boty Prabos

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: boty Prabos

Příspěvekod _Andy_ » sob črc 2, 2011 8:21

Není to drahý... Tipuju max 300 Kč...
Audaces Fortuna Iuvat
_Andy_
nováček
nováček
 
Příspěvky: 134
Registrován: pon říj 5, 2009 20:43
Bydliště: Hned vedle sousedů

Re: boty Prabos

Příspěvekod TooMooX » pon črc 4, 2011 10:05

Tak mé Boty polní 2000 ECWCS už rozhodně nevypadají jako nové. Cele dosekané od kamenů a rozšlapané jako papuče :lol: Teď jsou z nich měkké pohorky A-B. Mají za sebou 20 "těžkých" turisticko-horolezeckých treku 10+hod po Tatrách tak možná odpovídající stav zatížení ?
Už jsem řešil i první defekt. Na jedné botě se začala se odlepovat podrážka. V polovině boty. Nepřístupné a srdce na to odervat ji více jsem neměl, tak jsem to spíše "vylil" než slepil 50ml Pattex chemopren na obuv a zatím to drží.... http://tatry32.xf.cz/boty.jpg
Uživatelský avatar
TooMooX
účastník
účastník
 
Příspěvky: 677
Registrován: čtv pro 9, 2010 23:01

Re: boty Prabos

Příspěvekod l.best96 » pon črc 11, 2011 21:41

:lol: Ja mam uplne stejny problem ako ty, pouzival som ich menej a po 3 rokoch uz chcem aby isli z domu.. Ale okrem kratkej zivotnosti je to pohodlna bota, mraz drzi, neprepusti ani kvapku vody - pol hod v potoku a rychlo schne zvnutra po dlhych pochodoch, inak som chodil aj 30 celsia teploty a bolo v poho 8) aspon ze som ich mal zadara :mrgreen: a mozno najdu uplatnenie pri sekani dreva do kozuba :finga:
Ty tu budeš len veľmi málo ale tvoje skutky sa budú pamätať naveky...
l.best96
nováček
nováček
 
Příspěvky: 70
Registrován: sob dub 2, 2011 21:53
Bydliště: Nekde pod tatrama :)

Re: boty Prabos

Příspěvekod Rainier Wolfcastle » pát zář 2, 2011 14:00

nerad bych ted mystifikoval, ale pokud se dobre pamatuji tak to je trosicku jinac...nekolik vrcholnych manazeru z prabosu uteklo a privlstnilo si dokumentaci k urcitym modelum a zalozili si firmu Bennon a tuto značku kompletně vyrábí v Číně
Uživatelský avatar
Rainier Wolfcastle
účastník
účastník
 
Příspěvky: 232
Registrován: úte úno 22, 2011 19:35

Re: boty Prabos

Příspěvekod Wolfi » stř lis 23, 2011 14:48

Nafasoval jsem botky od prabosu něco mezi křížencem bot Altaj a Condor. Označení S 90557/23 (vyráběné pro f. Banner pod označením PARK Exclusive)
Obrázek

http://www.banner-eshop.cz/cs/katalog/boty/boty-park-exclusive
Jsem z nich mírně znechucen, podrážka a celá bota je zbytečně tuhá, tiše doufám že se časem rozchodí a trochu povolí. Podrážka je poněkud nevyhovující pro pohyb v lese - klouže na kořenech. Momentálně se mě v nich trochu chodí jako v lyžákách a tak je po chvilkách nosím po baráku a doufám že se poněkud vytvarují podle nohy.

máte někdo pozitivní zkušenost s rozšlápnutím těchto bot?
Dobrodružství začíná tam kde končí komfort.
Uživatelský avatar
Wolfi
účastník
účastník
 
Příspěvky: 319
Registrován: čtv čer 10, 2010 7:48
Bydliště: Předměřice n.J.

