Výběr nové čelovky

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Výběr nové čelovky

Příspěvekod mitau » sob říj 29, 2016 13:37

Když už je tu zkopírovaný dotaz z behej.com, tak zmíním i jednu odpověď a to chystanou Lucifer S - čelovka na jeden 18650 článek, který je vzadu. Z té konstrukce asi taky plyne váha 150g bez baterky. Oproti Zebrám apod. to není málo, ale třeba na běh by to rozložení hmotnosti mohlo stát za to. Na mě je čelovka moc drahá, takže o ni neuvažuju, ale zaujal mě u ní poměr výkon/výdrž. Oproti třeba Fenixu HL55R při výdrži na 10 hodin zvládne svítit 200lm místo 165lm. To jdou LED diody tak rychle dopředu a nebo se toho tolik ušetří na ostatních částech čelovky?
Nebaví tě stostránková témata, kde je někde zmíněná odpověď na tvoji otázku? Nepromokavé bundy - shrnutí, Batohy 40-45l - shrnutí, Karimatky - shrnutí
mitau
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1215
Registrován: ned říj 9, 2011 10:56

Re: Výběr nové čelovky

Příspěvekod mike » sob říj 29, 2016 23:59

Mne ty casy a lumeny prijdou podezrele kulate, kdo vi, jak je to mereno a jestli je to vubec mereno (dalo by se i spocitat a zaokrouhlit).

Krome toho, Fenix uvadi vydrz s baterkou s kapacitou 2600 mAh. Pritom jsou bezne k dostani Panasonicy 3400 mAh a myslim, ze uz jsem videl i 3500. Je to vetsi rozdil, nez v tech lumenech. Bez uvedeni kapacity baterky nemaji cisla moc smysl a kdyz uz tak bych pocital s tema nejlepsima na trhu.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Výběr nové čelovky

Příspěvekod mitau » ned říj 30, 2016 9:27

Nejdřív jsem si myslel, že ta kapacita akumulátoru je přesně ta "maličkost", která vše vysvětluje, ale není. U HL60R je kapacita opravdu s 2600mAh, ale u HL55 jsou časy s 3400 mAh. Nepřesnost údajů u Lucifera je samozřejmě možné vysvětlení.
Nebaví tě stostránková témata, kde je někde zmíněná odpověď na tvoji otázku? Nepromokavé bundy - shrnutí, Batohy 40-45l - shrnutí, Karimatky - shrnutí
mitau
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1215
Registrován: ned říj 9, 2011 10:56

Re: Výběr nové čelovky

Příspěvekod mike » ned říj 30, 2016 23:05

Divne. HL60 a HL55 maji stejnou diodu a kdyz srovnam cisla, tak jsou opravdu u HL55 lepsi, ale tak nejak nerovnomerne. Nekde by to odhadem odpovidalo rozdilu kapacity, ale zrovna u tech 165/150 lm moc ne. Skoro to vypada, ze jsou to vsechno trochu hausnumera :?
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Výběr nové čelovky

Příspěvekod booze » pon říj 31, 2016 18:25

wawrik píše:Myslím, že Boozemu sa otvoria nové obzory :-) Má to nielen podržanie, ale aj dvojklik, trojklik, štvorklik...

In OFF state:
Click: To turn on the last used mode.
Press and hold: To turn on Firefly1 mode in [Section 1].
In ON state:
Click: To turn off the flashlight.
Press and hold: To start cycling through the modes of actual Section.
The same in OFF & ON states:
2 clicks: To turn on the Main mode [Section 2]. Then double clicks will
switch modes between chosen modes in [Section 1] and [Section 2].
3 clicks: To turn on Turbo mode [Section 3].
4 clicks: To turn on Strobe mode [Section 4].

Dneska jsem to opet zkousel rozjet a bud jsem uplne dlato nebo uz nevim ](*,) v mem navode neni ani to strobo, ktere jsem rozjel
Použití čelovky Armytek Tiara A1 v2:
Krátkým stiskem spínače se čelovka zapíná a vypíná, vždy se rozsvítí v naposledy použitém režimu (elektronika má režimovou paměť). Stisknutím a držením tlačítka začnou postupně cyklovat základní režimy 1 - 2 - 3, po uvolnění tlačítka zůstane čelovka ve zvoleném režimu trvale svítit.

