Jino-zážitky ane/b Proč jsem venku?!?

pokec o cestování, jednotlivých zemích a tak

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Jino-zážitky ane/b Proč jsem venku?!?

Příspěvekod Ricci70 » pát pro 7, 2012 11:28

Tak nevím, jestli mne zdejší správci nevyfakují, ovšem po těch všech odborných radách, které se zde udílejí, a které mi často pomohly, bych se rád dozvěděl od zkušenějších (zřejmě nikoli věkem, ale zážitky a poznáním), co je vede k cestování, putování, samotě, šplhání do kopců ... popř.zda-li se tam setkali s něčím ojedinělým - např.Yetim, duchy hor (nemyslím ty fyziologické, občasně vypouštěné :lol: ), s nepřeživšími horolezci, jejichž tabulky v Alpách často míjím apod.

Vesele / vážně ... sem s historkami ! :axe:

Ricci
Naposledy upravil Hafi dne pát pro 7, 2012 11:43, celkově upraveno 1
Důvod: vyfakuju tě jen za kapitálky...
Nahoře/na hoře nemyslím, páč nechám vše za sebou dole. To je pro mne pravý smysl, na kopci jen být...
Ricci70
nováček
nováček
 
Příspěvky: 83
Registrován: čtv čer 28, 2012 14:21
Bydliště: Lužické hory and Earth.

Re: Jino-zážitky ane/b Proč jsem venku?!?

Příspěvekod budo » sob bře 2, 2013 19:16

tak třeba ve Cvikově lezu na Kalvárku, abych našel kešku, co tam dala moje žena .... už jsi na ní byl ? :lol:
Uživatelský avatar
budo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4034
Registrován: pát kvě 29, 2009 20:54

Re: Jino-zážitky ane/b Proč jsem venku?!?

Příspěvekod Jan » ned bře 3, 2013 9:36

Kua, táto debata začína dobre :-)
Jan
účastník
účastník
 
Příspěvky: 747
Registrován: čtv bře 9, 2006 11:58

Re: Jino-zážitky ane/b Proč jsem venku?!?

Příspěvekod pavproch » ned bře 3, 2013 10:45

tak já už jednu mrtvolu našel..... zmrzlík na Smrku v Beskydoch, na vánoce cca 1995 nebo 6.... zážitek te teda nebyl nic moc...

a vidmo už 2x, čekám na třetí opakování a pak už budu lítat po horách fpoho.... :mrgreen:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28129
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Jino-zážitky ane/b Proč jsem venku?!?

Příspěvekod Ricci70 » pon bře 4, 2013 7:11

pavproch: To jsi teda zocelený chlapák, faktem je, že když někde stoupáme v Alpách a míjíme několik cedulí "padlých", tak je to, ehm, nepovzbuzující :x

budo: Kalvárku jsem chodil plééénit od svých 13-ti let, páč tam dřívávějc byly slušné chabasity s krystaly až 1,5 cm. Teď jsem starší, tak "dvojkové" lezení ke kapličce raději na laně, manža dobírá přes reverzo =D>
Nahoře/na hoře nemyslím, páč nechám vše za sebou dole. To je pro mne pravý smysl, na kopci jen být...
Ricci70
nováček
nováček
 
Příspěvky: 83
Registrován: čtv čer 28, 2012 14:21
Bydliště: Lužické hory and Earth.

Re: Jino-zážitky ane/b Proč jsem venku?!?

Příspěvekod budo » pon bře 4, 2013 9:01

:lol: =D>

tak az tam nekdy pojedu, napisu predem a stavim se ti poklepat rukou .... zena tam ma babicku ...
Uživatelský avatar
budo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4034
Registrován: pát kvě 29, 2009 20:54

Re: Jino-zážitky ane/b Proč jsem venku?!?

Příspěvekod apuka » úte bře 12, 2013 14:13

Kurna, PP, Ty tak behas po tech horach v "kazdem picasi" a vidmo zatim jenom dvakrat??? :shock:
V Tvem pripade bych uz cilevedome vyhledaval okolnosti a mista - da se to docela uspesne :wink: . Tatry, Alpy, ale i Lysa, Radhost, za jistych okolnosti i Smrk... (ne ze bych na Lyse, Radhosti a Smrku to uz zazil, vetsinou jsem nemel trpelivost se dockat.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Jino-zážitky ane/b Proč jsem venku?!?

Příspěvekod apuka » úte bře 12, 2013 14:19

Jo, a jeste zazitek - k manzelce se synem se koncem zimy (unor, brezen?) pred par lety najednou z mrznouci mlhy mezi Pustevnama a Certovym Mlynem pridruzila zdatna ovce s vlnou jakoby se alespon rok a pul nestrihala :lol:
Na mrtvolu jsem narazil pouze na kravskou par metru pod hrebenem nad Alpbachem... a na krasne velkou jeleni v potoku pod skalou u vstupu do Prosieckej doliny v Z. Tatrach.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Jino-zážitky ane/b Proč jsem venku?!?

Příspěvekod pavproch » úte bře 12, 2013 19:53

apuka píše:Jo, a jeste zazitek - k manzelce se synem se koncem zimy (unor, brezen?) pred par lety najednou z mrznouci mlhy mezi Pustevnama a Certovym Mlynem pridruzila zdatna ovce s vlnou jakoby se alespon rok a pul nestrihala :lol:


jj, ta owca tam přežívala dvě zimy, myslím že 2008-9 a 9-10
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28129
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Jino-zážitky ane/b Proč jsem venku?!?

Příspěvekod anula » úte bře 12, 2013 20:46

Ano, potkala jsem Yettiho...

Na nějakém treku v Yosemitech. Strašně funěl a nadával: "Too many doughnuts for breakfast!" :tonqe:
anula
nováček
nováček
 
Příspěvky: 17
Registrován: ned bře 10, 2013 15:35


Zpět na Pokec o cestování