Stížnost

o všem možném, co se zrovna nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Stížnost

Příspěvekod apuka » pát črc 18, 2014 19:22

Miku a neni pro Tebe nekdy vyhodne si koupit ty ruzne EuroRegia, v tomto pripade Labe-Elbe - to se dokonce i kupuje u pruvodciho (i kdyz tam je blbe, ze platnost konci druhy den ve 4:00, pro Tebe alespon 6:00 bylo vhodnejsi), atd, podivej se na Nemecko a na Rakousy. Mozna se Ti obcas neco muze hodit.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16597
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » pát črc 18, 2014 20:16

Neni, ja tam obvykle jedu jen par kilometru a vetsinou jen jednu cestu. Tentokrat to bylo jen proto, ze mi ujel autobus. Vlak totiz jede po druhe strane Labe a neni tam most, takze jsem byl rad, ze jsem akorat chytnul posledni lod, kterou se vlak dal stihnout ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49434
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod budo » ned črc 20, 2014 12:31

grco: mel sis nechat zavolat vedouciho a chtit, aby ti to dovezli druhy den (az to teda budou moct prodat) domu a dopravu vzali na sebe ...
Uživatelský avatar
budo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4034
Registrován: pát kvě 29, 2009 20:54

Re: Stížnost

Příspěvekod musashi » úte črc 22, 2014 8:53

musashi
nováček
nováček
 
Příspěvky: 147
Registrován: pon srp 29, 2011 12:21

Re: Stížnost

Příspěvekod Lipon » úte črc 22, 2014 11:25

tůrista to asi nebyl :axe:
co se v článku dál píše "... Děčínská radnice už odsouhlasila opatření, které by mohlo do budoucna předejít podobnému jednání – via ferrata bude pod dohledem monitorovací kamery...." :vom:
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4918
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Stížnost

Příspěvekod ratel » čtv črc 24, 2014 13:47

jel jsem na kole z Valmezu via Rožnov a dál., fajn ALE: kus za Valmezem u Bečvy je povrch silně deformovaný asi kořeny stromů co se tlačí pod asfaltem. Na biku se to dá, vidlice to utlumí jakž takž ale na silničce nebo na bruslích bych to trefit nechtěl.

Nedá se taková zyklostezka za penize z EU postavit kvalitně ?
Uživatelský avatar
ratel
účastník
účastník
 
Příspěvky: 638
Registrován: ned led 5, 2014 21:48
Bydliště: pod Ondřejníkem

Re: Stížnost

Příspěvekod budo » čtv črc 24, 2014 20:02

jiste da, ale to by spratelena stavebni firma vydelala min a tudiz by kapla mensi provize
Uživatelský avatar
budo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4034
Registrován: pát kvě 29, 2009 20:54

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » ned črc 27, 2014 13:08

stěžuju si na ... nevím keho a co, ale.... neska sem při ranním nástupu vytáh foťák a.... kruhový polarizák marumi bratru za 15set je vřiti, má na sobě pavučinu.... fakt nevím, kde a kdy sem foťákem yebnul.... du stáhnout fotky, doufám, že optika není yebnutá tež.... ufff není, fotky sou pěkně ostré...

takže po něděli už vím, za co zase budu muset neplánovitě utrácet.... ](*,)
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28318
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod budo » ned črc 27, 2014 18:27

Na vlakovém nádraží ve Zruči n.S. mají takovou drzost, že zamknou záchody, dají na ně ceduli, že použití stojí 8 Kč (!!!) a klíč je k dispozici na vyžádání u okýnka. Zákazník, který přijel vlakem přes celou republiku, vystoupí a nutně potřebuje na toaletu, má smůlu. U okýnka nikdo není ať klepete jak klepete a v dálce vidíte vykrmeného nádražáka (= odboráře zaměstnaného z našich daní), jak se rozvaluje v křesle a ani se neobtěžuje zvednout zrak. Tentokrát to byla manželka, která se s ženskými potížemi kroutila bolestí a hlavně NEDŮSTOJNĚ neměla šanci si ulevit.

