Slevy, slevičky

dobré ceny, personál, slevy...

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod Miras » úte zář 20, 2016 12:52

Do pátku Happy Days u Kamzíka. Těch 50% dolů asi na moc zboží nebude, ale i tak tam některý věci mají za slušnou cenu.
Miras
účastník
účastník
 
Příspěvky: 600
Registrován: pon črc 12, 2010 9:28
Bydliště: Toho času Dobřichovice

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod Harak » pát říj 7, 2016 16:50

Na Mallu teď mají velké slevy na bundy, třeba péřovku Mountain Hardware Ghost Whisperer za 5 000

https://www.mall.cz/perove-bundy/mountainhardwear-ghost-whisperer-hooded-down-jacket-754175002
Harak
nováček
nováček
 
Příspěvky: 61
Registrován: ned dub 15, 2012 19:25

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod fps » sob říj 8, 2016 10:58

Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod JohnyFK » pon říj 10, 2016 10:20

Uživatelský avatar
JohnyFK
účastník
účastník
 
Příspěvky: 261
Registrován: pát říj 14, 2011 10:49
Bydliště: Už zase Stověžatá

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod fps » čtv říj 13, 2016 19:28

Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod milik26 » úte lis 1, 2016 19:09

Nízkoprůtažná lana SR.
Např. Speleo 10,5 mm / 50 m za 1582 Kč.
Na http://www.worksafety.cz
milik26
nováček
nováček
 
Příspěvky: 28
Registrován: pát črc 29, 2016 20:40

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod Hafi » stř lis 2, 2016 20:12

ČD 10 % při platbě Masterpass...
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8414
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod scinkk » stř lis 2, 2016 20:26

goood, minuly mesic by me to potesilo vice, ale budiz... :)
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod Hafi » pon lis 7, 2016 20:50

Hanibal sleva 100 Kč: VJCQDHAY
Platný je do 24. prosince 2016 při nákupu nad 1000 Kč.
První bere.
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8414
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod PaKo » úte lis 8, 2016 8:00

To je teda terno u shopu, kde mají na všechno zboží ceny +10%...
PaKo
 

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod Hafi » úte lis 8, 2016 11:57

Tak neber ;-)
Jsou situace, kdy 10% rad priplatim, navic to vypada, ze tam neni oblibena hvezdicka o nezlevnenem zbozi.
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8414
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod PaKo » úte lis 8, 2016 14:25

To nebylo proti tvému příspěvku... Spíš mne zaráží, jak může takový eshop ještě existovat. Nemají exkluzivní zboží, které jinde neseženeš - celý sortiment seženeš u X dalších prodejců. Ale u drtivé většiny zboží (ne-li všeho) ho zároveň seženeš s 10% slevou, protože to jsou skutečné ceny.

U Hanibalu si automaticky těch 10% přičtěte a pokud chcete výše uvedenou 10% slevu na všechno zboží 24/7, nakupujte jinde :D
PaKo
 

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod toblakai » stř lis 9, 2016 22:08

Ahoj, poukaz na Hanibal slevu asi může použít kdokoli, nejen první (obdržel jsem ten samý kód za hlasování..)
toblakai
nováček
nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: pon lis 9, 2015 21:18

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod Mawenzi » čtv lis 10, 2016 8:16

jedna vec k hanibalu - me se na nem libi to, ze kdyz sem chtela napriklad vyzkouset renegade wide, ktery ani nemaj na eshopu ze ho prodavaj, nebyl problem a do tydne sem mela boty na prodejne na vyzkouseni. Kdyz sem zvazovala loni koupis exos, byly ochotny mi sehnat litrazX zada ktery nemeli na eshopu vubec. Tohle treba u RP nebo Hudy vubec nefunguje, v Hudy nejsou ani ochotny stahnout boty z jiny prodejny (ok, je to fransiza) do konkretniho shopu...

navic mi v hanibalu prijde, ze ti prodavaci aspon vi, ktera bije - narozdil opet od zminenyho hudy nebo rp (nechci hazet vsechny prodavace do jednoho pytle, ale ...) ale jinak mi tak drahej neprijde, kdyz se divam obcas na neco konkretniho tak fakt nemam pocit, ze by tam byla prirazka a spis nechapu, ze jeste existuje RP ma asi nejhorsi ceny a prodavace, ktery ti pri dotazu na membranovku na turistiku sou ochotny doporucit hannah igelit...

