Sraz outdoor fóra?

informace o srazech budoucích i minulých

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Tak už víme, že sraz může bejt;) Tak teď ještě kdy?

Nejvíc mi vyhovuje 17-18.9
7
58%
Nejvíc mi vyhovuje 8-9.10
1
8%
Nejvíc mi vyhovuje 15-16.10
4
33%
 
Celkem hlasů : 12

Příspěvekod teoretic » pát črc 15, 2005 18:26

šíp píše:ježíš marja, já jsem si nikoho nezaškatulkovala. :oops: Je mi líto jestli to tak bereš


uz to tak neberu, to jen predtim mi to tak vyznelo, ale uz jsi mi to vysvetlila:)

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod Noemi » pát črc 15, 2005 18:27

šíp píše:
ježíš marja, já jsem si nikoho nezaškatulkovala. :oops: Je mi líto jestli to tak bereš


Vidíš, vidíš - kdybys tady byla dýl, bylo by ti jasné, že se jedná o mimořádně citlivého jedince :oops: ...a myslím to vážně :ú .

Proč? Protože to ví-ím... :wink:
Uživatelský avatar
Noemi
účastník
účastník
 
Příspěvky: 627
Registrován: stř úno 23, 2005 22:05
Bydliště: Hnedle vedle OV

Příspěvekod šíp » pát črc 15, 2005 18:27

teoretic píše:
Noemi píše:
teoretic píše:@sip: no bral...nevim totiz, jak jsi na to prisla, ale myslet si muzes co chces :((

t.


Jejda - a ještě je to ješitné :-)....Michale - jsi 100% muž :mrgreen:


Janule jeste ty zacni:)

koukam, ze jsem tu totalne zdiskreditovan :smt089 ...timto se s vami loucim ... :smt006


zdiskreditován budeš jestli to teďka zabalíš. právě když si sypu popel na hlavu
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod Noemi » pát črc 15, 2005 18:34

šíp píše:
zdiskreditován budeš jestli to teďka zabalíš. právě když si sypu popel na hlavu


Chvilku s tím popelem počkej - třeba donese z obchůdku klobásky ... a jak budete oba 2 nažhaveni, může se grilovat :mrgreen: .
Uživatelský avatar
Noemi
účastník
účastník
 
Příspěvky: 627
Registrován: stř úno 23, 2005 22:05
Bydliště: Hnedle vedle OV

Příspěvekod šíp » pát črc 15, 2005 18:39

Noemi píše:
šíp píše:
zdiskreditován budeš jestli to teďka zabalíš. právě když si sypu popel na hlavu


Chvilku s tím popelem počkej - třeba donese z obchůdku klobásky ... a jak budete oba 2 nažhaveni, může se grilovat :mrgreen: .


to si spíš by radši griloval mě, pěkně na prudkém ohni :oops:
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod uplne jinej martin » pát črc 15, 2005 18:43

šíp píše:jo, já bych chtěla mít práci, ve které bych měla čas být na netu. já v práci pracuji :(


delej internetovy veci...
zrovna tedka delam e-shop s chovatelskejma potrebama, nic moc slozityho, vlastni program je hotovej - opensource, 1000 polozek, planuju vejplatu 20kKc.
Uživatelský avatar
uplne jinej martin
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1763
Registrován: ned led 9, 2005 21:41
Bydliště: Pragl

Příspěvekod chonga » pát črc 15, 2005 22:00

k tomu srazu:
vysočina je dobrá volba (i ta z kosteleckého masokombinátu).
k datumu:
většinou když se dohaduje víc lidí než 2 je problém a málokdy se všichni dohodnou. dobrý je dát termín a kdo může přijede.
podzim je rozumná volba i když mi tam kolidujou veletrhy v brně a hannoveru (byť možnost sundat sako a ozkočit je lákavá).
vono se tam dobře jezdí i na kole. ale to sem nepatří :((
Uživatelský avatar
chonga
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3078
Registrován: úte led 4, 2005 21:35
Bydliště: 3.patro v 3+1

Příspěvekod Rujir » sob črc 16, 2005 10:35

Jeeezis clovek sa tu neukaze pol dna a uz tu vznikne nove vlakno o sto prispevkoch, a v uplne inom sa moje dve spolunoclaznicky na stranu dohaduju cim ma otravia! :shock:

