Hradišti
Už jsem tam nakoupil pár věcí a vždycky spokojenost, není problém se na něčem domluvit a cokoliv objednat. A funguje tam i půjčovna (mačky, cepíny, ferratove sety, apod.)
LTSB
nováček
nováček
 
Příspěvky: 34
Registrován: pát čer 27, 2014 22:03

Re: Whitelist

Příspěvekod ita » pát kvě 19, 2017 11:58

Pokud tu jeste neni, tak velkej plusanec pro eshop cescky raj.com. :supz:
Vcera v poledne jsem objednala spagat, za !!!20min!!! mi prisel email, ze je balik zabalenej a ceka na predani prepravci. Za dva hodiny sms od prepravce, ze pro me maji balik. Bleskovejsi eshop jsem zatim nepotkala. Bohuzel dneska jsem se s kuryrem minula, takze lano tim padem zatim nemam, takze snad jsem se neunahlila, ze pisu tuto recenzi a bude vse ok :-D
Jo a taky jako snad jedinej obchod maji v sortimentu Edelweiss.
... a neuvěřitelné se stalo skutkem.
Uživatelský avatar
ita
účastník
účastník
 
Příspěvky: 739
Registrován: ned črc 7, 2013 18:32
Bydliště: nízký jeseník

Re: Whitelist

Příspěvekod dudy » stř čer 14, 2017 5:44

Tvl!
Nevim jak to u tý Lowy dělaj.
Hadrový kecky Zephyr GTX Lo, sedm let starý, podrážka už je skoro mrtvá, používám je do práce, klasika u Lowy že neprask jedinej šev, očko, nebo tkaničky mě až tak nepřekvapuje, ale...
Minulej tejden jsme z lana wapkovali barák jako kráva a moudré dudy si zapomnělo doma holiny.
Šest hodin šplouchání, kdy je člověk úplně zlitej, přes ty nohy se wapkou občas vezme, ale jak sem měl dlouhý GTX kalhoty a nenašplouchal si do fuseklí, tak ty boty NEPROMOKLY!!!
Sedm let, úplně jetý a GTX gétéiksuje.
:supz:
Uživatelský avatar
dudy
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3962
Registrován: úte pro 20, 2011 6:38
Bydliště: HLMP

Re: Whitelist

Příspěvekod fps » čtv čer 15, 2017 12:36

měl jsem a nebo mám docela dost bot s GTX, nejdéle používané cca 4 roky, a na všech mi GTX funguje, moje zkušenost je taky jiná než některých který tady psali že GTX v botách po pár měsících přestává fungovat, asi není GTX jako GTX? jinak si to nedovedu vysvětlit
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Re: Whitelist

Příspěvekod vonkreuz » čtv čer 15, 2017 14:02

Slovenský T-COM a Microsoft (mobile). =D> Přestal fungovat mikrofon (Lumia 830, stará necelé dva roky) a protější strana mně neslyšela. Řešeno opravou - nová základní deska, takže vlastně kromě puvodní baterie a zadního krytu jsem dostal nový telefon. :ú Od včera mi leží doma a já se tak moc netěším na všechno to nastavování... :evil:
Nám šlo hlavně o člověka.
Kefalín, tyhle starosti pusťte z hlavy. Lidí je na světě jako sraček.

Hodnota života je přehnaná. Popeláři pro lidi dělají více než ti z horské služby.

Prarodiče současné generace si hřáli nohy v kravském lejnu a boty byl nejdražší majetek. Proto jsou boty tak sledované.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9590
Registrován: sob bře 1, 2008 21:37
Bydliště: Co by cepínem dohodil a nemetodicky v mačkách do hor došel...

Re: Whitelist

Příspěvekod mike » čtv čer 15, 2017 16:18

fps píše:asi není GTX jako GTX? jinak si to nedovedu vysvětlit

Spis neni bota jako bota, noha jako noha a clovek jako clovek ;-) Mne se GTX prosoupal u trech paru Bckovych AKU do pul roku, jedny jsem na to i vyreklamoval (protoze byly kombinovane a teklo do nich). Ve spicce, kde se bota ohyba a tam se zrejme udelal zahyb, ktery se prodrel. Na Hanwag Alaskach mi vydrzi dyl, ale do dvou let se stane to same. Plus se casem (3000+ km) vydre pata az na vyztuhu, tam je dira v GTX jasne videt. Taky to muze byt tim, ze asi chodim rychleji, nez ty a treni v bote je tak vetsi. Na predposlednim paru se mi docela rychle vydrela pri chozeni na sneznicich, protoze tam dostava nejvic zabrat.

