K základnímu táboru K2 na pohodu...

na cestu

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

K základnímu táboru K2 na pohodu...

Příspěvekod viktortecl » pon úno 27, 2017 12:21

Ahoj, shodou okolností navazuji na nedávný příspěvek podobně založených horomilů.
Organizuji skupinu cca 14 lidí na trek do BC K2 a dále zpět do Skardu přes sedlo Gondogoro (5 600 mnm) v pákistánském Karakoramu, kde jsem byl osobně sám již vloni v létě prověřit situaci a vše je ok. Viz můj čerstvý článek na Hedvábné stezce o návštěvě drahokamových lokalit v Shigar údolí(v kapitole Pákistán).Termín odletu je půlka července 2017. S ohledem na vlastní zkušenosti, charakter hor a tamních možností organizuji variantu na pohodu = all inclusive, tzn. " na klíč" včetně průvodce, nosičů, kuchaře, komplet cestování vč. přeletu, aby bylo dost sil a pozornosti zejména na přírodu kolem ! Pokud by tě to zajímalo, dej vědět, jsou ještě 4 volná místa. Viktor
viktortecl
nováček
nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: pon úno 27, 2017 12:01

Re: Ke základnímu táboru K2 na pohodu...

Příspěvekod krusnoborci » stř bře 8, 2017 17:49

Ahoj Viktore,
díky za nabídku, ale máme v partě kamaráda, který nemůže cuknout s domluvenou dovolenou. My vyrážíme o tři týdny dříve než vy, pokud bychom to věděli dříve, tak by se s tím ještě dalo něco dělat, ale teď už né.
V každém případě ještě jednou děkuji. Zdeněk
Naposledy upravil mike dne stř bře 8, 2017 18:55, celkově upraveno 1
Důvod: zbytecna citace celeho predchoziho prispevku
krusnoborci
nováček
nováček
 
Příspěvky: 6
Registrován: pon úno 13, 2017 17:56

Re: Ke základnímu táboru K2 na pohodu...

Příspěvekod krusnoborci » čtv dub 20, 2017 17:39

Ahoj Viktore,
ještě jednou reaguji na tvojí nabídku, jestli ještě platí, tak bychom se rádi připojili k vám byli bychom určitě 2 a ještě jeden kamarád dá vědět co nejdříve, to je ten co měl problém s výměnou termínu, ale teď by to měl mít schůdnější, dneska jsem s ním mluvil. Napiš jakou máš představu o dopravě a celkovém zajištění cesty a treku a kolik dolarů by
bylo zhruba potřeba. Jestli to nepůjde, tak jsme zaváhali a budeme to řešit individuálně.
Díky za odpověď Zdeněk
krusnoborci
nováček
nováček
 
Příspěvky: 6
Registrován: pon úno 13, 2017 17:56

Re: K základnímu táboru K2 na pohodu...

Příspěvekod viktortecl » pon dub 24, 2017 9:02

Ahoj Zdeňku,
tedy, odlet do Islamabadu 14.července, návrat v pondělí 7.srpna.
Cena je 40 tisíc Kč "all inclusive" za celou akci na klíč, tzn. víza, vnitrostátní doprava (let Islamabad-Skardu a zpět), průvodce, nosiči, kuchař, permity, všechno jídlo + pití, stany, karimatky, doprava Skardu - trek - Skardu, atd. Plus zpáteční letenky z ČR do Islamabadu t.č cca 18 500 Kč. Možnost ušetřit 200 dolarů za osobu a vařit si sám jsem po loňské vlastní zkušenosti zavrhnl, nestojí to za ty starosti a rizika, neboť Karakoram není Nepál. Pokud máte stále zájem, prosím info v nejbližších dnech, neboť musím začít bookovat letenky, na ostatní je celkem čas. S pozdravem Viktor 727 868 555, viktortecl@seznam.cz
viktortecl
nováček
nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: pon úno 27, 2017 12:01


Zpět na Sháním parťáka/čku