Tak my, s teoreticom, sa tu snazime vymysliet im program a oni takto! Ani som nepostrehol, ako ste sa dostali od mne slubeneho spania v strede az po sypanie soli do mojej rozjatrenej duscky (som predsa len ten romantic, nie? :wink: ) Pomoooc! :smt100

Inak je fajn, ze ste si zalozili vlakno na pokec a pokec ste presunuli do vlakna o zraze... :smt082

No a co sa tyka zrazu, tak proste staci ked sa vsetci zodpovedne postavia k hlasovaniu za termin, ktory by im najviac vyhovoval. Ti co mozu kedykolvek zahlasuju vsade a ti co nikde sa v skutocnosti stretnut nechcu. Potom sa to capne na termin, ktory vyhra a kto pride, pride a kto nepride, na toho budeme strasne urazeni a Vojtos ho zaradi do novovzniknutej kategorie "banaaaan" :lol: :P :lol:
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod šíp » sob črc 16, 2005 20:36

my jsme se tu nepohádaly. to jsem jsem rýpala do teoretica, přehnala jsem to, za což jsem se mu omluvila soukromě, a zas je všechno v pohodě. a já už ani nevím jak vzniklo to sypání soli. to se jen tak plácalo
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod teoretic » sob črc 16, 2005 20:46

@all: to uz jsou na vyber jen ty tri terminy, co jsou nabidnuty k hlasovani?

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod šíp » sob črc 16, 2005 20:48

teoretic píše:@all: to uz jsou na vyber jen ty tri terminy, co jsou nabidnuty k hlasovani?

t.


já si myslím že to je to původní hlasování, pak bylo přeci jeetě jedno. tohle je asi to první a holt jsme se s NOemi přesunuly sem
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod teoretic » sob črc 16, 2005 20:50

šíp píše:
teoretic píše:@all: to uz jsou na vyber jen ty tri terminy, co jsou nabidnuty k hlasovani?

t.


já si myslím že to je to původní hlasování, pak bylo přeci jeetě jedno. tohle je asi to první a holt jsme se s NOemi přesunuly sem


tak to jo:)

no pomalu bysme se ale meli zacit domlovat na nejakym terminu, ne?

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod šíp » sob črc 16, 2005 20:53

teoretic píše:
šíp píše:
teoretic píše:@all: to uz jsou na vyber jen ty tri terminy, co jsou nabidnuty k hlasovani?

t.


já si myslím že to je to původní hlasování, pak bylo přeci jeetě jedno. tohle je asi to první a holt jsme se s NOemi přesunuly sem


tak to jo:)

no pomalu bysme se ale meli zacit domlovat na nejakym terminu, ne?

t.


to je fakt. ale já bych potřebovala vědět co nejdřívě termín, a to napevno. kvůli službám, abyhc si to mohla naplánovat.
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod Lipon » pon črc 18, 2005 8:37

šíp píše:
Noemi píše:Rujir:

Hm, ve stanu - a teď jen - jestli to je výhoda nebo naopak :P .


jé sorry já se přhlídla, myslela jsem že ten příspěvek psal Rujir. už asi blbě vidím :((

znam dobryho optika kdybys potrebovala :-))
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4883
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Příspěvekod uplne jinej martin » pon črc 18, 2005 8:43

Lipon píše:znam dobryho optika kdybys potrebovala :-))

čárlího co brousí tele na rybu? :-)
Uživatelský avatar
uplne jinej martin
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1763
Registrován: ned led 9, 2005 21:41
Bydliště: Pragl

Příspěvekod Lipon » pon črc 18, 2005 8:46

uplne jinej martin píše:
Lipon píše:znam dobryho optika kdybys potrebovala :-))

čárlího co brousí tele na rybu? :-)

?? to ma na me uz asi moc hlubokou pointu ktera bez povsimnuti probehla okolo me ](*,)
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4883
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Příspěvekod mifr » pon črc 18, 2005 9:51

Nejak se to tu zvrhlo na seznamku...Neni moc dobre probirat se stovkami heslovitych prispevku...Treba ve foru "jak vlastne vypadame" je to hruza...na 160 prispevku jen 10 fotek...snad to bude lepsi :D
Uživatelský avatar
mifr
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1875
Registrován: úte bře 15, 2005 14:04
Bydliště: Brno

Příspěvekod uplne jinej martin » pon črc 18, 2005 13:27

Lipon píše:
uplne jinej martin píše:
Lipon píše:znam dobryho optika kdybys potrebovala :-))

čárlího co brousí tele na rybu? :-)

