Vyber bot kategorie B/C

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Vyber bot kategorie B/C

Příspěvekod apuka » čtv srp 18, 2016 20:37

Navazuji na debatu o kvalite kuze (nejen) u Hanwag Alasek....

Kdyby sla dole pouze kvalita kuze....

Dnes jsem mluvil zase se synem a manzelkou a je to pro mne dalsi hrebicek do rakve duvery v kvalitu La Sportiva. Na manzelcinych LS Karakorum Trecich se objevila "dira" min. 1 cm do hloubkly mezi odpružením a podrážkou - prostě z ničeho nic se to tam odlepilo, zadnym narazenym, zapichnutim, atd. pry to neni. #-o #-o #-o
Takze az se vrati z Tater, budou hned dve reklamace ](*,) :smt022
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16579
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Vyber bot kategorie B/C

Příspěvekod mike » čtv srp 18, 2016 20:51

To budes ve svem zivlu, ne? :twisted: Hod sem pak fotky.

LaS jsou Taliani, tam se kolisava kvalita da cekat... Mne se u Nepal Treku taky zacala odloupavat podrazka, ale tam je pevna vyztuha a evidentne byla spatne prilepena. U jednech lezecek jsem zas v obchode utrhnul spatne pristity jazyk :) A je to uz hezkych par let, takze ne posledni dobou.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49412
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Vyber bot kategorie B/C

Příspěvekod apuka » pát srp 19, 2016 7:24

Houby v zivlu, mne to vubec nebavi, navic posledni dobou nemam na to moc sil. O to vic me te sesup kvality sere...

Vcera jsem si koupil nove nizke Asola namisto vyreklamovanych Adidasek, tak doufam, ze alespon jedny boty budou bez problemu... I kdyz... Zrovna mezi 11 a 11,5 se asi meni kopyto. V 11-ce jsem mel 3 prsty na predku a na sirku byla akurat, v 11,5-kach mam asi 1,5cm do spicky a asi 1 cm mista do sirky u prstu #-o. Ale to nastesti neni nejaky problem.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16579
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Vyber bot kategorie B/C

Příspěvekod fps » pát srp 19, 2016 12:50

- fotky by byli dobré
- tak to já jsem rád že mam cca dva roky s botami klid, doufám že to tímto nezakřiknu, i když mi v hlavě už začíná vrtat červík o tom zda si nekoupit ňáké nové botky na test, třeba Asolo Freney nebo Scarpa Charmoz nebo Scarpa Rebel nebo Garmont Tower LX nebo Andrew Lavaredo Trek, když člověk hodně chodí, tak je dobré mít povícero bot na jejich střídání kdyby se s jedněmi botami něco stalo
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Re: Vyber bot kategorie B/C

Příspěvekod apuka » úte srp 23, 2016 8:45

Tak prvni fotky, zatim manzelciny LS Karakorum Trek, odlepuje se Vibramova guma od EVA vrstvy. Bota ma 4-5 mesicu, ted presne nevim, za sebou do 350-400km, vetsinou v B/C az C terenu, ale tak tretina A/B az B teren.
Z jedne strany
M1.jpg

Z druhe strany
M2.jpg

Jsem si az na fotkach vsiml, ze
a) nad koncem te nejdelsi diry je taky rel. hlubsi prasklina v EVA vrstve. Nevim, jestli to ma souvislost s odlepovanim, na druhe strane je neco taky, tam to vsam je hodne plytke, to by mohlo byt kamenem. Kazdopadne, to odlepovani nemuze byt odkopnutim, je to hluboke a na min., 5-ti mistech po obou stranach a pouze na jedne bote.
b) obsazka je nad koncem EVA vrstvy nejaka vydrolena. Muze to byt okopanim, ale (i vzhledem k pocitum, kdyz si ji "promnu" v rukou) spise to vypada, ze pri nacati se ta guma fakt droli.

LS Trango Cuby asi budu muset odfotit znovu, nejak se mi nepovedly dostatecne ostre fotky, mozna pozdeji pridam alespon na ilustraci. Kazdopadne, ty botky jsem vcera umyval. Susily se v cely den vetrane mistnosti az do seste vecer, byly den predtim vlhke z potu zevnitr. Kdyz jsem je umyval, byly jeste vlhke, bylo to citit. Kdyz jsem je zacal zvenci rajbat vodou, tak pocitove zacaly byt zevnitr jeste vlhci. Dnes rano byly citit skoro stejne jako vecer. Takze fakt tezkou vysychaji. Jakekoliv jine boty co mame by po umyti byly do rana suche jak zvenku tak zevnitr...
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16579
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Vyber bot kategorie B/C

Příspěvekod apuka » úte srp 23, 2016 8:48

Jeste produktove foto ze stranek LS pro porovnani opotrebeni podrazky, obzvlaste spicky:
Obrázek
A skutecni stav po tech 350-400km:
M3.jpg
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16579
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Vyber bot kategorie B/C

Příspěvekod apuka » úte srp 23, 2016 14:25

A par ne moc povedenych fotek LS Trango Cubu po cca 250-260 km.