Re: boty Prabos

Příspěvekod Indy » stř lis 23, 2011 15:12

od monoliticke PUR podesve to obavam se moc cekat nelze.

az povoli tak bota bude mit svoje za sebou.

jo a blbe udelany praskaji pricne v miste nejvetsiho ohybu
Ajatolah politicke nekorektnosti od dob, kdy jeste nebylo nutne byt korektni ani v nicem jinem
Indy
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6759
Registrován: pon bře 3, 2008 17:27
Bydliště: Brno, Zlin

Re: Prabos

Příspěvekod horalj » čtv pro 1, 2011 7:44

Mám možnost si v práci koupit za lepší cenu (možnost odečtu DPH) boty Prabos - Predator, Anapurna, Tundra, Condoriri. Otázka pro mě však je zdali má smysl do nich jít?
Mám pohorky Himaláje od LaSportiva, ale po zkušenosti z podzimní tůry v říjnu v Bukovských horách na vých.slovensku vím, že to není zrovna ideální bota do deštivého počasí a mokré trávy. Jednak i přes impregnaci Snowsealem začaly vlhnout, a také v nich bylo na podzim zima i přes teplé ponožky.
Teď uvažuji o botách na chození po našich horách, slovensko, rumunsko, a podobné zatížení.
Mám smysl jít do Prabosu, nebo raději pošetřit a koupit něco jiného? Vím ža na Prabosy bylo před nějakým rokem hodně kritiky, nezlepšily od té doby kvalitu?
Nerad si kupuji věci, u kterých by mě časem mrzelo, že jsem ošidil kvalitu na úkor ceny.
Díky za radu.
horalj
nováček
nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: čtv pro 1, 2011 7:16

Re: Prabos

Příspěvekod fps » čtv pro 1, 2011 8:05

horalj píše:Mám pohorky Himaláje od LaSportiva, ale po zkušenosti z podzimní tůry v říjnu v Bukovských horách na vých.slovensku vím, že to není zrovna ideální bota do deštivého počasí a mokré trávy. Jednak i přes impregnaci Snowsealem začaly vlhnout, a také v nich bylo na podzim zima i přes teplé ponožky.

jakým způsobem si nanesl snoseal? musíš nanést velkou vrstvu a zatavit fénem, aby se snoseal dostal do kůže, a to udělat třeba i pětkrát, dokud kůže saje, povrch kůže po zatavení fénem musí být matný a suchý, ne lesklí a mokrý, jestli nejsou LaSportiva HIMALAYA poškozeny, tak není důvod proč by mělo do nich téci, do bot musíš mít pořádné merino ponožky, doporučuji http://www.highpoint.cz/doplnky/ponozky ... /lord.html
horalj píše:Nerad si kupuji věci, u kterých by mě časem mrzelo, že jsem ošidil kvalitu na úkor ceny.

to je přesně jeden z důvodů proč bych si boty Prabos na turistiku nekoupil, do práce nebo do města proč ne, LaSportiva jsou o třídu lepší boty
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Re: boty Prabos

Příspěvekod horalj » čtv pro 1, 2011 8:18

Himaláje jsem impregnoval přesně jak popisuješ. Několikrát nanesen Snowseal a zapuštěný fénem. Navíc v létě nahřáté na slunci a do horkých bot opět snowseal.
Netvrdím že Himaláje jsou špatné, ale dle mé osobní zkušenosti jsou to dobré boty pokud má člověk možnost je po delší době ve vlhkém prostředí mít kde vysušit. Pokud chodím týden, a více na podzim v mokré trávě, blátě, tak stejně časem vezmou trochu vlhkosti a kůže ji pak drží. Ráno když do toho vlezu, tak i přes termoponožky v tom není zrovna komfort.
Proto zvažuji boty s membránou.
Mám možnost teď koupit v práci levněji Prabos, ale nevím zda do toho jít?
horalj
nováček
nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: čtv pro 1, 2011 7:16

Re: boty Prabos

Příspěvekod fps » čtv pro 1, 2011 16:40

horalj píše:Proto zvažuji boty s membránou. Mám možnost teď koupit v práci levněji Prabos, ale nevím zda do toho jít?

raději kup něco celokoženého z membránou od Asolo, Lowa, LaSportiva, Hanwag, Meindl, Scarpa
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Re: boty Prabos

Příspěvekod vonkreuz » čtv pro 1, 2011 17:01

fps píše:raději kup něco celokoženého z membránou od Asolo, Lowa, LaSportiva, Hanwag, Meindl, Scarpa

Slyšeli jste slovo boží. :mrgreen:
Přestaň už teoretizovat. Tvoje příspěvky stále omílající jen Tvoje domněnky jsou už únavné. Jak se tady mužeš dočíst, i Tebou vychvalované značky tu mají uživatele s negativními zkušenostmi.

