Whitelist

dobré ceny, personál, slevy...

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Whitelist

Příspěvekod karitapepe » stř led 23, 2013 10:45

Taky musím pochválit KRONIUM , prasknul mi u mé čelovky Fenix HL21 R3 plastový uzávěr na baterii.
Dokonce jsem je poprosil, ať mi jeden pošlou jeden navíc do foroty.
=D> NA DRUHÝ DEN MI PŘIŠLY POŠTOU ZADARMO DVA NOVÉ UZÁVĚRY =D>
karitapepe
účastník
účastník
 
Příspěvky: 461
Registrován: úte srp 2, 2011 8:28
Bydliště: Ostrava

Re: Whitelist

Příspěvekod deu » sob úno 16, 2013 9:43

Rock Point - Na Poříčí,Praha :kupoval jsem ponožky Ice Breaker ve slevě za 450kč(PC 750kč),ale měly drobný kaz a jelikož je chci na spaní tak mi to nevadilo.Optal jsem se jestli je můžou dát laciněji - prodavač mi nabídl ať si řeknu slevu,že je prodá radši mě než aby mu ležely na krámě,takže jsem řekl kilo dolů a dostal je za 350kč.Fér přístup =D>
Obrázek
Uživatelský avatar
deu
účastník
účastník
 
Příspěvky: 585
Registrován: pon kvě 2, 2011 20:05
Bydliště: Praha

Re: Whitelist

Příspěvekod karitapepe » sob úno 16, 2013 13:29

Musím opět a znovu pochválit, pro mě nejlepší internetový obchod sport-outdoor.sk.
Momentálně jsem sháněl ferratové sety s dlaňovými karabinami SINGING ROCK EASY GO XP LOCK , v nás se nedostanu s poštovných pod 1700 kč.
Ve sport-outdoor.sk mě vyjdou o 350 kč méně a ještě dostanu dárek(který jsem si troufale vybral v podobě hms karabiny).
třeba jsem kupoval boty, které stály v Rockpointu 4690 kč a ve sport-outdoor.sk mi je prodali za 3500 kč a ještě jsem dostal dárek(inpregnaci).
Kupoval jsem i od nich cepín CLIMBING TECHNOLOGY Alpin Tour G 60cm, který mě vyšel po odečtení 5% a dárku za 1650 kč, tady bych dal s poštovným skoro 2000 kč.
A to nepíšu, že jeden den objednám a druhý den mám doma.
Od druhé objednávky sleva na vše 5%, poštovné nad 1800 kč zdarma. to co nemají, vám seženou, výborná komunikace. Momentálně mi shánějí ty brzdy SR EASY GO XP LOCK, potřebuju jich více.
=D>
karitapepe
účastník
účastník
 
Příspěvky: 461
Registrován: úte srp 2, 2011 8:28
Bydliště: Ostrava

Re: Whitelist

Příspěvekod zoul » ned úno 17, 2013 10:06

Jarilova Trafika. Jednoduchý web, kluci tomu rozumí, rychlé a vstřícné jednání, dobré ceny, spokojenost. (Kupoval jsem Tilak Ketil a dva cepíny.)
Uživatelský avatar
zoul
účastník
účastník
 
Příspěvky: 659
Registrován: pon srp 30, 2010 9:14
Bydliště: Boskovice

Re: Sněžnice

Příspěvekod Vachon » pon úno 18, 2013 14:49

Tak mi dovozce (Baston) tu ocelovou vzpěru (viz viewtopic.php?f=71&t=651&start=639) pošle jako náhradní díl, neselže-li pošta, můžu na sněžnicích o víkendu pobíhat po Alpách \:D/
Jde-li všechno podle plánu, stala se někde chyba.
Uživatelský avatar
Vachon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2261
Registrován: pát čer 3, 2011 12:01
Bydliště: matka měst

Re: Whitelist

Příspěvekod Wolfi » pát úno 22, 2013 13:08

Nedá mě to abych nepochválil firemní e-shop pinguina.

Při provedení objednávky jsem byl trochu nervózní z toho jak probíhá objednávka a registrace zákazníka. Objednávka se vytvoří jen pro tisk a neodešle se ani na váš mejl. Stav objednávky není kde sledovat protože se nedá do obchodu nijak přihlásit a taky jsem nenašel nějak rozumě dostupné obchodní podmínky.