Obsazka - ty vykousane "hrany" nejsou okopane, vypadavaji (mensi) kousky i kdyz tam projdu prstem, proste se soupaji. Na nekterych dalsich fotkach to trochu videt na bocich.
T1.jpg

T2.jpg
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16579
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Vyber bot kategorie B/C

Příspěvekod apuka » úte srp 23, 2016 14:34

Vzorek na jedne bote
T3.jpg

T4.jpg
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16579
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Vyber bot kategorie B/C

Příspěvekod apuka » úte srp 23, 2016 14:36

Druha bota
T6.jpg

T7.jpg


Jen pro srovnani, produktove foto
Obrázek
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16579
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Vyber bot kategorie B/C

Příspěvekod apuka » úte srp 23, 2016 14:39

Ta nejhorsi cast, spicky
T5.jpg

T8.jpg

T9.jpg
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16579
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Vyber bot kategorie B/C

Příspěvekod apuka » úte srp 23, 2016 14:55

Tady je i hezka prasklina, rozrezane skalou nebo ledem to neni, je to na to prilis hluboke, je jich par podobnych i zespodu na jinych mistech, kam se kamen nedostane. Na obsazke to kamenem muze byt.
T11.jpg

Tady je zajimave, jak se vydrolila guma na konci a nahore, droli se to i dal mezi prstama.
T10.jpg

A zase pro srovnani, jak vypada spicka na nove bote:
Obrázek

Znovu pripomenu, ty boty maji za sebou cca 250-260 km max v B/C az C terenu, boty jsou podle La Sportivy urcene "for technical mountaineering", boty jsou popisovane jako "CROSSOVER MODEL BETWEEN THE WORLDS OF MOUNTAINEERING AND BACKPACKING" a "IDEAL TERRAIN: Technical mixed climbing, ice climbing."
Z te ujete vzdalenosti bylo cca. 30-35 km po ledovci a snehu s mackama, takze tam se vubec neobrusovaly, odhadem 100-120km v beznem B i mene terenu nebo na sirokych turistickych magistralach a ten sbytek ve VHT terenu (skaly, sut, feraty), ale vsechno na znacenych stezkach, Feraty byly 3, celkem na delku mene nez 10 km.

Omlouvam se, ze jsou focene boty jeste neumyte, ale uz by nebylo dost svetla
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16579
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Vyber bot kategorie B/C

Příspěvekod fps » stř srp 24, 2016 12:23

- tady jsou moje fotky La Sportiva Trango Cube zakoupený 5.8.2014, nachozeno mají dní na těžko 29 u nás, 26 Alpy, 6 Tatry
- když kouknu na jejich stav, tak by mi měly vydržet cca ještě další dva roky
Přílohy
La Sportiva Trango Cube 3 9.jpg
La Sportiva Trango Cube 3 8.jpg
La Sportiva Trango Cube 3 12.jpg
Naposledy upravil fps dne stř srp 24, 2016 12:28, celkově upraveno 1
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Re: Vyber bot kategorie B/C

Příspěvekod fps » stř srp 24, 2016 12:24

- tady jsou moje fotky La Sportiva Trango Cube zakoupený 5.8.2014, nachozeno mají dní na těžko 29 u nás, 26 Alpy, 6 Tatry
- když kouknu na jejich stav, tak by mi měly vydržet cca ještě další dva roky
Přílohy
La Sportiva Trango Cube 3 11.jpg
La Sportiva Trango Cube 10.jpg
La Sportiva Trango Cube 3 13.jpg
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Re: Vyber bot kategorie B/C

Příspěvekod apuka » stř srp 24, 2016 12:33

Tak jsem si dal tu praci a spocetl jsem kilometry, male zmeny jsou mozne kvuli kratkemu slapani v obci k a od autu/busu, ale to da max. par set metru.
Vychazi to celkem na cca 270km, z toho 22 km ledovec, cca 160-165 km sterkove/polni/lesni cesty nebo siroke magistralovite vyslapane, hodne navstevovane turisticke stezky. Na kamen a sut vychazi neco kolem 84km, z toho cca 6km ferraty. Vsechny turisticke stezky byly znacene cesty, tj. (mimo ferrat) obtiznosti max I, malokdy I-IIUIAA. Zadne horolezecke cesty.
Takze celkove to opotrebeni, hlavne spicek bude mit "na svedomi" prakticky necela stovka kilometru :shock: #-o.
Jsem poslal dotaz do La Sportivy, jestli je toto opotrebeni u techto bot normalni.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16579
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Vyber bot kategorie B/C

