Decathlon přichází do Čech

dobré ceny, personál, slevy...

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Decathlon přichází do Čech

Příspěvekod Mawenzi » čtv dub 6, 2017 19:37

muzu se zacit smat, ze pred par lety mi nikdo neveril ze se do niceho neobuju a ted se nikdo do niceho neobuje? :D sem si loni sehnala nastesti starsi model asicsu (sice gtx silnicky, ale co uz), tak na letosek uf uf a mam strach, ze budu muset donosit altry :D

jinak v decathlonu mi zadny boty nejsou, ani pansky, sou ve spici moc uzky:(
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9318
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Decathlon přichází do Čech

Příspěvekod budo » čtv dub 6, 2017 20:44

Tak to je pešek. A co zpracování, co o tom soudíš?
To Ti nesedly ani tyhle se širokou špičkou?
Uživatelský avatar
budo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4034
Registrován: pát kvě 29, 2009 20:54

Re: Decathlon přichází do Čech

Příspěvekod Mawenzi » pát dub 7, 2017 5:50

za ty ceny se mi zpracovani zdalo ok. zajimala by me vydrz celkem.

jestli sem si zkousela tyto nevim popravde. ja tam byla na podzim a ozkousela sem vsechno co tam bylo v pouzitelnym cisle a konkretni modely si nevybavuju. taky je mozny, ze nebyly v cisle, co sem chtela, nebo je to letosni model az... vim, zes o nich psal ale. mozna bych se tam dneska stihla mrknout jen blby ze tam jede bus jen 1x hodina
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9318
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Decathlon přichází do Čech

Příspěvekod Wiking » pát dub 7, 2017 5:59

Ahoj Mawenzi.

Kurna, ty musis byt baba jak Arnold Schwarzenegger..

Ja mam 195cm a pres 100 kilo a nohu 48 a taky sirokou a presto sem si boty v Decathlonu vybral.. A ja fakt mam problem nekde najit pasujici boty, to me teda ver..

Tyhle mam: http://www.decathlon.cz/cs/p/8383667_pa ... 123-272-39
Uživatelský avatar
Wiking
účastník
účastník
 
Příspěvky: 277
Registrován: sob pro 8, 2012 6:32
Bydliště: Dresden, obcas Brno.

Re: Decathlon přichází do Čech

Příspěvekod Mawenzi » pát dub 7, 2017 7:40

to ne na tom to amutny, 168 cm, noha 39 ale mam proste sirokou v prstech (10cm)...

ja potrebuju sirokou spicu coz je problem protoze spice sou vetsinou desne uzoucky... ono taky lidi maj tteba hodne dlouhej palec a mrnavej malik a skok mezi palvem a.malikem je i 2 cm... ja mam malik dlouhej, vsechny prsty dlouhy a palec kratkej takze boty sou zkoseny tam, kde to vetsine lidi nwva protoze tam nic nemaj a ja tam.mam malicek
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9318
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Decathlon přichází do Čech

Příspěvekod apuka » pát dub 7, 2017 8:01

Mawe, nic jsi z toho nedelej. Ja mam stejny problem, coz jsi uz jiste zaregistrovala. Pri chuzi boty jeste jakz-takz najdu, ale nesmim se v nich zastavit, nedej boze si v nich jen tak sednout, protoze mi zacina odumirat noha (nerv?, zila?). Taky mam nestandarne sirokou i na nestandardnim miste, ja mam nejsirsi misto az asi ve stredu, kde se uz boty davno suzuji.
Jo, taky jsem si odzkousel skoro vsechno (naposled bezecke) v Decathlonu, nektere boty mi prisly ve spicce az moc siroke - ale jak rikas, ne na dlouhy malicek - ale na "mem" miste vsechno jen tak-tak na chuzi, na "nechuzi" zadne. A zda se, ze posledni dobou stale vic a vic se suzuji kopyta, je asi v mode mit stahle nohy ve sportovni bote ](*,). Jak v pohorkach, tak dokonce i v bezeckych.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16461
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Decathlon přichází do Čech

