Plánovaný přechod na nový vzhled

co je ve fóru nového

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Plánovaný přechod na nový vzhled

Příspěvekod pavproch » stř led 25, 2012 20:48

:fuj:
:mrgreen:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

Re: Plánovaný přechod na nový vzhled

Příspěvekod wertigo » čtv led 26, 2012 6:57

dotaz: existuje nejake URL kde je stary desing? chci mit stary desing i kdyz nejsem prihlaseny. uvital bych neco jako http://www.of.cz/old-design/index.html
wertigo
účastník
účastník
 
Příspěvky: 401
Registrován: pon lis 28, 2005 14:48

Re: Plánovaný přechod na nový vzhled

Příspěvekod oodoow » čtv led 26, 2012 7:31

@wertigo: to by se mi taky líbilo, už jenom proto, že mě to z nějakýho důvodu po nějaké době vždycky odhlásí
Nebuď horolezcem, buď horou. A pár jich zasyp lavinami. - Gary Snyder
Uživatelský avatar
oodoow
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3087
Registrován: stř říj 7, 2009 13:19
Bydliště: Olomouc

Re: Plánovaný přechod na nový vzhled

Příspěvekod lara » čtv led 26, 2012 10:12

jsem bohužel taky klasik, takže nový vzhled taky moc nevítám :oops:
přesto, co mi na novém vzhledu chybí:
- když se na hlavní straně a asi i v tématu doroluju až dolů na konec stránky, chybí mi tam nabídka Obsah fóra, osobně to dost využívám
- nevím, zda už někdo připomínal, ale dost mi vadí, že jednotlivé příspěvky splívají. nešlo by je neparně od sebe barevně rozlišit?
8-[ :-k
Cokoliv si umíš představit, toho lze i dosáhnout.
Uživatelský avatar
lara
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2226
Registrován: pát bře 20, 2009 20:26
Bydliště: Beskydy :-)

Re: Plánovaný přechod na nový vzhled

Příspěvekod zbuddy » čtv led 26, 2012 10:22

mike píše:
Vojtos píše:Jak znovu připomínám když se přecházelo na nové Phpbb tak jste taky brblali a vzpomene si někdo vůbec jak staré vypadalo?? :roll:
Ja jo ;-) Vypadalo o neco lip, nez subsilver, ale ten je rozumny kompromis. Iridium uz jste vylepsili, ale pro mne porad nic moc. Vyblite barvy, nevyuziva celou plochu obrazovky, na mobilu se mi s nim pracuje hur (tam se dela blbe i se subsilverem). Takze se taky primlouvam za zachovani, i kdyz naprosto chapu, ze udrzovat dve verze je otrava.

Tento subsilver je OK, už do toho, prosím, nevrtejte.
Opět opakuji s Liponem, že iridium na mobilu je na prd. Srovnal jsem si sice jen na Opeře Mini 5.1 na WM 6.5.3, ale nepředpokládám, že na IE nebo Opeře Mobile to bude lepší. Nevím, v čem spočívá udržování obou verzí, to se nedá ta stará zakonzervovat a provozovat dále?
V případě pouze nového vzhledu bych kupodivu :evil: souhlasil s dalším dinosaurem pavprochem :D

Mám jednu paralelu:
http://old.reality.cz/
http://www.reality.cz/

Soudruzi, otázka zní, kam chodím raději?
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Re: Plánovaný přechod na nový vzhled

Příspěvekod Hafi » čtv led 26, 2012 10:40

jedik píše:Poslední příspěvky
Souhlasím, taky mě to ruší, za sebe navrhnu ten seznam schovat a na klik rozbalit, je to schůdné řešení?