Ovšem abych zmínil to proč píšu sem: Objednal jsem ve středu večer (platba převodem po 21 hodině) doprava jejich zboží je zdarma a po info smskou od přepravní firmy včera že je balík na cestě (sdělení track. n.), mám dneska v 10 hodin zboží u sebe. Tomu říkám fofr. Hodnotím +1.
Dobrodružství začíná tam kde končí komfort.
Uživatelský avatar
Wolfi
účastník
účastník
 
Příspěvky: 319
Registrován: čtv čer 10, 2010 7:48
Bydliště: Předměřice n.J.

Re: Whitelist

Příspěvekod Dank » pon bře 4, 2013 19:46

Dávám velkou pochvalu firmě AlpiSport Příbor.Minulý týden ve středu jsem přes internet objednával ušití kalhot Alpisport Hiking na míru jelikož potřebuji vždycky prodloužit délku.V pátek mi přišel mail že jsou kalhoty ušité a že je posílají poštou,dnes mi pošťák donesl balík.Běžná dodací lhůta při šití oblečení na míru je tři týdny od zaplacení zálohy předem,žádnou zálohu nechtěli a kalhoty byly hotové za dva dny :shock: .Byla to již má druhá objednávka a vždy maximální spokojenost a perfektní komunikace =D> . Dank
Dank
nováček
nováček
 
Příspěvky: 147
Registrován: pát črc 17, 2009 18:30
Bydliště: Bruntál

Re: Whitelist

Příspěvekod budo » pon dub 1, 2013 19:01

Rád bych pochválil pana Polesného z Poříčí nad Sázavou. V sobotu jsem mu zavolal a po rychlé domluvě jsem u něj mohl prohlédnout batohy a nakoupit.
Má tam obchody:
www.colemanstore.cz
www.maxsport.cz
www.grilguru.cz

Má tam stany Ferrino, Jurka, Husky apod. Provozovna je hodně veliká a tak rozbít si tam stan a pořádně si ho prohlédnout je naprostou samozřejmostí. A to hlavně proto, že pan Polesný je velmi velmi vstřícný. Děkuji!
Uživatelský avatar
budo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4034
Registrován: pát kvě 29, 2009 20:54

Re: Whitelist

Příspěvekod budo » čtv dub 18, 2013 10:22

Tak mi včera dorazil Cumulus Mysterious Traveller 650 a je to fakt veliká paráda! Můj první péřák a je úžasnej. Už se těším na první spaní. Petr mi velmi ochotně pomohl s výběrem, je to lidsky moc prima chlapík, obchod proběhl hladce a z mé strany nezůstane jen u tohoto nákupu. Díky :-)

EDIT: dle doporučení moderátora doplňuji: Chválím a doporučuji Petra a jeho web i shop www.nalehko.com (zde na fóru má nick krysak).
Naposledy upravil budo dne čtv dub 18, 2013 16:17, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
budo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4034
Registrován: pát kvě 29, 2009 20:54

Re: Whitelist

Příspěvekod deu » čtv dub 18, 2013 12:27

Taky doporučuju Petra z nalehko.com,to on mě před rokem nasměroval a díky němu jsem tady založil vlákno o lehkém vybavení,mám od něj stan Appy Trails a spacák Cumulus Prime 400 - sice je to o třídu vyšší model než má budo,ale co tě zajímá?Materiály kvalitní(Pertex Microlight,zip YKK),zpracování na úrovni - žádné nitě z toho nečumí,švy jsou rovné.Peří z něj neleze a spí se v něm dobře.Budo určitě nebude litovat.Jo a je to můj první péřák.
Naposledy upravil deu dne čtv dub 18, 2013 14:55, celkově upraveno 1
Obrázek
Uživatelský avatar
deu
účastník
účastník
 
Příspěvky: 585
Registrován: pon kvě 2, 2011 20:05
Bydliště: Praha

Re: Whitelist

Příspěvekod mike » čtv dub 18, 2013 15:37

Diskusi o spacacich a perovkach Cumulus jsem presunul do spravneho vlakna. Tohle je Whitelist, tak to tu prosim nezabrodelujte vic, nez je nutne.

budo píše: Petr mi velmi ochotně pomohl s výběrem, je to lidsky moc prima chlapík, obchod proběhl hladce a z mé strany nezůstane jen u tohoto nákupu.