Navíc si nadbíháš na vidle.
U oblečení chválíš a doporučuješ hlavně české značky. Tady je v podstatě haníš, aniž bys měl relevantní zkušenost! :vom: Nevěříš snad českým botám, botám, které jsou ze země, jež byla kdysi obuvnická velmoc? :wink:

K Prabosu - máme doma jedny s celokoženým svrškem a GTX už cca 6let a na to,že jsou používány vždy přes zimu a v agresivnim prostredi konskych a dobytčích stájí všechno drží a nic se nerozpadá.
Nám šlo hlavně o člověka.
Kefalín, tyhle starosti pusťte z hlavy. Lidí je na světě jako sraček.

Hodnota života je přehnaná. Popeláři pro lidi dělají více než ti z horské služby.

Prarodiče současné generace si hřáli nohy v kravském lejnu a boty byl nejdražší majetek. Proto jsou boty tak sledované.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9590
Registrován: sob bře 1, 2008 21:37
Bydliště: Co by cepínem dohodil a nemetodicky v mačkách do hor došel...

Re: boty Prabos

Příspěvekod pekelsan » úte led 3, 2012 12:38

Vlastním už ctvrtým rokem boty Prabos Altaj a jsem spokojený. Prožili se mnou 2x téměř 14 denní trek na ukrajine, trek v rumunsku, občasné použití (většinou byly lepší sandále) na treku na balkáně (makedonie, albánie). Nespočet párdenních akcí u nás a na slovensku, několik zimních přechodů a výšlapů (malá fatra, orava atd.) Po tom všem promokli (pouze levá bota) poprvé letos v zimně při průchodu janošíkovými dierami na male fatře, kdy jsem zahučel do potoku a chvili tam zůstal. Začíná taky praskat místo ohybu při chůzi. Nijak zvlášt sem se o ně nestaral, občas (max 1x ročně) nějaké impregnace. VÝHODY:hlavně úzasná pohodlnost, lehké, dobře drželi na kamenitém povrchu NEVÝHODY: časté rozvazování původních tkaniček, špatná přilnavost na ledě a namrzlém povrchu.
pekelsan
nováček
nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: úte led 3, 2012 12:10

Re: boty Prabos

Příspěvekod lukasx » úte led 3, 2012 13:16

Také se přidávám k pozitivním zkušenostem s Prabosem. Vyfasoval jsem je jako pracovní od ženy z práce a nic moc od nich nečekal. Chvíli jsem je rozchazoval prací na zahradě a nadával na rozvazující se tkaničky :)

Potom ale jsem je začal brát na delší a delší túry a teď na ně nedám dopustit. Do našich končin a Slovenska naprosto parádní botky. Nejpohodlnější jaké jsem nosil, pěkně se vyšláply. Nedělají problémy túry v létě (30 stupňů, ani zimní výšlap se sněžnicema nebo mačkama na Velký Rozsutec.). Naprosto spolehlivé co se voděpropustnosti a komfortu týče.

Absolvoval jsem mimo jiné s nima i vlhkou Madeiru a pohoda. Teď už pomalu dosluhují (po 5ti letech a přes 1000km praskají v místě ohybu), půjdou na práci do lesa a už si rozcházím nové.

Výhody:
- pohodlí
- odolnost
- cena

Nevýhody:
- silně kluzké na namrzlém terénu
lukasx
nováček
nováček
 
Příspěvky: 49
Registrován: pon pro 5, 2011 7:38
Bydliště: Valašská Polanka

Re: boty Prabos

Příspěvekod vlkodlak » stř led 4, 2012 12:13

lukasx- můžu se zpetat jaký to byl model? Dík
vlkodlak
nováček
nováček
 
Příspěvky: 35
Registrován: úte čer 23, 2009 15:16

Re: boty Prabos

Příspěvekod lukasx » stř led 4, 2012 12:39

vlkodlak píše:lukasx- můžu se zpetat jaký to byl model? Dík


je to S90688 ANNAPURNA GTX
lukasx
nováček
nováček
 
Příspěvky: 49
Registrován: pon pro 5, 2011 7:38
Bydliště: Valašská Polanka

Re: boty Prabos

Příspěvekod Froggg » ned čer 24, 2012 23:54

Zdravím,

na tuhle diskusi jsem narazil víceméně náhodou, ale když jsem to už celé přečetl, přihodím svojí zkušenost.