Přísahám bohu, že pokud se podobná věc stane v pozici zákazníka ČD mně, tak se jim vyseru přímo pod to okýnko, ze kterého mají ten klíč vydávat !

Navrch si budu stěžovat na ČD !

https://drive.google.com/file/d/0BzZ4WI ... sp=sharing
https://drive.google.com/file/d/0BzZ4WI ... sp=sharing
https://drive.google.com/file/d/0BzZ4WI ... sp=sharing
https://drive.google.com/file/d/0BzZ4WI ... sp=sharing
https://drive.google.com/file/d/0BzZ4WI ... sp=sharing
Uživatelský avatar
budo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4034
Registrován: pát kvě 29, 2009 20:54

Re: Stížnost

Příspěvekod Sirkka » ned črc 27, 2014 22:42

Zamykají i ve Světlé n. S., něco za to taky chtějí, už nevím, ale posledně paní za pokladnou mávla rukou, že nic nechce :-)
Jinak jízda ČD ve v poslední době hodně vtipná... jednou vlak strhal dráty, pak nám zase spadl balík slámy na koleje. Pak úmrtí lokomotivy. V pátek zase tech. problémy u EC, vlak trčel dlouho ve stanici, navíc průvodčí ještě vztekle zavíral pidi okénka a zamykal je, že je tam přeci klimatizace. Když už jsme byli dosti naložení a pečení ve vlastní šťávě, tak se vrátil s tím, že klíma nefunguje a že nám ty okénka zase odemkne. Kokot.
Dneska jsem musela mimořádně přestupovat jinde než obvykle, v Kolíně měly všechny vlaky sekeru (ten můj zrovna tu největší), navíc to jezdilo oklikou a nestavělo tam, kde jsem chtěla. V jednom vagonu nešla elektrika, takže temná hodinka pro cestující...
Asi se snad naučím lítat, abych nemusela jezdit ČD :roll:
Uživatelský avatar
Sirkka
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2217
Registrován: pát dub 11, 2008 20:21
Bydliště: Praha a Vysočina

Re: Stížnost

Příspěvekod fps » úte črc 29, 2014 7:45

stěžuji si na neuvěřitelného dementa http://zpravy.idnes.cz/american-lezl-na ... clanek-box
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Re: Stížnost

Příspěvekod grco » úte črc 29, 2014 7:50

@fps: Vsak co, su to jeho deti.

Z nejvyšší hory západní Evropy se podle něho stává zábavní park. „Budeme tu mít četníky, záchranáře a Pamelu Andersonovou, aby nás zachránili,“ řekl Peillex s nadsázkou.


Hahaha
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6899
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » pát srp 1, 2014 18:48

pavproch píše:stěžuju si na ... nevím keho a co, ale.... neska sem při ranním nástupu vytáh foťák a.... kruhový polarizák marumi bratru za 15set je vřiti, má na sobě pavučinu.... fakt nevím, kde a kdy sem foťákem yebnul.... du stáhnout fotky, doufám, že optika není yebnutá tež.... ufff není, fotky sou pěkně ostré...

takže po něděli už vím, za co zase budu muset neplánovitě utrácet.... ](*,)


takže ta sranda ňa stála 1990káčé.... ale zato mám hyper-super slim VF circular polarizák sasi 12-tima vrstvama antireflexu.... :mrgreen: a hlavně je výrazně světlejší než ten zlomený marumi,.... takže by měl kreslit živější barvičky a nevinětovat.... :prayer:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28318
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod ratel » pát srp 1, 2014 20:44

grco píše:
Z nejvyšší hory západní Evropy se podle něho stává zábavní park.

Hahaha

nejen z Mt. Blanku.

Chtěl jsem jít na Lysou v sobotu ( se ženou. obvykle v so-ne nechodíme ale přes týden jsme to nestihli )
ale nepůjdeme bo http://lysohorsky-ctyrlistek.cz/ .