Na Alaskach se ale dira v GTX ve spicce pozna jen kdyz se nekde (treba na jazyku) rozjede sev a mezi kuzi a GTX se dostane tekuta voda. Ta si pak najde diru a dostane se dovnitr. Takze natece dirou v siti jazyka, ale mokro mas treba na druhe strane ve spicce. Dokud v (kozenych) botach v kuzi diru nemas, tak deravy GTX nepoznas, on je tam totiz nornalne uplne k nicemu.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Whitelist

Příspěvekod mike » čtv čer 15, 2017 16:22

vonkreuz píše:Od včera mi leží doma a já se tak moc netěším na všechno to nastavování... :evil:

Mel sis udelat zalohu ;-) Reklamoval jsem takhle mobil dvakrat, reset na firemni nastaveni je v servisech standard, takze predem zaloha a po navratu obnova asi za 5 minut do puvodniho stavu vcetne vsech nastaveni. Kdyz se mi nedavno vyresetoval sam, tak to same, zaloha sice uz byla starsi, ale nastaveni nastesti nemenim casto.

Jinak to, co pises, mi prijde jako samozrejmost a ne na whitelist ;-) Z meho mobilu zustal taky po tech dvou reklamacich jen kryt a druha byla tesne pred koncem zaruky.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Whitelist

Příspěvekod aksam » stř zář 20, 2017 9:00

Pochvala pro Globetrotter.de, na maily reagují do 2 hodin, velmi vstřícní. Zboží, které už nešlo objednat přes eshop se stáhlo z vícero poboček na pobočku do Drážďan. Zákaznický servis na jedničku.
aksam
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1240
Registrován: čtv srp 4, 2011 6:43

Re: Whitelist

Příspěvekod pavproch » čtv zář 28, 2017 9:10

Poděkování SIAD Plzeň (distribuce technických plynů) - ač svátek, tak nám pí Kodlová vyšla vstříc a vydala nám láhev N2, kterou nutně potřebujeme pro práci (jak jinak, než pracovat ve státní svátek, přece sesobí firma, no ni? :mrgreen: )
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28129
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Whitelist

Příspěvekod mike » pát pro 22, 2017 20:55

Pochvala pro Kronium.cz. Maji novou malou prodejnu/predvadeci mistnost blizko sveho sidla a vsichni jsou tam prijemni, ochotni a vstricni a je na nich videt opravdovy zajem o to, co prodavaji :smt023
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Whitelist

Příspěvekod luvycie » pát led 5, 2018 14:22

Dobrá zkušenost při reklamaci s firmou High point - reklamace bundy explosion 3.0. a protector 3.0, které se po prvním nošení ošoupaly na zádech a na kapse, podřela se horní vrstva, jakmile bundy prostřednictvím prodejce obdrželi, volali. Odpovídali na emaily, problém řešili, hledalo se společné řešení a problém vzniku vady, zvedali telefony, velmi proklientský přístup, žádná arogance. Reklamaci nakonec uznali, vyřešena byla formou vrácení peněz (nebylo požadováno, ale bundy opravit nešlo).
luvycie
nováček
nováček
 
Příspěvky: 17
Registrován: stř lis 8, 2017 10:25

Re: Whitelist

Příspěvekod pavproch » úte bře 6, 2018 10:40

BlackDiamond :prayer:

Reklamace hůlky Z-line Cabron (nefukční "zámek") = do cca týdne poslali NOVÝ pár hůlek.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28129
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Whitelist

Příspěvekod Skipp » úte bře 6, 2018 14:42

To souhlasí, taky jsem reklamoval BD hůlky přes Hudy - jedna hůlka ohnutá do pravého úhlu - a taky kladné vyřízení kdy poslali novou.

=D>
Uživatelský avatar
Skipp
účastník
účastník
 
Příspěvky: 222
Registrován: stř srp 22, 2012 12:10
Bydliště: Příbor

Re: Whitelist

Příspěvekod mike » čtv kvě 10, 2018 23:47

Opet Peter Kuchta a jeho http://www.outdoorline.sk. Skvely pristup, maximalni ochota a k tomu sortiment, ktery se jinak tezko hleda a jeste hur objednava. Mel jsem ted od nej doma Crux AK37, jak jsem psal jinde. Vsechno probehlo hladce, i vraceni pres Zasilkovnu, coz je skvela vychytavka. Clovek jednoduse prinese zbozi tam, kde si ho vyzvednul, prida k nemu kod od prodejce a o nic vic se nemusi starat.