Pokud potřebujete extrémní intenzitu světla, můžete zapnout režim Max, který lze aktivovat jen při zapnuté čelovce. Aktivace se provede dvojitým rychlým stiskem tlačítka v kterémkoli režimu. Deaktivace se provede opět dvojitým rychlým stiskem tlačítka, svítilna se vrátí do původního režimu. Pokud potřebujete režim Max aktivovat jen krátkodobě, nejprve tlačítko stiskněte krátkce a hned na to ho stiskněte znovu a držte jej, režim Max bude aktivní jen po dobu držení tlačítka, po jeho uvolnění se svítilna vrátí do původního režimu.

Čelovka je dále vybavena dvěma ultranízkými režimy Firefly (světluška), použitelnými pro nenápadné a nerušící svícení na blízko, vhodné např. pro hrubou orientaci ve stanu, pro snadné nalezení odložené čelovky ve tmě atd. Firefly lze aktivovat pouze u vypnuté svítilny stisknutím a držením tlačítka cca 1 sekundu, tím se zapne režim Firefly 1. Opětovným stisknutím a držením se zapne režim Firefly 2. Dalším stisknutím a držením se čelovka vrátí k výběru (cyklování) tří základních režimů. Režim Firefly se též ukládá do režimové paměti, pokud tedy v něm čelovku vypnete, následně se zapne v tomtéž režimu.
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Výběr nové čelovky

Příspěvekod mike » pon říj 31, 2016 18:36

:lol: ty si holt budes muset pockat, az nekdo prijde s celovkou ovladanou pres Bluetooth z mobilu ;-) Nebo si koupit Fenix, ktery sice nema zdaleka tolik rezimu, ale zato ma ovladani, ktere by mozna zvladnul i policajt ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Výběr nové čelovky

Příspěvekod booze » pon říj 31, 2016 19:01

Jo ve ctvrtek jsem musel vytahnout HL21 s difuzorem. Za 3 hodky sezrala dve baterky, svine.
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Výběr nové čelovky

Příspěvekod mike » pon říj 31, 2016 19:14

Nemas si kupovat baterky v Lidlu :twisted: Ja jsem vcera menil baterku, co jsem tam daval nekdy v srpnu na horach.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Výběr nové čelovky

Příspěvekod wawrik » úte lis 1, 2016 13:17

Tak som prisiel na naprosto neoddiskutovatelnu vyhodu celovky na 18650 namiesto AA baterii - daju sa z nich improvizovane dobijat ine baterie. V najnevhodnejsej chvili mi odisla baterka v oximetri (LIR2450) a z 18650 som ju bez problemov dobil (pravda, s pomocou jedinej vybavy celej ubytovne - kovoveho vesiaku s hacikmi). Spojit plusy a minusy, vrazit medzi haciky a par hodin pockat. Vybavene. AA mi boli dost na houby :-)

Pri tej prilezitosti ma zarazilo, ze tie kovove casti konektorov na jednom a druhom konci USB kabla nie su vodivo spojene. To nie je tienenie? :-O
Uživatelský avatar
wawrik
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4311
Registrován: pon úno 22, 2010 16:11

Re: Výběr nové čelovky

Příspěvekod J3lda » úte lis 1, 2016 14:14

Ahoj, shanim novou celovku a i na zaklade teto diskuze je muj favorit Fenix HL23, ale trosku mi na ni chybi rozptylka. Neznate nekdo nejakou dobrou celovku obsahujici rozptylku tak do 1000Kc? Dekuji za napady.
J3lda
nováček
nováček
 
Příspěvky: 3
Registrován: úte lis 1, 2016 13:56

Re: Výběr nové čelovky

Příspěvekod mike » úte lis 1, 2016 23:14

Myslis difuzor (cesky asi difuzer)? To je bohuzel problem, muzes se pokusit nekde sehnat HL21 nebo HL20. Novejsi uz ho nemaji, misto nej maji sirsi hladky kuzel, coz je kompromis, kvuli kteremu nevidis poradne do dalky ani okolo sebe ;-)

