A zase ty navleky... Jake?

Zkušenosti, rady, dotazy na ostatní outdoor vybavení

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: A zase ty navleky... Jake?

Příspěvekod scinkk » ned pro 4, 2016 17:44

Predchozi navleky jsem sneznicema celkem rychle potrhal nad kotnikem.
Takze jsem zacal hledat nejake, co maji kolem kotniku odolnejsi material.
Nasel jsem nekolik co by vyhovovalo nekolika pozadavkum, nektere jsem si byl prohlednout, ale nebylo to uplne ono, takze jsem si objednal Zajo Gaiter Exped, ktere na netu vypadaly dobre.
A dobre opravdu vypadaji. Velmi dobre zpracovani, vse tak jak jsem si predstavoval, navic osvedcene materialy jako cordura a pertex shield.

Vcera jsem je mel poprve na sneznicich a po navratu k autu velke zklamani. Zjistil jsem, ze obe nohavice od kolen dolu jsou mokre a jako ze dost. Dolni vnitrni cast, ktera je kolem boty, byla vyslovena omrzla. Navic se u obou pod horni okraj nejak dostal snih, ac jsem se snazil je mit stazene co to slo. Coz castecne mohlo i za ty mokre nohavice.
Tohle mi predchozi navelky nikdy neudelaly ani nahodou. Boty pouzivam stale stejne. Podminky a teren se taky nijak nelisily.

Takze zkusim radeji zalepit ty strare, pac se uz nedaji sehnat. Nejaky tip cim to co nejlepe a relativne levne zalepit? U obou jsou tusim jedna ci dve trhliny 2-5cm.
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

Re: A zase ty navleky... Jake?

Příspěvekod GreyMouse » ned pro 4, 2016 22:53

scinkk píše:Takze zkusim radeji zalepit ty strare, pac se uz nedaji sehnat. Nejaky tip cim to co nejlepe a relativne levne zalepit? U obou jsou tusim jedna ci dve trhliny 2-5cm.

Nebyly by lepší našité záplaty z nějakého pevnějšího materiálu? Třeba trochu větší jako prevence dalšího roztržení.

EDIT: Když jsem spravovala roztržený stan, používala jsem transparentní Chemoprén.
GreyMouse
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1979
Registrován: úte srp 18, 2015 23:09

Re: A zase ty navleky... Jake?

Příspěvekod apuka » pon pro 5, 2016 8:51

Pouzi na zalepeni opravnu pasku na GTX obleceni. Syn mel takto zalepenou diru na navlecich presne tam, kde se nejvice odiraji a kam se nejlepe dostanou hroty macek :twisted:, ktere tam tu diru udelaly. Zalepil jsem je kusem te pasky zvenku i zevnitr, dira + asi 1,5-2cm kolem a polozil jsem na to hrenk s cerstve zalitym cajem (da se to nahrtadit prezehlenim pres nejakou latku.
Drzelo to fajn, skoro tri roky v lete-v zime. Trocha popraskala ta paska zvenku, zevnitr ale zustala neporusena a nikdy to nepropustilo vlhkost ani v mokrem snehu ani pres mokrou travu. Ted uz ma nove (bohuzel byly to OutdoorDesigny, tu koupilu nekdo a pozdeji skocil, ted ty same navleky vyrabi Lowe Alpine, ale membrana uz neni eVent ale nejka vlastni LA - zase zatim funguje dobre).
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34
User is Online!

Re: A zase ty navleky... Jake?

Příspěvekod scinkk » pon pro 5, 2016 20:10

GM: a to tim chemoprenem staci jen pretrit tu trhlinu a drzi to u sebe? Kazdoapdne bych to spis videl na enjakou tu pasku ci vetsi zaplatu, cimz by to mohlo odolavat dalsimu protrzeni.

apuka: neco konkretniho? bych mohl zkusit tohle od SJ, je to velke a levne. tech 8cm by mohlo stacit na ochranou zonu, pokud to bdue drzet.

Ty navleky jsou outdoor design stretch, ty ani nemely event, nejakou jejich membranu, ale prekvapive tedy asi neni spatna. Pokud je dela lowe alpine, jsou to nejspis tyto, ale asi budou koukam spatne k sehnani i ty od Lowe alpine.
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

Re: A zase ty navleky... Jake?

Příspěvekod apuka » pon pro 5, 2016 20:52

Ja jsem pouzil toto.

Na ty Stretchove LA zkus se poptat zde.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34
User is Online!

Re: A zase ty navleky... Jake?