Z tveho prispevku neni na prvni pohled zrejme, ktereho Petra myslis. Zkus to prosim vylepsit. V tomhle vlakne by melo byt zrejme i nahodnym navstevnikum, ktery obchod vlastne chvalis (odkaz na spacak stacit nemusi, spousta lidi na nej vubec neklikne).
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49393
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Whitelist

Příspěvekod pavproch » čtv dub 18, 2013 16:32

dávám na wajtlist letošní jaro.... v neděli lyžovačka na skalnatém v lehce mínusových teplotách, neska bajkovačka v kraťáscích a třičku.... =D> =D> =D>

(tak to má byť, žádné ztrátové časy.... před asi 20tima rokama sem to zažil naopak: jednu sobotu v říjnu bajkovačka na prašivé a okol v tričku s kr. rukávcem a následující sobotu první orba na zlatníku ve 3/4metru prašanu.... :supz: )
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28279
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Whitelist

Příspěvekod tata_FIDO » čtv dub 25, 2013 8:12

Stěna HK za velmi dobrý přístup k zákazníkům co se přihnali na nákup lezeček 10 minut před zavřením obchodu a byli tam o 1/2 h déle a velmi dobrou cenu
Co tě nazabije, to tě posílí.
horezdar.webnode.cz
tata_FIDO
účastník
účastník
 
Příspěvky: 258
Registrován: stř črc 2, 2008 11:36
Bydliště: HK

JUREK S+R servis = naprostá spokojenost

Příspěvekod dudy » úte dub 30, 2013 13:37

Tak mi přes můj Jurek Tarp UL v noci přeběhli čuníci či jiná divá věř a vyrvalo to očko na tyčku. Minulý týden v úterý jsem jim to poslal, s žádostí o opravu s tím, že samozřejmě chápu, že se nejedná o opravu v rámci záruky.
A dneska mi přišla plachta OPRAVENÁ A ZADARA v rámci servisu.
Klobouk dolů a děkuji.
:supz:
Uživatelský avatar
dudy
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3963
Registrován: úte pro 20, 2011 6:38
Bydliště: HLMP

Re: Whitelist

Příspěvekod apuka » stř kvě 22, 2013 20:45

neni to sice prodejna, ale rad pochvalim Pinguin za rychle vyrizeni reklamace. Syn ma bundu Pinguin Alpin, koupene pres jeden eshop. Na rukavu se rozlepil suchy zip - blbost, ale zasekavalo se to o vsechno. Protoze je to synova oblibena bunda :-), nechtel jsem reklamaci resit pres eshop kvuli ztracenemu casu na presun bundy mezi mnou a eshopem. Napsal jsem do Pinguinu, jestli jim mohu poslat primo, obratem odpovedeli, ze ano a ze bundu do dvou dnu opravi a poslou zpatky. Poslal jsem ve stredu odpoledne, bohuzel Ceske poste trvalo az do patecniho odpoledne, kym balik dorucili. V utery 13:52 jsem obdrzel mail od expedice Pinguinu, ze posilaji balik a dnes dopoledne jsem mel bundu doma. Prave vcas, protoze vecer zacalo bourit :lol:
Musim rict, ze Pinguin me zatim nikdy nesklamal.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16566
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Whitelist

Příspěvekod rieMa » pon kvě 27, 2013 14:45

Jsem naprosto nadšená z http://www.kolobezky-pro-dospele.cz/ ! Začnu tím, že jsou strategicky umistění blízko mého domova, výběrem a zkoumáním různých koloběžek jsem strávila hodinu, další hodinu jsme s paní přidělávaly blatníky a tak nějak kolobku nastavovaly, hezky jsme si popovídaly a nebyl problém se na cokoliv zeptat, prostě pohoda, klídek, moc milá. Je fajn vědět, že kdyby byl jakýkoliv problém, můžu sem(po domluvě) zaběhnout, poradí, vysvětlí...
Neberte život příliš vážně, stejně z něj nevyváznete živí.
Uživatelský avatar
rieMa
účastník
účastník
 
Příspěvky: 390
Registrován: ned lis 22, 2009 22:33
Bydliště: Aotearoa

Re: Whitelist

Příspěvekod apuka » pát čer 21, 2013 16:07

Dnes jsem byl ponekud vyjeveny ze zasilky ve schrance - prisel knizni pruvodce od Treking.cz. Objednano vcera nekdy po pul ctvrte odpoledne a dnes uz jsem jej mel ve schrance. Navic duvera v zakaznika na ceske pomery nebyvala - zasilka prisla sice obycejna, v ni ke knizce prilozena slozenka na zaplaceni.
Jenom doufam, ze se nenajde moc vykuku, kteri to zneuziji...
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16566
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Omluva s 10% slevou