Akorat se mi ho nepovedlo presvedcit, ze bych se nejak podilel na postovnem, vratil mi vsechno, co jsem zaplatil.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Whitelist

Příspěvekod pavproch » stř črc 25, 2018 12:17

Živnostenský úřad tady v RpR před chvílů: paní byla milá, ochotná, chápavá a iniciativní. To se u úředníků často nevidí... :smt023
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28129
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Whitelist

Příspěvekod Lipon » pát črc 27, 2018 13:41

mobilní aplikace mapy.cz
skvěle fungujou offline mapy v zahraničí (konkrétně Malajsie a Singapur)
šli jsme trek džunglí, v jejich mapičce byl i s ostatními zanesej, včetně přístřešků, přehledně jsou vidět vrstevnice
hodně pomáhá, že šipečka aktuální polohy si bere údaje z kompasu a ukazuje i směr natočení telefonu
stejně tak na Langkawi - šel jsem cestou k vodopádu, rozcestník nejasný (waterfall měl 2 šipky, každá na jinou stranu), v mapě byly vidět obě cesty (k patě i vrcholu vodopádu, opět vč. přístřešků)
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4883
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Whitelist

Příspěvekod apuka » pát črc 27, 2018 19:19

Tak zase ja jsem na ne prave dnes nadaval... Moje cesta v Tennegebirge tam zrovna nebyla (kdyz znacka byla jen na zacatku asfaltky a na te nekolik odbocek, jsem se chtel podivat, kudy dal). Nakonec (uz uplne jinde) jsem zjistil, ze tam byla - ale jen v nejakem priblizeni, rozhodne ne v tech nejvetsich.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Whitelist

Příspěvekod dudy » pát črc 27, 2018 20:44

Sem to teďka zkoušel a značky mi mizí pouze v malém přiblížení...
TG Off i On line...
Uživatelský avatar
dudy
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3962
Registrován: úte pro 20, 2011 6:38
Bydliště: HLMP

Re: Whitelist

Příspěvekod mike » čtv srp 23, 2018 21:29

Prazsky magistrat a Litacka. Vyrobili mi novou snad za 2 minuty, 50 Kc a navic tam byla prijemna o ochotna slecna. Byl jsem velmi prijemne prekvapen.

Navic jsem zjistil, ze kupon snad bude mozne v dohledne dobe nahrat i na CD IN kartu, takze na cestovani bude stacit jedna a kdyz o ni clovek prijde, tak bude mit o starost min (prevede kupon jinam). Slecna jeste ale nevedela, jak to presne bude, pry budou mit zanedlouho skoleni.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Whitelist

Příspěvekod scinkk » pát srp 24, 2018 9:12

https://domaci.ihned.cz/c1-66223960-pra ... ebni-karty

Snad mnohem drive a dle vseho nejen na in kartu ale i na platebni, respektive to by to melo fungovat jako identifikator s databazi kuponu.
Kazdopadne to vitam, ve vlaku obcas musim davat obe karty (respektive bych mel vzdy) takze super, a uz se mi 2x stalo, ze jsem doma nechal litacku, kdyz jsem jel do Prahy jaksi mimo jezdeni do prace, takze mit to sparovany s platebni kartou, taky dobry.
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

Re: Whitelist

Příspěvekod apuka » pát srp 24, 2018 9:30

Tak zrovna to je jedna z veci, ktere se mi ani v nejmensim nelibi - cim dal vice mist chce evidovat cislo moji karty (idealne se vsemi udaji, vcetne bezp. kodu aby mohli automaticky strhnout platbu za pripadne pouziti jejich sluzeb) aby si ji mohli priradit k nejake aplikaci.
Ano, je to pro dotycneho cloveka mnohem pohodlnejsi, mnohem jednodussi, nikam nemusi nic opakovane zadavat. Ale ze by to bylo bezpecne??? Tak to rozhodne ne. A kdo ma potvrzovani plateb SMS-kou at se netesi - da se strhnout platba i bez te SMS (delal to nejakou dobu napriklad booking.com, ten dokonce i bez bezpecnostniho kodu!). Mne to prijde jako si nechat ukladat automaticky hesla a zapnout automaticke vyplnovani prihlaseni v prohlizeci pro napr. elektronicke bankovnictvi...

Jinak na Ostravsku na to jdou trochu jinak. Neeviduji (cizi) kartu, na ktere kupon je, ale na ODISku si muzes nahrat aplikace CD a pouzivat jej jako In-Kartu. Bohuzel, elektronicka penezenka neni kompatibilni.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Whitelist

Příspěvekod scinkk » pát srp 24, 2018 9:58

Podle me jsou lidi (nejen) ohledne platebnich karet prehnane paranoidni :)
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

Re: Whitelist

Příspěvekod Hafi » pát srp 24, 2018 11:15

Na inkartu super, na platební kartu úplně nevím, ale jsem zvědavý kdo první zrealizuje byznysplan: stačí někde sehnat starou ČD uniformu, nebo aspoň červenou pásku "zácvik" a obcházet s platebním terminalem vlak a vybírat pětistovky.
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8414
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Whitelist