Příspěvekod Mawenzi » pát dub 7, 2017 8:53

jojo, moje kamosmy s uzsi nohou maj posledni dobou problemy ze jim sou sportovni boty uzky... a nejsmutnejsi je ze wide model renegadu ji sedi paradne a ma o 2cm uzsi nohu :D
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9318
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Decathlon přichází do Čech

Příspěvekod scinkk » pát dub 7, 2017 9:27

wiking: nj ono bohuzel na vysce a hmotnosti tela vubec nezalezi, stejne tak jako nekoreluje velikost nohy, dalsi dimenze je sirka nohy, kor v prstech, kde se to stava zasadnim problemem. Kdybych mel vysku a hmotnost jako ty, netusim, v jaky dimenzi cislovani velikosti nohou v prime umernosti bych se nachazel :)
A ano taky jsem kdysi par decathlon botek zkousel, urcite ne vsechny, ale vzdal jsem to :)
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

Re: Decathlon přichází do Čech

Příspěvekod slezacekm » ned dub 9, 2017 16:17

nemáte náhodou někdo doma bundu Quechua Rain-Cut?
Hledám nějakou záložní bundu jen do deště, neplánuji v ní chodit nijak často. Připadně nějaká alternativa?
slezacekm
účastník
účastník
 
Příspěvky: 556
Registrován: pát srp 9, 2013 10:27

Re: Decathlon přichází do Čech

Příspěvekod remy77 » ned dub 9, 2017 18:17

Je to klasicka "gumenacka", na prechadzky ok. Ak pridas tempo, vylievas vodu z rukavov
remy77
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1242
Registrován: úte dub 21, 2015 22:40

Re: Decathlon přichází do Čech

Příspěvekod slezacekm » ned dub 9, 2017 18:29

presne to potrebuji. diky za odpoved
slezacekm
účastník
účastník
 
Příspěvky: 556
Registrován: pát srp 9, 2013 10:27

Re: Decathlon přichází do Čech

Příspěvekod scinkk » ned dub 9, 2017 18:35

Mam bundu i kalhoty, jsou to samozrejme zaterovky ale za tu cenu pri te hmotnosti podle me dobry kup. Takova ta zaloha, kdyz pocitas s tim ze to nebudes potrebovat, ale treba je predpoved na nejakou tu prehanku, ci spis treba v lete, kdy nevis, kdy te muze chytnout nejaky kratky slejvak pri bource. Bunda se da navic slozit do kapsy, takze z toho je sikovny balicek.
U kalhot mam teorii, ze by pri vetsim slejvaku mohly protect kapsy, nejradsi bych je nejak uplne odstranil, ale k tomu jsem se nedokopal.
Staci pul hodina ostrejsi chuze (treba k pristresku) a samozrejme se zacne srazet zevnitr voda, pri nejakym delsim pouziti asi budes mokry podobne jako bez bundy :)
V kalhotech jsem sel ale jednou i mozna par hodin.
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

Re: Decathlon přichází do Čech

Příspěvekod slezacekm » ned dub 9, 2017 18:57

Kalhoty mám doma taky a měl jsem je na sobě akorát jednou ve slejváku a vydržely. Na holé nohy to bylo ale peklo. Bundu chci právě mít víceměně kdykoli v batohu, abych nemusel tahat těžkou membránovku. Jediné, co mi na ní trochu vadí, je absence ochrany krku, zip končí dost nízko a pokud bude foukat, je šátek nutností. Pořád tak nějak nemohu pochopit, že se bavíme o bundě za 199 Kč. Pokud by mi za tu cenu měla ušetřit řekněme 8 kg na zádech za rok (20 výletů, rozdíl 400 g oproti membránovce), budu z ní mít radost.
slezacekm
účastník
účastník
 
Příspěvky: 556
Registrován: pát srp 9, 2013 10:27

Re: Decathlon přichází do Čech

Příspěvekod booze » čtv kvě 11, 2017 21:35

Jsem koupil nejake bavlnene kalhoty v loveckem oddeleni. 100% bavlna a sedi, jak kdyby je sili na me. Po vikendu je povysim na monterky. Nemuzu se dockat fakt prijemny matros.
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8285
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Decathlon přichází do Čech

Příspěvekod booze » stř čer 28, 2017 7:29

fps píše:já bych v decathlonu nekoupil nic, jedině snad boty Lowa, byl jsem tam jen jednou, ale stačilo mi to, já si kvalitu představuji jinak

