Spacák hannah Arctic

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Spacák hannah Arctic

Příspěvekod Ondra » stř říj 20, 2004 17:07

Uvazuju o koupi třísezoňáku a docela se mi libí od Hannahu model Arctic. Nemáte někdo zkušenosti jak je na tom ta jejich náplň MICRO-TEC ULTRA?

Diky
Ondra
 

Re: Spacák hannah Arctic

Příspěvekod teoretic » sob črc 30, 2005 21:20

Ondra píše:Uvazuju o koupi třísezoňáku a docela se mi libí od Hannahu model Arctic. Nemáte někdo zkušenosti jak je na tom ta jejich náplň MICRO-TEC ULTRA?

Diky


no ja bych rekl, ze je blbost davat takovejch penez za ne-perak. Neco srovnatelnyho sezenes za polovinu a nebo spis pridej neco a kup si nejakej perak..

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod chonga » ned črc 31, 2005 0:45

teoretic I agree with you.
:mrgreen: :mrgreen: :finga: :finga: :smt082 :smt082 :smt044 :smt044
Uživatelský avatar
chonga
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3078
Registrován: úte led 4, 2005 21:35
Bydliště: 3.patro v 3+1

Re: Spacák hannah Arctic

Příspěvekod norman_64 » ned črc 31, 2005 2:20

teoretic píše:
Ondra píše:Uvazuju o koupi třísezoňáku a docela se mi libí od Hannahu model Arctic. Nemáte někdo zkušenosti jak je na tom ta jejich náplň MICRO-TEC ULTRA?

Diky


no ja bych rekl, ze je blbost davat takovejch penez za ne-perak. Neco srovnatelnyho sezenes za polovinu a nebo spis pridej neco a kup si nejakej perak..

t.


Akorát že ten týpek se ptal tak před rokem :ú , ted už mu rada,aspon myslim, nebude moc platná...:smt044 :smt044 (to je můj názor)
Uživatelský avatar
norman_64
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1379
Registrován: ned čer 19, 2005 9:51
Bydliště: Wanaka - NZ


Zpět na Spacáky a karimatky