A nešlo by aby se zobrazovalo jen na homepage? Kdekoli jinde je myslím zbytečný. Rozklik je lepší než nic. A nějak to graficky upravit, takto to vypadá jak textový výpis.

jedik píše:Tlačítko edit
Pokud myslíš to, že je tam jen "Edit", tak se zobrazuje správně, jen není česky :) počeštím, to není problém


zmáčkni ctrl+f5, už to je počeštěný, je tam napsáno "editace", ale zobrazuje se jen "editac"

jedik píše:Bannery
To musí rozseknout Vojtos, já sám mám AdBlock, takže to nechci posuzovat

s AdBlockem to vypadá pěkně, bez něj bídně.
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8414
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Plánovaný přechod na nový vzhled

Příspěvekod Vojtos » čtv led 26, 2012 10:41

U nového phpbb se měnilo mnohem víc než vzhled mimo jiné celé složené fóra možnost subfór apod (mimo jiné to nás v budoucnu čeká opět). A stejně jste furt brblali....asi tak první měsíc :lol: Ohledně těch bannerů co komentoval Hafi kdo je nechce ať používá adblock a má pokoj, fakt je ten, že tam nemám moc na výběr pokud tu nechci provozovat prasárny typu 800x600 úvodní banner, tak musím mít ten čtvere na viditelné pozici a s tím prostě zázraky udělat nejdou. Takhle mi to přijde docela kompromisní než třeba v jiných fórech kde je banner za každým prvním příspěvkem. Ten vysokej banner je výjimka pro další kampaně tam bude už jen nudle.
..možná že ne cíl, ale něco máš určitě na dosah...
Uživatelský avatar
Vojtos
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1537
Registrován: stř srp 4, 2004 14:36
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Plánovaný přechod na nový vzhled

Příspěvekod Vojtos » čtv led 26, 2012 10:45

Hafi píše:
jedik píše:Hafi:
Poslední příspěvky
Souhlasím, taky mě to ruší, za sebe navrhnu ten seznam schovat a na klik rozbalit, je to schůdné řešení?

A nešlo by aby se zobrazovalo jen na homepage? Kdekoli jinde je myslím zbytečný. Rozklik je lepší než nic. A nějak to graficky upravit, takto to vypadá jak textový výpis.


Jenomže pak při zobrazení bannerů bude zas na všech stránkách jen bílé místo to se zas nelíbilo mně proto tam tahle funkce vlastně vznikla aby tam nebylo pusto prázdno. Ten rozklik je podle mne zbytečný jelikož pak to vyloženě už duplikuje funkci Nové příspěvky

Hafi píše:Bannery
s AdBlockem to vypadá pěkně, bez něj bídně.

To je daň holt bannery jsou bannery a budou vždycky design nějak narušovat, výhoda je to u článků kde jde prsknout mezi text článku, ale to by tady u příspěvků asi neprošlo.
..možná že ne cíl, ale něco máš určitě na dosah...
Uživatelský avatar
Vojtos
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1537
Registrován: stř srp 4, 2004 14:36
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Plánovaný přechod na nový vzhled

Příspěvekod Hafi » čtv led 26, 2012 10:58

tak at tam jsou pri psani prispevku a vsude kde to je bez toho vypisu poslednich prispevku ty bannery dva, nebo je ten jeden aspon uprostred. Takto to vypadá jak chyba programátora.

A ten výpis posledních příspěvků bych když už tak ocenil, aby všude byly nejnovější příspěvky všechny, ne jen v rámci toho subfora.
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8414
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Plánovaný přechod na nový vzhled

Příspěvekod Vojtos » čtv led 26, 2012 12:46

Hele a co (pokud by to šlo to musim asi na Jedika ten v tom má nejvíc prsty) Aby všude dát teda ten banner 745x100 (teď momentálně 745x210) a poslední příspěvky úplně zrušit pokud teda na ně není vesměs pozitivní ohlas. Původní záměr byl aby ta plocha byla vyvážená mezi využitelností a bannerem, ale tomu kdo má adblock je to jedno a odskakuje to zbytečně a kdo ho nemá tak tam bude mít reklamu.
..možná že ne cíl, ale něco máš určitě na dosah...
Uživatelský avatar
Vojtos
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1537
Registrován: stř srp 4, 2004 14:36
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Plánovaný přechod na nový vzhled