Nekdy v roce 2008 jsem ve FR Decathlonu koupil merinove tricka a drzi doted (par direk maji). Cena vs kvalita vs hadry pro fakany je pro me jasna volba Decathlon. Nektere veci jsou shitezni jine dostacujici nektere bych nekoupil ani fakanum. Ted jsem si tam koupil za 400 kc dalsi merinove tricka na praci. Jsou tlustsi ale za ty prachy boozi.
Zdéňa píše:Já nevím jak tenhle batoh, ale spousty věcí tam mají kvalitnější, něž v jiným marketu

Souhlasim napr shit McKinley
Zdéňa píše:Jediné co tam nekupuji jsou trekové boty, spacáky a nepromokavé oblečení.

Spacaky do kempu jsou OK. Boty mi od nich zadne nesedi.
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8285
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Decathlon přichází do Čech

Příspěvekod amigo » stř čer 28, 2017 7:58

ne vše z decathlonu je shit. za cenu pod litr je super třeba tenhle běžecký batoh - http://www.decathlon.cz/cs/p/8312245_pa ... e_fits_all
Uživatelský avatar
amigo
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 5050
Registrován: stř zář 17, 2008 9:24
Bydliště: Vysočina

Re: Decathlon přichází do Čech

Příspěvekod Mawenzi » stř čer 28, 2017 8:21

ja mma taky merino triko, je to asi 70% merina snad za 400 a je hrubsi, 150 SW to neni ale za ty prachy je skvely a porad drzi. podle me dost zalezi, co od toho cekas. a to triko bych tam koupila klidne znova, 150sw prece jen v akci stoji litr...
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9318
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Decathlon přichází do Čech

Příspěvekod budo » stř čer 28, 2017 18:36

amigo píše:ne vše z decathlonu je shit. za cenu pod litr je super třeba tenhle běžecký batoh - http://www.decathlon.cz/cs/p/8312245_pa ... e_fits_all

Mam ho a je bozi ☺️

Dnes jsem tam koupil mj. tu bundu Rain-Cut za 199, perfektní plavky a par dalších věcí. S fps ohledně tvrzeni o nizke kvalitevzasadne nesouhlasim.
Uživatelský avatar
budo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4034
Registrován: pát kvě 29, 2009 20:54

Re: Decathlon přichází do Čech

Příspěvekod booze » stř čer 28, 2017 20:34

Ten bagl je celkem proflaknuty na pulmaratonu v Kralikach ho melo dost lidi.
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8285
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Decathlon přichází do Čech

Příspěvekod feci » stř čer 28, 2017 21:15

Ake mate názory na batohy z decathlonu? Objem 60-70l.
Za tú cenu mi príde docela v pohode.
Prípadne ,viete mi poradiť iný batoh v tejto hodnote?
feci
nováček
nováček
 
Příspěvky: 38
Registrován: úte lis 8, 2016 6:29

Re: Decathlon přichází do Čech

Příspěvekod budo » čtv čer 29, 2017 7:58

Včera jsem prohlížel batohy a zrovna ty 60-70 l jsem úplně vynechal, věnoval jsem jim jen 20 vteřin. Malé postřehy uvést můžu. Trochu se domnívám, že je na všech batohách nad 40l víc pičičandiček, než by mi bylo milo. Různý zipový kapsy, hafo popruhů a plastovýh spon ... atd. Pokud bys takový batoh zvažoval, doporučuju si tam přinést celou svou výbavu a zkusit si ji do něj zabalit ... Jinak tkanina těch batohů je celkem bytelná, mají viditelně i na omak na sobě vrstvu proti promokání. Obecně bych se koupě za 2,5 asi nebál, pokud by mi naloženej dobře seděl na zádech. Ale na takový to "domácí žvýkání"... Pokud bych se chystal na několika set kilometrovej trail, tak bych volil jinde. Jestli to máš na běžný nošení typu týden vejšlap a sedne ti na záda, tak bude poměr cena / užitná hodnota dobrej.
Uživatelský avatar
budo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4034
Registrován: pát kvě 29, 2009 20:54