?? to ma na me uz asi moc hlubokou pointu ktera bez povsimnuti probehla okolo me ](*,)

přeci čárlího z fóra krajinářů širokoúhelníků http://www.fotoaparat.cz/index.php?r=7003&rp=2&f=2&i=46528&t=46528
Uživatelský avatar
uplne jinej martin
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1763
Registrován: ned led 9, 2005 21:41
Bydliště: Pragl

Příspěvekod uplne jinej martin » pon črc 18, 2005 13:32

Autor: čárlí / čárlí (karel omes)
Datum: 22.06.2005 8:11

včera jsem vzal svoji Sigmu 24mm do dílny a zkouším pomocí šmirgpapíru zabrousit přední čočku více do kulata, bych tak docílil alespoň 15mm ohniska a mohl tak pokukovat po vyšší funkci v klubu..
zatím mám jen pocit, že mám prvotřídní soft objektiv :o))
Uživatelský avatar
uplne jinej martin
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1763
Registrován: ned led 9, 2005 21:41
Bydliště: Pragl

Příspěvekod Lipon » pon črc 18, 2005 14:42

uplne jinej martin píše:Autor: čárlí / čárlí (karel omes)
Datum: 22.06.2005 8:11

včera jsem vzal svoji Sigmu 24mm do dílny a zkouším pomocí šmirgpapíru zabrousit přední čočku více do kulata, bych tak docílil alespoň 15mm ohniska a mohl tak pokukovat po vyšší funkci v klubu..
zatím mám jen pocit, že mám prvotřídní soft objektiv :o))


no vida, stačí jedno "malé nakopnutí" a už sem v obraze
jedinej čárlí kterej mě napadl byl Omes, ale to mě přišlo na tohle fórum trochu mimo :-k

no měl jsem na mysli skutečného optika :-))) s glejtem že na to má školu

jinak skrytý optik - amatér se najde asi v každém z nás :-))))
zvlášť je-li pacientem dáma :mrgreen:
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4883
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Příspěvekod šíp » pon črc 18, 2005 15:21

no kluci docela jste se trefili, fakt budu nové brýle potřebovat . ale hodlám do toho jít až po Roháčích. přeci jenom by tam mohly přijít k úhoně :cry:
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod Lipon » pon črc 18, 2005 16:10

šíp píše:no kluci docela jste se trefili, fakt budu nové brýle potřebovat . ale hodlám do toho jít až po Roháčích. přeci jenom by tam mohly přijít k úhoně :cry:


na své nabídce (kvalitního ... optika) trvám :-)

akorát nevim odkud jsi
vím jednak o skvělém optice (optikovi) v Praze a pak ve Znojmě
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4883
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Příspěvekod šíp » pon črc 18, 2005 16:55

Lipon píše:
šíp píše:no kluci docela jste se trefili, fakt budu nové brýle potřebovat . ale hodlám do toho jít až po Roháčích. přeci jenom by tam mohly přijít k úhoně :cry:


na své nabídce (kvalitního ... optika) trvám :-)

akorát nevim odkud jsi
vím jednak o skvělém optice (optikovi) v Praze a pak ve Znojmě


jsem z Brna. a tu nabídku beru, jen pokud by ten optik byl někde v Brně, znojmo je přeci jenom trochu z ruky. :wink:
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod Lipon » úte črc 19, 2005 7:52

šíp píše:
Lipon píše:
šíp píše:no kluci docela jste se trefili, fakt budu nové brýle potřebovat . ale hodlám do toho jít až po Roháčích. přeci jenom by tam mohly přijít k úhoně :cry:


na své nabídce (kvalitního ... optika) trvám :-)

akorát nevim odkud jsi
vím jednak o skvělém optice (optikovi) v Praze a pak ve Znojmě


jsem z Brna. a tu nabídku beru, jen pokud by ten optik byl někde v Brně, znojmo je přeci jenom trochu z ruky. :wink:


no o něco dál to asi je, ale kvalita za rozumnou cenu
a za kvalitu osobne rucim :-)
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4883
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Příspěvekod Noemi » úte črc 19, 2005 19:32

Rujir píše:Jeeezis clovek sa tu neukaze pol dna a uz tu vznikne nove vlakno o sto prispevkoch, a v uplne inom sa moje dve spolunoclaznicky na stranu dohaduju cim ma otravia! :shock:

Tak my, s teoreticom, sa tu snazime vymysliet im program a oni takto! Ani som nepostrehol, ako ste sa dostali od mne slubeneho spania v strede az po sypanie soli do mojej rozjatrenej duscky (som predsa len ten romantic, nie? :wink: ) Pomoooc! :smt100


Termín mi je jedno, jen nevím, jak náročný program společně vymyslíte, jelikož jsem se v uplynulých dnech přesvědčila, že do kopců lezu děěěsně pomalu, protože mám slabé nohy :mrgreen: , z kopečka ještě opatrněji, protože mám vadné kyčle a kolena :roll: ...no, a po rovince zase nemůžu jít rychleji, abych nevypadávala ze stanoveného tempa :oops: :(( :D . Jestli já nakonec nezůstanu doma :ú .
Uživatelský avatar
Noemi
účastník
účastník
 
Příspěvky: 627
Registrován: stř úno 23, 2005 22:05
Bydliště: Hnedle vedle OV

Příspěvekod šíp » úte črc 19, 2005 20:11

Noemi píše:
Rujir píše:Jeeezis clovek sa tu neukaze pol dna a uz tu vznikne nove vlakno o sto prispevkoch, a v uplne inom sa moje dve spolunoclaznicky na stranu dohaduju cim ma otravia! :shock:

Tak my, s teoreticom, sa tu snazime vymysliet im program a oni takto! Ani som nepostrehol, ako ste sa dostali od mne slubeneho spania v strede az po sypanie soli do mojej rozjatrenej duscky (som predsa len ten romantic, nie? :wink: ) Pomoooc! :smt100


Termín mi je jedno, jen nevím, jak náročný program společně vymyslíte, jelikož jsem se v uplynulých dnech přesvědčila, že do kopců lezu děěěsně pomalu, protože mám slabé nohy :mrgreen: , z kopečka ještě opatrněji, protože mám vadné kyčle a kolena :roll: ...no, a po rovince zase nemůžu jít rychleji, abych nevypadávala ze stanoveného tempa :oops: :(( :D . Jestli já nakonec nezůstanu doma :ú .


Noemi, třeba kluci vymyslí nějaký program, kde bude více možností. Přeci to sliboval už rujir-že to bude pro všechny věkové kategorie. NO a my teďka přidáme požadavek, aby to bylo i pro všechny zdravotní kategorie
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod teoretic » úte črc 19, 2005 21:37

To vite, nase mile damy, ze bude program upraven pro vsechny vekove a zdravotni kategorie :partyman: , i kdyz ja do toho asi nemam co mluvit, kdyz tam nebudu :smt022

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod šíp » stř črc 20, 2005 7:56

teoretic píše:To vite, nase mile damy, ze bude program upraven pro vsechny vekove a zdravotni kategorie :partyman: , i kdyz ja do toho asi nemam co mluvit, kdyz tam nebudu :smt022

t.


Neboj, my si uděláme soukromý srazík v ROháčích a všichni budou závidět nám :P :P :P
Navíc,pokud se neřekne termín napevno, tak tam asi nebudu taky, protože služby na září už máme napsaný a dneska se budou psát na říjen. Takže když se termín srazu trefí do termínu služby, tak nepřijedu :cry: , no a když se netrefí, tak možná přijedu,možná taky ne. *
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod Vojtos » pát črc 22, 2005 11:00

Tak bych tu měl už konkrétní návrh:

Víkend 23.9. - 25.9. místo konání SEDMIHORKY u skaláku, sraz v hospodě na koupáku. Co vy na to vim že se to odlišuje od původně vybraných oblastí zase se tam ale skýtá možnos jak na vandry tak na lezení příp kola a ještě je tam parádní hospoda:-)
Naposledy upravil Vojtos dne pát črc 22, 2005 12:48, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Vojtos
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1537
Registrován: stř srp 4, 2004 14:36
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Příspěvekod Rujir » pát črc 22, 2005 11:14

Vojtos píše:Tak bych tu měl už konkrétní návrh:

Víkend 23.9. - 29.9. místo konání SEDMIHORKY u skaláku, sraz v hospodě na koupáku. Co vy na to vim že se to odlišuje od původně vybraných oblastí zase se tam ale skýtá možnos jak na vandry tak na lezení příp kola a ještě je tam parádní hospoda:-)


No ako som uz parkrat proklamoval tak ja nemam problem so ziadnym terminom takze ani s tymto... 8)

No a dobra "hospoda" to je neco! :ú
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

PředchozíDalší

Zpět na Srazy outdoorfora