Jeste by sis mohl poridit Fenix HL10 druhe generace, ktera difuzor ma, ale bohuzel taky maly vykon a je na jednu AAA, coz je neprakticke.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Výběr nové čelovky

Příspěvekod J3lda » stř lis 2, 2016 13:02

Ano, přesně to jsem měl na mysli. Děkuji
J3lda
nováček
nováček
 
Příspěvky: 3
Registrován: úte lis 1, 2016 13:56

Re: Výběr nové čelovky

Příspěvekod budo » čtv lis 3, 2016 10:35

Jeldo na HL23 ti difuzor rozhodně chybět nebude. V historii tohoto vlákna (kolem 26.5.2015 podle fotek) jsem tady uvedl srovnání HL20 a HL23. Najdi si to. Ten kužel u HL23 je fakt vyváženej skvěle.
Uživatelský avatar
budo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4034
Registrován: pát kvě 29, 2009 20:54

Re: Výběr nové čelovky

Příspěvekod scinkk » pát lis 4, 2016 21:04

Tak HR20 je doma, tak par prvotnich postrehu.

Celovka je moc pekna, pekne zpracovani, vzhled. Celovka s akumulatorem vazi 93 g, dodany popruh 34g, po sundani horniho popruhu 24 g.
Dodany 18650 akumulator je asi protected verze, nevejde se do nabijecky Miller ML-102. Ale lze nabijet primo v celovce, ma diodu indikace nabijeni - cervena) a po nabiti - zelena.
Cely drzak na popruhu je z gumy, celovka dobre drzi i nastavenim sklonu, ale na nejake poskakovani ci nejspis i behani to neni, ceolovka by se sklopila dolu.
Ovladac intenzity se plynule a lehce otaci. Jednim prstem to jde spise jen skokove, pro plynululy je potreba to vzit dvema prsty, pricemz to lehce komplikje to, ze zepredu je kolecko prekryto kovem a nechan jen maly vyrez. Takze to chce trochu cvik a clovek pouzitim dvou prstu musi prehmatavat. Obe krajni polohy maji zrejme urcity presah, neni treba dotocit az na doraz.

Srovnani s HL21 R3
Svetlo ma vyraznejsi hotspot, ale ne tak ohraniceny jako HL21 bez difusoru. Kuzel je na na metr i na vetsi vzdalenost sirsi. Na kratkou vzdalenost, sviceni pod sebe, nema celovka tak izolovany okraj jako HL21. HL21 s difusorem pak ma jeste rozptylenejsi okraj a sirsi kuzel. Svetlo je zrejme trochu studenejsi.
Nemel jsem zatim moznost otestovat dosvit na vetsi vzdalenost. Zkousel jsem to na zahrade na sousedni barak, kde neni moc osvetleni z obce, dle sat mapy, 72 m.
HL21 na max bez difusoru a HR20 na max - svetla na dany barak se zdalo tak stejne, HR20 asi vice. Kazdopadne HR20 dokazala dost slusne osvetlit veci v celem kuzelu svetla.
Ale bude potreba to zkusit na vetsi vzdalenost.
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

Re: Výběr nové čelovky

Příspěvekod wawrik » sob lis 5, 2016 10:18

Ten dosvit si skusal s nabitou bateriou? Pride mi celkom divne, ze nejaka celovka na AA baterie by na dialku svietila rovnako alebo takmer rovnako. Vsak som pred par dnami celkom jasne osvietil vyhliadkovu vezu 150-200 m daleko...

Akumulator je chraneny. Nabijaci obvod je celkom slusny, nabijanie ukoncuje plus-minus rovnako ako moja stolna Orcatorch.

Mne sa celovka v gumenom drziaku nepretacala ani pri behu ci vibraciach na bajku. Inak na to existuje pekna finta, ktora sposobi aj to, ze je na cele pohodlnejsia:
uploadfromtaptalk1478336755298.jpg

Jednoducho treba prevliect popruh naopak, cez oka na celovku. U celoviek s malym priemerom (na AA) sa potom moze telo pretacat az prilis tazko.