Cirkus, tělocvična, staveniště, cyklisti, psi , ...
Uživatelský avatar
ratel
účastník
účastník
 
Příspěvky: 638
Registrován: ned led 5, 2014 21:48
Bydliště: pod Ondřejníkem

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » sob srp 2, 2014 8:24

pavproch píše:.. takže by měl kreslit živější barvičky a nevinětovat.... :prayer:


Jo... :supz:

nejkratší sklo:
Obrázek

viněta nenisu a barvičky se mi zdají taky nějaké takové veselejší.... =D>
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28318
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Stížnost

Příspěvekod Lipon » sob srp 2, 2014 17:26

B&W?
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4918
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » sob srp 2, 2014 19:15

šak píšu - VF (Vladimír či jak Fucík) handmade professional quality... :mrgreen:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28318
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » ned srp 3, 2014 1:31

Stezuju si na hovada, co nakladaji a vykladaji zavazadla na letistich (Malpensa nebo Ruzyne). Tohle mi provedli s mym oblibenym titanovym hrneckem:
hrnek.jpg

Uz jsem to (k velke radosti sousedu asi) vyklepal. Slo to dost tezko, plech je pevny. To prase na to muselo snad skocit, jinak nechapu, jak se to mohlo stat. Je pravda, ze jsem ho neprozretelne dal az na vrch batohu, ale i tak.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49434
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » ned srp 3, 2014 2:02

Jeste si postezuju na Marxe a Spencera. Na vylety do hor jsem od nich kupoval cerealni tycky. Sice pomerne drahe, ale zas mi na rozdil od jinych chutnaly a nebyla v nich spousta arasidu, ale lepsi orechy. Mely pomerne dost kalorii na vahu, takze idealni potravina behem dne. Treba jako svacina na vrcholu. Pred dvema tydny jsem pro ne zasel a nemohl je najit. Nakonec je objevil prodavac, novy obal. Jinak vypadaly dost podobne, stejna vaha, podobne kalorie, takze jsem je bez vahani vzal a pribalil.

Pak jsem na horach vybalil prvni a malem mne kleplo. Misto chutne tycky neco jako piliny nebo suche otruby. Droli se to, rozpada, chut tomu chybi. Mozna je to zdrave, ale uplne nechutne. Privezl jsem jich tretinu zpatky (4 z 12), takze jsem tahnul skoro 20 deka zbytecne :(( A i do tech snezenych jsem se musel nutit, abych nesnedl vsechny rozinkove Deli a pak mi nezbyly jen tyhle. Ani hlad tomu nijak nepomohl, telo sice sve dostalo, ale to uz bych snad radej polykal nejake vyzivove tablety. Hnus, napisu jim ohavny mail. Zase jedni, co zapomneli na heslo don't fix what ain't broken.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49434
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod grco » ned srp 3, 2014 11:45

@mike: musis proste jest zdravo, oni vedia lepsie co je pre teba dobre ako ty! zvykaj si :)
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6899
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » ned srp 3, 2014 11:54

ale prdlajs, velebnosti... to má maj (zaloužený) tresc za prokopávání moderních (a jak prokázáno -slepých) uliček... dyby zůstal věren klasikckým tatrankám, tek nemůže být zklamán... dobře mu tak.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28318
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » ned srp 3, 2014 23:41

@grco: jo, to je jedna moznost. Nastesti ale jeste stale rozhoduju o tom, co udelam se svymi penezi a za tohle uz je rozhodne nedam. Druha moznost je, ze se nejaky frikulin rozhodl, ze snizi naklady. Nasel jsem starou verzi co mi zbyla z akce, kdy jsem si zlomil nohu. Proslou, ale je tam slozeni. Kdyz to porovnam s novym, tak suroviny musely byt o dost drazsi, je tam vic orechu, mandli a dalsich veci a v novem je vic nechutnych vyplni. Koncova cena se samozrejme nesnizila.