Příspěvekod Sirkka » čtv led 26, 2012 21:15

- Reklama v horní části (Soutěž Objevte Norsko...) je tam dost nešťastně. Kvůli ní je všechno posunuté dolu, mezi seznamem příspěvků a reklamou je holé místo, když píšu komentář, tak tam není seznam, ale obrovská díra... Chápu, že reklamy jsou pro OF užitečné, ale tahle tam je spíš na škodu :(
- Souhlas s Hafim "A ten výpis posledních příspěvků bych když už tak ocenil, aby všude byly nejnovější příspěvky všechny, ne jen v rámci toho subfora." Jinak tam ten výpis ani být nemusí. S AdBlockem je pak vpravo akorát velká mezera.
- hory v titulce - obrázek se bude časem měnit (př. jaro, léto,...) nebo bude natrvalo jeden? To jen tak pro zajímavost :)

A co se týče nového vzhledu, přestaňte prskat, časem si stejně zvyknete. Však sem nikdo nechodí jen kvůli vzhledu webu, ale kvůli informacím, pokecu, lidem... :wink:
Uživatelský avatar
Sirkka
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2217
Registrován: pát dub 11, 2008 20:21
Bydliště: Praha a Vysočina

Re: Plánovaný přechod na nový vzhled

Příspěvekod Vojtos » pát led 27, 2012 10:06

Sirkka píše:- Reklama v horní části (Soutěž Objevte Norsko...) je tam dost nešťastně. Kvůli ní je všechno posunuté dolu, mezi seznamem příspěvků a reklamou je holé místo, když píšu komentář, tak tam není seznam, ale obrovská díra... Chápu, že reklamy jsou pro OF užitečné, ale tahle tam je spíš na škodu :(


Ok. Takže zadání ten čtvercový banner musí být někde nahoře, na viditelné pozici, a přitom nenarušit nový design fóra, a ještě se to ostatním musí líbit...nějaké návrhy? Já krom tohodle místa žádné jiné nemám. V první verzi byl vpravo ale a nepouval forum dolů ale zase bylo uříznuté celé zprava. Takže pokud někdo nějaký návrh máte šup se s tím (mimo návrhu celý banner vyhodit, to si umíte zajistit adblockem)
..možná že ne cíl, ale něco máš určitě na dosah...
Uživatelský avatar
Vojtos
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1537
Registrován: stř srp 4, 2004 14:36
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Plánovaný přechod na nový vzhled

Příspěvekod Hafi » pát led 27, 2012 10:32

Jak už jsem psal, problém není tolik banner jako prázdný prostor.
Otázka - musí banner být na všech stránkách na stejném místě?

Protože v rámci vlákna, kde je ten výpis posledních příspěvků, to vypadá jakž takž, ale když tam nic není je to divný. Buď by chtělo ho vycentrovat nebo na ty stránky, kde výpis není vložit druhý takový banner doleva.

Co se týká banneru úplně nahoře (aktuálně Kama), řekl bych že by se měl prohodit s logem OF (to by jeho viditelnost nijak neovlivnilo, ale zachovalo by to vzhled hlavicky fora).

Jinak ten výpis článků v rámci fóra mi přijde celkem zbytečný, třeba nad tímto vláknem je 10 nejaktuálnějších včetně pikotusa, který už má skoro tříletou slečnu - tedy to je dost neaktuální. To už bych tam spíš pochopil druhý banner. Kdyby tam bylo těch stejných 10 příspěvků co je na homepage, mělo by to využití.
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8414
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Plánovaný přechod na nový vzhled

Příspěvekod Sirkka » pát led 27, 2012 14:12

A je daná velikost reklamy? Musí ten čtverec být takhle velký nebo se může trochu zmenšit? Večer popřemýšlím...
Uživatelský avatar
Sirkka
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2217
Registrován: pát dub 11, 2008 20:21
Bydliště: Praha a Vysočina