Ten limec okolo otocneho kolecka je velmi prakticka ochrana proti nechcenemu pootoceniu. A po vyse troch tyzdnoch velmi intenzivneho pouzivania musim povedat, ze ta regulacia je bozia vec. Bozejsia, ako zoom u Led Lenseru :-)

A ako nemam rad svetelne kuzele s vyraznym hotspotom, u Imalentu s regulaciou mi vobec nevadi. Pravda, citat pri tom neviem, ale uz mam citacku s podsvietenim, takze ma to netankuje.

Btw, po tych dokopy troch tyzdnoch to stale ide bez dobitia :-) U Zebry som vcera po asi desiatich dnoch menil AA litiovku.

Na CPF maju tiez nejakych fukacich uchylakov, jeden z nich sa stazoval, ze Imalent nepresiel fukacim testom a celkovka asi nebude zrovna vodotesna. Odskrutkoval uzaver a fukal cez hlavu :-)
Uživatelský avatar
wawrik
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4311
Registrován: pon úno 22, 2010 16:11

Re: Výběr nové čelovky

Příspěvekod scinkk » sob lis 5, 2016 19:06

Jo ten popruh je dobry trik, pokud by mi to nedrzelo, udelam to tak.

Vsak som pred par dnami celkom jasne osvietil vyhliadkovu vezu 150-200 m daleko...

Jo jak pisu, nemel jsem moznost osvitit neco v teto vzdalenosti bez ruseni svetel z obce, zkusim to v pondeli az pojedu z prace. 72 m je stale v deklarovanem dosahu HL21 a ona dokaze ty vzdalene objekty slusne osvitit, jen je na tuto vzdalenost jen uzky kuzel. U HR20 mi prisel ten kuzel tak siroky, ze uz se toho svetla do velke vzdalenosti tolik nedostane, ale hadamy ze me to jeste prekvapi, kam az to svetlo dosahne :)

Bozejsia, ako zoom u Led Lenseru :-)

Vskutku? No uvidim v praxi, budu ji brat na sneznice.

Odskrutkoval uzaver a fukal cez hlavu

No vida jak je to univerzalni test :)
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

Re: Výběr nové čelovky

Příspěvekod mike » sob lis 5, 2016 22:48

Dosvit prece nezalezi na napajeni, ale na nastavenem vykonu a na sirce kuzele. Na te hlavne, protoze dosvit je funkci nasvicene plochy a klesa z sirkou kuzele kvadraticky. I tak ale uvadeji dosvit 225 m pri 1000 lm, zatimco HL21R3 ma 93 m pri 97 lm. Intenzitu ma 11200 cd proti 2158 cd, coz je 5.2x vic, odmocnina je 2.28 a 93 x 2.28 je 212 m, takze to celkem odpovida. Pri 100 lm ale bude intenzita proti HL21 asi polovicni, takze dosvit asi 66 m, coz neni moc. Jestli teda s tou intenzitou nedelam nekde chybu, nechce se mi to ted zkoumat...

Ma to nejaky indikator, kolik asi zbyva kapacity baterky?

scinkk píše:No uvidim v praxi, budu ji brat na sneznice.

Nekdy se domluvime, jsem na ni docela zvedav. Ale zas ne tak, abych si ji objednal ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Výběr nové čelovky

Příspěvekod budo » pon lis 7, 2016 10:13

scinkk píše:Tak HR20 je doma, tak par prvotnich postrehu....



Myslíte, že to je lepší volba cena/výkon, než http://ledshop.cz/celovka-zebralight-h6 ... z1514.html ?
Uživatelský avatar
budo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4034
Registrován: pát kvě 29, 2009 20:54

Re: Výběr nové čelovky

Příspěvekod wawrik » pon lis 7, 2016 10:32

Pomer cena/vykon je pre kazdeho uplne iny. Zebra je jasne kvalitnejsia (najma lepsi a efektivnejsi driver), ma aspon orientacnu indikaciu stavu baterie, ma pohodlnejsie tlacidlo... Na druhej strane Imalent stoji tretinu a tak pripadne sklamanie tolko neboli. Navyse mas v tej tretinovej cene aj celkom slusnu bateriu a vlastne aj nabijacku, ktore musis pri Zebre dokupovat.

