Krkokonoše - běžky - bruslení - úprava

pokec o bílých místech na mapě, kde sice nejsou levi, ale zato se tam lyžuje/sáňkuje/bobuje a kouluje

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Krkokonoše - běžky - bruslení - úprava

Příspěvekod pickard » pon pro 1, 2014 14:52

V Krkonoších jsem byl na běhnách naposledy když jsem měl červený dřevěný běžky zn. Visu Start, který jsem zlomil u sněžnejch jam na útěku před polským pohraničníkem s kvérem. __II

Letos to asi ku svý nelibosti budu muset absolvovat zas a nemám úplně představu o aktuální situaci.

Jak to vypadá s úpravou? Co se upravuje a co ne? Řeže se jen stopa nebo se někde válcuje aji na skate? Je nějaká rozumná přehledná mapa, na kerý je to vidět?

Zlatý Ramsau ciwe...
pickard
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1066
Registrován: ned črc 7, 2013 8:35

Re: Krkokonoše - běžky - bruslení - úprava

Příspěvekod SuD » pát pro 19, 2014 0:47

V Krkonoších je x kilometrů upravených tras na běžky. trasa je projetá rolbou, na klasiku i skate. Na Mísečkách je okruh a když je sníh, dostaneš se odtamtud např do Špindlu, na Benecko, na Zlaté Návrší/Dvoračky/Harrachov atd atd. Cest tam máš prostě nepočítaně, ale jakmile tam jedeš s nechutí, tak to nikdy nebude ono hej! :)
SuD
nováček
nováček
 
Příspěvky: 7
Registrován: pon čer 10, 2013 10:22

Re: Krkokonoše - běžky - bruslení - úprava

Příspěvekod Jary » pát pro 19, 2014 9:11

Právě, že těch upravených kilometrů je x a nikdo neví zda v konkrétní den je to x=0 nebo x=100 km. Bohužel jsem také nikdy neřišel kombinaci Krkonoše a běžky na chuť. V různých pidiareálech dnes píchnou na rolbu GPC chip a ráno na mapě najdu, kdy byla která trasa naposled projetá nebo do fora rolbař napíše "v noci upraveno od do, sníh super nebo mizerný, támhle si dejte bacha na šutry atd." Bohužel podobný infoservis jsem pro Krkonoše nenašel a to je myslím to, co Pickard hledá. Ale třeba někdo poradí.
Naposledy upravil mike dne pát pro 19, 2014 15:33, celkově upraveno 1
Důvod: zbytecna citace celeho predchoziho prispevku
Jary
účastník
účastník
 
Příspěvky: 278
Registrován: pát dub 18, 2008 10:01

Re: Krkokonoše - běžky - bruslení - úprava

Příspěvekod Vejvar » pát pro 19, 2014 23:15

Třeba Mísečky - Vrbatova bouda - Labská bouda upravují, ale dost často tam jezdí rolbama bez úpravy, takže to celé parádně rozrejou ](*,)
Vloni to došlo tak daleko, že jak se sjíždí od Labské louky na Labskou boudu, tak místo aby protáhli posledních 30m radši tam nechali hromadu sněhu a varovnou cedulku :axe:
Pěkně projeté to mívali z Harachova na Voseckou
Pokud už něco upravují, je to skoro vždy placka a na obou stranách stopa na klasiku.
Vejvar
nováček
nováček
 
Příspěvky: 88
Registrován: úte kvě 3, 2011 18:09
Bydliště: Brno


Zpět na Hic Sunt Leones