Příspěvekod fps » stř srp 24, 2016 12:35

- tady jsou moje fotky La Sportiva Trango Trek Micro Evo který mají stejnou podrážku jako La Sportiva Karakorum Trek zakoupený 28.1.2014, nachozeno mají dní většinou na těžko 47 u nás, 10 Alpy
- když kouknu na jejich stav, tak by mi měly vydržet cca ještě dalších šest roků, v těch už moc nechodím
Přílohy
La Sportiva Trango Trek Micro Evo 2.jpg
La Sportiva Trango Trek Micro Evo 3.jpg
La Sportiva Trango Trek Micro Evo 4.jpg
Naposledy upravil fps dne pát říj 6, 2017 10:25, celkově upraveno 2
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Re: Vyber bot kategorie B/C

Příspěvekod fps » stř srp 24, 2016 12:35

- tady jsou moje fotky La Sportiva Trango Trek Micro Evo který mají stejnou podrážku jako La Sportiva Karakorum Trek zakoupený 28.1.2014, nachozeno mají dní většinou na těžko 47 u nás, 10 Alpy
- když kouknu na jejich stav, tak by mi měly vydržet cca ještě dalších šest roků, v těch už moc nechodím
Přílohy
La Sportiva Trango Trek Micro Evo 5.jpg
La Sportiva Trango Trek Micro Evo6.jpg
La Sportiva Trango Trek Micro Evo 7.jpg
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Re: Vyber bot kategorie B/C

Příspěvekod fps » stř srp 24, 2016 13:03

apuka píše:Jsem poslal dotaz do La Sportivy, jestli je toto opotrebeni u techto bot normalni.

tak na to jsem zvědav co odpoví, pro mně je tvrdost směsi ze které je udělaná podrážka na La Sportiva Trango Cube a La Sportiva Trango Ice Cube a La Sportiva Trango Trek Micro Evo dostatečná, akorát bych zrušil tu climbing zone, tahle část je na podrážce nejopotřebovanější, vypadá to že potřebujete podrážku z tvrdší směsi, Vibram Mulaz nebo Vibram Montagna
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Re: Vyber bot kategorie B/C

Příspěvekod apuka » stř srp 24, 2016 13:42

Jo, potrebovalo by to tvrdsi smes... Pruser ale je, ze podrazka na Karakorum Trek vydrzi nekolikanasobek jako na Cubech, pricemz Cuby jsou inzerovane jako snad o dva stupne tvrdsi a pevnejsi model, proste do horolezeckeho terenu a i na lezeni.
Manzelka v tech Karakorum Trecich prosla presne to same jako syn v Cubech, rozdil v jejich vaze rozhodne neni vetsi nez rozdil ploch podrazek. Samozrejme, K. Treky maji za sebou dalsich mozna 500km, v zime i na jare, ale spise teren Beskydy nebo vyssi hory se snehem.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16579
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Vyber bot kategorie B/C

Příspěvekod apuka » čtv srp 25, 2016 8:20

Jak jsem dnes daval zpet original vlozky do Cubu, jsem si vsiml, ze tento par sice ma mnohem lepsi GTX na bocich boty, tam se moc nekaboni, zato ve spicce vepredu se to posbiralo velice hezky - udelalo to takovy tvrdy hrbol (presnejsi hezke slovenske slovo je guča), v jedne bote min pul cm ha hloubku a v prumeru kolem 1cm, presne uprostred v miste prstu :twisted: . Syn na to, ze "Aha, tak proto me ta bota posledny dny nejak zacaly na prsty tlacit, jsem si myslel, ze mam pokrcenou ponozku." #-o. Ve druhe je to taky, ale mnohem mirneji.