Příspěvekod booze » pon pro 5, 2016 20:57

Ty samolepici sady moc nedrzi na materialech s DWR.
Zkus Skytex mam ho v kapse bundy kde nosim klice cca 3 roky a porad drzi. Pokud nebude drzet, tak ho budes muset podlepit tim chemoprenem.
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: A zase ty navleky... Jake?

Příspěvekod mike » pon pro 5, 2016 21:05

scinkk píše:Predchozi navleky jsem sneznicema celkem rychle potrhal nad kotnikem.

:shock: jak to delas? Ja vzdycky rozervu kalhoty mackama, ale na sneznicich nikdy. Zatim jsem chodil ve trech ruznych a ani jedny ani male trhnuti.

scinkk píše:osvedcene materialy jako cordura a pertex shield. ...Vcera jsem je mel poprve na sneznicich a po navratu k autu velke zklamani. Zjistil jsem, ze obe nohavice od kolen dolu jsou mokre a jako ze dost. Dolni vnitrni cast, ktera je kolem boty, byla vyslovena omrzla.

Igelit, igelit, udela bum... nebo jak to bylo :twisted: Para z bot stoupa nahoru a namrza na vnitrni strane igelitu. Membrany jsou zlo a PU zvlast. Tohle prece nemuze fungovat ani nahodou, z bot nestoupa dost tepla, aby difuze fungovala rychleji, nez to namrzne. Kdyz uz membrana, tak jedine s opravdovymi pory.

Co takhle zkusit uplne neco noveho a na navleky se vykaslat? Na sneznicich mi prijdou nadbytecne. Pripadne se to da vyresit stahovanim kalhot dole, jestli tam nemas snurku, tak vytunit.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: A zase ty navleky... Jake?

Příspěvekod apuka » pon pro 5, 2016 21:11

booze píše:Ty samolepici sady moc nedrzi na materialech s DWR.
Ten mnou linkovany Tenacious drzi sakramentsky dobre - ty navleky mely i dwr (funkcni!). Ale jak jsem psal, nestaci jen nalepit, je treba aplikovat teplo - prezehlit nebo na to polozit horky hrnec s polevkou, hrnek s cajem, atd. co ma 75-90 stupnu a nechat to tam par minut. Tim se mnohem lepe aktivuje PU lepidlo a po vytvrzeni/vychladnuti a vysuseni bude drzet jako kliste.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34
User is Online!

Re: A zase ty navleky... Jake?

Příspěvekod scinkk » pon pro 5, 2016 21:32

Ten material tech navleku je celkem jemny, podle me staci to vzit nekolikrat hranou te plastove sneznic proti okraji boty a je to. Je tam proste vodorovna skuba. jeden navlek je osoupany a jeden uz ma trhlinu skrz.

Tohle prece nemuze fungovat ani nahodou

Me staci ze ty stare fungovaly teorie neteorie

a

Pertex Shield represents a fusion of technically advanced face fabrics with a breathable microporous waterproof coating. With the focus on duarability, Shield combines wind and water protection with excellent breathability.


tak proc bych se toho predem bal, delaji z toho i nepromok bundy. Tu bych sice nechtel, ale nenapadlo me, ze to bude takovy problem s navleky.


@apuka: Jo alpinesport je jediny co jsem nasel, jen ta cena se mi nak nelibi :) outdoor design jsem kupoval tusim za polovic :)

Ja jsem pouzil toto.

jo asi zkusim, je to levnejsi nez ten skytex. Preci jen nechci zas utracet moc za opravu.
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

Re: A zase ty navleky... Jake?

Příspěvekod mike » pon pro 5, 2016 22:08

Pertex Shield represents a fusion of technically advanced face fabrics with a breathable microporous waterproof coating. With the focus on duarability, Shield combines wind and water protection with excellent breathability.

:D excellent breathability pisou prece uplne vsichni, myslim, ze jsem to videl i na nejake 5000/5000 bunde. Ale coating?! Toho jsem si ani nevsiml, pak je to jasne. Zater s mikropory bych chtel videt, tomu proste neverim.

Zkus dychaci test, pres mikropory musi jit dychat, jinak tam zadne nejsou.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: A zase ty navleky... Jake?

Příspěvekod scinkk » pon pro 5, 2016 22:09

coating :-k hm njn jsem se asi nechal nachytat
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

Re: A zase ty navleky... Jake?

Příspěvekod scinkk » pon pro 5, 2016 22:23

Nj prodychnout to nejde, ale to ani ty stare, tak nevim, jakto ze ty celkem funguji.
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

Re: A zase ty navleky... Jake?