Re: Decathlon přichází do Čech

Příspěvekod feci » pát čer 30, 2017 22:27

Ahoj .
Momentálne by som batoh využily na týždenny trek tak 2 krát do roka. Inak maximálne na výkendovú stanovačku.
Neskôr až bude viac času a taktiež peňazí by som chcel chodievať na dĺhšie treky viac krát do roka.
Ale to by som už riešil nejaký deuter , Osprey.......
Takže ma skôr zaujíma či by na tých pár výchadzok stačil
Inak som ešte pozeral po pinguine explorer 60l ktorý je v podobnej cenovej kategórii. Momentálne som dosť investoval do výbavy, stan, oblečenie a tak a do dovolenky mi už veľa peňazí na batoh neostáva.
feci
nováček
nováček
 
Příspěvky: 38
Registrován: úte lis 8, 2016 6:29

Příspěvekod budo » sob črc 1, 2017 7:19

To vis, ze by stačil. Lepsi volbou by ale byla ta jejich 40l, kdyby ses do ni byl schopny sbalit. 60L na letni chozeni mi pripada hodne, navic ten batoh uz ma na sobe hodne prvku, spon, zipu, vic vazi. Zalezi ale na tve vybave ... Jak je to skladna.
Naposledy upravil budo dne ned črc 2, 2017 20:33, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
budo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4034
Registrován: pát kvě 29, 2009 20:54

Re: Decathlon přichází do Čech

Příspěvekod booze » ned črc 2, 2017 9:14

Lepsi by byla zkusenost nekoho, kdo ho ma. Vzhledove mi pripominaji batohy Gregory.
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8285
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Decathlon přichází do Čech

Příspěvekod booze » stř zář 27, 2017 13:14

Nevite nekdo jestli v Decathlonu maji vetrovky pro fakany? diky
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8285
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Decathlon přichází do Čech

Příspěvekod aksam » stř zář 27, 2017 14:08

Mají je tam, když koukneš na jejich eshop, najdeš.
aksam
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1238
Registrován: čtv srp 4, 2011 6:43

Re: Decathlon přichází do Čech

Příspěvekod booze » stř zář 27, 2017 14:31

rad bych, ten jejich e-shop je pro me strasne nelogicky, ale dekuji za nasmerovani. *
Pres google jsem dohledal, co potrebuji. jeste jednou diky
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8285
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Decathlon přichází do Čech

Příspěvekod budo » pon říj 2, 2017 19:35

Nemůžu najít ty, co jsem před pár měsíci kupoval klukům. Jsou výborný. Ale asi je už nemají. Nemůžu je teď bohužel najít ani doma.

Mrkni zatím na tohle https://www.decathlon.cz/detska-vetrovk ... 92446.html

Až najdu ty, co máme doma, dám to sem.
Uživatelský avatar
budo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4034
Registrován: pát kvě 29, 2009 20:54

Re: Decathlon přichází do Čech

Příspěvekod budo » úte říj 3, 2017 10:35

Mimochodem ... LaSportiva Trango po francouzsku.
https://www.decathlon.cz/panska-obuv-tr ... 98953.html
Na nohu jsem je nezkoušel. Ovšem při zevrubném ohledání vypadalo dílenské zpracování velmi dobře.
Uživatelský avatar
budo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4034
Registrován: pát kvě 29, 2009 20:54

Re: Decathlon přichází do Čech

Příspěvekod Kiszoun » stř říj 4, 2017 23:08

Jojo. Je to kůže + oděruvzdorná textilie + Vibram New Winkler. Jsou dost tuhé, takže na nějaké těžší treky asi ok. Jinak jsem moc nepochopil ty sucháče, které se stejně za chvilu rozjebou...

Spíš mě zaujaly tyhle, https://www.decathlon.cz/lehka-panska-a ... 92039.html ale ty nejsou vlbec v ČR a jen na objednání z Francie. Tyhle mi spíš připadají jako kopie La Sportivy + maj membránu OutDry, což mě docela překvapilo.
Uživatelský avatar
Kiszoun
účastník
účastník
 
Příspěvky: 282
Registrován: úte lis 8, 2011 11:31

PředchozíDalší

Zpět na Prodejny

cron