ja jako chapu ze ten prodavac za to asi nemuze, ze tam tyhle veci prodava, ale sakra by mel trochu tusit, ktera bije kdyz si des neco koupit... takze pokud dam nekde 10% ceny navrch za ochotnyho a znalyho prodavace, nemam s tim obecne problem, kdyz sou pak schopny a ochotny ty lidi proste zaplatit a nemaj tam podavace. Treba pro lidi, co fakt vi co chcou je to nevyhoda ta cena navic. pro lidi co nevi co chcou je lepsi koupit poradnou vec s 10% prirazkou nez koupit srac za podobny prachy a za rok byt v obchode znova, pac to neni to co si predstavovali... v dusledku totiz pak zaplati nechtene mnohem vic
Naposledy upravil Mawenzi dne čtv lis 10, 2016 19:33, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9357
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod TimTaylor » čtv lis 10, 2016 19:14

u Hanibalu si u něčeho připlátím docela rád, ale ne u všeho. Líbí se mi jejich ochota vůči zakázníkovi a celkový přístup, někdy tam koupím třeba jen tričko nebo ponožky a hodinu si u toho zkouším bundy, kalhoty, boty či batohy, kdy nakonec odejdu s nákupem za 500Kč, ale nemám tam pocit že někoho obtěžuju, otravuju a vadim jim tam, spíše naopak. Teď jsem si tam třeba kupoval nepromokavou bundu, ochotně mi jich tam nanosili cca 10ks v různých barvách, velikostech atd., kdy ceny byly od 8000Kč nahoru a já si hodinu vybíral a jednu jsem si pak odnesl. Tohle ale - bohužel - zdaleka není pravidlem všude, někde jsi 20 minut a silně ti dají znát, že je obtěžuješ nebo otravuješ, jsou nepřijemní a nechotní, takže tohle jsem právě nikdy u Hanibalu nezažil. I díky tomu tam asi nakupuje hodně lidí, nebo využívají jejich e-shop... Třeba reklamace přes ně nebude problém (co jsem slyšel, sám jsem zatím nevyužil). Nebo jsem chtěl stan v jiné barvě, než měli skladem- po dotazu sami ochotně oslovili prodejce a stan mi sehnali, bez nejmenšího problému. To je mi - jako zákazníkovi - velmi sympatické :supz:
Uživatelský avatar
TimTaylor
účastník
účastník
 
Příspěvky: 551
Registrován: stř kvě 28, 2008 20:29
Bydliště: Pardubický kraj

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod fps » čtv lis 10, 2016 19:40

já jsem taky přes Hanibal objednal několik věcí který vůbec nevedou, a nebyl to pro ně problém, neznám jiný takto ochotný krám, a ceny mi tedy připadají cca stejný jako jinde, když něco sháním, tak první krám kam koukám je Hanibal
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod mike » čtv lis 10, 2016 19:53

Zalezi na lidech, ne vzdy se vsechno povede. Od te doby do Hanibalu moc nechodim.

BTW, to uz jsem tu psal taky. Na jidle, co prodavaji, je potreba koukat na expiraci. Uz se mi tam parkrat snazili prodat prosle tycky a kdyz jsem na to upozornil, tak mi slecna bezelstne rekla, ze to nejak prodat musi (nebo neco v tom smyslu).
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod apuka » pát lis 11, 2016 8:10

No jo, to se obcas stava - ale jenom do doby, kym na ne nekdo neposle COI, resp. u jidla zemedelskou inspekci.... V tech mensich obchodech po prvni pokute se situace rychle znatelne zlepsi :-). (Ja jsem na nikoho inspekci neposilal...)
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod PaKo » sob lis 12, 2016 17:31

To co tu píšete o ochotě prodavačů atp. je určitě jisté plus (ačkoliv by to takto mělo fungovat všude, tak jak vidno nefunguje), takže pro ty, co jdou do obchodu, chtějí si tu věc vyzkoušet atp, to, že si mírně připlatí, je asi moc "nevytrhne". Já spíš ale nakupuji na eshopech s tím, že si vyberu konkrétní věc (je jedno na základě čeho) a tu si objednám. Zde ale pak narážím na "marži", kterou jako zákazník těžko skousnu a i když je pěkné slyšet, že se zákazníkům v kamenných prodejnách věnují, případně mají jisté služby, které se jinde tak moc nevedou, mne to je jedno. Pokud je toto důvod vyšších cen, pak vlastně dotuji služby ostatním kupujícím.