Příspěvekod mike » pon pro 5, 2016 22:52

:D microporous. Jak male musi byt pory, aby pres ne neprosel vzduch? Treba projde vodik, ale to bys musel mit v botach elektrody a pary rozkladat :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: A zase ty navleky... Jake?

Příspěvekod GreyMouse » pon pro 5, 2016 22:52

scinkk píše:GM: a to tim chemoprenem staci jen pretrit tu trhlinu a drzi to u sebe?

Já to nejdřív ručně sešila, aby to vůbec drželo pohromadě (nebyly to jen malý trhlinky; pes se zamotal do šňůry a stan v podstatě zlikvidoval) a pak navrch Chemoprénem lepila pásky nastříhaný z tropika starýho stanu, aby to nepropouštělo vodu. Už jsem předtím přetírala tím Chemoprénem švy u doma šitých cyklobrašen a docela se mi líbil. Po zaschnutí tvořil na švu tenký film, který byl pružný a neodlepoval se. Ale nebyl nijak namáhaný, u těch návleků by dostal asi zabrat víc.

Zkusila jsem teď přetřít Chemoprénem v látce nastřižené díry aniž bych obě strany předtím sešívala, ale lepidlo teprve zasychá, takže výsledky pokusu budou až zítra. Ale kdybych se pokoušela slepit svoje návleky, asi bych ty trhliny podlepila nějakým odstřižkem látky, přišlo by mi to spolehlivější.
GreyMouse
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1979
Registrován: úte srp 18, 2015 23:09

Re: A zase ty navleky... Jake?

Příspěvekod GreyMouse » úte pro 6, 2016 12:28

GreyMouse píše:Zkusila jsem teď přetřít Chemoprénem v látce nastřižené díry aniž bych obě strany předtím sešívala, ale lepidlo teprve zasychá, takže výsledky pokusu budou až zítra.

Vzpomněla jsem si a podívala se už ráno.
1. vzorek - "šusťák" (odstřižek ze staré bundy): při pokusu o natažení lepené látky se udělala díra, ale nepovolilo lepidlo, ale látka (podobně jako se občas vytrhne látka ze švu, pokud je blízko nezpevněného okraje látky); asi by pomohlo přetřít lepidlem širší oblast nebo přidat záplatu
2. vzorek - plastex (pevná batohovina, okraje se netřepí): při pokusu o roztažení materiálu se podařilo nepatrně oddálit okraje prostřižené díry, takže proti světlu byla škvíra přes lepidlo vidět, po uvolnění se okraje díry opět stáhly k sobě, lepidlo drželo.

Zdá se tedy, že u menších trhlin by pouhé přetření transparentním Chemoprénem mohlo stačit, ale netroufám si odhadovat trvanlivost tohoto řešení.
GreyMouse
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1979
Registrován: úte srp 18, 2015 23:09

Re: A zase ty navleky... Jake?

Příspěvekod scinkk » úte pro 6, 2016 21:07

Diky, popremyslim, zda najdu neco na zaplatu nebo jestli koupim tu nalepovaci zaplatu od mcnett
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

Re: A zase ty navleky... Jake?

Příspěvekod apuka » stř pro 7, 2016 9:15

Jen bacha na jednu vec - pokud tam das zaplatu s Chemporenem a neosvedci se, pravdepodobne to uz tim McNettem nezalepis poradne, zustanou tam zbytky lepidla (pokud se Ti vubec povede dat dole zaplatu). McNett muzes potom pouzit i na jine veci, nejenom na ty navleky. ZBytek Ti totiz zustane.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34
User is Online!

Re: A zase ty navleky... Jake?

Příspěvekod scinkk » stř pro 7, 2016 9:50

Jo, diky, taky me to napadlo, asi pujdu do te zaplaty. Asi dam tem Zajo jeste jednu sanci a pak opravim ty stare. Jinak koukam, ze Zajo mozna obslehlo, ci jim to vyrabi ve stejne fabrice ve vietnamu, jako outdoorresearch verglas
Koukal jsem na recenze, tam se sice poukazuje na to ze pertex shield 3L je mene prodysny nez event, ale presto jim alepson na navlecich funguje dobre, takze jeste jednu sanci tomu dam :)
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

Re: A zase ty navleky... Jake?