První botu od Prabosu jsem kupoval asi před 4 lety, byly to Prabos Dakota. Nosil jsem je velmi často a všude, přesně tak, jak se boty nosit nemají, do práce, do města, na procházky i tůry do hor, nestaral se o ně, impregnaci zažily tak 2x, našlapaly nespočet km a dosloužily po dvou letech téměř každodenního nošení, kdy praskla příčně kůže v místě ohybu špičky na levé botě (to se mi stalo už u dvou předchozích párů jiných značek a typů bot). Další menší problém byl, že se mi začala odlepovat guma ze špičky, ale to jsem podchytil chemoprénem v zárodku a drželo to. Po tom, co mi praskla špička po necelých dvou letech, kdy už podrážka byla téměř hladká, jsem si troufl jít boty reklamovat a Prabos mi vrátil peníze s tím, že už ukončili výrobu tohoto modelu.

Teď chodím necelý rok v Prabos Nanga GTX, jsou o něco pohodlnější než Dakoty, opět ode mě dostávájí pořádně zabrat a nosím je opět prakticky všude. Problémy zatím žádné, neteče do nich ani po několika km převážně mokrou trávou, občas s nějakou kaluží a to i bez údržby a impregnace. Určitě mají lepší podrážku, než Dakoty. Vibram se o poznání méně klouže a lépe tlumí. Původní podešev u Dakot tvrdla s nižší teplotou. Nanga mě především tím, jak nepouští vodu, mile překvapila, každopádně je to pohodlná bota.

Oba typy, se kterými jsem měl zkušenost, považuju za kvalitní botu, která v rámci svojí ceny poslouží velmi dobře. Navíc oceňuju jejich zpracování, tak jak je vidět pouhým okem, dokáže mě například dost naštvat křivé šití nebo nesymetričnost zpracování obou bot z páru.

Když bych shrnul slabosti, tak u Dakot určitě podešev + delší doba, potřebná pro rozchození, především tlačily, a nejen mě, do kotníků, protože v tom místě byly asi ne úplně anatomicky šité.

U Prabos Nanga GTX mě zatím zlobily především samorozvazovací tkaničky, ale to pak nějak přestalo, buď jsem se naučil zavazovat boty, nebo se tkaničky umoudřily :)

Možná jsem měl jen štěstí na páry, ale já zatím jsem spokojen a nebojím se je doporučit, pokud o nich někdo přemýšlí.

A ohledně předchozí diskuse o výrobě v Číně, na Dakotách i Nangách bylo napsáno Made in Czech Republic.
Froggg
nováček
nováček
 
Příspěvky: 9
Registrován: čtv čer 21, 2012 9:01
Bydliště: Hradec Králové

Re: boty Prabos

Příspěvekod rolff » sob lis 8, 2014 18:24

Tak jsem si taky zrovna koupil Prabosky a už na první pohled jde vidět, že "TO JSOU KVALITNĚ UŠITÉ BOTY", a opravdu je na nich napsáno "Made in Czech republic". Prabos je česká značka a šijou je v Česku za rozhodně konkurenceschopné ceny. Jediná nevýhoda je, že musíte až na Slovácko, kde mají zatím jen 2 podnikové prodejdy s širším sortimentem, ale stojí za to tam dojet. Zatím nemají přístup k velkoodběratelským společnostem v obchodních centrech, ale právě proto je pojďme podporovat a dojet za nimi! :t:t
R.
rolff
nováček
nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: sob lis 8, 2014 18:04

Re: boty Prabos

Příspěvekod fps » ned lis 9, 2014 10:42

bych si chtěl koupit Prabos Falcon, nevíš jak jsou na tom velikosti, jestli nejsou ujetý? zda jsou velikosti stejné jako u La Sportiva, Meindl, Hanwag, Asolo? koukám že nedělají půl čísla, taky mě zajímá jak je dělají široké, zda Prabos Falcon nejsou moc široké?
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Re: boty Prabos