Příspěvekod apuka » pát srp 24, 2018 11:55

scinkk píše:Podle me jsou lidi (nejen) ohledne platebnich karet prehnane paranoidni :)
Tak toto Ti tady s radosti pripomeneme, az budes do stiznosti psat, ze Ti nekdo vybilil ucet :wink: snad se Ti to nestane
Jinak, kdyz uz to cele (asi) ma fungovat tak, ze se k aplikaci Litacky prifari v systemu cislo Inkarty/platebni karty, tak by to mohli umoznist s jakoukoliv podobne kartou udelanou na podobnych normach - napriklad nektere zamestnanecke karty. Tam by precejen byla mensi pravdepodobnost zneuziti. (Nebo primo nove obcanky, jeji cislo se z cipu taky da precist :twisted: - to by mel Nemec z UOOI urcite velkou radost)
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Whitelist

Příspěvekod Hafi » pát srp 24, 2018 12:17

Tak obecně to tak asi může jít, ale je opravdu číslo karty takto čitelné libovolnou čtečkou? Nebo k tomu je třeba znát nějaký kód...který jim ČD mohly dát?
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8414
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Whitelist

Příspěvekod mike » pát srp 24, 2018 16:25

Souhlasim, na IN kartu fajn, na platebni bych si to asi nedal. Uz jen proto, ze na sve vylety u nas IN kartu a Litacku potrebuju, ale platebni kartu ne, a neberu ji. Zrovna se mi to vyplatilo, jen priste nebudu brat ani obcanku, radej pripadny opruz s policajtama, nez s Uradem (uredni hodiny po a st :axe:) nebo zneuzitim.

@scinkk: prehnane paranoidni jsi jen do te doby, nez se ti to stane. Pak uz opravnene ;-) Mezi lidma jsou svine a tady se moznost zneuziti nabizi.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Whitelist

Příspěvekod scinkk » pát srp 24, 2018 18:05

Taky nerikam ze bych to musel mit na karte k uctu kde lezi desetitisice :) A na vyletu platebni kartu naopak vzdy beru, nechapu proc ji nebrat, prodle me pravdepodobnost ze ji ztratim, je mensi, nez ze budu potrebovat zaplatit neco v trochu vetsi castce :) navic platebni karta na vyletech ma vyhodu, ze mi nikdo nebude davat to kapes mince :) o eurech ani nemluve.
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

Re: Whitelist

Příspěvekod mike » pát srp 24, 2018 18:46

Nejde tak o pravdepodobnost, ze ji ztratis, ale ze ti ji ukradnou ;-) Fakt jsem rad, ze jsem ji nemel a nemel jsem ji prave kvuli tomu, ze jsem si byl vedom jisteho rizika (severni Cechy :roll:).

scinkk píše:navic platebni karta na vyletech ma vyhodu, ze mi nikdo nebude davat to kapes mince

Nakupujes jen v superhyper? ;-) Mozna ziju na jine planete, ale mimo Prahu to s akceptaci platebnich karet neni nic moc. Situace se pomalu lepsi, ale furt to neni ono.

Coz mi pripomelo, ze jsem ted byl prijemne prekvapen, kdyz jsem musel koupit listek na MHD a automat kartu umel :smt023 V Praze.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Whitelist

Příspěvekod scinkk » pát srp 24, 2018 18:56

No jo to, samozrejme se karta neuplatni vzdy, zalezi odkud a kam jedu vlakem. Ted jsme cetl clanek, ze se banky zacinaji predhanet, aby dostay male terminaly do vsech obchudku, tak uvidime :)
U toho zneuziti falesnym revizorem bych to nevidel tak divoce, to by musel jakoze zkontrolovat hodne cestujich nez by narazil na nekoho, kdo se bude chtit prokazat paltebni kartou, ono asi moc lidi tuhle moznost nevyuzije.

Zrovna se mi to vyplatilo, jen priste nebudu brat ani obcanku, radej pripadny opruz s policajtama, nez s Uradem

A jak ti ji ukradli? Btw neni obcanka tak enjak jakoby povinna? :)
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

Re: Whitelist

Příspěvekod mike » pát srp 24, 2018 19:05

Pri koupani. Kdyz jsem vylezl (po dvou hodinach plavani) z vody, tak uz na plazi nikdo nebyl a muj batoh taky ne. Policajti rikali, ze v posledni dobe se to tam deje casteji :?

Povinna neni, ale mozna ti policajt bude tvrdit opak. Povinne je prokazat totoznost, coz je obcankou samozrejme nejjednodussi, ale neni to jediny zpusob. V nejhorsim by to byl prestupek a furt lepsi prestupek, nez tohle.

Ono totiz, vis, co je nejvetsi problem? Maji klice a k tomu tvou adresu na obcance. Takze v minulem pripade pry byl jeste vykradeny byt. Par km odtud, ke mne to nastesti bylo daleko, ale i tak jsme to resili jako prvni.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

PředchozíDalší

Zpět na Prodejny