Příspěvekod GreyMouse » stř pro 7, 2016 12:03

@scinkk: Profizáplatou asi nic nezkazíš, přinejhorším se odlepí ;-)

Já jsem včera zkusila Chemoprénem zalepit dvě dírky ve dnu batohu. Jednu nalepenou záplatou zevnitř, druhou jen přetřením lepidlem zvenku. Časem uvidím, jestli to vydrží (pokud si vzpomenu :? )
GreyMouse
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1979
Registrován: úte srp 18, 2015 23:09

Re: A zase ty navleky... Jake?

Příspěvekod TooMooX » čtv pro 8, 2016 14:30

Ja mam na navlecich asi 20x zaplat. Pouzival jsem ty opravne pasky Sir Joseph. Docela to vydrzelo... ale pak dosla a po ruce byla cerna Pattex paska. Drzi to paradne !!! Nejlevnejsi a trvanliva oprava \:D/

Jinak uz par let koukam po nahrade :lol: ... A nechci "igelitove pytle". Ruzne Gore za 2000+kc se mi davat nechce. Nedavno jsem nasel http://www.pinguincz.cz/cs/zbozi/gaiters/p-5184 Ty vypaji dost dobre a za takovy peniz..... Ma nekdo ? Spokojenost?
Uživatelský avatar
TooMooX
účastník
účastník
 
Příspěvky: 677
Registrován: čtv pro 9, 2010 23:01

Re: A zase ty navleky... Jake?

Příspěvekod scinkk » čtv pro 8, 2016 19:53

Jakou pattex pasku?

Ty pinguiny byly favorit #2, zkousel jsem je na prodejne, a tak nejak subjektivne se mi to uplne nezdalo, tak jsem objednal ty zajo. Bohuzel nebyla moznost je porovnat soucasne a jelikoz jsme zajo musel objednat a zdaly se mi trochu lepsi, nechal jsem si je. Pokud ale ty parametry membrany u pinguin jsou spravne, tak budou asi lepsi. Konstrukcne jsou skoro stejne.
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

Re: A zase ty navleky... Jake?

Příspěvekod TooMooX » čtv pro 8, 2016 22:26

Normalni univerzalni paska na vse :D http://lepici-pasky.heureka.cz/lepici-paska-pattex-power-tape-50-mm-x-10-m-stribrna/specifikace/#section

Pingvini jsou stejne uz jen v detske velikosti s/m takze nic.... :roll:
Uživatelský avatar
TooMooX
účastník
účastník
 
Příspěvky: 677
Registrován: čtv pro 9, 2010 23:01

Re: A zase ty navleky... Jake?

Příspěvekod booze » pát pro 9, 2016 12:53

GreyMouse píše:Já jsem včera zkusila Chemoprénem zalepit dvě dírky ve dnu batohu.

Tamten? :-k
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: A zase ty navleky... Jake?

Příspěvekod Rainier Wolfcastle » ned led 1, 2017 17:26

Můj problém s návleky nad kolena se mi nečekaně podařilo vyřešit. Když jsem si byl kupovat náboje v jedněch loveckých potřebách, narazil jsem na tyto a dovolím si je dát jako typ.

http://www.elovec.cz/navleky-na-kalhoty ... ordura-xxl

Je to kombinace membrány a cordury. Dělá to firma Záhoří Rudel z Bystřice p. Hostýnem.
Upevňují se za opasek a dole pod botou.
Uživatelský avatar
Rainier Wolfcastle
účastník
účastník
 
Příspěvky: 232
Registrován: úte úno 22, 2011 19:35

Re: A zase ty navleky... Jake?

Příspěvekod vonkreuz » ned led 1, 2017 18:02

apuka píše:Ted uz ma nove (bohuzel byly to OutdoorDesigny, tu koupilu nekdo a pozdeji skocil, ted ty same navleky vyrabi Lowe Alpine, ale membrana uz neni eVent ale nejka vlastni LA - zase zatim funguje dobre).
Hlavni distributor OutdoorDesignu pro Evropu bylo LoweAlpine, které převzalo jejich výrobu. OD vyráběli 2 modely navleku. Model Alp s jejich noname membránou a model Perma s eVentem. Plus vyráběli i jeden model pro LoweAlpine (mám ho od leta 2006). Aktuální model LA má zase jinou membránu a výhodu v tom, že podpatní pásek je na jedné straně přišitý, takže nehrozí jeho ztráta jako u OD, kde byly na obou stranách protahovací přezky. Kopii LA vyrábí RockEmpire a je robustnější ze silnějšího materiálu, ale pouze s polyuretanovým zátěrem.
Nám šlo hlavně o člověka.
Kefalín, tyhle starosti pusťte z hlavy. Lidí je na světě jako sraček.