Re: Plánovaný přechod na nový vzhled

Příspěvekod Hafi » pát led 27, 2012 14:30

velikost je hádám 300x300px, tomu se nejspíš nevyhneš,
max pokud by se vojtos rozhodl dát tam jiný formát reklamy (širší a nižší). Ale to dost záleží na tom co je schopen prodat a o co maj inzerenti zájem (a tuším že čtvercová plocha je zajímavější než nudle)
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8414
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Plánovaný přechod na nový vzhled

Příspěvekod vonkreuz » pát led 27, 2012 18:02

Prihlasim se v práci... vsechno je v oukleji, z idirida mne to hodi do subsilveru... delsi dobu hodinu (dve, tri...) nejsem na foru aktivni, ale
ale stale ho mam na jednom z listu v prohlizeci a delam v jinych oknech... po case si vzpoomenu, ze
se podivam, co je na OF noveho... a ejhle jsem odhlaseny a hozeny v iridiu.

Uz se mi to stalo vicekrat.
Nám šlo hlavně o člověka.
Kefalín, tyhle starosti pusťte z hlavy. Lidí je na světě jako sraček.

Hodnota života je přehnaná. Popeláři pro lidi dělají více než ti z horské služby.

Prarodiče současné generace si hřáli nohy v kravském lejnu a boty byl nejdražší majetek. Proto jsou boty tak sledované.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9590
Registrován: sob bře 1, 2008 21:37
Bydliště: Co by cepínem dohodil a nemetodicky v mačkách do hor došel...

Re: Plánovaný přechod na nový vzhled

Příspěvekod vonkreuz » pon led 30, 2012 21:36

Jsu slepý nebo co? Nemohu najít celkový seznam registrovaných uživatelůůů???
Nám šlo hlavně o člověka.
Kefalín, tyhle starosti pusťte z hlavy. Lidí je na světě jako sraček.

Hodnota života je přehnaná. Popeláři pro lidi dělají více než ti z horské služby.

Prarodiče současné generace si hřáli nohy v kravském lejnu a boty byl nejdražší majetek. Proto jsou boty tak sledované.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9590
Registrován: sob bře 1, 2008 21:37
Bydliště: Co by cepínem dohodil a nemetodicky v mačkách do hor došel...

Re: Plánovaný přechod na nový vzhled

Příspěvekod Sirkka » pon led 30, 2012 23:11

Když kliknu nahoře v liště na "přihlásit" tak se mi zobrazí nabídka přihlášení dvakrát (jednak to pevné přihlašovací okno a jednak ještě znovu přihlašovací okno pod tím), náhled tu. Stačilo by jedno okno, lze vecpat možnosti (zapomněl jsem své heslo atd.) do toho pevného okna?
Uživatelský avatar
Sirkka
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2217
Registrován: pát dub 11, 2008 20:21
Bydliště: Praha a Vysočina

Re: Plánovaný přechod na nový vzhled

Příspěvekod rebi » úte led 31, 2012 7:43

vonkreuz píše:Prihlasim se v práci... vsechno je v oukleji, z idirida mne to hodi do subsilveru... delsi dobu hodinu (dve, tri...) nejsem na foru aktivni, ale
ale stale ho mam na jednom z listu v prohlizeci a delam v jinych oknech... po case si vzpoomenu, ze
se podivam, co je na OF noveho... a ejhle jsem odhlaseny a hozeny v iridiu.
Uz se mi to stalo vicekrat.

to samy se deje i me a je to docela opruz-jaks to vyresil prosim Te????
Today is a really good day for somebody else to die..
Time is the best teacher. Unfortunately it kills all its students.
Memories fade, but a google search never forgets.
Friends are just enemies you haven't met yet.
Uživatelský avatar
rebi
účastník
účastník
 
Příspěvky: 838
Registrován: úte dub 7, 2009 18:04

Re: Plánovaný přechod na nový vzhled

Příspěvekod vonkreuz » úte led 31, 2012 9:16

Přešel jsem na Iridium. Myslím, že to tam má Vojtos dané naschvál, aby nás donutil přejít na Iridium. :twisted:
Nám šlo hlavně o člověka.
Kefalín, tyhle starosti pusťte z hlavy. Lidí je na světě jako sraček.