Co z toho je pre teba dolezite a co ti je jedno musis posudit sam.

Inak podla mna najvhodnejsi model na turistiku (najma do lesov) od Zebry je H600Fw MKIII. U 600w nemusi ten kuzel sadnut kazdemu. Ale dosvieti dalej, ak clovek hlada dialkovy dosvit (co ty asi hladas), je lepsi.
Uživatelský avatar
wawrik
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4311
Registrován: pon úno 22, 2010 16:11

Re: Výběr nové čelovky

Příspěvekod scinkk » pon lis 7, 2016 20:09

Tak jsme to chtel dnes otestovat a zas nic. Takova ta podzimni ridka mlha po desti. Ale aby to nebylo zcela bez vysledku, tak v toto testovacim prostredi, co se dosvitu tyce, HL21 s HR20 neprohrala. Opravdu mela v praxi skoro stejny dosvit, opet plati, ze HR20 mela vyrazne sirsi a samozrejme jasnejsi/plnejsi kuzel. Kor diky mlze byl poznat celkem uzky paprsek od HL21, az na to ze pro ucely dosvitu dostacujici, HR20 vic mlhy na dalku neprorazila.
Treba je HL21 takovy maly zazrak :)
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

Re: Výběr nové čelovky

Příspěvekod mike » pon lis 7, 2016 20:18

To uz psal nedavno dudy, ze uzsi kuzel je v mlze vyhoda. Nemam prime porovnani, ale vcera jsem sel nekolik hodin v mirne mlze a HL20 to zvladala celkem bez potizi, ani jsem ji nemusel vzit do ruky a svitit spodem.

Bojim se, ze HL20/21 opravdu mensi zazrak je. Siroky kuzel je proste kompromis a kompromisy prinaseji to spatne ze vsech moznosti. Na chozeni potrebuju videt do dalky (uzky kuzel) a jinak zas okolo sebe (difuzor), nepotrebuju pro chozeni videt vic kolem sebe a jinak min :evil: HL20 umi presne to, co potrebuju, jen by uz po tech letech mohli udelat update...
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Výběr nové čelovky

Příspěvekod budo » pon lis 7, 2016 21:03

wawrik píše:Pomer cena/vykon je pre kazdeho uplne iny. Zebra je jasne kvalitnejsia (najma lepsi a efektivnejsi driver), ma aspon orientacnu indikaciu stavu baterie, ma pohodlnejsie tlacidlo... Na druhej strane Imalent stoji tretinu a tak pripadne sklamanie tolko neboli. Navyse mas v tej tretinovej cene aj celkom slusnu bateriu a vlastne aj nabijacku, ktore musis pri Zebre dokupovat.

Co z toho je pre teba dolezite a co ti je jedno musis posudit sam.

Inak podla mna najvhodnejsi model na turistiku (najma do lesov) od Zebry je H600Fw MKIII. U 600w nemusi ten kuzel sadnut kazdemu. Ale dosvieti dalej, ak clovek hlada dialkovy dosvit (co ty asi hladas), je lepsi.


Tak jasně. Už tak dva roky bych tu Zebru rád měl, ale pokaždé si přiznám, že za ty prachy ji vlastně nepotřebuju, protože čelovek a svítilen mám doma dost. Na druhu stranu by to byl prostě komfort na vyšší úrovni.

Jak máš vyzkoušenou Z MKIII?
Uživatelský avatar
budo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4034
Registrován: pát kvě 29, 2009 20:54

Re: Výběr nové čelovky

Příspěvekod budo » úte lis 8, 2016 0:52

Tak jsem objednal Imalent. Predtim jsem prehlidl slevovej kupon. S tou slevou to je neodolatelny.
Uživatelský avatar
budo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4034
Registrován: pát kvě 29, 2009 20:54

Re: Výběr nové čelovky

Příspěvekod wawrik » úte lis 8, 2016 16:42

Priamo mkIII v podstate nijako, ale mkII celkom dosť, w aj Fw. A podľa beamshotov na CPF je u MKIII odstránené práve to, čo mi vadilo na predchádzajúcej verzii.