Hodnota života je přehnaná. Popeláři pro lidi dělají více než ti z horské služby.

Prarodiče současné generace si hřáli nohy v kravském lejnu a boty byl nejdražší majetek. Proto jsou boty tak sledované.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9590
Registrován: sob bře 1, 2008 21:37
Bydliště: Co by cepínem dohodil a nemetodicky v mačkách do hor došel...

Re: A zase ty navleky... Jake?

Příspěvekod GreyMouse » pon led 2, 2017 9:45

booze píše:
GreyMouse píše:Já jsem včera zkusila Chemoprénem zalepit dvě dírky ve dnu batohu.
Tamten? :-k

Jo, tamten. Ale buď v klidu, dírky jsou opravdu mini, zvenku jsem je neviděla, jen když jsem koukala dovnitř, tak jsem si všimla dvou světlých teček na dně. U batohu "za poštovné" by se snesly i větší ;-). A jinak má u nás úspěch. Nedávno ho chtěl na víkend náš mladej, ale měl smůlu, protože ségra ho ukořistila dřív :-)
GreyMouse
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1979
Registrován: úte srp 18, 2015 23:09

Re: A zase ty navleky... Jake?

Příspěvekod apuka » stř led 4, 2017 19:09

vonkreuz píše:Hlavni distributor OutdoorDesignu pro Evropu bylo LoweAlpine, které převzalo jejich výrobu. OD vyráběli 2 modely navleku. Model Alp s jejich noname membránou a model Perma s eVentem. Plus vyráběli i jeden model pro LoweAlpine (mám ho od leta 2006). Aktuální model LA má zase jinou membránu a výhodu v tom, že podpatní pásek je na jedné straně přišitý, takže nehrozí jeho ztráta jako u OD.
Tak je jeden obrovsky rozdil mezi puvodnym Perma a LA Trek Gaiter (to je asi primy nastupce): OD meli docela pevnou Rip-stop latku s membranou ve vrchni casti, ta vydrzi docela dost a kdyz jej prekopnes mackou, tak je tam "normalni" dira, ktera se jednoduse zalepi (stalo se jednou). LA ma nejakou zvlastni Rip-start latku, ktera kdyz vidi macky nebo neco jineho z peti centimetru, tak strachem prdne. Synove rel. nove se ted ve VT po ceste na Baranie rohy krasne roztrhli, ale tak, jako by to nekdo do praveho uhlu rozstrihl ostryma noznickama tak cca 8cm obema smery, pricemz nikde ani naznak nejakeho natrzeni - jen cisty rez ](*,). To se bude hodne blbe lepit. Druhe si prokopl mackou, ale ve spodni casti, kde je (asi) Cordura, tam jsou jen dve malinke diry. Proste, jak by to melo vypadat.

Jinak tam neni nikde ten pasek prisity a jak se koukam na strankach dovozce, ani pri "vyssich" modelech. Jen je tam ve vrchni casti jina latka a membrana, ale musim se na to podivat nazivo, jestli synovi koupit takove nebo nejake odolnejsi.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34
User is Online!

Re: A zase ty navleky... Jake?

Příspěvekod vonkreuz » stř led 4, 2017 20:08

Odolnější jsou jednoznačně RockEmpire, ale je to polyuretanový zátěr.
Nám šlo hlavně o člověka.
Kefalín, tyhle starosti pusťte z hlavy. Lidí je na světě jako sraček.

Hodnota života je přehnaná. Popeláři pro lidi dělají více než ti z horské služby.

Prarodiče současné generace si hřáli nohy v kravském lejnu a boty byl nejdražší majetek. Proto jsou boty tak sledované.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9590
Registrován: sob bře 1, 2008 21:37
Bydliště: Co by cepínem dohodil a nemetodicky v mačkách do hor došel...

Re: A zase ty navleky... Jake?

Příspěvekod booze » úte úno 14, 2017 19:02

@scinkk vyzkousej http://shop.fornax-sro.cz/kategorie/42- ... ovaci.html
Po mojich zkusenostech snad se vsim co existuje jsem skoncil u techto oldschool z obyc sustaku bez zateru a membran.
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: A zase ty navleky... Jake?

Příspěvekod scinkk » úte úno 14, 2017 19:20

jsem koupil tu power tape a pokud to bude drzet tak budu pouzivat ty stare a budu zatim max spokojen :)
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

PředchozíDalší

Zpět na Ostatní vybavení