Hodnota života je přehnaná. Popeláři pro lidi dělají více než ti z horské služby.

Prarodiče současné generace si hřáli nohy v kravském lejnu a boty byl nejdražší majetek. Proto jsou boty tak sledované.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9590
Registrován: sob bře 1, 2008 21:37
Bydliště: Co by cepínem dohodil a nemetodicky v mačkách do hor došel...

Re: Plánovaný přechod na nový vzhled

Příspěvekod rebi » úte led 31, 2012 9:27

sem myslel,ze ten prechod bude vec dobrovolna...chjo..
Today is a really good day for somebody else to die..
Time is the best teacher. Unfortunately it kills all its students.
Memories fade, but a google search never forgets.
Friends are just enemies you haven't met yet.
Uživatelský avatar
rebi
účastník
účastník
 
Příspěvky: 838
Registrován: úte dub 7, 2009 18:04

Re: Plánovaný přechod na nový vzhled

Příspěvekod Sirkka » úte led 31, 2012 23:13

A není to automatické odhlašování po delší době nečinnosti běžné? Nejspíš kvůli bezpečnosti. Ale jak je to nastavené tu, netuším.

Přemýšlela jsem nad tou reklamou, bude to ořech... kdyby se ten obludně velký přihlašovací panel vecpal do lišty nahoře (ale kam dát to zaškrtávací políčko "Přihlásit mě automaticky..." :((), ostatní by se posunulo nahoru a odstranila by se tak ta volná místa :((
Rychlý nadhoz Obrázek
Uživatelský avatar
Sirkka
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2217
Registrován: pát dub 11, 2008 20:21
Bydliště: Praha a Vysočina

Re: (ne)přehlednost OF - návrh na zlepšení

Příspěvekod amadeus » stř úno 1, 2012 9:17

Prosím pokud je to možné, odstranit tuhle zbytečnou bílou plochu a vše posunul na horu! Co to jako má být?! Ten reklamní banner se dá vrznou vedle! THX
Přílohy
blbost.jpg
blbost.jpg (14.13 KiB) Zobrazeno 26834 krát
Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
amadeus
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1829
Registrován: pon dub 28, 2008 21:58

Re: (ne)přehlednost OF - návrh na zlepšení

Příspěvekod vonkreuz » stř úno 1, 2012 9:53

Už se to probíralo ve speciálním vlákně Přechod na nový vzhled... :wink:

Takže přesouvám...
Nám šlo hlavně o člověka.
Kefalín, tyhle starosti pusťte z hlavy. Lidí je na světě jako sraček.

Hodnota života je přehnaná. Popeláři pro lidi dělají více než ti z horské služby.

Prarodiče současné generace si hřáli nohy v kravském lejnu a boty byl nejdražší majetek. Proto jsou boty tak sledované.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9590
Registrován: sob bře 1, 2008 21:37
Bydliště: Co by cepínem dohodil a nemetodicky v mačkách do hor došel...

Re: Plánovaný přechod na nový vzhled

Příspěvekod amadeus » stř úno 1, 2012 11:33

@vonkreuz jo díky. Doufám ve změnu, jelikož u toho nového skinu je vše přehozený a navíc tohle :( Chtělo by to prostě banner mrsknout doleva a celý obsah posunout nahoru. THX
Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
amadeus
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1829
Registrován: pon dub 28, 2008 21:58

Re: Plánovaný přechod na nový vzhled

Příspěvekod vonkreuz » stř úno 1, 2012 11:43

Já bych to naopak nepresouva. Duvod je ten, ze ten banner na pravo a volna plocha na levo mas je jen v pripade, že:
1, Jsi primo na hlavni strane
2, Pises prispevek

V pripade, ze jsi primo ve vlakne (jedno ktere to je), tak na levo mas seznam poslednich vlaken v danem tematu. A napravo zase ten banner.