Příspěvekod Schmidt » sob čer 22, 2013 11:45

Musím pochválit internetový army shop Military Range. Objednal jsem si u nich boční přídavné kapsy na Karrimor Sabre 45. Poslali omylem jiné zboží, po zavolání vše okamžitě napravili a na zboží mi přidali ještě 10% slevu. Vstřícný a sympatický přístup. =D>
JDU DO LESA
Uživatelský avatar
Schmidt
nováček
nováček
 
Příspěvky: 3
Registrován: ned čer 9, 2013 19:15
Bydliště: Hrbatej Vaterland hned kousek od Miriquidi silva

Re: Whitelist

Příspěvekod petrbw » sob čer 29, 2013 9:19

Veliká pochvala obsluze Hudy sport-Frýdek Místek.Dnes ráno jsem tam dorazil nakupovat, neměl jsem moc představu jak výbavu na feraty nakombinovat.Slečna i mladý muž byli opravdu trpěliví, nesnažili se mi za každou cenu "doporučit" to nejdražší.Po zaplacení a následné diskuzi o dalším zboží mi doporučili zboží vyměnit za cenově výhodnější set což nakonec udělali.Jejich přístup k zákazníkovi je přesně ten důvod, proč i v době levných E-shopů budou tyhle kameňáky fungovat. =D> =D>
petrbw
účastník
účastník
 
Příspěvky: 336
Registrován: pon led 11, 2010 12:19

Re: Whitelist

Příspěvekod axi12 » úte črc 2, 2013 18:03

Velká pochvala Hanibalu. Včera ráno přijatá objednávka, večer už to jelo a dnes ráno jsem si to vyzvedl na poště. Tleskám =D>
axi12
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1557
Registrován: pon lis 15, 2010 19:56
Bydliště: České Budějovice

Re: Whitelist

Příspěvekod aksam » stř črc 3, 2013 17:23

chválím kronium.cz, vlastní šikovností se mi podařilo ulomit pacičky na držáku na popruhu čelovky HL 21, vyřízeno jako reklamace a dnes už mám nový držák doma
aksam
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1241
Registrován: čtv srp 4, 2011 6:43

Re: Whitelist

Příspěvekod axi12 » stř črc 3, 2013 18:36

Nu a když už jsem v tom chválení, tak bych chtěl ještě velmi vyzdvihnout pražský leč malý, ale o to příjemnější a pohotovější obchůdek (resp. trafiku) E-Outdoor. Skvělá komunikace, ještě lepší rady. Sehnání stanu přímo z Itálie od výrobce do pár dnů. Takže kluci, palec nahoru! =D> =D> Už se těším an další nákup :prayer:
axi12
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1557
Registrován: pon lis 15, 2010 19:56
Bydliště: České Budějovice

Re: Whitelist

Příspěvekod Prase » pát črc 5, 2013 8:44

Když jsem přečetl pár příspěvků na E-outdoor, rozhodl jsem se ho taky navštívit. A máte pravdu kluci :supz:
Naprosto spokojenej, koupil jsem co byla zapotřebí a ještě si dobře pokecal.
Proto ostatním DOPORUČUJI, aby také navštívili tenhle fajn krámek. Těšim se na další obchod!
Prase
nováček
nováček
 
Příspěvky: 37
Registrován: úte led 10, 2012 0:08

Re: Whitelist

Příspěvekod pawn » čtv črc 25, 2013 13:22

Opět musím pochváli Corazon sport. Na mém 9ti letém batohu Hiker 27 se začal párat šev, takže jsem využil dnešní služebky do Hradce a batoh tam zanesl osobně. Přišel jsem přesně v 11:30, kdy jim začíná polední pauza, nicméně paní bez problémů batoh přijala a zaskočila mě otázkou, jak dlouho se zdržím, že by mi to udělali po obědě. Jelikož jsem chvátal, požádal jsem, aby mi batoh zaslali zpět poštou na dobírku. Na to paní řekla, že bych za poštovné dal dost peněz a že mi to tedy udělají hned. Odběhla na dílnu a za ani ne deset minut se vrátila s opraveným batohem (ještě se omlouvala, že kvůli vyšisování batohu nenašli nit odpovídající barvy). Dalším překvapením byla odpověď na otázku, co jsem dlužen - prý nic. Po mých protestech si řekla o skutečně směšných 20 Kč. Už dlouho jsem se s takovým přístupem k zákazníkovi nesetkal (jestli vůbec někdy). Velká škoda, že firma není v segmentu středních batohů moc konkurenceschopná...
Uživatelský avatar
pawn
nováček
nováček
 