Ale v podstate mi to už je jedno, pretože tá čelovka od Imalentu sa zatiaľ javí pre moje použitie ako úplne dokonalý kompromis. Zatiaľ pri žiadnej novej čelovke mi nevadilo tak málo vecí, pritom to bol výstrel úplne naslepo, ulakomil som sa na nízku cenu s tým, že ju budem mať na bastlenie.§

Páči sa mi, že sa zapína aj vypína krátkym stlačením, nemá žiadne dvoj- troj- štvor- ani x-kliky (a už vôbec nie zebráckych šesť dvojklikov :D ), púšťa sa do posledného nastaveného výkonu, má SOS. Jednoduchá, praktická a blbuvzdorná. Šírka kužeľa na tých 100-150 m je určite pár desiatok metrov, dáva to perfektnú predstavu o teréne.

Kužeľ je dokonalý, ešte pred dvoma mesiacmi by som neveril, že jeden typ kužeľu (a že to bude kužeľ s výrazným hotspotom už vôbec nie) mi bude stačiť na všetko - stan, okolo stanu, les, voľný terén, hľadanie chodníka a čítanie terénu v diaľke, neosvetlené mesto medzi barákmi. Tá možnosť okamžite prispôsobiť výkon mi dáva oveľa väčšiu flexibilitu ako zoom. To by mi nikdy nenapadlo. A keďže nemienim nosiť pätnásť čeloviek, z ktorých bude každá dokonalá len na jednu konkrétnu situáciu, zdá sa (zatiaľ), že Imalent je konečná.

Tiež som čakal, kedy sám seba presvedčím, že tú Zebru nutne potrebujem, ale za menej ako cenu jednej Zebry mám nakoniec dve skvelé čelovky - Armytek Wizard Pro v3 warm s kužeľom veľmi podobným Zebre H600Fw (ostane mi do auta, v prírode mi ten výrazný teplý odtieň dosť vadí), plus ten Imalent.

Nevýhod oproti Zebre je len doslova pár - žiadna indikácia stavu batérie, plus je o niečo masívnejšia.

Odtieň svetla je o niečo chladnejší ako u H600w, ale naozaj len o málo a za nevýhodu to nepovažujem. Nijako mi nevadí.

Edit: A jo, ty si ju už kúpil... Sa mi to nezobrazovalo, som si mohol ten elaborát ušetriť :roll:
Uživatelský avatar
wawrik
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4311
Registrován: pon úno 22, 2010 16:11

Re: Výběr nové čelovky

Příspěvekod scinkk » úte lis 8, 2016 19:55

Proc zbytecne? Kazde srovnani a zkusenost dobra :)
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

Re: Výběr nové čelovky

Příspěvekod JohnyFK » úte lis 8, 2016 20:11

scinkk: Jak to bylo s celnicí. Pustili to?
Uživatelský avatar
JohnyFK
účastník
účastník
 
Příspěvky: 261
Registrován: pát říj 14, 2011 10:49
Bydliště: Už zase Stověžatá

Re: Výběr nové čelovky

Příspěvekod scinkk » úte lis 8, 2016 20:15

Jo pustili. Na obalce byla deklarovana hodnota 13 euro. Myslim, ze to ani neotvirali.
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

Příspěvekod budo » stř lis 9, 2016 0:06

Wawrik naopak Ti velmi děkuji!
Uživatelský avatar
budo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4034
Registrován: pát kvě 29, 2009 20:54

Příspěvekod budo » stř lis 9, 2016 0:09

Snad jen doufám, že jsem neudělal chybu, když jsem za 6usd přiobjednat nabíječku ultrafire wf-139. Shořela mi, jinak jsem s ní byl spokojen. Tak doufám, že mi ji nějak neodpalily ty nové 18650 od Panasonic...
Uživatelský avatar
budo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4034
Registrován: pát kvě 29, 2009 20:54

Re: Výběr nové čelovky

Příspěvekod iggi » čtv lis 10, 2016 7:56

Inak velmi dobré su aj čelovky Skillhunt.
H03 - 18650 - rozne verzie
H15 - na AA
iggi
nováček
nováček
 
Příspěvky: 70
Registrován: ned led 16, 2011 9:29

PředchozíDalší

Zpět na Světla a čelovky