Dalsi veci je, jak jsem psal, ze boty hrozne rychle zasmradnou - tak po ctyrdennim vetrani je jedna bota citit mirne, druha mnohem vice, ale neni to smrad od nohou, mi to pripomina nejaky chemicky zapach.
Mimochodem, posledne se pouzily v nedeli, vecer se dali od potu vysusit, v pondeli vecer byly znatelne vlhke ve spicce i u polstrovani, umyl jsem je (voda se dovnitr nedostala), pocitove byla vlhkost citit vic, daly se susit a jeste ve stredu odpoledne byly moje prsty po prejeti ve spicce mirne vlhke. Takze vlastne za dva a pul dne se nedokazala vysusit spicka vlhka pouze od potu.
Mi prijde na tech botech (na tomto konkretnim paru) neco hodne divne a nepovedene...
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16579
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Vyber bot kategorie B/C

Příspěvekod prdochovec » ned srp 28, 2016 20:49

Ja by som sa chcel spýtať na boty, ktoré by boli vhodné jak do skalnatého terénu, tiež veľmi drolivého a samozrejme aj chladného počasia.
Chcem sa vrátiť znova do Peru, ale tento krát s lepšou obuvou, no neviem čo si vybrať. Pozeral som veľké množstvo značiek a vždy ma niečo nadchlo a niečo odradilo. Ako som už napísal, už som tam raz bol, mal som boty kúpené vo Veľkej Británii, ale zistil som, že to nebolo ono, mám ich 3 rok a už pôjdu do koša. V Peru je dosť rozmanitý terén, Andy sú zradné. Niekedy si človek myslí, že je to v pohode a po chvíli stojí na snehu. Bol som vo výške 5000 mnm a to by som chcel budúci rok prekonať. Láka ma sopka Misti a Mismi, bol som len kúsok od nich a ten pohľad ma dostal, ale vedel som, že na to nemám vybavenie, tak som to neriskoval. V podstate by som mal takmer všetko, okrem poriadnej obuvi. To chcem na budúce napraviť a zdolať aspoň jednu z nich. Len dúfať, že vyjde počasie, zasa.
prdochovec
nováček
nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: stř srp 17, 2016 12:06

Re: Vyber bot kategorie B/C

Příspěvekod fps » pon srp 29, 2016 13:21

nevím jak to vypadá v Andách, ale dle mně nato na co je chceš jedny boty nestačí
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Re: Vyber bot kategorie B/C

Příspěvekod apuka » pon srp 29, 2016 14:16

@prdochovec: mozna by pomohlo, kdybys napsal presneji, cos mel za boty (ze byly koupene v Anglicku je asi stejna informace,jako kdybys napsal, ze byly koupene na Slovensku) a v cem To "nebolo ono", co bys potreboval na nich "vylepsit", co navic od novych bot ocekavas, atd.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16579
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Vyber bot kategorie B/C

Příspěvekod prdochovec » pon srp 29, 2016 17:17

Máte pravdu.
Boty neboli dobré, preto, že mali nízku podrážku a v podstate mäkkú, čo na skalách bolo dosť nepríjemné. Značka to je nejaká ich, neznáma, ale bolo to kupované na rýchlo a vtedy sa mi pozdávali.
Keby som mal porovnávať andy s niečím čo je v Európe, možno Alpy. I keď Peru má špecifické podnebie. Do výšky 2500 - 2700 mnm sú to trópy. Kopce do tejto výšky sú veľlmi drolivé, kolega hovoril, že je to nejaký morfit, niektoré sú vraj zdvihnuté morské dno, pred xxxx rokmi. Mne to pripadalo ako odpad zo stavky :)
Čo sa týka vyšších polôh, mám poznatky, že sú to skaly bez vegetácie, od 5000 mnm už trvalý sneh.
Asi bude pravda, že bude treba viac druhov bot.
Pre predstavu prikladám dve fotky.
2.jpg
Colca canyon
1.jpg
Sopka Mismi
prdochovec
nováček
nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: stř srp 17, 2016 12:06

Boty B/C pro VHT, lezení v alpách i lehké treky

Příspěvekod Dave194 » pon říj 3, 2016 20:33

Ahoj, něco takového už tu asi bylo ale svoji odpověď jsem v tom nenašel.

Chtěl bych si pořídit boty který použiju na treky a lezení v alpách (i s mačkama), ferraty (alpy i ty u nás), treky po nižších horách, například českých a to celoročně + ojediněle trek na víkend kdy se jde více méně po asfaltu. Taková ta bota na všecko. Z 99% s batohem.
Jsem ochotnej do těch bot dát něco kolem 6-7k za cenu že něco vydržej.

Otázka je jestli má taková bota smysl? jestli pro některý aktivity nebude zbytečně těžká nebo nebude mít jiný úskalí?

líbilo by se mi něco takového
https://www.hanibal.cz/asolo-piolet-gv-mm-id17829

Možná je to taky uplně zbytečnej dotaz, každopádně za odpověď díky ;)
Dave194
nováček
nováček
 
Příspěvky: 4
Registrován: pon říj 3, 2016 19:50

Re: Vyber bot kategorie B/C

Příspěvekod mike » pon říj 3, 2016 21:49

Dotaz zbytecny neni, ale vlakno ano. Nezakladej nova vlakna, kdyz uz podobne tema existuje. Zrovna tohle je uplne jasne.