@pp: ale houby. Naopak, jsem konzervativni. Tyhle tycky jsem s sebou bral asi 5 let a stezuju si na to, ze je zmenili. Tatranky jsem nemel rad ani kdyz nic jineho nebylo. Ne ze bych je neprezil, ale jist je treti den za sebou, tak se asi pobliju. A krome toho, ty si myslis, ze se za poslednich 25 let nezmenily? Kdyz uz neco tohodle typu, tak Manner Neapolitaner, nic tradicnejsiho nenajdes. Ty mivaji v Rakousku na chatach a hned tak se nepreji.

Kdyz jsme u tech "vylepseni"... Deli tycinky. Kupuju rozinkove. Kdyz jsem zacinal jezdit na vicedennni prechody, mela jedna 50 gramu. Pak 43, pak 40 a ted 35. Cena se samozrejme nesnizila, naopak. Takze dneska stoji na vahu asi tak dvojnasobek :((
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49434
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » pon srp 4, 2014 0:36

budo píše:Zákazník, který přijel vlakem přes celou republiku, vystoupí a nutně potřebuje na toaletu, má smůlu.

Ti nevim, ale ve vlaku obvykle byva zachod. Sice nic moc, ale porad lepsi, nez na vetsine nadrazi, takze je rozumnejsi jit ve vlaku pred vystoupenim. Ne ze bych tim chcel ta prasata na fotce nejak obhajovat, stiznost je urcite namiste, jen ze je dobre se prizpusobit obvyklym podminkam.

BTW, v Italii to ted bylo presne naopak. Na nadrazi zachody docela v pohode (kdyby byly aspon takove v Praze v metru...), zatimco ve vlaku nic moc. Nedaly se zavrit dvere, nesplachovaly, v umyvadle netekla voda... pritom nektere z tech vlaku byly docela moderni a ne moc stare, jeste pamatuju, kdyz tam bylo vsechno perfektni. Jenze ono se to musi i udrzovat, coz evidentne nikdo nedela. Prijde mi, ze se ta zeme postupne sune do prdele, po dvou letech byla zmena k horsimu docela znat...
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49434
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod budo » pon srp 4, 2014 9:03

Ve Zruči žijeme a jsme znalí místních poměrů. Tratě ze všech 3 stran na příjezdu jsou samá zatáčka, jezdí většinou džugála, takže boční cukání vlaku v kombinaci s použitím toho "luxusního" záchodu je něco, čemu se člověk snaží vyhnout. S vidinou blízkosti nádraží nádražního záchodu, o kterém se ví, že byl rekonstruován, se žena rozhodla pro tuto variantu. Bohužel to dopadlo jinak. Teď o víkendu jsme jezdili a chodili s kamarádem a dětma Ledeč-Stvořidla-Smrčná-Chřenovice Podhradí. V Ledči jsem se ptal výpravčího, jak to dělají tam. Dozvěděl jsem se, že v Ledči mi výpravčí podat klíč nemá problém a dělá to běžně. A ještě zmínil něco jako: "to tam asi zrovna byl Pepa Jelínek, ne? (jméno si nepamatuju, jen příklad)". A já říkám, že ho neznám, ale že byl děsně tlustej. - "Jo, tak to byl on!" - Takže je vidět, že jak jsem správně předpokládal, je to o lidech, jako vždycky. Kdo je línej se zvednout, důvod, proč to nemá v povinnostech, si najde. :axe:

Každopádně zamykání záchodu obecně - to je pěkná pičovina. Zase jen českej způsobn, jak vychcaně ušetřit na uklízečce, toaleťáku a trochou povinností. V Rakousku na nádraží jsem teda rozhodně zamčenej záchod nenašel a kecy ČD o tom, že by ho bezdomovci znečistili (btw žádní u nás nejsou), jsou jen kecy, protože v Rakousku a jinde to jde. Jen se holt musí chtít.
Uživatelský avatar
budo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4034
Registrován: pát kvě 29, 2009 20:54

Re: Stížnost

Příspěvekod ratel » pon srp 4, 2014 12:19

mike píše: .
BTW, v Italii to ted bylo presne naopak. ..... Prijde mi, ze se ta zeme postupne sune do prdele, po dvou letech byla zmena k horsimu docela znat...