Příspěvekod Rainier Wolfcastle » čtv led 1, 2015 10:41

prabos si drzi porad stejne "kanadove" kopyto. cislovani bych rekl normalne. boty delaji jak ktere, nektere v pulkach nektere jen v celych. byl jsem se na ne divat a vypaj dobre. uvazuju o nich, jak budu mit narok na novou pracovni obuv od zamestnavatele. doporucuji si je nechat objednat v neajke prodejne s pracovni obuvi a vyzkouset....
Uživatelský avatar
Rainier Wolfcastle
účastník
účastník
 
Příspěvky: 232
Registrován: úte úno 22, 2011 19:35

Re: boty Prabos

Příspěvekod dvorrom » úte dub 21, 2015 16:06

Dosloužily mě boty Prabos Annapurna koupené v roce 2003. Vydržely neuvěřitelné. Podrážku jsem ochodil až skoro do hladka. Byl jsem s nimi natolik spokojen, že si koupím Prabos Altaj. Moje otázka zní - je v Brně nějaký obchod, kde je mají skladem? Kde bych si je vyzkoušel? Poradíte prosím.
Už se nemohu dočkat sněhu.
dvorrom
nováček
nováček
 
Příspěvky: 21
Registrován: sob pro 11, 2010 21:08
Bydliště: Blansko, Lavičky a Liptákov, mé obce nejmilejší -

Re: boty Prabos

Příspěvekod mifr » stř dub 22, 2015 6:48

Mám pocit, že model Altaj už se jen doprodává, tudíž se budou shánět těžko...
Uživatelský avatar
mifr
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1875
Registrován: úte bře 15, 2005 14:04
Bydliště: Brno

Re: boty Prabos

Příspěvekod dvorrom » stř dub 22, 2015 8:41

Děkuji za upozornění.
Ano, Altaj se doprodává.
Já chtěl napsat model "Tundra"
Už se nemohu dočkat sněhu.
dvorrom
nováček
nováček
 
Příspěvky: 21
Registrován: sob pro 11, 2010 21:08
Bydliště: Blansko, Lavičky a Liptákov, mé obce nejmilejší -

Re: boty Prabos

Příspěvekod Mawenzi » stř dub 22, 2015 11:05

na boty prabos bych se mrkla do kapa na kolisti - myslim, ze je tam mivali a treba by sli objednat na zkousku na prodejnu http://www.kapo-odevy.cz/obuv/kotnik/tu ... 20036.html
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9355
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: boty Prabos

Příspěvekod dvorrom » stř dub 22, 2015 15:24

Děkuji za odkaz. Napsal jsem do prodejny, jestli je mají skladem.
Už se nemohu dočkat sněhu.
dvorrom
nováček
nováček
 
Příspěvky: 21
Registrován: sob pro 11, 2010 21:08
Bydliště: Blansko, Lavičky a Liptákov, mé obce nejmilejší -

Re: boty Prabos

Příspěvekod ripper6 » úte dub 28, 2015 1:32

Taky premejslim pomalu jaky boty koupit?
Prabos me docela zaujali, jen nemaj problem pres leto s prodysnosti? Daj se me az moc bytelne, malo prodysne.
Prabos Nanga Grey a nebo NANGA brown GTX
http://www.prabos.cz/cz/11-produkt/2-pr ... t=2&eshop=
Jeste premejslim, zda by nebylo vhodnejsi pripadne zvolit Sajama GTX? Lepsi prodysnost boty?
http://www.prabos.cz/cz/11-produkt/2-pr ... t=3&eshop=

Chtel bych to porovnat, co rikate treba na boty typu Merell?
http://panska-obuv.heureka.cz/merrell-c ... e/#section
kamos ma tyhle
http://panska-obuv.heureka.cz/merrell-r ... ore-tex_2/
Rika no ze bota je tvrdsi.
Ja mam nyni outdoor boty Salomon Exit 2 GTX
http://www.sportisimo.cz/salomon/exit-2-gtx/29860/
Musim rict ze nic moc, zakoupeno 08.06.2014 a nic moc to nevydrzelo. Vzal jsem to do Asie, bezne noseni po meste, potom 14km chozeni pralesem a jsou na boku jako uplne rozparany. Vubec nevim cim a jak. Uvidel jsem to tam ke konci cestovani. Vic to pari nohu, spis z toho mam sem tam puchejr proti napr Nike s GTX. Jsou preci jen tezsi, tak nevim.