Takže bych to nechal, pripadne upravil podle toho, co poslal Sirkka o 2 prispevky nahore.
Nám šlo hlavně o člověka.
Kefalín, tyhle starosti pusťte z hlavy. Lidí je na světě jako sraček.

Hodnota života je přehnaná. Popeláři pro lidi dělají více než ti z horské služby.

Prarodiče současné generace si hřáli nohy v kravském lejnu a boty byl nejdražší majetek. Proto jsou boty tak sledované.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9590
Registrován: sob bře 1, 2008 21:37
Bydliště: Co by cepínem dohodil a nemetodicky v mačkách do hor došel...

Re: Plánovaný přechod na nový vzhled

Příspěvekod Hafi » stř úno 1, 2012 12:02

na homepage to taky neni, je to jen pri psani prispevku, v uzivatelkym panelu ave vsech tech vypisech co jsou pristupny z menu.

Jinak souhlasim s problemem chybejiciho odkazu na seznam clenu, prinejmensim pro moderatory to je uzitecne (ted musim na nekoho kliknout a z adresy rucne cast odmazat)
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8414
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Plánovaný přechod na nový vzhled

Příspěvekod vonkreuz » stř úno 1, 2012 19:51

rebi píše:
vonkreuz píše:Prihlasim se v práci... vsechno je v oukleji, z idirida mne to hodi do subsilveru... delsi dobu hodinu (dve, tri...) nejsem na foru aktivni, ale
ale stale ho mam na jednom z listu v prohlizeci a delam v jinych oknech... po case si vzpoomenu, ze
se podivam, co je na OF noveho... a ejhle jsem odhlaseny a hozeny v iridiu.
Uz se mi to stalo vicekrat.

to samy se deje i me a je to docela opruz-jaks to vyresil prosim Te????

Zkus Ctrl + F5. Klasicky F5 by se měla jen znova načítat stránka. Varianta s Ctrl by měla přemazat i cache paměť.
Nám šlo hlavně o člověka.
Kefalín, tyhle starosti pusťte z hlavy. Lidí je na světě jako sraček.

Hodnota života je přehnaná. Popeláři pro lidi dělají více než ti z horské služby.

Prarodiče současné generace si hřáli nohy v kravském lejnu a boty byl nejdražší majetek. Proto jsou boty tak sledované.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9590
Registrován: sob bře 1, 2008 21:37
Bydliště: Co by cepínem dohodil a nemetodicky v mačkách do hor došel...

Re: Plánovaný přechod na nový vzhled

Příspěvekod rebi » čtv úno 2, 2012 6:29

@vK:tak to uz je vazne docela zrada - uz me to i dokopalo k tomu,ze jsem si iridium nastavil jako implicitni schema i kdyz ho dvakrat nemusim,nicmene me to odhlasuje stale:-/...Takze kdyz se trebas po pul dni chci mrknout na novy posty a rovnou zadam ten link http://....newposts tak to na me OPET vypivne prihlasovaci stranku!!!A to i pres to,ze tam zaskrtnu to,aby me pri pristi navsteve prihlasoval automaticky...
Jsem jedinej komu se toto deje???!!!
Today is a really good day for somebody else to die..
Time is the best teacher. Unfortunately it kills all its students.
Memories fade, but a google search never forgets.
Friends are just enemies you haven't met yet.
Uživatelský avatar
rebi
účastník
účastník
 
Příspěvky: 838
Registrován: úte dub 7, 2009 18:04

Re: Plánovaný přechod na nový vzhled

Příspěvekod pavproch » čtv úno 2, 2012 7:19

já teda nevím, přihlašuju se na OF (subsilver) ze tří různých PC (dva různí poskytovatelé připojení) - W7Profi32+IE8, W7Profi64+IE64 a XP+IE8, všude trvalý přihlášení, všude nahodilé přístupy přímo na stránku newpost a všude bez sebemenšího problema.... zkoušels kompletně vymazat vše okolo browseru (sušenky, historie, temps atd...)?
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

PředchozíDalší

Zpět na Novinky