Italie jsou dve...severni a jizni. Jizni uz tam je. I když nevim jak se to projevuje na kvalite WC.
Uživatelský avatar
ratel
účastník
účastník
 
Příspěvky: 638
Registrován: ned led 5, 2014 21:48
Bydliště: pod Ondřejníkem

Re: Stížnost

Příspěvekod grco » pon srp 4, 2014 12:23

@mike: keby si mal auto, tak sa ti to nestane :)
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6899
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Stížnost

Příspěvekod Lipon » pon srp 4, 2014 13:04

ratel píše:
... a jizni. Jizni uz tam je. I když nevim jak se to projevuje na kvalite WC.

umerne - cim vic jizneji, tim horsi - na Sicilii byly nektere verejne zachody na urovni ukrajinskych nadraznich hajzliku (tedy neco jako hajzlik v Trainspottingu)
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4918
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » pon srp 4, 2014 16:36

budo píše:Takže je vidět, že jak jsem správně předpokládal, je to o lidech, jako vždycky. Kdo je línej se zvednout, důvod, proč to nemá v povinnostech, si najde.

Ano. A proto je naprosto spravne podat stiznost. Aby si prase priste rozmyslelo, jestli nebude lepsi se zvednout nez pak resit neprijemnosti.

budo píše:Každopádně zamykání záchodu obecně - to je pěkná pičovina. Zase jen českej způsobn, jak vychcaně ušetřit na uklízečce, toaleťáku a trochou povinností. V Rakousku na nádraží jsem teda rozhodně zamčenej záchod nenašel a kecy ČD o tom, že by ho bezdomovci znečistili (btw žádní u nás nejsou), jsou jen kecy, protože v Rakousku a jinde to jde. Jen se holt musí chtít.

Zas si to tak nemaluj. Prave v Rakousku jsem vloni narazil na nekolik zamcenych zachodu tam, kde predtim nebyvaly. Sice ne s klicem na pokladne, ale na dverich je automaticky zamek na mince. Tusim 0.50 Euro a kdyz nemas drobne, musis snahet, vetsi nebere a papirove uz vubec ne. Treba Spittal Millstattersee, presedam tam aspon 15 let a docela mne to nastvalo, jelikoz jsem se tam pravidelne chodil oplachnout po dlouhe ceste. Lienz taky, ale tam to myslim bylo uz o par let driv. Cistotou se to samozrejme s nasim nadraznim standardem neda srovnat, ale ten trend se mi nelibi. Vlastne jsem jim chtel vloni napsat, ale zapomnel jsem na to...
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49434
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » pon srp 4, 2014 17:01

ratel píše:Italie jsou dve...severni a jizni. Jizni uz tam je.

Jasne, myslim tu serverni, cigose na jihu bych vubec neresil ;-) Zeptam se byvaleho kolegy, co je odtud, jak to vidi. Uz pred dvema lety se to projevovalo. Prevazela mne sanitka z Aosty na letiste (zlaty AV), neco jako Bily kriz tomu rikali. Krome ridice tam byla sympaticka asi dvacetileta holka a prokecali jsme cele dve hodiny. Nic optimistickeho, vysoka nezamestnanost mezi mladyma, pricemz ona pracovala rok v podstate zadarmo, jen aby mela praxi a tudiz vyhodu proti ostatnim uchazecum.

grco píše:@mike: keby si mal auto, tak sa ti to nestane :)

Stalo by se neco jineho, to byl jen priklad ;-) I na letisti byla zmena k horsimu videt.

(kdybych mel jet tech 1000 km nebo kolik autem, tak bych musel stravit aspon dva dny v hotelu, abych se na to dal dostatecne dohromady ;-))
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49434
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod grco » pon srp 4, 2014 20:09

@mike: neslo mi o zmeny k horsimu v italii, myslel som ten hrniec :) a 1000km je nic, ides rano, vecer si tam, prespis a rano mozes slapat, ziadne 2 dni :) aj ked jo, ked chodis sam, tak auto nie je najlepsia volba...
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6899
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

PředchozíDalší

Zpět na Pokec