Příspěvky: 179
Registrován: stř pro 7, 2005 10:02

Re: Whitelist

Příspěvekod rebi » čtv říj 3, 2013 6:42

Zdarec,

tak se (az se citim trapne) musim pridat k chvale E-OUTDOORu...
Koupil jsem u nich stan,ale hlavne jakozto OFzacatecnik sem si s prodavacem fajne pokecal,dozvedel
se hafo novych tipu (ktere bych si musel jinak vycist tuna nebo si na ne prijit casem) a jeste jsme
zasli pozdej na pivko :P :drinkers: a pokecali o zajimavych vecech,takze diky Trafikante ;) !!
Nemluve o tom, ze mi na muj dotaz/prosbu odpovedeli mailem temer okamzite,ostrelhbite..

Takze diky moc a vrele mohu DOPORUCIT!!!
Today is a really good day for somebody else to die..
Time is the best teacher. Unfortunately it kills all its students.
Memories fade, but a google search never forgets.
Friends are just enemies you haven't met yet.
Uživatelský avatar
rebi
účastník
účastník
 
Příspěvky: 838
Registrován: úte dub 7, 2009 18:04

Re: Whitelist

Příspěvekod martan » čtv říj 3, 2013 19:44

musím pochválit paní pokladní v ostravském IKEA. dával jsem si tam vepř. panenku. když viděla, že tam mám jen dva kousky masa, zavolala kuchaře, aby tam dodal další kus. že to takhle nejde. že je to za ty peníze moc málo. =D>
kdo je jebán, ten se rozvíjí :finga:

největší peklo je život

http://madfoto.wz.cz/
Uživatelský avatar
martan
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1965
Registrován: pon úno 22, 2010 20:03
Bydliště: F-M - http://fajnemjesto.cz/

Re: Whitelist

Příspěvekod deu » pon říj 7, 2013 18:38

Pochvala pro www.outdoorline.sk - dotaz na péřovku Cumulus Incredilite Endurance,která není v nabídce eshopu(mají jen Incredilite bez membrány),byl zodpovězen takřka okamžitě i s příslibem rychlého dodání a to za cenu výhodnější(včetně poštovného) než má oficiální eshop polského Cumulusu.
Navíc byl Peter tak ochotný,že mi bundu poslal abych si jí vyzkoušel před tím než zaplatím - to se jen tak nevidí.V případě že by mi nebyla,poslal bych jí k vyzvednutí na českou adresu,jinak je možná platba na český účet u Fio banky,takže žádné zahraniční převody.Moc příjemný nákup - DOPORUČUJI!
Obrázek
Uživatelský avatar
deu
účastník
účastník
 
Příspěvky: 585
Registrován: pon kvě 2, 2011 20:05
Bydliště: Praha

Re: Whitelist

Příspěvekod fps » pon říj 7, 2013 19:14

tak to si mě s www.outdoorline.sk potěšil, chtěl bych koupit Cumulus Incredilite, dokážeš odhadnou velikost? mam cca 193cm a cca 90kg
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Re: Whitelist

Příspěvekod deu » úte říj 8, 2013 7:53

To tě asi nepotěším,protože mám 187/80kg a XL je mi akorát,rukávy jsou tip top :? XXL se nedělá,je to spíš na štíhlejší postavy.
Obrázek
Uživatelský avatar
deu
účastník
účastník
 
Příspěvky: 585
Registrován: pon kvě 2, 2011 20:05
Bydliště: Praha

Whitelist

Příspěvekod mvaldo » úte říj 8, 2013 11:35

nebudem citovat dea, ale p. Kuchta je neskutocne ustretovy clovek, ktoreho malokde v dnesnej dobe stretneme :)
tiez mam doma dve bundy, Endurance Lko u mna ostane, a spolu s XL bude putovat po znamych na odskusanie ;)
zatial som nic neplatil, a uz sa tesim na bundu Westcomb Tango ;)
Uživatelský avatar
mvaldo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2135
Registrován: ned bře 8, 2009 19:14

PředchozíDalší

Zpět na Prodejny