Neříkám, že veškerý sortiment mají dražší, ale zatím vše co jsem pořizoval, měli opravdu o těch 10-20% dražší. Je pěkné, že mají ochotné prodavače a X kamenných prodejen. To mne ale jako člověka "vím co konkrétně chci a to si jdu objednat" nezajímá, když stejný produkt, ve stejné kvalitě seženu na pěti dalších eshopech namísto 7k třeba za 5,5k ;)
PaKo
 

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod Mawenzi » sob lis 12, 2016 18:40

no ja tam kupovala veci par zatim, ale vetsina byla bud dost podobna jinym cenam nebo naopak nizsi, jako o 20% vyssi cenu bych taky nezkousla ale zatim teda sem si toho nevsimla.

A rozhodne souhlasim s tim, ze by to s tema prodavacema melo fungovat vsude, obcas je to des...
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9357
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod mike » ned lis 13, 2016 0:21

@PaKo: evidentne nejsi cilova skupina kamennych obchodu. V tom pripade je muzes ignorovat a budou spokojeni jak oni, tak ty, ne? ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod Hafi » úte lis 15, 2016 20:34

Do zítřejšího poledne je den dopravy zdarma (v hodně eshopech, pro objednávky nad 300). Takže kdo potřebujete nějakou drobnost, která je jinak těžko k sehnání, je ideální čas. Vzal jsem třeba Limmera, který takto bez poštovnýho už vyjde srovnatelně jak řešit posílání z US. (u jedný pixly pár korun chybí - buď tedy dva, nebo tam maj za 15 korun nějaký nenafouklý PETky).
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8414
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod Mawenzi » stř lis 16, 2016 7:33

videla sem to i na jezhned.cz kde maj ty wawrikem chvaleny indicky jidla
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9357
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod Hroch » stř lis 16, 2016 13:26

V Trailpointu mají do 20. listopadu slevy na oblečení "do špatnýho počasí". Mají zlevněnou třeba Tilak Attack, Aira Pertex, Vega, Montane Minimus,...
Hroch
nováček
nováček
 
Příspěvky: 58
Registrován: úte led 6, 2015 10:35

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod seis » ned lis 20, 2016 10:55

3.12. - tradiční výprodej v Singáči :)
Uživatelský avatar
seis
nováček
nováček
 
Příspěvky: 177
Registrován: stř srp 17, 2005 21:35
Bydliště: Čechy a Morava

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod AldaCZ » pát lis 25, 2016 7:25

Uživatelský avatar
AldaCZ
nováček
nováček
 
Příspěvky: 130
Registrován: úte lis 25, 2014 7:04
Bydliště: MorKras

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod Chmeld4 » pát lis 25, 2016 8:28

Na GearBest čelovka Skilhunt H03 v rámci black friday za 32 šušňů.
Independence is a state of mind.
Uživatelský avatar
Chmeld4
účastník
účastník
 
Příspěvky: 772
Registrován: pát dub 13, 2012 10:05
Bydliště: Jižní Čechy

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod wawrik » pát lis 25, 2016 9:50

Zaujímavá je aj skvelá nabíjačka/analyzér na v podstate všetky bežné batérie Liitokala Lii-500. So zľavovým kódom Loka je za 17,20 €.

Nabíjací prúd je nastaviteľný od 300 mA do 1 A, a to pre každú šachtu zvlášť. Testovanie kapacity batérií. Atď., jednoducho je to v súčasnosti jedna z najpopulárnejších nabíjačiek (recenzia).
Uživatelský avatar
wawrik
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4311
Registrován: pon úno 22, 2010 16:11

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod Reccol » čtv pro 1, 2016 18:18

Pokud to tu ještě nebylo...
Přílohy
hudy army.jpg
hudy army.jpg (31.88 KiB) Zobrazeno 11076 krát
Reccol
nováček
nováček
 
Příspěvky: 135
Registrován: pon čer 18, 2012 21:32

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod Chmeld4 » pát pro 2, 2016 9:17

Jen bych k tomu doplnil že těch 25% platí prý za stejných podmínek i pro PČR, Hasiče a Záchranku :wink:
Independence is a state of mind.
Uživatelský avatar
Chmeld4
účastník
účastník
 
Příspěvky: 772
Registrován: pát dub 13, 2012 10:05
Bydliště: Jižní Čechy

PředchozíDalší

Zpět na Prodejny