Podle mne takova bota smysl ma. Pouzivam na to Hanwag Alasky, uz mam paty par. Nachodim v nich rocne tak 1500 km a z toho ctvrtinu az tretinu v Alpach do 4000, po snehu a ledu v mackach. Da se v nich i po asfaltu, ne ze bych to vyhledaval, ale kdyz je potreba, tak i 20 km v kuse.

Odkazovana Asola uz jsou na tohle moc tvrda, jsou to Ccka, kompromis je B/C. Na chozeni u nas a zvlast po asfaltu uz to bude moc. Fungujici kompromis jsou prave ty Alasky, vydrzi i volne tereny v Alpach a s mackama neni problem. Neni to tak pohodlne, jako v "lyzakach", ale dokud nejdes pul dne po prednich hrotech, tak se to da. Mel jsem i Meindl Islandy, ktere maji byt taky B/C, ale tohle pouziti uz na ne bylo moc, znicil jsem behem jednoho treku prave ve volnych alpskych terenech. Jsou to boty spis do lesa, ale pohodlnejsi nez Alasky u nas nebyly. Takze me doporuceni je jasne, ale musi sednout. Pripadne jine B/C boty.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49412
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

Příspěvekod birkov2001 » sob říj 15, 2016 8:25

Tohle http://www.rockpoint.cz/boty-salewa-un-vultur-gtx-man/pSAL12050196-2/%20n někdo nezkoušel? Cena je sice trochu mimo.. ale což..
birkov2001
nováček
nováček
 
Příspěvky: 92
Registrován: ned črc 29, 2012 20:06

Re: Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

Příspěvekod mitau » sob říj 15, 2016 9:49

Vršek z 2,6 mm silné kůže Perwanger kůže - to do tématu plasťáků moc nezapadá
ISPO 2016 - delší zkušenost s nimi nikdo mít nebude, možná max někdo zkoušel v prodejně
Nevím v čem jsou tak unikátní a čím tě zaujali, podle popisu mi nepřijdou jako něco extra.
Nebaví tě stostránková témata, kde je někde zmíněná odpověď na tvoji otázku? Nepromokavé bundy - shrnutí, Batohy 40-45l - shrnutí, Karimatky - shrnutí
mitau
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1218
Registrován: ned říj 9, 2011 10:56

Re: Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

Příspěvekod birkov2001 » sob říj 15, 2016 11:16

Zaujala mě ta váha 820g.. ale teď když na to tak koukám, tak si nejsem jistý, jestli je to váha páru nebo boty.
Naposledy upravil mike dne sob říj 15, 2016 22:38, celkově upraveno 1
Důvod: zbytecna citace celeho predchoziho prispevku
birkov2001
nováček
nováček
 
Příspěvky: 92
Registrován: ned črc 29, 2012 20:06

Re: Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

Příspěvekod fps » sob říj 15, 2016 13:10

- nejenom že to do tohoto tématu nepatří, patří to sem viewtopic.php?f=6&t=10627, ale nejde na ty boty ani odkaz, a za méně peněz koupíš lepší Andrew Nepal Trek nebo La Sportiva Karakorum Trek
- když už ňáké boty Salewa které by se do tohoto tématu hodily, tak pak Salewa MS Raven 2 GTX, i když já bych už od Salewa v současnosti nic nekoupil, ale kdysi to byla hodně kvalitní značka
- samozřejmě že to je váha jedné boty
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Re: Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

Příspěvekod apuka » sob říj 15, 2016 17:22

fps píše:já bych už od Salewa v současnosti nic nekoupil, ale kdysi to byla hodně kvalitní značka
Jo, nepatri to uplne sem, ale kdyz uz jsi toto nacal...
Vzhledem ke svym nedavnym zkusenostem s trema pary ruznych bot a par zkusenosti tady na OF bych taky rekl, ze ja bych uz La Sportivy "v soucasnosti nic nekoupil, ale kdysi to byla hodne kvalitni znacka" :wink: . Takze Tve doporuceni LS Karakorum Trek jako boty lepsi od tech Salew mi zni ponekud zvlastne.
Nota bene - co mas proti Salewam, co jsem se na nejake jejich boty koukal a zkousel, prisly mi docela dobre a pohodlne, rekl bych nektere i vice nez jakekoliv zkousene La Sportivy. Jen mi uplne nesedely.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16579
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

PředchozíDalší

Zpět na Boty