Proc me to zklamalo?
Mel jsem dosud cca 1 rok zpet boty Nike Air Pegasus +27 GTX
http://www.tvujsport.cz/nike/air-pegasus+-27-gtx/29237/
Nike uz to moc nedal, ma hodne znicenou podrazku potom co jsem s tim dal horu 3000 m.n.m v Africe :D
Kamos tomu rikal kecky do mesta :mrgreen: Vydrzelo to ale vic jak 2 roky, pralo se to v pracce a ok. Nike jsem kupoval vzdy nekolik let. Jen pak uz neudelali zadny boty co byse me libily i vzhledem, gore-tex tez zadnej, zkusil jsem proto neco jinyho.
Je mu se Salomon taky hned za rok podelal, uz i vic lidem a vzdy reklamace zamitnuta. Zatim jsem to nereklamoval, nema to asi moc smysl v A3 Sport.
Toz ted koukam co byse dalo pozdeji poridit. Nosim to prevazne do mesta, do lesa ale nekdy jsou tury 30km.
Taky nekdy do zahranici.
ripper6
účastník
účastník
 
Příspěvky: 440
Registrován: pon dub 8, 2013 10:00

Re: boty Prabos

Příspěvekod droud » stř dub 29, 2015 12:47

Prabos nanga mám nějaký dva roky drží dobře jen mi začali vrzat podrážky nedávno jsem je dokonce umyl a vypadají skoro jak nový na co si ale dejte pozor když je utáhnu a vyrazím do kopce docela spolehlivě mě odřou na achylovce ten šef nad patou se jim drobátko nepovedl a kdysi jsem dokonce potkal na lysé človíčka se stejným problémem pokud je nosím normálně do práce nebo se psem tady na té naší placce všechno v pohodě
droud
nováček
nováček
 
Příspěvky: 15
Registrován: pon říj 10, 2011 19:11

Re: boty Prabos

Příspěvekod ripper6 » čtv dub 30, 2015 15:25

Ted je otazkou, ktery jsou boty lepsi v cenach do 2500czk?
Prabos nebo Merell? nebo jina znacka? :)
ripper6
účastník
účastník
 
Příspěvky: 440
Registrován: pon dub 8, 2013 10:00

Re: boty Prabos

Příspěvekod Mawenzi » čtv srp 20, 2015 17:39

mam "objednany" prabos condor na prodejnu. Dneska sem sla nahodou kolem, tak sem tam vskocila, meli o cislo mensi (bezne moc damsky velikosti u tehle typu bot skladem nemaji) a muzu rict, ze i do te o cislo mensi boty sem strcila nohu celkem napohodu a nic me nedrtilo, jen tahlo. Mam nadeji, ze moje abnormalni pracka bude obuta i do nehezkeho pocasi.
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9355
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: boty Prabos

Příspěvekod mape123 » pon pro 21, 2015 8:45

Zdravím všechny. Mám dotaz. Vybírám boty na každodenní venčení psa.
Nachodím tak 5km asi, po polních cestách. Léto, zima. Sucho, bláto.
Měl jsem Salomony s goratexem, ale vydržely asi půl roku praskla v ohybu taková ta jejích síťovina. Reklamace uznaná bez problému. Nemám ale už důvěru v tyto boty.
Koukal jsme tady na foru že si pár lidí chválilo Prabos Nanga.
Ty dva tisíce jsou asi tak strop co jsem za ně ochotnej dát.
Chci se zeptat, kde v Brně se dají vyzkoušet a jestli němá někdo třeba typ na jiné lepší, pro mou potřebu.
Naposledy upravil mape123 dne pon pro 21, 2015 9:23, celkově upraveno 1
mape123
nováček
nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: pon pro 21, 2015 8:35

Re: boty Prabos

Příspěvekod Mawenzi » pon pro 21, 2015 8:57

v brne zkuskapo odevy sou na rohu koliste a bratislavsky, normalne si objednej pres net svoji velikost, pokud nebudou mit skladem (nebo 2, pokud si nejses jistej), oni ti zavolaj, az je naskladni a normalne tam prijdes, vyzkousis a kdyz ti nebudou, tak je nevemes. jo a bacha, pri platbe kartou uctuji asi 2% z ceny
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9355
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

PředchozíDalší

Zpět na Boty